Ugrás a kommentre

Filmek


Bomarr

Ajánlott hozzászólás

Amikor megállt a Föld

1 éve ott porosodott a DVD az egyik szekrényemben, mert haveromnak akartam adni valami alkalomra, de őgy alakult a helyzet, hogy szétmentünk, én meg elfelejdtkeztem róla.

Tegnap este megnéztem, nem vártam sokat tőle, de kellemesen csalódtam. Nagyon jó kis film, kellemes kikapcsolódás volt, de Jennifer Conelly még mindig idegesítő számomra :clap2:

 

A másik ilyen film a Tükrök volt, ma az kerül sorra :D

Amikor megállt a Föld (remake): jaj

Tükrök: jaaj

:o

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Rog

 

 

Mikor fúlt vízbe Cobb? Megmondom öszintén nem rémlik. A csaj leugrik a lakosztályból, Cobb ottmarad, hogy megkeresse Saitot. Dwe mikor fúl vízbe?

 

 

 

Akkor fulladt meg amikor mindenki kimászott a kocsiból ami a vízbe zuhant ő meg ott maradt és kocsistul merült tovább lefelé. Szerintem ennek a hatására került át az exétől Saitóhoz.

 

Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Az elejébe belenéztem, de már akkor láttam, hogy ez nem kezdődik valami jól, így gyors tekerésben végignéztem.

Igazad volt Dzséjt, ez jaaj kategória! :clap2: Szerncsére, csak egy 40 percet vesztettem ezzel az életemből és nem 106 percet :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Rog

 

Spoiler:

Ez érdekes... én ott arra gondoltam, hogy felkerül a valóságba, de a nyugtató miatt nem kerülhetett fel. Valóban le kerülhetett ekkor a váróba... de akkor még mindig nem értem, hogy Fisher miért nem a váróba került?!

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Rog és Donát

 

Spoiler:

Itt valami gáz van. Tisztázzunk egy-két dolgot. Ha meghalnak akkor a váróba kerülnek a lórúgásszerü nyugtató miatt. Én még mos is vallom, hogy Saito odakerült amit Cobb és Mal alkottak annak idején és Fisher is. Hisz Adriene mondja is, hogy Saito valahol itt van. Azaz a várót alakították át Cobbék annak idején. Legalábbis ez jön le nekem. Fisher és Saito meghal a 3. szinten ezért kerülnek a váróba. Cobb odakerülése kérdéses. Ő azt állítja hogy az Mal azért lőtte le Fishert hogy magával csalja. Azaz Fisher után mentek. Szerintem amikor a furgonban meghal Cobb akkor az elején látott tengerpartra kerül a vízbe. Viszont Saito hogy került oda, hacsak nem az is az a szint ahol Cobb és Mal élt csk máshol van. Kezd már bonyolódni. Meg kell néznem mégegszer.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Frenkie

 

Spoiler:

Pont ez az. Ha Fischer a váróba került, akkor Cobbék hogy követhették le anélkül, hogy meghaltak volna? És ha lekövették, akkor utána mi történt, amikor Cobb meghalt az első szinten? (megfulladt)

 

Szerintem két eset lehetséges.

 

A) Fischer a váróba került, Cobbék azért tudták lekövetni, mert az ő álmai után mentek, és amikor Cobb meghalt az első szinten, nem került át új helyre, mert már alapból a váróban volt.

 

B) Fischer nem a váróba került, hanem máshová, amit nem tudunk, hogy hogy lehet, hiszen meghalt a 3-as szinten. Akkor viszont Cobb akkor került át a váróba, amikor az első szinten meghalt.

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Rog

 

 

de akkor még mindig nem értem, hogy Fisher miért nem a váróba került?

 

 

Mármint mikor? Amikor az ex lelőtte a havas pályán vagy amikor a másik csajszi lelökte a havas pályára való visszakerülése előtt?

Az egyikre már leírtam az elméletemet.

Az első esetben az ex vitte magával Fishert hogy Cobb kövesse. Ha az nem a váró volt hanem simán egy álomréteg amit Cobbal építgetett akkor a csaj nagyon ügyes lehetett hogy el tudta vinni oda a pasast.

 

A második esetben Fischer a zuhanása után visszakerülhetett a havas pályára mert nem halt meg közben más álomrétegben csak abban. Szerintem Cobb is visszakerülhetett volna az exe mellől az ottani halálának az esetén a havasra de ő közben egy felsőbb szinten megpatkolt.

 

Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Komolyan mondom ennyit még nem agyaltam filmen mint az Eredeten. :cry: Fogok válaszolni ,de mostmár újra kell látnom. Donát: A két ötleted közül az első tetszik, de tényleg meg kell néznem mégegyszer. Mert most az van, hogy valami a helyére kerül akkor egy másik valami megbolydul. :o

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Komolyan mondom ennyit még nem agyaltam filmen mint az Eredeten. :o Fogok válaszolni ,de mostmár újra kell látnom. Donát: A két ötleted közül az első tetszik, de tényleg meg kell néznem mégegyszer. Mert most az van, hogy valami a helyére kerül akkor egy másik valami megbolydul. :cry:
Dettó. :cry: Valami piszkosul jól be tudja indítani a fogaskerekeket. :cry:
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Az elejébe belenéztem, de már akkor láttam, hogy ez nem kezdődik valami jól, így gyors tekerésben végignéztem.

Igazad volt Dzséjt, ez jaaj kategória! :cry: Szerncsére, csak egy 40 percet vesztettem ezzel az életemből és nem 106 percet :cry:

Én szóltam :cry:

A Megállt a Földből az eredeti szerintem érdekesebb, kevésbé idegesítőek a karakterek (még a kölyök is, akit az újban a Dunába lőttem volna a magas értelmi szintje miatt) bár fele annyira sem akciódús (és nem csak azért, mert 60 éve készült :o).

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Álmatlanság

 

Úgymond elég korai film Nolantól, de a névjegye ott van rajta. Számomra most már tény, hogy az különleges atmoszféra teremtéssel emelkedik ki a többi rendező közül. Ha így folytatja akkor egy második Eastwood lesz belőle. :clap2:

Amúgy a film sztorija nem egy nagy was is das, de a gyönyörű fényképezés, a hangulat teremtés simán viszi a pálmát. Robin Williams meg tényleg jó ebben a negatív szerepkörben :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Egészségükre. De, hogy a lóf*szt se fog már érdekelni az is biztos. Volt négy verzió. Az utóbbi meg elég badass ahhoz, hogy a rajongók elégedettek legyenek.

Igazság szerint csak 3. :clap2:

Egyetértek, az utolsó annak ellenére, hogy megbukott, a legjobb feldolgozás lett. Felesleges újat hozni.

Hallottam olyat, hogy Hulkkal is összeereszthetik a Megtorlót.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.