Ugrás a kommentre

Filmek


Bomarr

Ajánlott hozzászólás

Én prediéket nem nézem meg moziban. Szerintem nem is való igazán oda. Ha nem mozis színészek játszanának benne akkor akár egyenesen DVD-re is küldhették volna. Vagy a Film+-ra.

Mármint a Predatorst? Mert ha igen, és neked Laurence Fishbourne és az Oscar-díjas Adrien Brody nem mozis színész, akkor nem tudom, ki lehet az. :)

 

Mondjuk lehet nekem ki kell hagyni, mert úgy tűnik, Veszprémben nem fogják játszani. Úgy szeretem ezt a várost, szerintem az ország legelcseszettebb megyeszékhelye. ;)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Mármint a Predatorst? Mert ha igen, és neked Laurence Fishbourne és az Oscar-díjas Adrien Brody nem mozis színész, akkor nem tudom, ki lehet az. ;)
Olvasd el még egyszer amit írtam mert egy szót se szóltam arról hogy a predikben nem mozis színészek játszanak.
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Mármint a Predatorst? Mert ha igen, és neked Laurence Fishbourne és az Oscar-díjas Adrien Brody nem mozis színész, akkor nem tudom, ki lehet az. :)

 

Mondjuk lehet nekem ki kell hagyni, mert úgy tűnik, Veszprémben nem fogják játszani. Úgy szeretem ezt a várost, szerintem az ország legelcseszettebb megyeszékhelye. ;)

 

Dzséjt, lehet én értem félre, de azt írta HA NEM mozis színészek játszanának benne, akkor. Vagyis Fishburne és Brody nélkül DVD-re mehetne, és nem moziba:)

Hozzáteszem, ha tehetem, én moziban nézem meg, ha lesz időm rá! :) (mert szerintem oda való) Remélem azért meg tudod majd nézni!

Szerkesztve: - Tenel Ka
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ragadozók

 

 

Noh. megvót.

Nagyjából hozta azt amire vártam, főleg az első rész hangulatát. Fényképezésében, zenéjében (Hehe, az egyik jelenetben ki is kaccsinttanak ama másik filmre mellyel összehozták a két legendás szörnyet :D )csuklóból hozta, igaz máshol azért itt-ott kilógott a lóláb. Az eleje elég döcögősen indul, mondhatni ezen része volt talán a leggyengébb, főleg a kétszavas párbeszédes részével de azért már itt befigyelt a magyar humor; Nyikolai lökte is a rövid ámde "ízes" beszólásokat, "De akkor kire lőjünk" csettintettem is egyet, találó volt. ;) Amúgy ha már karakterek, akkor azt kell, hogy mondjam ebben a százegynéhány percben iparos termékek lettek a jellemüknél fogva, ámde érdekes fordulatokkal halmozták ám el őket. Nem mindenki az ami látszik :D

A sztori amúgy jó, ebben igazán adja a nagytestvért, hihetetlenül nosztalgikus lett. :)

Egy szó mint száz, jó kis B mozi lett :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Mármint a Predatorst? Mert ha igen, és neked Laurence Fishbourne és az Oscar-díjas Adrien Brody nem mozis színész, akkor nem tudom, ki lehet az. ;)

 

Mondjuk lehet nekem ki kell hagyni, mert úgy tűnik, Veszprémben nem fogják játszani. Úgy szeretem ezt a várost, szerintem az ország legelcseszettebb megyeszékhelye. :)

Azért Fishburne-t és Brodyt erős túlzás mozisztárnak hívnai pláne A-kategóriás színészeknek.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Az is túlzás hogy egy ilyen dologgal neki kellett esni a másiknak főleg úgy hogy ok se volt rá. Kábé három órán keresztül emésztettem magam miatta. Nem terveztem mára hogy magam alatt leszek de mégis összejött.

Szerkesztve: - Rog
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Az is túlzás hogy egy ilyen dologgal neki kellett esni a másiknak főleg úgy hogy ok se volt rá. Kábé három órán keresztül emésztettem magam miatta. Nem terveztem mára hogy magam alatt leszek de mégis összejött.

 

Nyugi, nem esett neked senki. Dzséjt teljesen visszafogott volt magához képest. ;)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Akkor szerinted Adrien Brody egy b-kategóriás színész? A nap vicce.

 

 

Mondj már mozifilmet az ő főszereplésével az utóbbi időben? Lehet hogy jó színész, de közelében sincs az A-kategóriának ahol pl Crowe és DiCaprio vannak.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nyugi, nem esett neked senki.
Felfogás kérdése. Nálam az hogy valaki minden ok nélkül félreértésből osztja valakinek az észt már bőven kimeríti a nekiesés fogalmát. Az meg pláne idegesítő ha egy fiatalabb teszi mintha neki mindent lehetne.

 

Dzséjt teljesen visszafogott volt magához képest. ;)
Az igaz de ezt a "mindenkinek megmondom a frankót" szokást egyáltalán fel se kellett volna venni. Szerkesztve: - Rog
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Mondj már mozifilmet az ő főszereplésével az utóbbi időben? Lehet hogy jó színész, de közelében sincs az A-kategóriának ahol pl Crowe és DiCaprio vannak.
Nem csak az a frankó csávó aki mozifilmekben főszerepet kap. Sőt. Általában az a gagyi...
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nem csak az a frankó csávó aki mozifilmekben főszerepet kap. Sőt. Általában az a gagyi...

 

 

Azért az már egy szint. Azok az A-kategórások, az elit, jó pár mllával filmenként. Biztos B-kategóriában is vannak jó színészek persze.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Rog, olvastam a lelkiállapotodról. Ilyen miatt ne edd magad! Sajnos annyira félre lehet érteni néha a dolgokat. Vagy félreolvasni! ;) Az meg hogy Dzséjt fiatalon elmondja a véleményét, nem kell sértsen. Kijavítod, elmondod h tévedett, oszt ennyi. Dzséjt sem olyan sztem, mint akinek minden lehet. Az igaz, hogy kellőképpen nagy egoval rendelkezik :), De az kell néha. Néha meg majd kicsit megüti miatta a bokáját, de kell az is! :)

 

 

 

"Mondj már mozifilmet az ő főszereplésével az utóbbi időben? Lehet hogy jó színész, de közelében sincs az A-kategóriának ahol pl Crowe és DiCaprio vannak."

 

Frenkie, szerintem meg attól, hogy most épp nem játszik AB és LF nagy költségvetésű filmben, attól nem szűntek meg A-s sztárok lenni. Ahhoz kicsit több kell. Van akinek most minden bejön, aztán kicsit enged, és más kapja a sok pénzes filmet. :D Amúgy meg gyakran A-s film bűn rossz, hiába játszik benne A-s színész. Vagyis nem biztos - szerintem - hogy attól A-s egy színész, mert A-s filmekben játszik.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Rog, olvastam a lelkiállapotodról. Ilyen miatt ne edd magad! Sajnos annyira félre lehet érteni néha a dolgokat. Vagy félreolvasni! ;) Az meg hogy Dzséjt fiatalon elmondja a véleményét, nem kell sértsen. Kijavítod, elmondod h tévedett, oszt ennyi. Dzséjt sem olyan sztem, mint akinek minden lehet. Az igaz, hogy kellőképpen nagy egoval rendelkezik :), De az kell néha. Néha meg majd kicsit megüti miatta a bokáját, de kell az is! :)

 

 

 

"Mondj már mozifilmet az ő főszereplésével az utóbbi időben? Lehet hogy jó színész, de közelében sincs az A-kategóriának ahol pl Crowe és DiCaprio vannak."

 

Frenkie, szerintem meg attól, hogy most épp nem játszik AB és LF nagy költségvetésű filmben, attól nem szűntek meg A-s sztárok lenni. Ahhoz kicsit több kell. Van akinek most minden bejön, aztán kicsit enged, és más kapja a sok pénzes filmet. :D Amúgy meg gyakran A-s film bűn rossz, hiába játszik benne A-s színész. Vagyis nem biztos - szerintem - hogy attól A-s egy színész, mert A-s filmekben játszik.

 

Ez egy kategória mint mondjuk az autóknál a Mercedes sem olyan mint egy Dacia. Persze, lehet rossz film is mozikban, de oda csak minőség megy. Érdemes megnézni a csak dvd-n kiadott filmeket vagy a film+-on sugárzottakat.

Hollywoodban meg baromi nem mindegy hova van sorolva egy színész. Ha valaki kiesik az A-ból, nagyon nehéz visszamászni. Lsd Travolta. Kb 1985 és 1993 elött nulla volt, 93-ban fedezte fel újra Tarantino, majd a Ponyvaregény után újra A-s lett. De valaki sosem tud visszamászni, lsd Van Damme.

Ha lecsúszott valaki onnantól kezdve senkit nem érdekel már a filmstzakmában mehet dvd-filmeket gyártani mint Seagal.

Hogy lehet lecsúszni. Hát úgy hogy sorra buknak az illető filmjei.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ezt vártam. Szerintem jobb lesz mint a Rambo. ;)
Öööö, nem éppen. :) Nincs meg ennek az a bizonyos darálós atmoszférája, ami a John Rambot jellemzi. Annyi van éppen mint az első Predatorban. Érdekes, igazi oldscool movie lett ami a mai filmvilágban kissé furcsán hat. De szerintem ez lesz majd az Expendablessel is. Nem mondanám, hogy dobogós lesz nálam az idei filmes termések között a Predators, viszont kár lett volna kihagynom. Kíváncsi leszek, hogy majd egy következő nézésre milyen vélemény alakul ki bennem róla. Most van egy olyan felemás szerű is. Egy kis csipetnyi plusz hiányzik belőle talán. :)
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ha lecsúszott valaki onnantól kezdve senkit nem érdekel már a filmstzakmában mehet dvd-filmeket gyártani mint Seagal.

Vagy kisebb mozikat, amiket kevesen néznek meg, viszont jobbak, mint sok nagy film ;) Pl. szerintem ez egy nagyon bájos film volt:

http://www.imdb.com/title/tt0844286/

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Vagy kisebb mozikat, amiket kevesen néznek meg, viszont jobbak, mint sok nagy film :hehe: Pl. szerintem ez egy nagyon bájos film volt:

http://www.imdb.com/title/tt0844286/

Az ilyen filmeket én is nagyon szeretem. :) Nem váltják meg a világot, nem dől össze a mozi (vagy a ház) feletted, amikor nézed, de mégis pozitív gondolatokkal gazdagodsz, amelyek jókedvre derítenek. Én mindig ilyeneket nézek, ha lebetegszem, és mondhatom, hogy gyógyító hatásúak is. :)
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

John Hannah -t nagyon jó ilyen szerepben látni! Eddig csak félnótás bohóc volt, most kicsit több lett.

Akkor még Te se láttad a Nő két arca című romantikus filmben :hehe: Egyébként egész nézhető film volt.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Erről volna szó: http://www.imdb.com/title/tt0120148/

No és ott van a Négy esküvő és egy temetés című darab :hehe: Bár nem főszerep, de a film maga szinte klasszikusnak számít a műfajában :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.