Ugrás a kommentre

Filmek


Bomarr

Ajánlott hozzászólás

Folyó szeli ketté (River runs trought it)

 

Nem rossz film Brad Pittel, de sokkal többet vártam... Nincsen fő sztorivonala, inkább csak egy életkép, vagy ilyesmi. Nem is tudom hogy hogyan lehet imdbn a Sziget előtt...

Úgy, hogy annál jobb film :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Szerintem már egy éve megvan nekem, kb. három hónapja néztem meg (és tettem el újabb húsz évre, mikor legközelebb nosztalgiával gondolhatok majd rá és ringatom magam abba a tévhitbe, hogy ez egy jó film :) ). De mi történt, hogy most ennyire napvilágra került? Felkerült valahová, vagy volt a TV-ben? Több haverom is jelezte az elmúlt héten, hogy rátalált, a Family Guy-ban is volt egy rész (lehet ez a ludas), amiben poénkodtak vele. :P

 

Azon mondjuk meglepődtem, hogy Liam Neeson játszik benne.

 

A legkúúlabb fegyverek listán fedeztem fel reggel :D

http://www.empireonline.com/features/absur...ovie-weapons/p1

 

Nincs benne az Aliensből a Smartgun :) Amúgy jó lista :P

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nagy öröm ért. Rátaláltam gyermekkorom egyik kedvenc sci-fi fantasyjára. :) :)

Támadás a Krull bolygó ellen

http://www.port.hu/tamadas_a_krull_bolygo_...i_film_id=37147

 

 

Ismeri valaki? A 80as évek egyik legjobb fantasyja. Minden benne van, ami kell egy ilyen filmhez. Jövőből érkezett futurisztikus katonák, egyszemű küklopsz, fehér varázsló, szép hercegnő, egy segítőkész banda, és a cél a bolygó megmentése, a szörnyszülött lény legyőzése. :P

Fent van a diszkontot, már szedem is lefele :P

 

 

Hogyne emlékeznék. Nem volt rossz annak idején de a Star Wars árnyékában labdába sem rúghatott, tudniillik a nyolcvanas években mindent az sw-hez hasonlítottunk.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én még emlékszem, hogy hogy be voltam sz*rva a szörnytől benne. De az is tiszta horrorélmény volt amikor kimásztak azok a lények a katonák fejéből.

Elég rég láttam már, lehet, hogy megnézzem majd megint, most hogy szóba került. :)

 

Ma amúgy a Twistert néztem, és ahhoz képest, hogy ez se már egy mai film, még mindig tökéletesen élvezhető. :) Persze jó nagy hülyeségek vannak benne, node...ez csak egy film :P

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A Támadás a Krull bolygó ellen egyébként kapható DVD-n is. Nekem is gyerekkori kedvenc volt és még évekkel ezelött megvettem, annak ellenére, hogy az idő múltával elég sokat kopott szegény. Ahogy nézem egyébként a mai napig kapható.
Annyit nem kopott mint az Üzenet az Űrből. Gyerekkorom hatalmas kedvence volt, már-már SW-s emlékeim vannak róla. Aztán tavaly megnéztem, és egy világ omlott össze bennem. Végig az járt a fejemben, hogy szerethettem ezt a sz*rt? :)
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ma amúgy a Twistert néztem, és ahhoz képest, hogy ez se már egy mai film, még mindig tökéletesen élvezhető. :( Persze jó nagy hülyeségek vannak benne, node...ez csak egy film ;)
Nekem is jó emlékeim vannak, tetszett nagyon moziban, és ha jól emlékszem, valamelyik TV-n is volt már, akkor is megnéztem. És nem tűnt fel, hogy nagy hülyeségek lennének benne, nekem tökéletesen hihető volt. :)
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nekem is jó emlékeim vannak, tetszett nagyon moziban, és ha jól emlékszem, valamelyik TV-n is volt már, akkor is megnéztem. És nem tűnt fel, hogy nagy hülyeségek lennének benne, nekem tökéletesen hihető volt. ;)
Én arra próbálok rájönni, hogy hol láttam először. Moziban, vagy tv-ben...? :( Egyre aggasztóbb ez az öregedés :)
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A Twistert én is bírom és a zenéjét is elő szoktam néha venni. Én videótékából vettem ki és úgy néztem meg először.

 

A legkúúlabb fegyverek listán fedeztem fel reggel :)

http://www.empireonline.com/features/absur...ovie-weapons/p1

 

Nincs benne az Aliensből a Smartgun :( Amúgy jó lista ;)

Némelyik helyezettről tudnék vitázni az összeállítóval de amúgy érdekes fegyvereket szedtek elő. Hosszabb is lehetne. Például Dredd bíróék Törvénytevőjét is berakhatták volna.

Az ötödik elem amúgy melyik párhuzamos dimenzióban készült 2004-ben? A mi világunkban biztos nem. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A legkúúlabb fegyverek listán fedeztem fel reggel :D

http://www.empireonline.com/features/absur...ovie-weapons/p1

 

Nincs benne az Aliensből a Smartgun :( Amúgy jó lista ;)

Hát lenne mit változtatni, bár van, amit én is feltennék egy ilyen listára (a tücsök pöcsöt, Sex Machine/El Mariachi fütyipisztolyát). De azért egy fénykard vagy egy fézer nagyon hiányzik onnan.

 

Annyit nem kopott mint az Üzenet az Űrből. Gyerekkorom hatalmas kedvence volt, már-már SW-s emlékeim vannak róla. Aztán tavaly megnéztem, és egy világ omlott össze bennem. Végig az járt a fejemben, hogy szerethettem ezt a sz*rt? :P

Na, én pont így jártam a Krull bolygóval. Annyira nem tetszett, mikor nemrég megnéztem, hogy hatására nem merem megnézni a másik ilyen régi kedvencem, a Kedves ellenségemet. Pedig az lehet tetszene (anno az Űrvadász is tetszett, szóval eddig nosztalgia sci-fik terén 1:1 az állás :)).

 

Én arra próbálok rájönni, hogy hol láttam először. Moziban, vagy tv-ben...? :) Egyre aggasztóbb ez az öregedés :D

Én tudom, kikölcsönzött VHS-en láttam először :P Azok a régi szép videótékás idők, mikor a kihozott kazettákat másoltuk le és nem letöltöttük. Jó sz*r is volt a minőségük :P

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

másik ilyen régi kedvencem, a Kedves ellenségemet.
Szerintem azt merd! :( Könyvben olvastad amúgy?

Még ide tartozhat az Utolsó csillagharcos is. Azt is ezer éve láttam, és ha most látnám, nem tudom, hogy fogadnám, pedig jók róla az emlékeim! ;)

Szerkesztve: - Tenel Ka
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A Twistert én moziban láttam először, és azért marad elsősorban emlékezetes számomra, mert ez volt az első film a felújított Corvin moziban, amit megnéztem. Új nagyterem, új hangrendszer, addig nem látott nagyságú vászon: egy ilyen filmmel mindez ütött nagyon. Ezután közvetlenül jött a Függetlenség napja. Hát az sem volt kispiskóta. Persze azóta eme filmek színvonala kicsit megkopott már nálam.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Szerintem azt merd! :( Könyvben olvastad amúgy?

Még ide tartozhat az Utolsó csillagharcos is. Azt is ezer éve láttam, és ha most látnám, nem tudom, hogy fogadnám, pedig jók róla az emlékeim! ;)

Sajnos még nem volt hozzá szerencsém könyvben.

Az Utolsó csillagharcost pár éve láttam, attól nem tartottam, hogy nem fog tetszeni, mert elég jól emlékeztem rá. Az kiskoromban megvolt videón, így sokszor láttam, viszont a Krullt, az Űrvadászt és a Kedves ellenségemet csak akkor, amikor nagy ritkán leadta a TV, így azokból csak egy-egy emlékem volt/van. Bár az Ellenségem még talán jobb helyzetben van, azt elég sűrűn ismételte a HBO. Na majd lehet nemsokára teszek vele egy próbát, lesz, ami lesz :)

 

Más, tegnap a végére értem a Rocky szériának is. Sokan mondják, hogy a negyedik és ötödik rész már nem olyan jó, de nekem azok is tetszettek. Megragadott az öt film íve, és kicsit haragszom a hatodikra, mely hiába olyan jó, mint az első kettő, mégis megtöri ezt az ívet. Olyan, mint az Alien szériában a negyedik film, mely egy már bezárult kör mellé került. De ettől függetlenül mind a hat film tetszik. Az első kettő és a hatodik a legjobban, a legkevésbé a negyedik.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Akkor majd kölcsönadom:) Sötétebb jóval a hangulata, mint a filmnek, de nekem tetszett! :(

Oké, köszi. ;) Én meg visszaadom a HP-ket :)

Azt hallottam róla, hogy sötétebb, bár nekem a film is már kicsit depisen sötét volt anno.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Azok a régi szép videótékás idők, mikor a kihozott kazettákat másoltuk le és nem letöltöttük. Jó sz*r is volt a minőségük :)

De milyen fílingje volt már annak :D Az már közel sincs meg ma már :)

 

Ezután közvetlenül jött a Függetlenség napja. Hát az sem volt kispiskóta. Persze azóta eme filmek színvonala kicsit megkopott már nálam.

A Függetlenség napján még bármikor el tudok szórakozni úgy is, hogy nagy marhaság :D Szerintem pont azért :D

 

Nincs meg valakinek a Bilincstánc (Chaindance)? Ironside és Dourif főszereplésével.

Sajna nem tudok felmenni az nmagra, karbantartást ír ki, de majd megnézem később, hátha fenn van. De ha nem jelzek pár napig, akkor emlékeztess rá, nehogy kimenjen a fejemből :(

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én se találtam a filmet :)

 

Cry_Wolf

Jó kis thriller, ajánlom megnézésre. Sztoriról: Egy sulis lányt megölnek, erre diákok kitalálnak egy lánclevelet egy sorozatgyilkosról. Mikor ez elterjed, a fikció valósággá válik :)

Supernatural rajongóknak: Ebben a filmben fény derül arra, hogy Sam mivel is töltötte egyetemi éveit :(

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ezt nem hiszem el. :) Mennyi ideig kerestéél olyan filmet, ami még a warez-bb-n sincs fenn? :D

Hát, van még egy cucc. Kincses sziget az űrben. A sorozat. Magyarul, és főcímzenével. :( Ez is a lehetetlen küldetések közé tartozik. :D Hjah, és Vrungel kapitány magyarul...

Utolsó viszont most meglepetést szerzett. Megtaláltam a gengszterek dalát ! :)http://mrretro.gportal.hu/gindex.php?pg=29...amp;nid=5434014

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Hát, van még egy cucc. Kincses sziget az űrben. A sorozat. Magyarul, és főcímzenével. :( Ez is a lehetetlen küldetések közé tartozik. :) Hjah, és Vrungel kapitány magyarul...

Utolsó viszont most meglepetést szerzett. Megtaláltam a gengszterek dalát ! :)http://mrretro.gportal.hu/gindex.php?pg=29...amp;nid=5434014

Túl nagyok az elvárásaid, ha mindent magyarul akarsz :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Túl nagyok az elvárásaid, ha mindent magyarul akarsz :)

Lehet. :) De pl a Kincses szigetnél a Magyar intrót keresném tesóm miatt, azt a zenét kajtatja, ami ment alatta. Sajnos az eredetinek más zenéje volt. :( Vrungelnek meg szerintem jó szövege volt. És angol nyelven még csak csak elélek. De a Vrungel orosz:)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.