Ugrás a kommentre

Filmek


Bomarr

Ajánlott hozzászólás

Imho a Feláldozhatóak szinkronlistája. Végleges.

 

Sylvester Stallone - Gáti Oszkár

Jason Statham - Epres Attila

Jet Li - Görög László

Giselle Itié - Tenki Réka

Terry Crews - Galambos Péter

Mickey Rourke - Schneider Zoltán

Arnold Schwarzenegger - Reviczky Gábor

Bruce Willis - Dörner György

Dolph Lugdren - Jakab Csaba

Eric Roberts - Kőszegi Ákos

AE írta, hogy még csak tervezet. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ez szinte mindekire igaz, de legfőképpen Aragornra. Ő igazi telitalálat a filmben. :D

Kész szerencse, hogy az utolsó utáni pillanatban lecserélték az őt játszó színészt Mortensenre :P

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Álmaim netovábbja ez a kiadás, remélem jövőre hozzánk is ilyen jön. Dec. 30-án pedig többszöri premier nézés lesz ebből a filmből. :D

http://aeonflux.freeblog.hu/archives/2010/...lgrim_vs_bddvd/

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Kész szerencse, hogy az utolsó utáni pillanatban lecserélték az őt játszó színészt Mortensenre :D
Az is szerencse hogy Mortit kitartóan győzködte a fia hogy vállalja el a szerepet. :P
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Pildi, legyél tökös.
Ilyet ne kérj. :P

 

Egyébként kérdés, hogy pl. a Becstelen Brygantikhoz képest mennyire véres és erőszakos. Az nekem határvonal ilyen szempontból. Vicces, mert ha belegondolok, először azt sem akartam megnézni a vélt véres jelenetei miatt (az előzetesek ezt sugallták), aztán most meg már az egyik kedvenc filmem. :D

Szóval lehet, hogy megnézem az Expendables-t moziban, ha lesz hozzá társaságom. :D

 

 

Kész szerencse, hogy az utolsó utáni pillanatban lecserélték az őt játszó színészt Mortensenre :P
Igen, erről beszéltünk is Bomarr taliján. :D

 

 

Köszi. Jobb, hogy nem ez lett. Túl szépfiús. :D
Szerintem ez a fickó egyáltalán nem is illett volna Aragornhoz. Nekem amúgy sem zsánerem ez a típus. :D

 

 

Az is szerencse hogy Mortit kitartóan győzködte a fia hogy vállalja el a szerepet. :D
Erről én is olvastam, meg arról is, hogy nem is ismerte előtte a könyvet. :P
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

No de nálam csak Mortesen jöhet szóba ha Aragornról van szó. :D

Nálam másképp is szóba jöhetne, de az már az én bajom :D

 

Az is szerencse hogy Mortit kitartóan győzködte a fia hogy vállalja el a szerepet. :D

Bizony :D

 

Erről én is olvastam, meg arról is, hogy nem is ismerte előtte a könyvet. :P

És miután a srác meggyőzte, telefon vissza, irány az első gép, leszállás után ruhapróba, alvás, és a Széltetőn másnap már forgattak is vele. Aztán elolvasta a könyvet is. A többi már mozitörténelem :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Book Of Eli

 

Mit is mondjak...Ezerszer jobban megoldották kevesebb pénzből a nukleáris háború sújtotta Amerika hangulát a készítők, mint a Terminator 4-ben. Valamint itt bevállalták a vért az erőszakot, a levágott kezeket , fejeket, folyt a vér rendesen, a T4-ben a Pg-13 besorolás betett egy kicsit a filmnek..

88%

És tetszett a film üzenete is.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Na ennek örülök. Szerettem a játékát.

Huhh... végre visszatér JP a filmezéshez, nagyszerű hír :D

Egyébként a lentebb a Hibrid című filmről van egy cikk, nem olvastam el, de láttam nemrég a filmet. Elég érdekes volt, Adrien Brodyból én inkább a vézna tudóst nézem, mint a dzsungelharcost :P Szerintem inkább egy szűkebb rétegnek ajánlható, per pillanat meg nem mondom, hogy innen kinek (akik szeretik az ínyencségeket, bár nekem inkább egyszer nézős abból is, de egyszer mindenképpen). Phobosnak talán, de abban sem vagyok biztos :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Huhh... végre visszatér JP a filmezéshez, nagyszerű hír :)

Egyébként a lentebb a Hibrid című filmről van egy cikk, nem olvastam el, de láttam nemrég a filmet. Elég érdekes volt, Adrien Brodyból én inkább a vézna tudóst nézem, mint a dzsungelharcost :) Szerintem inkább egy szűkebb rétegnek ajánlható, per pillanat meg nem mondom, hogy innen kinek (akik szeretik az ínyencségeket, bár nekem inkább egyszer nézős abból is, de egyszer mindenképpen). Phobosnak talán, de abban sem vagyok biztos :)

 

 

Ez engem is érdekel. Brody-t kedvelem, jó volt a Brother's Bloomban is, meg egy filmben ahol egy hengerbe feküdt be mindíg. Csak annak nem tudom a címét.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én jól elvagyok a HP világ nélkül. Sose érdekelt és soha nem is fog.

 

Hát ez meg miféle jármű lesz? :)
Egy Hondóéktól koppintott légpárnás cucc lehet. :)
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.