Ugrás a kommentre

Filmek


Bomarr

Ajánlott hozzászólás

"Az Eredet egyik főszereplője, Tom Hardy követheti Christopher Nolant az új Batman-filmbe is, ami szinte biztosan azt is jelenti, hogy ő lehet az egyik rosszfiúja az álarcos igazságtevőről szóló alkotásnak

A Deadline értesülései szerint Tom Hardy fogja játszani Christopher Nolan harmadik Batman-filmjének egyik főszerepét. Ugyan arról még nem szól a fáma (még mindig hétpecsétes titokként kezelik a film sztoriját), hogy milyen szerepet kapott a 33 éves színész, de iparági források szerint szinte biztosra vehető, hogy az egyik rosszfiút alakíthatja, aki meg fogja keseríteni Batman, illetve Bruce Wayne életét.

A sokak által a Bronsonból és az Eredetből ismert Tom Hardy neve mostanában egyébként a Mad Max negyedik részének főszereplőjeként merült fel, s lehet, hogy George Miller filmjének tekintélyes csúszása miatt csaphattak le rá a Batman 3 készítői. Egyébként Hardy mostanában úgy tűnik, hogy Hollywood nagy kedvence lett, hiszen ő az egyik főszereplője a John Le Carre-regényből készült Az árulónak (Tinker, Tailor, Soldier, Spy), valamint az McG által rendezett This Means War című komédiának, ahol Chris Pine-nal és Reese Witherspoonnak bolondozik."

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Hát nem lehet továbbra se betelni az Expendablessel. Ez annyira jól meg van csinálva, hogy ennél jobban már nem is lehetne :D Szinkront hallgatva sokkal tisztább lett minden motiváció. Ez van ha eddig a figyelem megoszlott a látott képek és a felirat között. A magyar nyelv csodákra képes a hallott formájában, nem hiába nevezik a leglogikusabb nyelvnek a világon :D

Szóval akár mennyire is akartam :P nem tudtam megunni a filmet. Asszem már negyedszer vagy ötödik alkalommal néztem végig. A vágások, az azokban megbúvó apró részletek...nagyon egyben van :D Az akciók frenetikusak, a bunyók életszerűek, a nosztalgiafaktor, cool pofavágások ott vannak továbbra is a szeren :) Bravo Sly.

Én is megnézném szinkronosan. :)
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Szerintem így sem rossz már a szinkron de persze ennél sokkal jobb lesz a filmben. Nem is értem miért tárgyaljuk a trailer szinkronját mikor tudjuk, hogy full más lesz a filmben. :D

De a film már nagyon várós! Remélem kárpótolnak majd a 6. rész miatt.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Lószar magyarul....

 

És pont egy olyan trélert szinkornizáltak, amiben alig van Emma Watson... :D

Szerintem egyáltalán nem rossz magyarul. Az egész "sorozat" szinkronját szerintem nagyon jól eltalálták, és ami manapság külön öröm, még a kisebb szerepek hangjai is visszatértek az újabb részekben.

A tréler szinkronjáról csak annyit, hogy Scrimgeourt Harsányi Gábor szinkronizálja benne, aki eddig kétszer szinkronizált HP filmekben:

a 3. rész kivágott jeleneteiben ő volt Sir Cadogan, a 4. részben pedig Mr Kupor hangja. Egyébként szerintem nincs gond vele, illik Scrimgeourhöz is :D Ja és itt hallhattuk Grúber Hugó hangját, Ollivandernél, aminek nagyon örülök. Mikor kiskoromban néztem az 1. rész megkérdeztem anyukámat, hogy nem a Palpatine-t játszó színész játssza e a pálcakészítőt :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A legjobb akciófilm-sorozat. Imádom minden részét, főleg Leo Getz-et. :D
A harmadikban hogy megszívatták már. :D

 

- Hogy írjak azt hogy proctológia?

- Végbéltükrözés? Ezt nem tehetjük meg Leo-val!

- Egy okot mondj!

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

"Végre valahára zöld utat kapott a Hobbit, az 500 millió dollárba kerülő két részt Peter Jackson fogja rendezni, aki a Gyűrűk ura trilógiát is tető alá hozta és februárban láthat hozzá a forgatáshoz. Ian McKellen már biztos, hogy újra el fogja játszani Gandalfot, míg Andy Serkis Gollumot formálhatja meg. Zsákos Bilbo szerepére Martin Freemant szerződtették le, a karaktert Ian Holm játszotta a Gyűrűk urában. Rajta kívül Jimmy Nesbitt, Michael Fassbender és David Tennant lesz még látható a produkcióban. Tennant Bofurt, a törpét (társai Bifur és Bombur) játssza, a többiekről egyelőre nem ismeretes, hogy mely figurákat fogják megtestesíteni.

 

A Gyűrűk ura három része a mozikban közel 3 milliárd dollárt fialt világszerte és csupán 300 millió dollárból készítették. A Hobbit két részétől is ilyen kimagasló bevételt várnak."

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Lehet ünnepelni! :)

 

Az Avatar megdöntötte az utolsó rekordot is

 

Az Avatar a hétvégén megdöntötte a Star Wars I. rész: Bajlós árnyak magyar nézettségi rekordját is. Október 18-ai adatok szerint James Cameron filmjére eddig 1.196.882-en váltottak jegyet hazánkban, amivel a 11 éve bemutatott Star Wars 1.196.113 nézőszámával tartott rekord is megdőlt. A film magyarországi bevétele már a bemutatást követően nagyon hamar, január 24-én túlszárnyalta az egymilliárd forintnyi bevételt, melyet azóta majdnem megduplázott. Az egymilliós nézőszámot Magyarországon eddig csak 5 filmnek sikerült elérnie, mindegyik filmet az InterCom mutatta be: Avatar, valamint a Harry Potter, Star Wars első része, Nicsak, ki beszél!, és a Titanic.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.