Ugrás a kommentre

Filmek


Bomarr

Ajánlott hozzászólás

December 7-én érkezik az INCEPTION dvd-n!

Karácsonyra a fa alá ez meg Avatar SE mehet is.

Ti hogy vagytok vele? :yes: :yes:

Az Inceptiont érdemes többször megnézni, így az nekem meglesz. :)

Az Avatart is érdemes többször megnézni, de már megvan a tavaszi moziverzió kiadás, és az nekem elég. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

December 7-én érkezik az INCEPTION dvd-n!

Karácsonyra a fa alá ez meg Avatar SE mehet is.

Ti hogy vagytok vele? :yes: :yes:

Az Inceptiont még mindig nem láttam (a kaszákat, vasvillákat tessék szépen letenni), az Avatar meg nagyon nincs a DVD listám élén. Karácsonyra talán meglesz a Transformers 2 és a Star Trek, meg még ugye itt ez az apróság, amit úgy hívnak, hogy The Clone Wars 1. évad. Hogy a MASH 2. évadáról, a Doktor House 3-5. évadáról, a Battlestar Galactica összes szezonjáról és az NCIS 1-2. szezonjáról ne is szóljak már... Ja, és persze Alien Blu-ray... Ojjé, az Avatar sehol sincs ezen a listán :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

"A hivatalos közleményre még várni kell, azonban Hugh Jackman a Vulture oldalnak megerősítette, hogy Darren Aronofksy fogja rendezni a Wolverine folytatását. A főszereplőt játszó Jackman elárulta, hogy a második rész már jóval komorabb hangvételű lesz. De hát nem ez volt a cél az előzőnél is? Ugyanezt mondogatták a forgatás megkezdése előtt, majd jöttek a hírek, hogy a stúdió akarata érvényesült és mégsem lesz olyan, ahogy azt a rendező, Gavin Hood akarta volna.

 

"Wolverine-ről van szó és nem Popeye-ről. És ő elég kemény alak. De mint tudjátok munka közben alakul ki minden. Chris McQuarrie, aki a Közönséges bűnözőket írta készítette a forgatókönyvet és ez elég jó kezdetnek bizonyul. Aronofsky pedig remek munkát fog végezni ezzel. Ezúttal lesz min gondolkodni, ha véget ér a film." - mondta Jackman, azt is hozzátette, hogy némileg másmilyen lesz, mint az X-Men eddigi 3 része, de az biztos, hogy ez lesz a legjobb."

 

"Régóta be van tervezve A holló (The Crow) feldolgozása, ami lassan, de biztosan halad a megvalósulás felé. A rendezői széket a Penge (Blade) és A szövetség (League of Extraordinary Gentlemen) alkotója, Stephen Norrington melegíti, a forgatókönyvet pedig odaadták Nick Cave-nek, hogy csinosítson rajta ott ahol csak tud. Cave jegyzi a sokat dicsért Az ajánlat western (The Proposition) szkriptjét is, így többen fellélegeztek, mikor kezelésbe vehette A hollót. A The Playlist információi szerint Mark Wahlberget kérték fel a főszerepre, korábban Jason Statham jelezte, hogy érdekelné a film. Remélhetőleg Wahlberg nem jár úgy, mint Brandon Lee, akit az 1994-es verzió forgatása alatt ért halálos baleset, ugyanis az egyik pisztolyba éles lőszer került.

 

Edward Pressman, a film egyik producere azt mondta, hogy a történések egy kisebb településen és egy nagyvárosban fognak zajlani. Az sztori először egy délnyugati faluban veszi kezdetét, majd az események a városban folytatódnak, végül a faluban fejeződik be minden. Annyit még tudni lehet a filmről, hogy a holló nem csak egy egyszerű madár lesz, hanem lesz személyisége is és nem csak néha fog feltűnni a játékidő alatt, hanem aktív résztvevője lesz a produkciónak. Norrington pedig megjegyezte, hogy míg Alex Proyas alkotása (az első film) gótikus és stilizált volt, az új Holló pedig realisztikus és misztikus lesz egyben, szinte már dokumentarista stílusú""

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Az Inceptiont még mindig nem láttam (a kaszákat, vasvillákat tessék szépen letenni), az Avatar meg nagyon nincs a DVD listám élén. Karácsonyra talán meglesz a Transformers 2 és a Star Trek, meg még ugye itt ez az apróság, amit úgy hívnak, hogy The Clone Wars 1. évad. Hogy a MASH 2. évadáról, a Doktor House 3-5. évadáról, a Battlestar Galactica összes szezonjáról és az NCIS 1-2. szezonjáról ne is szóljak már... Ja, és persze Alien Blu-ray... Ojjé, az Avatar sehol sincs ezen a listán :yes:

 

 

Ehhez már csak sísapka kell és shoti, nameg egy jólmenő bankba behatolás. :yes:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Engem érdekel a feldolgozás is, mert kíváncsi vagyok rá, mit hoztak ki belőle, de nem hiszem, hogy jobb lesz, mint az eredeti.

Én is kíváncsi vagyok, de nekem annyira telitalálat volt az eredeti, hogy azért nincs szívem megnézni a feldolgozást :) Egyébként imdb szerint az eredeti jobb, már ha hinni lehet a szavazóknak :D

 

Karrde: Nekem az új zenéje jobban tetszik, bár az lesz a döntő hogy mutat majd a filmben.

 

(és én vagyok talán az egyedüli e földkerekségen akinek nem tetszett az eredeti film :))

Ízlések és ... :) Majd írd meg, hogy tetszik a feldolgozás, ha megnézed :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Kíváncsi leszek erre a Skyline-ra. Most elválik, hogy a Strause fivérek tényleg olyan rossz rendezők, mint ahogy azt az Aliens vs Predator Requiem mutatja, vagy igazuk volt, és a producerek miatt lett elszúrva az a film :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ilyen sok lóvéd van mozira? Nem vagy te véletlenül népnyúzó kapitalista? :) :) :D
Ők az ellentétes oldalon állnak :D Megsarcolnak a fattyak, pedig éppenséggel köszönetet kéne mondaniuk, hogy tiszteletemet teszem a mozitermükbe :)
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

"A rendkívül látványos, sci-fi akciófilm a távoli jövőben, egy nagy galaktikus háborúban játszódik. Főhőse Grace, a veterán tengerészgyalogos, aki részt vesz egy lakott bolygó gyarmatosítására irányuló kísérletben. A planéta rendkívül változatos és egyben rendkívül veszélyes élővilággal rendelkezik, és mint kiderül, nem csak az emberi Az egyetlen értelmes faj, mely megpróbálja uralni is erőforrásait saját szolgálatába állítani."

 

 

Kérdés....Melyik filmről van szó?

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

"A rendkívül látványos, sci-fi akciófilm a távoli jövőben, egy nagy galaktikus háborúban játszódik. Főhőse Grace, a veterán tengerészgyalogos, aki részt vesz egy lakott bolygó gyarmatosítására irányuló kísérletben. A planéta rendkívül változatos és egyben rendkívül veszélyes élővilággal rendelkezik, és mint kiderül, nem csak az emberi Az egyetlen értelmes faj, mely megpróbálja uralni is erőforrásait saját szolgálatába állítani."

 

 

Kérdés....Melyik filmről van szó?

Avatar. Ez több éves leírás nem? :(
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.