Ugrás a kommentre

Filmek


Bomarr

Ajánlott hozzászólás

"A Pajiba nem éppen megbízható információkat szállító oldal néhány részletet közölt a Wolverine 2-vel kapcsolatban, azonban a cikk nem sokáig szerepelt a honlapon, mivel a Fox stúdió kérésére törölték a hírt.

 

Az oldal a következőket írta: A film azzal indít, hogy Logan visszatér Kanadába, ahol bajba keveredik és lecsukják. Egy rejtélyes japán férfivel, Zennel tör ki a rácsok mögül és Tokió felé veszik az irányt. Logan azért tart a fickóval, mert az azt mondja, hogy a mutáns múltjával kapcsolatban tud jó néhány dolgot és ezt meg is osztja vele, ha elkíséri Japánba.

 

Lesz benne egy Shingen nevű karakter is, akinek a lánya Mariko. Logan beleszeret a lányba, akinek a kezére Yukio is pályázik. A korrupt Igazságügyi Miniszter, Noburo Moronak azonban Shingen már odaígérte a lányát. Feltűnik egy Frank Sinatra nevű alak is, aki egy-két részletet elárul Logannak a múltjáról.

 

Shingen apja a Kéz vezetője, aki nem szeretné, ha fia venné át a szervezet irányítását, helyette azt akarja, hogy Logan lépne a helyére. Shingennek nem tetszik az ötlet, ezért megöli apját. Kenuichio lesz Shingen törvénytelen gyereke, bár Shingen nem tudja, hogy a szamuráj az ő fia."

 

"Bár a 110 millió dollárba kerülő első Szellemlovas pocsék lett, mégis nagy siker aratott szerette a közönség, azonban a folytatásra szánt 135 millióból végül csak 75 millió dollár jut el a filmkészítőkhöz.

A The Wrap információi szerint a Sony Pictures a tervezett 135 millió dollárosról 75 milliósra csökkentette a Szellemlovas folytatásának költségvetését. A Ghost Rider: The Spirit Of Vengeance címre hallgató képregényfilm forgatása nemsokára elkezdődik Romániában a visszatérő Nicolas Cage (fizetése 12-ről 7 millió dollárra csökkent), valamint Idris Elba, Ciaran Hinds és Placido Violante főszereplésével. A filmet a Crank - Felpörögve 1-2-t, valamint a Gamer - Játék a végsőkig-et megbuktató Mark Neveldine és Brian Taylor rendezi.

 

A Sony azért kényszerült a büdzsé csökkentésére, mert túl sok tőkéje fekszik a Pókember rebootjában, a Sötét zsaruk harmadik részében, valamint a Tetovált lány feldolgozásában. Ennek köszönhetően a Hyde Park Entertainmentnek kellett belépnie a Szellemlovas-projektbe társként, mely cég a finanszírozásért cserébe megkapta a film nemzetközi terjesztésére vonatkozó jogokat. "

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Bízzunk benne hogy az a Pajibás infó tényleg megbízhatatlan mert ez a Wolvi 2 sztori eléggé gázos.

 

Uh, Lebüfi barátunk mit akar bizonyítani? Úgy beszél mint aki 4 adag erős kávéval indította volna napot. ;)
Ez a Shia "No-Noo-Nooo-Noooo" LaBüf gyerek meg mit szív/szed? Extasyval tömik, hogy így pörögjön? :P

Én a kávés elméletet támogatom. Nagy koffeinimádó lehet a gyerek. Nemrég egy kávézóban hozzávágta a kávéját egy lesifotóshoz. Akkor is túl sok lehetett már benne hogy nem bírt magával. :)

 

 

Valahogy annyira kilóg a lóláb még ennél a jelenetnél is, hogy simán elhinném ha Asylum termék lenne a film. Ahogy kiabál az a csaj... :D
Lenne min gyúrniuk a CiGis kollegáknak. A csajt meg utószinkronizáltathatnák plusz a gyerekre is ráférne egy olyan mert az ő nó-zása is hagy kívánnivalót maga után.

 

Hát ha tömegnyomor lenne a verdában én szívesen ölbe kapnám a kis doktornőt. És azt is elnézném neki, hogy MELLesleg még abban a testtájékon fejlődhetne :D
Jobb is lenne ha elnéznéd neki a dolgot mert különben a dokinéni még a végén ott helyben ellátná a bajodat. :D

 

Rájöttem az igazságra. :D Michael "Bummm-Bummm" Bay az ALKAIDA beépített embere. A kis ravasz álcázva robbantgat az amerikai nagyvárosok felhőkarcolói között. Hozzá képest a WTC terroristák amatőrök voltak :D
Ezek szerint Öblös filmjei az al-Kaida részére készült álcázott propagandafilmek lehetnek. Én ezidáig pusztán egy piromán állatnak tartottam Öblös Miskát de látom nagyot tévedtem. :D

 

Túlélősvilágkatasztrófás...
Ezt a világvége dolgot addig-addig emlegetik amíg csuklani nem kezd és színre nem lép. :D
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nem érzek benne olyan kihívást, mint az eddig ellenfelekben. Arról nem is beszélve, hogy valami igazán nagy dolog kell ahhoz, hogy Batman átmenjen közellenségből bűnüldözőbe, és ne őt kergesse a fél rendőrség. Ezt is meg kell oldani valahogyan.

Nála agyilag meg külsőleg is.

Szerkesztve: - MissKarrde
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Rejtély szeritem is jó lenne, de örülék még Man-Bat, Clayface vagy Killer Croc felbukkanásának is :cool:

Sajnos Nolan realisztikus megközelítése miatt pont ők azok, akiket minden bizonnyal kizárhatunk. Pedig Clayface nekem is nagy kedvencem.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Annak idején Jokerben sem éreztem nagy kihívást és mégis milyen jó lett. Pingvin esetében is el tudnék képzelni hasonlót. Most, hogy Batmant üldözi mindenik, az új gonoszok szabadon garázdálkodhatnak.

De jó lett volna Rébuszt is látni, vagy Macskanőt.

Freeze-nek is örülnék.

Man-Bat, Ciller Crok és Clayface is jók lennének.

Akik szerintem inkább beleférnek a nolani képbe azok: Fekete Maszk, Hush, Kalapos, Hasbeszélő, Harley Quinn, Bane, Anarchia, Tűzbogár, Vörös Karom.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Akik szerintem inkább beleférnek a nolani képbe azok: Fekete Maszk, Hush, Kalapos, Hasbeszélő, Harley Quinn, Bane, Anarchia, Tűzbogár, Vörös Karom.

Igen csak akit írták azokból kb Maszk, kalapos és hasbeszélő és Harley elképzelhető, mivel a többi vagy nagyon mellékgonosz, vagy nem elég realisztikus.

De ezek közül én a kalaposnak örülnék a legjobban. Abban hatalmas lehetőség lenne. De Jokert visszahozhatnák akár Harleyval is. Az is nagyon ütne.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Az én TDKR főgonosz-elképzelésem: a beginsben a főgonosz nem személyes ügy miatt lett batman ellenfele, a TDK-ban Joker szimplán őrült volt és nagyon nehéz elképzelni ennél nehezebb ellenfelet, így most egy olyan karakterre számítok, aki talán valami erős érzelmi motivációval teszi azt amit. Dent lehetett volna ilyen, de ő kimúlt.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

hivatalos Trafo3 logo

 

transformersdarkofmoonl.jpg

 

(borzalmas) nem 100%-ra hivatalos tízer pószter

 

transformers3teaserpost.jpg

 

Nem kell itt vacakolni. Dobják be neki Rambot oszt jónapot :hehe: Az előtt feszüljön a bőrcuccában. :)
Rambo fél kézzel elintézné Botmant ellenfelestül. :D Szerkesztve: - Rog
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Scott Pilgrim

Hát igen, erre vártam már május vége óta. Magasak voltak az elvárásaim, mert az első 2 füzet baromira bejött és marha kíváncsi voltam a filmre.

Azt kell mondanom, hogy ez egy ********* jó film, számomra már most az év akciófilmje, vígjátéka, legjobb feldolgozása, legjobb filmzenéje és a Toy Story 3-at ledöntve a trónjáról, az év filmje.

 

Múlt héten írtam pont ilyen TIE-t, hogy nem tudom mikor nevettem egy jót egy filmen. Most még annál is jobban szórakoztam, ez egy csúcs film, kihagyhatatlan. Aki ezt a filmet kihagyja élete legjobb szórakozását hadja ki. Hogy miért? Mert Scott Pilgrim a világ legnagyobb akció és szuperhőse, még Supermant is legyőzte (3.).

 

Még számtalanszor meg fogom nézni, mind itthon, mind moziban.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.