Ugrás a kommentre

Filmek


Bomarr

Ajánlott hozzászólás

Kezdünk visszatérni az őskorba? Az EpI-re hónapokat vártak az akkori fanok, mire megérkezett. Az EpII-nél nem tudom, de mintha már világpremier lett volna, az EpIII-nál pedig konkrétan az volt. Erre idén nyár elején is volt egy film, meg az Expandables is hónapos csúszással érkezett... a Közösségi hálóra plussz egy hónapot kell várni, most meg ez... a Kecskebűvölők is sokkal később került nálunk moziba... miért nem lehet minden film esetében (majdnem) világpremier?!

Szerkesztve: - Donát
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Elég a trendi csápos és rovarszerű District 9 féle marslakókból. Vissza a gyökerekhez, nekem oldskúl jelmez kell :lol::D
Bármennyire is teszik oda magukat kizárt hogy a "Marslakó a mostohám" végén levő felhozatalt valaha überelnei fogja az ő kreálmányuk. :D
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én egyáltalán nem tartom hibának hogy kihagytam őket. Részleteket már láttam belőlük és azok alapján lazán el tudtam dönteni hogy nem érdekelnek.

A Valami Amerikából az elsőt láttam de az se jött be igazán így a folytatást se tartottam megnézendőnek.

Amúgy nálam mindig is a "Tizedes meg a többiek" lesz a legjobb magyar vígjáték. Utána következik a négy régi Ötvös Csöpi és ezekkel ki is fújt az érdeklődésem a magyar vígjátékok felé. Szerintem ez semmit se fog már változni.

PEdig vannak jó vígjátékok, tudom ajánlani az Indul a bakterházat, vagy akár a csapd le csacsit. :lol:
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

PEdig vannak jó vígjátékok, tudom ajánlani az Indul a bakterházat, vagy akár a csapd le csacsit. :lol:
A bakterházzal úgy vagyok hogy néhány jelenet épp elég volt belőle. A csacsi sose érdekelt annyira hogy belenézzek és nem is érzem hiányát.
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Akiket visszahívtak az afgán szabadságharcosok elleni offenzívájukról, hogy most aztán tényleg a saját otthonukért küzdjenek. :lol: ( Ezt nem hagyhattam ki Frenkie, sorry :lol: )

 

De küzdjenek ám rendesen és ne szívassák meg őket mint a tálibok. :D Egyszerre 100 Apache-ot akarok látni, amik tüzelnek mindennel lentről 500 Humwee-t amelynek fedélzeti fegyvereiből ontsák az olmót, na és természetesen 400000 U.S Marine-t akik meglepő módon az ellenség elpusztítására törekednek. A fenti haderőt pedig vezesse a világ legjobb katonája, John Rambo. :lol: :lol:

Szerkesztve: - Frenkie
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Bármennyire is teszik oda magukat kizárt hogy a "Marslakó a mostohám" végén levő felhozatalt valaha überelnei fogja az ő kreálmányuk. :lol:
Na erről van szó. Az űrcicababák sokkal jobbak mint az űrszörnyek és humanoidok. :lol:

 

 

Még jobb lenne ha lengébb ruciban vagy ruhátlanul lennének de üsse kavics. Csípem az egyenruhás csajokat. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Due Date

 

Nagyon kúl film, jókat nevettünk rajta. Olyan Másnaposok fíling, és Robert Downey Jr. megint nagyot alakít. (Azért emelem ki, mert ő a kedvenc színészem.)

Majd az arcát figyeljétek. :)

 

Ajánlom mindenkinek, egy jó nevetésre, de az én értékelésem csak 7/10, mert nálam egy komédia nem lehet ennél nagyobb, mert az mégsem egy 'igazi' film...

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A kellően beteg film második előzetese :D
Ez nekem már túl kaotikus. Attól függetlenül azért még meglesem. :P

 

Na, ezekkel szívesen átélnék egy UFO-rablást :)
Én is elmennék velük harmadik típusú randizni. :)

 

8 üveg sör után látod így őket, elárulom :)

Ha randira hívod őket, akkor ez a véres valóság :P:)

A látásával max csak annyi történne hogy többet látna a csajokból ami nem hinném hogy annyira vészes lenne. Persze hátulütője is lenne a dolognak mert nehezebben lehetne velük érvényesülni. :D
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

"Charlize Theron és Vera Farmiga is szerepelhet az új Batman-filmben, s mindketten a képregényekből jól ismert női karaktereket alakítanának. Egyikük a füzetekben ráadásul a rossz oldalba is belekóstolt.

A Comic Book Movie ügynökségi forrásokra alapozva tudni véli, hogy jelenleg is zajlanak a meghallgatások Christopher Nolan harmadik Batman-filmjének két kulcs szerepére. Az infók szerint a Dark Knight Rises-ben szerepelni fog a képregényekből is ismert Sarah Essen nyomozónő, aki Jim Gordon (Gary Oldman) vágyainak tárgyát fogja képezni. A másik női karakter ugyancsak a képregényekből ismert Julie Madison lesz, aki iránt Bruce Wayne fog szerelmetesen érdeklődni.

A honlap értesülései szerint Sarah Essen szerepére Charlize Theron kapott felkérést, míg Julie Madison szerepére több színésznőt is meghallgattak, többek között Vera Farmigát és Kacie Thomas-t. Az elkövetkező napokban minden bizonnyal ki fog derülni, hogy kik szerezték meg a fent említett szerepeket, ideje még bőven van a szereposztóknak, hiszen a The Dark Knight Rises csak 2012. július 20-án kerül bemutatásra Amerikában. "

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.