Ugrás a kommentre

Filmek


Bomarr

Ajánlott hozzászólás

Ez most a másodjára elkészített film? Volt ugye az Ark of truth előtte......

Igen, ez az, amiben a változatosság kedvéért megint visszamennek a múltba, hogy újra megmentsék a Földet a goa'uldtól, szokás szerint a Földön. És persze, ez a jobb rész (mert hiába az Ark of Truth "új" sztorija, az idegen galaxis, ritka jól elpuskázott filmi). A Continuum legalább hozza a hangulatot, a karaktereket, szóval, ízig-vérig Stargate,

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A falat kaparom...Hát ezek milyen szinkronhangok már?

És ahogy mondja a narrátor a szöveget....mintha vígjáték vagy animációs film lenne....Hallgassátok... :):D

Cowboyok és Űrlények szinkronos előzetes

http://www.origo.hu/filmklub/20101126-dani...owboyok-es.html

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én azt hogy egy elég reális jövőképet fest le a film, rengeteg benne az érdekes morális kérdés, a hangulat, a látványtervezés a zene mind-mind zseniális.
Pontosan ezen erényei miatt szerintem is nagyon jó film. Nem egy lélekemelő történet, de megragadja az embert. Én tavaly szilveszter környékén láttam sok-sok év után, és számomra nagy megkönnyebbülést okozott, hogy bár olyan a világunk, amilyen, messze lehetne jobb is, de még messze nem tartunk ott, ahol a Szárnyas fejvadász története, pedig az is valami 2018-ban játszódik (ha jól emlékszem). :) Pedig a 80-as években, amikor készült a film, ez még távoli jövő volt. :D
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nem is a szinkronnal volt a bajom, hanem a narrátorral :D A végén amilyen hanglejtéssel mondja a film címét, komolytalanná válik az egész...Szerintem :D
A narrátor az tényleg gyenge. Meg ahogy mondja a rendezőt és a producert... :)
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csernák jó, de......Stohl olyan furcsa. Bár ez csak egy előzetesre felvett szinkron.

Stohl valószínűleg azért választották, mert a Bond filmekben is ő volt Daniel Craig hangja.

 

Jake: Miért csücsülne a hűvösön addigra? Azt hittem az az ügy már rég lecsengett.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A Coen bratyókat rendesen beelőzték. :)

 

 

Évekkel ezelőtt láttam egy félszeműs képet Jani báról de csak az éjszaka tudtam meg hogy az ő és Bridges apó félszeműje közös alapokon nyugszik.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ennek egy újabb trélerjét kicsivel több mint egy hete raktam be. Akkor nem láttam jelét annak hogy bárkit is érdekelne innen ez a múvi.

Szerkesztve: - Rog
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

HP 7/1 nem érdekli a populációt, vagy csak nem lehet a "diszkontban" kapni?

Ha lesz pénzem, elmegyek rá moziba, de ha nem jön be, akkor várok a jobb minőségű diszkont verzióra. Egy bizonyos szint alá nem adom :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Cenzúrázatlanul

 

 

Szépen illeszkedik a sorba amit már a Generation Kill és az Irak sorozatok csupán érintettek. Itt most konkrétan egyesül az Őrposztszolgálat a "minden iraki ellenség", "tököm tele van a semmittevéssel, irtani akarom őket" és a végkifejletet jelentő "töke viszket, b*szni kell" szindrómával. Egy szó mint száz a tejfölösszájú amcsik elmennek "hódolatukat" tenni egy korábban már átvizsgált iraki család házához, ahol van két f*rokra húzható nő. Aztán egyszer csak az egyikőjük feltűnik a siita youtube-on.......két részletben.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

HP 7/1 nem érdekli a populációt, vagy csak nem lehet a "diszkontban" kapni?
Én biztos megnézem moziban, bár jelentős hátralékaim vannak megnézendő filmek terén. Ezt viszont a lányom is nézni akarja, ami jelentős ösztönző erő. :o Talán holnap összejön.
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Cowboys & Aliens lázban égek, szorri...

 

Egyszerű találós kérdés:

Harrison Ford "James Bonddal" karöltve keveredik ebben a filmbe számtalan kalandba.

Melyik korábbi kiváló filmjében kalandozott szintén James Bonddal?

Szerkesztve: - JakeSully
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.