Ugrás a kommentre

Filmek


Bomarr

Ajánlott hozzászólás

Ha azt mondom Sánkánöri kapok valamit? :o

 

Ob1 te voltál egy picivel a gyorsabb, te kapod a láda sört, valamint egy évig két meztelen thai nő maszíroz téged nem is akárhogy :o :o

 

Oldie viszont konkrétan a kérdésre válaszolt, kap egy pacsit ügyes vagy :o

Szerkesztve: - JakeSully
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ob1 te voltál egy picivel a gyorsabb, te kapod a láda sört, valamint egy évig két meztelen thai nő maszíroz téged nem is akárhogy :o :o
Inkább kérnék két ládával, köszönöm. :o

 

Úristen, csak nem az Indiana Jones és az Utolsó Kereszteslovagban? :o

.D :o :o

Sajnálom, én agyafúrtabb voltam.
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Az más kérdés, hogy az utóbbi néhány HP film hozza a könyv színvonalát, az első kettőnek meg John Williams írta a zenéjét.

Mondjuk ezzel nem értek egyet, és még filmként sem a legjobbak :o

 

John Carter of Mars forgatási helyszín!

Már évek óta szó van róla hogy film készül belőle. Gyerekként szerettem könyvben. És mivel van egy rakat folytatása könyvben, siker esetén ebből is széria lesz :o

 

HP 7/1 nem érdekli a populációt, vagy csak nem lehet a "diszkontban" kapni?

Éjjel megnéztük barátnőmmel. A könyvet régen olvastam, így jó pár ponton nem tudom, hogy melyek a módosítások, de úgy rémlik, hogy nagyjából a könyv sztoriját viszi, a többi majd a spoiler mögött.

Jó volt, de nálam nem éri el a 3. és 4. filmet (pláne a 3-at, bár én a hibái ellenére nagyon szeretem a 4. filmet is), nekem ez a kettő jön be leginkább, a 6-nál jobb volt.

Spoiler:

A legjobban az eleje sikerült. Akkor gondoltam azt, ha ezt tartják, akkor szuper rész lesz. Sajnos nem így történt. Az erdős-tekergős rész eléggé belassította a filmet, mondhatni kicsit unalmassá is vált, bár nem tudom, hogyan lehetett volna másképp megoldani, hiszen ezek a részek kellenek a sztorihoz. Más kérdés, hogy vásznon nem mutat túl jól. Harry és Hermione tánca egyszerre volt rettentő idétlen és bájos. Még nem döntöttem el, hogy melyik felé húzok jobban. Szóval vissza az elejére. Ahogy Hermione megbűvöli a szüleit, az szenzációs, akár csak Piton belépője azzal együtt, ahogy nézi a kolléganője halálát.

Éééés végre itt van kedvenc Weasley-m, Billy :o Kár, hogy baromira súlytalan a jelenléte és teljesen feleslegesnek érzem, ellenben az esküvő miatt nélkülözhetetlen. A megoldás az lett volna, ha már korábban szerepel. Így lóg a levegőben Fleurrel együtt. A csak filmeket néző emberek kapkodhatják a fejüket, hogy most akkor ki kicsoda és kivel van. Az eleje így tömény, a közepe picit unalmas, a vége so-so.

Amit nagyon hiányoltam, hogy a Peverell-mese után egyszer sem kerül szóba Harry köpenye, sem a gyűrű.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A Terminátor-téma épp szívat engem (részletek az Egyéb fontos topikban) de közben folyamatosan agyalok valamin.

A Skynet-nek idővel lettek olyan fejlett beszivárgói, amik képesek embereket utánozni. A kaliforniai kormányzóról konkrétan tudjuk, hogy legalább három darab különböző, működőképes modell készült belőle. Viszont ennyi erővel Kyle Reese- is használhatták volna mintának, nem igaz? Azt olvastam, hogy a T2 elején fölmerült egy olyan ötlet, hogy a színész kérjék fel a T-1000 szerepére (na az lett volna az igazi visszavágó....) és megértem, hogy filmkészítésileg miért nem egyezett bele Cameron.... de a történet szempontjából ez lett volna a logikusabb. Néhány Schwarzi-képű beszivárgó (főleg, hogy a többség vissza lett küldve időben, nem valószínű, hogy sok maradt belőlük "odafönt") persze a meglepetés erejével bír meg mint látjuk az emberek sem ismerik egymást és egy új arc nem kelt akkora gyanakvást mint kéne.... de öt Kyle Reeese közül honnan tudná John hogy melyik az igazi, akit majd vissza kell küldenie? :o

 

HP 7/1: A szóba kerülést kicsit én is hiányoltam, de remélem a második felében pótolják. Ilyen fontos szálat csak nem hagynak ki egy "megdupláztuk, hogy minden beleférjen" filmből.

Szerkesztve: - Darth Krande
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Hogy lehet gyorsabb, mikor nem is a kérdésre válaszolt? :o

De ha a fél rekeszt áttolja elém, nem vitázom :o

Tiéd lehet, ha sikerül megválaszolnod, hogy Indana Jones karaktere játszott e még James Bondal, és ha igen, melyikben?

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A Terminátor-téma épp szívat engem (részletek az Egyéb fontos topikban) de közben folyamatosan agyalok valamin.

A Skynet-nek idővel lettek olyan fejlett beszivárgói, amik képesek embereket utánozni. A kaliforniai kormányzóról konkrétan tudjuk, hogy legalább három darab különböző, működőképes modell készült belőle. Viszont ennyi erővel Kyle Reese- is használhatták volna mintának, nem igaz? Azt olvastam, hogy a T2 elején fölmerült egy olyan ötlet, hogy a színész kérjék fel a T-1000 szerepére (na az lett volna az igazi visszavágó....) és megértem, hogy filmkészítésileg miért nem egyezett bele Cameron.... de a történet szempontjából ez lett volna a logikusabb. Néhány Schwarzi-képű beszivárgó (főleg, hogy a többség vissza lett küldve időben, nem valószínű, hogy sok maradt belőlük "odafönt") persze a meglepetés erejével bír meg mint látjuk az emberek sem ismerik egymást és egy új arc nem kelt akkora gyanakvást mint kéne.... de öt Kyle Reeese közül honnan tudná John hogy melyik az igazi, akit majd vissza kell küldenie? :o

 

HP 7/1: A szóba kerülést kicsit én is hiányoltam, de remélem a második felében pótolják. Ilyen fontos szálat csak nem hagynak ki egy "megdupláztuk, hogy minden beleférjen" filmből.

 

A Schwarzi-terminátort egy örmesterről mintázták.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Emlékszem a T3- ban valaki "felismeri" ő meg szól hogy "negatív". De a T4-ig azt hittem, hogy őt még emberek csinálták, legalábbis az alapokat hozzá. Aztán a gépek "továbbfejlesztették".

Ha a Skynetnek lett volna módja tetszés szerinti arcot adni a Termiknek, akkor szerintem John Connor és Kyle Reese lettek volna a legjobb választás.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Emlékszem a T3- ban valaki "felismeri" ő meg szól hogy "negatív". De a T4-ig azt hittem, hogy őt még emberek csinálták, legalábbis az alapokat hozzá. Aztán a gépek "továbbfejlesztették".

Ha a Skynetnek lett volna módja tetszés szerinti arcot adni a Termiknek, akkor szerintem John Connor és Kyle Reese lettek volna a legjobb választás.

Bár kivágták a T3-ból, de amikor a gépek elkezdik a támadást mutatniuk kéne hogy egy katona(Schwarzi) a minta T-800-nak.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ha a Skynetnek lett volna módja tetszés szerinti arcot adni a Termiknek, akkor szerintem John Connor és Kyle Reese lettek volna a legjobb választás.

Már a T1-ben is két T-800-as beszivárgó volt (a 101-es Schwarzi, a másik Franco Columbu volt, de annak a száma nem ismert). Arról nem beszélve, hogy csak két T-800/101-es ismert, a harmadik T-850-esl, a negyedik pedig szimplán csak T-RIP (ebből viszont van a filmben még egy egy másik arccal). Szóval Skynetnek volt bőven módja arcot választani. Amúgy ha jól rémlik, nyolc T-800/101-es készült. Ebből kettőt visszaküldtek, a maradék hat sorsa ismeretlen (valószínűleg az ellenállás megsemmisítette). Meg később készült egy darab T-850/101, mely pont az arca miatt volt képes sikeresen likvidálni John Connort. Később ezt küldte vissza Kate 2004-be. Illetve ott a T-RIP, ami tagja lehet a nyolc ismert 800/101-esnek.

Kyle Reesie-t testalkata miatt bajosan használta volna 800-asnak, John Connort meg értelme nem lett volna. A múltban senki sem ismeri, a jövőben meg azonnal kiderülne, hogy nem Connor az. A T-1000-es (és a TX se) meg megint nem vehetné fel az alakjukat, mivel a filmekben egyértelműen kiderül, hogy csak azt tudják lemásolni, amit megérintenek. És ha egy TX vagy egy T-1000-es ennyire közel került volna Kyle-hoz vagy Connorhoz, az megint megváltoztatta volna a jövőt, mivel ugye programjuk szerint mindkét típus azonnal megöli a lemásolt személyt.

 

Bár kivágták a T3-ból, de amikor a gépek elkezdik a támadást mutatniuk kéne hogy egy katona(Schwarzi) a minta T-800-nak.

Jaja, William Candy törzsőrmester volt a Cyberdyne System 800-as széria 101-es modelljeinek, a Cyber Research Systems 850-es széria 101-es modelljének és a Cyberdyne System Resistance Infiltrator Prototype-nak (alias T-RIP, de ebből a filmben volt még egy példány, ami nem Candy arcát viselte). A 102-esnek meg valaki más, a 103-asnak megint más, és így tovább.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ezt a Scott Pilgrimet 18 percig tudtam nézni. Már nincs a gépemen. :o Tovább nem is kommentálnám. :o
Ízlések és pofonok :o

Számomra 2010 legjobb filmje, bár igaz, hogy a 30. perctől jön el az igazi varázsa, addig csak felvezetés van :o

Már vagy egy tucatszor megnéztem, egyszerűen megunhatatlan. :o

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ízlések és pofonok :o

Számomra 2010 legjobb filmje, bár igaz, hogy a 30. perctől jön el az igazi varázsa, addig csak felvezetés van :o

Már vagy egy tucatszor megnéztem, egyszerűen megunhatatlan. :o

Nem az én korosztályomnak készült.
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nem az én korosztályomnak készült.

Igaz, jobb ha aranypolgárt nézel inkább. :o

Amúgy akinek az első 30 perc bejön, az a végén imádni fogja. :o

A végét pedig érdemes lett volna megnézned Ody, mert egy SW kaliberű fénykardcsata van benne. :o

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Michael Bay rendező úr a hivatalos honlapján feltárta, hogy a Transformers 3 legelső normális hosszúságú mozgóképe a Narnia 3 és a Tron: Örökség előtt jelenik meg a mozikban, majd rögtön online is.

Bay továbbá reagált azon pletykákra, miszerint a Transformers 3 valami ócska 3D-s kópia lenne, a következőket mondta:

 

"Wow, olvastam ezeket a barmokat az interneten, akik azt hiszik, hogy jobban tudják. Problémáik vannak a mi 3D-nkkel???? Tényleg? Jöjjenek át hozzám, és megmutatom az eddigi legszebb 3D-s megvalósítást. Soha nem volt még olyan film, ami annyira feszegette volna a 3D határait, mint a "Transformers 3". Az egészet 3D-s kamerákkal forgatjuk. Igazából szeretem a 3D-s forgatást."

 

Mit is mondott Bay egy éve a 3D-ről? Ócska cirkuszi mutatvány meg egyebek? :o:o

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.