Ugrás a kommentre

Filmek


Bomarr

Ajánlott hozzászólás

Salt

 

Remek kis akciómozi, szokványos izgalmi faktorral és fordulattal. Szerintem aki csípi a Jack Ryan mozikat annak ez is bejön. :)

 

 

Ragadozók

 

Megnéztem DVD-n is és most talán még jobban előjött a nosztalgiafeeling :) Nagyon szép amúgy a képe, sokkal színesebb mint a moziban.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Először a Hw-re akartam kirakni, majd az SW-re..

 

troyj.gif

 

:)

 

Úgy látszik másnak is az a hobbija, hogy 5 percenként filmes oldalakat néz. :)
Olyan gyakran azért nem nézem őket. Mostantól megpróbálom visszafogni magam és igyekszem csak olyan filmekről berakosgatni ezt-azt amik tényleg érdekelnek. :D
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Olyan gyakran azért nem nézem őket. Mostantól megpróbálom visszafogni magam és igyekszem csak olyan filmekről berakosgatni ezt-azt amik tényleg érdekelnek. :)

 

Ugyan , nyugodtan rakosgass mindenről, hátha érdekli a többieket, szerintem ez jó dolog :):D

 

De egyébként ez a C&A érdekel ?

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Szemekbe zárt titkok

 

MissKarrde, igazad volt, köszi az ajánlást. :D Ennyire felkavaró filmet régen láttam már. Hosszú volt, és lassú, de minden percét élveztem nézni. Aki szereti a régi típusú, klasszikus krimiket, kitűnő karaktereket, a szevedély és bosszú párosát, és nem zavarja, hogy spanyol nyelvű (argentin) film, az bátran nézze meg. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A Transformers 3 végre igazi elmélyült gondolkodós mozi lesz? :D

 

Az amerikai kormány az első Transformers rész előtt közel negyven évvel kezdett el tanulmányozni egy nagy adag alien technológiát, de ez két filmen keresztül senkinek sem jutott eszébe. Igazi gondolkodós mozi lesz ez!

 

 

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Az amerikai kormány az első Transformers rész előtt közel negyven évvel kezdett el tanulmányozni egy nagy adag alien technológiát, de ez két filmen keresztül senkinek sem jutott eszébe. Igazi gondolkodós mozi lesz ez!

Mond csak, te láttad az első részt, amiben a kormány a sufniban tartott egy egy Megatront, amit az 1800-as években találtak? Mert csak ennyire nem jutott eszükbe :D

Amúgy kellemes kis teaser, bár hasonlít az Apollo 18 alapkoncepciójára :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Szemekbe zárt titkok

 

MissKarrde, igazad volt, köszi az ajánlást. :D Ennyire felkavaró filmet régen láttam már. Hosszú volt, és lassú, de minden percét élveztem nézni. Aki szereti a régi típusú, klasszikus krimiket, kitűnő karaktereket, a szevedély és bosszú párosát, és nem zavarja, hogy spanyol nyelvű (argentin) film, az bátran nézze meg. :D

Örülök, hogy tetszett :D Két hete említette órán az egyik tanárunk, hogy látta, és mennyire tetszett neki is, persze jellemzően az egész társaságból csak én tudtam, miről beszél (mármint azért, mert sokan nem igazán mozizósak közülük, és akkor sem ilyen típusú filmet néznek) :D

Ami nekem döbbenet volt, hogy az Európai Filmdíj átadón (nem tudom a hivatalos nevét pontosan- EFA) a Szellemíró lett a legjobb film és nem ez (gondolom, azért indíthatták, mert spanyol-argentin, bár utóbbi országban játszódik). Bár jó film volt a Szellemírók, olyan veszett mély nyomokat nem hagyott bennem.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Harry Potter 7/1

 

Egész jó, de ezt a filmet nem tudnám semmihez hasonlítani... Ez egy Harry Potter stílusú film, és azok közül is az első jó. :D

Nem tudom rá azt mondani, hogy nagyon jó, csak azt, hogy Harry Potter. (Meg, hogy Emma Watson :D ) És sajnálom, hogy kell várni egy évet még a második felére, mert elég érdekesen lett elvágva... (Illetve pont az az érdekes, hogy nem érdekes... :D)

 

Na most megyek, és újraolvasom mind a hetet, több tucatodszorra... :D

Szerkesztve: - Jinx Lumos Joke
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Biztos sikeres lesz. Kb. két hónapja megnéztem itthon a második részt, de már nem nagyon emlékszem mi volt benne. :D

 

 

A siker garantált. Nem éppen rétegfilm :lol:

Akkor örülnék, ha Unikron jönne már.

De majd Sokkoló jelenléte megvigasztal, ő másik nagy kedvencem.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Akkor örülnék, ha Unikron jönne már.

De majd Sokkoló jelenléte megvigasztal, ő másik nagy kedvencem.

Unicronról még talán sejtem, hogy a ló melyik fele (Halálcsillag tafó, nem?), de Sokkolóról gőzöm sincs. Bár félő ilyet írnom, de tuti jön Krande, és felhomályosít minket, na majd az lesz sokkoló :lol:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Unicronról még talán sejtem, hogy a ló melyik fele (Halálcsillag tafó, nem?), de Sokkolóról gőzöm sincs. Bár félő ilyet írnom, de tuti jön Krande, és felhomályosít minket, na majd az lesz sokkoló :lol:

Igen, Unicron a trafó Halálcsillag. :D Bolygókat zabál a szabad idejében. :D

Sokkoló, nem más mint Shockwave, egy briliáns, ravasz, kíméletlen Álca.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Skyline

 

Ühüm.....ízé. Khm......tetsz....khm...bejött. :D

 

 

Spoiler:

Node, a pontosítás végett :D sorozat kezdő pilotjának jobban elment volna :D Mozifilmnek irtó gyenge, de a sztorija az nagyon tetszett. Most végre azok is bekussolhatnak aki állandóan egy olyan posztapo. filmet vártak ahol kampeca az embereknek. Most lefogadom, mégis ők nyafognak. :lol: Tény és való eme ponthoz elvártam volna némi magyarázatot, hogy miben volt különleges Jarrod mint más ember, de hát istenkém ez egy fantasztikus film és egy ilyennél nem mindig kell elvárni az ésszerű magyarázatot.

Az effektek a helyükön voltak, úgy érzem és meglepő volt látni, hogy gondoltak arra, hogy nem egyből embereket küldök az idegenek ellen, hanem távvezérelt harci röppentyűket. Maga a helyszín nem zavart, nem is hittem el sose, hogy sokáig húznák a skaccok ha kilépnének a toronyházból. Mondjuk a copyzásoknak nem örültem már ami az idegenek, vagy jobban mondva emberi aggyal műkődő ( az elme vajon kié volt? :hmm) szerkezetek mozgását illette a házon belül. Ez amolyan Világok Harca féle volt. De maga Jarrod kézmozdulata is marha ismerős volt valahonnan. Az biztos hogy alapja valami amcsi gyerekmese vagy mi.

Amit még megemlítenék az Zayas halála. Na az nagyon EPIC volt :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ami nekem döbbenet volt, hogy az Európai Filmdíj átadón (nem tudom a hivatalos nevét pontosan- EFA) a Szellemíró lett a legjobb film és nem ez (gondolom, azért indíthatták, mert spanyol-argentin, bár utóbbi országban játszódik). Bár jó film volt a Szellemírók, olyan veszett mély nyomokat nem hagyott bennem.
A Szellemirót nem láttam, így erről nem tudok véleményt mondani. De momentán nehezen tudom elképzelni, hogy ebben a kategóriában most bármi más jobban tetszene. :lol:
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Skyline

 

Dzséjt véleménye után úgy ültem le elé hogy legfeljebb elalszom rajta. Kicsit lassan indult ugyan de egyre jobban felkeltette az érdeklődésemet. Persze egyszerü volt mint a faék a története, de nem rossz. A teljes reménytelenséget nagyon jól ábrázolta. A látványt sem tartanám gagyinak.

 

Spoiler:

A katonai akció nagyon tetszettek. Mivel fogalmunk sincs hogy a katonai parancsnokságokon és a támaszpontokon mik történtek, ezért nekem nem volt zavaró a 3 katona a tetőn. Lehet hogy máshova is raktak le harcoló alakulatokat. A predatorok bevetése is logikus volt ahogy Oldie írta. Az meg hogy az atom nem hat rájuk nem csoda mivel nem emberek és a jármüvük meg ki tudja miből van? Ja és csak taktikai atomfegyver volt, ezért nem pusztította el a várost.

Talán Jarred azért volt erősebb mert az elején sokáig állt a fényben. A vége tényleg furcsa volt, mármint az hogy hogyhogy csak az ő önvalója ment át az új testbe? Kétféle vége lehet. Vagy visszavitte a csajt a Földre, vagy pedig védte a hajón.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.