Ugrás a kommentre

Filmek


Bomarr

Ajánlott hozzászólás

Ma este én is letudtam a Szkájlájn-t. Ha nem veszem figyelembe hogy moziba szánták akkor azt mondom hogy egy felturbózott sci-fi TV-film szintjén bejövögetett és úgy is elmélkedek róla mert ha nem úgy tenném akkor azt mondanám hogy moziban ennek helye nemigen kéne hogy legyen.

A látvány és a rémek viszik az egészet, illetve csak vinnék mert ahhoz azért kevés bennük a kakaó meg hát ugye ez a film nemcsak azokból áll. A látvány mondjuk túl erős is mert az űrkütyük fényétől napszemüveg nélkül talán meg is vakultam volna. Moziban az a fényárkodás tutira tartós látáskárosodást tudna okozni.

A színészeket és a sztorit kibírtam, azt ugyan nem mondom hogy nem lehetett volna fokozni azt amit nyújtottak de telhetetlennek se kell lenni.

Zayas Batista akciója tényleg hatalmas. :lol:

A zenéjéről csak annyit hogy a légicsata alatti zene nagyon bejött és az eleje felé hallható "30 Seconds to Mars" részletet pedig ha lehetett volna szívesen hallgattam volna tovább.

A nagy fényességen kívül még a hiányosságok zavartak leginkább. Például a Jerry skacról tényleg elejthettek volna valamit (ha kellett volna egyáltalán) és a romvárosok előtt mutogathatták volna jelét annak hogy azokat is megszállták. A film elején a kocsiból kiszálló két akárki is szépen lóg a levegőben, gondolom azok biztos csak a játékidő meghosszabítása miatt kellhetnek oda.

A legérdekesebb talán a vége lett de mivel más moziba küldött filmek vége felé is láttam már hasonlót azt mondom hogy ha nehézkesen is de kibírhatónak találtam. Legfeljebb el lehet képzelni hogy mi történhetne a vége után.

Szerkesztve: - Rog
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Hát, szerintem ha megnézzük a Battle: Los Angelest, el is felejtjük ezt a Skájjájjt. Na, abban lesznek reális(abb) és értelmesebb katonai megmozdulások :D És ott tuti nem 21 (gagyi, irritáló, pocsék) szereplővel fogják kiszúrni a szemünket. Amúgy emiatt is az egész filmre azért vagyok dühös, mert egy nagy átcseszésnek érzem. Meg akarják lovagolni a témát, csak költeni nem költöttek rá, de azért a pénzemet elkérnék (bár az is lehet, hogy csak azért fújok, mert a Foxnál már csak egyetlen társaságot gyűlölök jobban, az SyFy-t :lol: ).

Spoiler:

Mert az, hogy Predatorokat vetnek be, tömegesen olyan akcióban feláldozva őket, amiket egy B2-es lazán megcsinál veszteség nélkül, az akkora baromság, mint az Eiffel torony. Bár ne is igazán nevezzük őket Predatoroknak, mert azokkal csak igen távoli rokonságban álltak. A Predator ugyanis, bármennyire is jól fest ezekben a filmekben, rohadtul nem sugárhajtásúak. A repülésük meg maga volt a természetellenesség.

A taktikai atomfegyver meg szép-szép, én is gondoltam, hogy nem mindjárt Cár bombát dobtak rá, de akkor is kárt kellett volna tenni a robbanás körzetében lévő házakban. Mert legalábbis az animáció szerint akkorát robbant, hogy Los Angeles feléből hamunak kellett volna maradnia.

A három katonával meg az a baj, hogy lehet, hogy volt máshol is még három, de nem mutatták őket. Sőt, voltaképpen Los Angeles nem sokkal volt élettel telibb az invázió előtt, mint után. Apropó, hatalmas az a jelenet, mikor csávókám kimegy a fény után az erkélyre, és tök sötét van, majd mikor egy perccel később a dumálás után kinéz az ablakon, már tök világos van. :D

Arra amúgy rájöttetek, hogy az öreg csókának mi értelme volt?

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Hát, szerintem ha megnézzük a Battle: Los Angelest, el is felejtjük ezt a Skájjájjt.
Az egy teljesen más kategória, és teljesen más szemszögből lesz filmre véve. Ez amolyan Cloverfield vs. Világok Harca klón volt. A B: LA meg maga lesz a Függetlenség Napja. :lol:
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Az egy teljesen más kategória, és teljesen más szemszögből lesz filmre véve. Ez amolyan Cloverfield vs. Világok Harca klón volt. A B: LA meg maga lesz a Függetlenség Napja. :lol:

 

 

Hát remélem nem olyan lesz ,hanem nagyon darkos. Csak semmi poén. A Skyline-ban egyetértek veled. Egy az egyben vettek át jeleneteket pl a Világok harcából.

 

Dzséjt

 

Spoiler:

Az öregnek annyi funkciója volt szerintem hogy látassák a nézővel hogy más is lakik a házban nem csak a néger srác. Az hogy 5 perc alatt világos lett az nagyon gagyi. 4 óra 27-kor kelnek fel , ha nyár van kb 5 után világosodhat. De nem 5 perc. A katonai dolgokban nem vitázom, te jobban értessz hozzá. Én mint laikus annyira nem akadtam ki rajta. Abban meg egyetértek veled hogy a Battle: Los Angeles mérföldekkel jobb lesz.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Volumenében értem Frenkie. Ott a helyszín nem fog beszűkülni egy konkrét térségbe és gondolom több szereplő is fog feltűnni.

Amúgy nekem nem kell, hogy darkos legyen (amúgy is ez olyan idétlen szó amit már mindenre rátűznek, mert attól azt hiszik nagyon komolyak :D ), bőven megelégszek a nyomasztó kilátástalanság, majd végül a felszabadító érzésű befejezés egyvelegével. :D

 

"Atomot nekik. Atomot a bestiáknak!" :lol:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ez amolyan Cloverfield vs. Világok Harca klón volt.

Loptak belőlük elemeket, az tény (mint ahogy az említett Függetlenség napjából), de stílusukban közel sincs a Cloverfieldhez vagy a Világok harcához. Az a két film is teljesen más kategória és teljesen más szemszögből lett bemutatva, mint ez a tévéfilm. Hiszen, ahogy te írtad, azokban sincs beszűkülve a tér egyetlen területre, és jóval több szereplő van bennük. :lol:

 

Frenkie, az öregben igazad lehet, bár elég béna megoldás volt. Ilyen téren jobban funkcionált a garázsban felbukkanó balfékházaspár.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A filmekben előforduló katonai bakik miatt én se szoktam húzni a számat. Talán még akkor is így lennék a témával ha értenék a katonásdihoz.

A sci-fiknél amúgy se látom értelmét a hibakeresgetésnek mivel senki se tudja hogy hogyan tenné a dolgát a valódi hadsereg. Ha egy valóságban bekövetkező földönkívüli invázió esetén nem válna be az amit az emberekkel szemben a katonák megszoktak akkor ők is biztos elkezdenének tőlük szokatlan dolgokat művelni azért hogy boldoguljanak.

Abban én is bizakodom hogy a B:LA jobb fényben fog tündökölni mint az Égivonál de arról nem vagyok meggyőződve hogy az ottani hadsereg sokkal fényesebben fog teljesíteni. Ez a Liebesman gyerek biztos jobban konyít a Starusz bratyóknál a rendezéshez mivel kettőnél több (a B:LA-val együtt 3,5 ami nem sokkal több) egészestés film áll mögötte de a B:LA előtt nem épp sikeresnek mondható horrorokat és thrillereket dirigált. Azok közül csak a texasi láncfűrészes bőrpofájúról szóló múviját láttam és abból egyszer bőven elég volt. Nem igazán tudom kinézni egy ilyen háttérrel rendelkező manuszból hogy a B:LA-t kasszasikerré tudná kreálni. Abban tudok bízni hogy a B:LA Égivonáséknál jobb lesz de mást nem várok el egyelőre tőle. Azért nem lenne rossz ha pozitívan csalódnék a Dzsoni fiú UFO-inváziós múvijában.

 

De nem hihetetlen Rog, hogy ezt már 1933-ban kitalálták? :D
Tényleg nem semmi. :D

Ennek a meglepetésén már évekkel ezelőtt túljutottam mivel kábé három éve láttam először. Azóta nem is találkoztam vele. Nekem most inkább az a hihetetlen hogy tegnap este az acélos tréler közben ez a rajzfilm nem jutott eszembe. :D

 

Lost-osoknak is kötelező! :lol:
Talán azért vették be Lilikét hogy a LOST rajongóit megnyerve több nézőt csaljanak be a mozikba. :D
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A sci-fiknél amúgy se látom értelmét a hibakeresgetésnek mivel senki se tudja hogy hogyan tenné a dolgát a valódi hadsereg. Ha egy valóságban bekövetkező földönkívüli invázió esetén nem válna be az amit az emberekkel szemben a katonák megszoktak akkor ők is biztos elkezdenének tőlük szokatlan dolgokat művelni azért hogy boldoguljanak.

Leírtad a lényeget: ha a megszokott dolog nem válik be, akkor jönnek a szokatlanok. De ez ugye azt jelenti, hogy először a megszokottal próbálkoznak. Ráadásul, az amerikai hadseregben a rugalmasság nem ismert fogalom. Korábban is írtam már, hogy a legnagyobb bajuk, hogy mindig az előző háborújukból indulnak ki. Ezen szerintem egy földönkívüli támadás sem változtatna, már ha lenne valaha is esélyünk akárcsak csúnyán nézni is. Szóval igaz, a filmben már itt elcsesződnek a dolgok, mert ha egy csillagközi utazásra képes faj azzal jön ide, hogy márpedig minket leigáz/kiirt, akkor esélyünk se lenne. Nem fogja őket komputer vírus, víz vagy nátha megállítani.

Viszont annyit elvárok még egy sci-fitől is, amennyiben jelenkori hadsereget szerepeltet (természetesen a Starship Troopersben, a Star Warsban és az Aliensben ilyesféle elvárásaim nincsenek), hogy azok legalább próbáljanak meg hiteles jelenkori hadseregnek tűnni (mert ugye sci-fi, mint műfaj, csak részben fikció, szóval azzal nem lehet lesöpörni a kérdést, hogy ez sci-fi. Annak részben valóságot is kell tartalmaznia, mert ha nem tartalmaz, akkor már fantasy-ról beszélünk.). A Skyline ezt nem tudja teljesíteni. A Battle: Los Angeles a trailer alapján már most hitelesebb, mint a Skyline az egész film alatt. Persze nem kell teljesen valóságosnak lenni, sőt, sokszor szórakoztatnak a blődségek, amennyiben szórakoztatóan vannak tálalva. Ott a Transformers két része, vagy a Predator filmek, akkor baromságok vannak benne, hogy ihaj (pl.: a Trafóban is ott a sugárhajtású Predator, ami már csak azért is poén, mert a második részben láthatunk egy valódi Predatort felszállni, majd jön az első részből átvágott jelenet... Lol... két perc alatt képesek voltak teljesen hülyét csinálni magukból). De mégis, szórakoztató az, ahogy a dzsungelt letarolják annyi lőszerrel, amivel Sztálingrádnál vissza lehetett volna verni az oroszokat, vagy, hogy a AC-130-as a homokba passzírozza szegény Scorponocot. Azért szórakoztató, mert király dolog, mikor böszme nagy fegyverekkel böszme nagy hentelést hajtanak végre. És valószínűleg ez lesz a B:LA-ban. Viszont a Skyline-ban se valóságra hajazás, se királyság nem volt.

A B:LA-tól is főleg ezt várom. Legyen vagy hitelesnek tűnő, vagy király. Persze a legjobban annak örülnék, ha a kettő keveréke lenne, és személy szerint, erre látok is esélyt. Az, hogy a rendező eddig mit dirigált, az túlságosan nem érdekel. Lehet eddig rossz műfajban próbált érvényesülni. Ott van Robert Rodriguez, élvezetes trash filmeket gyárt, viszont a gyerekvígjátékaitól jobb lett volna megkímélni a világot. Vagy vegyük Ridley Scottot, aki megteremtette az Alien Sagat, most pedig ezerrel küzd azért, hogy az utolsó szöget is beleverje a koporsójába. Szóval a rendező személyéből én inkább nem vonok le messzemenő következtetést. Meglátjuk, milyen lesz. Remélem olyan lesz, amire évekig lehet majd hivatkozni, hogy na kérem, ilyen egy jó idegen-inváziós film :lol:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Loptak belőlük elemeket, az tény (mint ahogy az említett Függetlenség napjából), de stílusukban közel sincs a Cloverfieldhez vagy a Világok harcához. Az a két film is teljesen más kategória és teljesen más szemszögből lett bemutatva, mint ez a tévéfilm. Hiszen, ahogy te írtad, azokban sincs beszűkülve a tér egyetlen területre, és jóval több szereplő van bennük. :lol:
Én a Cloverfieldben nem nagyon láttam több szereplőt mint itt. Leszámítva a tábori jelenetet meg az utcai rohamot. De kétségkívül egy bizonyos embercsoport körül összpontosult minden. :D Sehol sem volt párhuzamos helyszíneken zajló eseménybemutatás.

 

 

Nálam itt a robotrepülős támadás rendben is volt, mert hisz tudjuk mi történik azokkal akik

Spoiler:

belenéznek a fénybe. Elég érdekes lett volna mondjuk ha minden katona Ray-Ban-ben rohamozza meg a szörnyeket :D De ugyanezért is volt furcsa az a helikopteres dolog. De gondolom akkor kezdetben úgy voltak vele, hogy sikeresen ledarálták a főhajót és majd ők csak szépen "takarítanak".

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én a Cloverfieldben nem nagyon láttam több szereplőt mint itt. Leszámítva a tábori jelenetet meg az utcai rohamot. De kétségkívül egy bizonyos embercsoport körül összpontosult minden. :lol: Sehol sem volt párhuzamos helyszíneken zajló eseménybemutatás.

Ja, leszámítva azt, amikor tényleg sokan voltak a filmben, valóban kevesen szerepeltek. Végül is, a Star Warsban is csak öt szereplő van, ha nem számoljuk a több száz statisztát, meg a galaxisnyi trükkök által létrejött idegeneket :D De éppen ez az a kis különbség, hogy a Skyline-ban csak az az apró embercsoport szerepelt, ugyanazon az egy helyszínen, a Cloverfieldben meg mintha nyüzsögtek volna az emberek az utcákon, táborokban, sőt, emlékszem elég szép katonai megmozdulásokra is, a film több pontján is (tudod, mikor ilyen tankok, meg gyalogság, meg bombázók jöttek, szépen fokozatosan nyúlva az egyre nagyobb fegyverekhez, nem egyből atombombával dobálóztak), számos helyszínt felvonultatva. Voltak tévés műsorok is, láthattuk mások reakcióit. Összességében, volt élet a filmben. Nem kell több párhuzamos cselekmény, de ha pl. az embernek nincs pénze még annyi statisztára sem, hogy egy toronyházba életet vigyen, akkor tegye a szereplőket egy családi házba.

 

Spoiler:

Ami a fényt illeti, azért megnézem, hogy egy több száz kilométer per órával száguldozó vadászgép pilótájának a szemébe hogyan vakuznak bele, és voltaképpen, a film végén voltak is F-22-esek, még csak meg sem próbálkoztak a fénnyel, szóval az elmélet itt bukott meg. Az UAV-k beáldozása sem logikus, hiszen mint írtam, egy B2-es ugyanezt meg tudta volna csinálni zéró gépveszteséggel. De ha már itt járunk, voltaképpen miért is repültek ennyire közel a hajóhoz? Azokkal a rakétákkal nagyon sok kilométerről lehet ám lőni.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Viszont annyit elvárok még egy sci-fitől is, amennyiben jelenkori hadsereget szerepeltet (természetesen a Starship Troopersben, a Star Warsban és az Aliensben ilyesféle elvárásaim nincsenek), hogy azok legalább próbáljanak meg hiteles jelenkori hadseregnek tűnni
Ezzel én nem problémáztam. A filmben egy szó sincs arról hogy a hadsereg mikor kezdett el akciózni így lazán felfogtam úgy hogy mi már csak a minden ésszerű módszerüket bevetett meghülyült katonákat láttuk. Legfeljebb kevés módszerük volt. :lol:

 

Ott van Robert Rodriguez, élvezetes trash filmeket gyárt, viszont a gyerekvígjátékaitól jobb lett volna megkímélni a világot. Vagy vegyük Ridley Scottot, aki megteremtette az Alien Sagat, most pedig ezerrel küzd azért, hogy az utolsó szöget is beleverje a koporsójába. Szóval a rendező személyéből én inkább nem vonok le messzemenő következtetést.
Szerintem mégis akad ok a bizalmatlankodásra.

Rodriguez és Scott mögött már jó néhány sikeres film volt mire a gyengébb műveiket megalkották míg Dzsoni fiú viszont eddig csak egy 16 perces horrorocskával (egyedül ez a műve van túl a 6 ponton az IMDb-n) tudott nagyobbat villantani. Felfelé nehezebb haladni mint lefelé.

A minél nagyobb bumm-bumm és királyság meg még nem tesz hejdesikeressé egy filmet kivéve akkor ha bolygónk filmkedvelőinek nagy része a "minél nagyobbat szól, annál jobb" elvet követi. Mondjuk az olyanfajta siker nem is igazi siker.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A minél nagyobb bumm-bumm és királyság meg még nem tesz hejdesikeressé egy filmet kivéve akkor ha bolygónk filmkedvelőinek nagy része a "minél nagyobbat szól, annál jobb" elvet követi. Mondjuk az olyanfajta siker nem is igazi siker.

Pedig szerintem Öblös Misi is csak a "minél nagyobbat szól, annál jobb" elvet követte amikor megcsinálta az első Trafó múvit és láss csodát már mindenki a 3. részt várja

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Pedig szerintem Öblös Misi is csak a "minél nagyobbat szól, annál jobb" elvet követte amikor megcsinálta az első Trafó múvit és láss csodát már mindenki a 3. részt várja
Azok a mindenkik akkor a "minél nagyobbat szól, annál jobb" elvet követők táborát gyarapíthatják. Nekem a második Trafó múvi egyéb okok mellett a "minél nagyobbat szól, annál jobb" elv miatt nem jött be és amiatt nem várom hejdenagyon a harmadikat. A második Vaspasassal és folytatásával szintén úgy vagyok mint a második Trafóval és folytatásával. Szerkesztve: - Rog
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ezzel én nem problémáztam. A filmben egy szó sincs arról hogy a hadsereg mikor kezdett el akciózni így lazán felfogtam úgy hogy mi már csak a minden ésszerű módszerüket bevetett meghülyült katonákat láttuk. Legfeljebb kevés módszerük volt. :D

Jó neked, engem viszont rohadtul tud zavarni, ha ki akarják szúrni a szememet. :)

 

Szerintem mégis akad ok a bizalmatlankodásra.

Rodriguez és Scott mögött már jó néhány sikeres film volt mire a gyengébb műveiket megalkották míg Dzsoni fiú viszont eddig csak egy 16 perces horrorocskával (egyedül ez a műve van túl a 6 ponton az IMDb-n) tudott nagyobbat villantani. Felfelé nehezebb haladni mint lefelé.

Oké, akkor két másik példa: James Cameron, David Fincher. Az egyiknek ott az a méltán népszerű Piranha 2, a másiknak meg sikerült elgáncsolnia az addig sikeres Alien szériát :) Amúgy Scottnak milyen sikerfilmjei voltak az Alien előtt? Egyetlen mozifilmje volt és nem hiszem, hogy véletlen merült a feledés homályába.

 

A minél nagyobb bumm-bumm és királyság meg még nem tesz hejdesikeressé egy filmet kivéve akkor ha bolygónk filmkedvelőinek nagy része a "minél nagyobbat szól, annál jobb" elvet követi. Mondjuk az olyanfajta siker nem is igazi siker.

Erre is tudok példákat: Armageddon, Transformers 1-2, Karib-tenger kalózai 1-3, Rambo széria, Predator széria. Ezekbe értelem nem sok szorult, viszont mindegyik a bumm-bumm és királyság szellemében készült.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Unicronról még talán sejtem, hogy a ló melyik fele (Halálcsillag tafó, nem?), de Sokkolóról gőzöm sincs. Bár félő ilyet írnom, de tuti jön Krande, és felhomályosít minket, na majd az lesz sokkoló :)

 

Unicron a halál, pusztulás, pokol képviselője, eposzi jelzője "Káoszhozó". Eredetileg a TF-ek ősellensége (az eredeti Fallen onnan kapta a nevét, hogy ő volt az első aki Primusszal szemben őt követte). Hogy az Álcák mellette állnak-e vagy közös ellenségnek tekintik, az szériától függ.

Sokkoló (Shockwave) Megatron hadműveleti parancsnoka, aki Cybertront őrzi amíg Megs a Földön harcol. Hideg, logikus gondolkodású, számító robot, egy szemmel és a bal keze helyén ágyúval. Néhány kontinuitásban (pl eredeti Marvel képregény) eléggé kavar Megatron háta mögött, de mindig az Álca Ügy érdekében.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Jó neked, engem viszont rohadtul tud zavarni, ha ki akarják szúrni a szememet. :)
Az engem is zavar. Egyedül a kitalált történeteket feldolgozó művek esetében tekintek el a zavarás tényétől. A valósághoz sok közük nincs így nem igazán látom értelmét az elemezgetésüknek és a hibáik keresgetésének. Az ilyenekkel a fórumon kívül nem is szoktam igazán foglalkozni. Most is csak azért csinálom mert Égivonásék miatt kénytelen vagyok rá.

 

Oké, akkor két másik példa: James Cameron, David Fincher.
Ezek már jobb példák de nem eléggé.

Cameron és Fincher feltehetően több gógyival renedelkezik mint Dzsoni fiú. Cameron egy lángész így nem meglepő hogy felküzdötte magát és Fincher se egy elveszett ember mivel a rendezésen kívül legalább hat filmkészítési területen ténykedett már és össze tudta szedni magát az Alien3-mal elkövetett botlása után. Dzsoni fiú viszont eddig egy sikeresnek mondható filmet nem tudott még összehozni pedig ő is foglalkozott már ezzel-azzal a rendezésen kívül, így szerintem lehet okom vele szemben bizalmatlankodni. Nálam az a manusz eddig csak egy MekDzsí kategória vagy még annyi se mert MekDzsínek sikerült már legalább egy 6.0 fölötti filmet a mozikba küldeni.

 

Amúgy Scottnak milyen sikerfilmjei voltak az Alien előtt?
Valamit nagyon félreértettél. Egy kis segítség: "Rodriguez és Scott mögött már jó néhány sikeres film volt mire a gyengébb műveiket megalkották", avagy "Rodriguez és Scott jó néhány sikeres filmet csinált a gyengébb filmjeik előtt". :)

Amúgy a Párbajhősök 7.4-es szóval valahol valamennyire sikeresnek kell lennie és ha így van akkor nemigen lehet mindenütt elfelejtve.

 

Erre is tudok példákat: Armageddon, Transformers 1-2, Karib-tenger kalózai 1-3, Rambo széria, Predator széria. Ezekbe értelem nem sok szorult, viszont mindegyik a bumm-bumm és királyság szellemében készült.
Nem feledkeztem meg róluk. Az ilyenekre érvényes az a rész ami így szól: "kivéve akkor ha bolygónk filmkedvelőinek nagy része a "minél nagyobbat szól, annál jobb" elvet követi". Tehát azok a fajta filmek azok számára igazán sikeresek akik a "minél nagyobbat szól, annál jobb" elvet követik és szinte csak akkor tudnak élvezni egy filmet igazán ha meg is kapják a király bummbummságukjat. Na az ilyen fajta siker nem igazi siker. Pénzt hoznak ugyan és szeretik is őket de értelmetlenek és szellemi értéket nem igazán közvetítenek és valódi értékkel se rendelkeznek. :D Szerkesztve: - Rog
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Oké, akkor két másik példa: James Cameron, David Fincher. Az egyiknek ott az a méltán népszerű Piranha 2, a másiknak meg sikerült elgáncsolnia az addig sikeres Alien szériát :) Amúgy Scottnak milyen sikerfilmjei voltak az Alien előtt? Egyetlen mozifilmje volt és nem hiszem, hogy véletlen merült a feledés homályába.
Azért Finchernek nem kicsit meg volt kötve a keze az Alien 3-nál, szinte nem is az ő filmje. De nyilván neked mint Alien rajongónak ezt nem kell mondani. :D

 

Épp tegnap néztem milliomodszorra a Hetediket Finchertől, még mindig a legjobb. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Valamit nagyon félreértettél. Egy kis segítség: "Rodriguez és Scott mögött már jó néhány sikeres film volt mire a gyengébb műveiket megalkották", avagy "Rodriguez és Scott jó néhány sikeres filmet csinált a gyengébb filmjeik előtt". :P

Amúgy a Párbajhősök 7.4-es szóval valahol valamennyire sikeresnek kell lennie és ha így van akkor nemigen lehet mindenütt elfelejtve.

Ezt tényleg benéztem, sorry :)

Hát, itt van egy kis különbség köztünk, én nekem nem az dönti el egy film milyenségét, hogy hány csillagot nyomott rá X ember az IMDb-n (vagy, hogy ki a rendező, ki a főszereplő, stb), hanem, hogy nekem mennyire tetszik. :)

 

Pénzt hoznak ugyan és szeretik is őket

Szerintem ez pont a siker megfogalmazása. Mi kell ennél több? :D

 

Amúgy, ki az a MekDzsí, mert ebből nem igazán vágom.

 

Azért Finchernek nem kicsit meg volt kötve a keze az Alien 3-nál, szinte nem is az ő filmje. De nyilván neked mint Alien rajongónak ezt nem kell mondani. :D

Erre próbáltam célozni :D Lehet egy rendező akármilyen tehetséges, ha folyton beleugatnak mások a munkájába.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Hát, itt van egy kis különbség köztünk, én nekem nem az dönti el egy film milyenségét, hogy hány csillagot nyomott rá X ember az IMDb-n (vagy, hogy ki a rendező, ki a főszereplő, stb), hanem, hogy nekem mennyire tetszik. :)
Nincs semmilyen különbség köztünk mivel nálam is az dönt hogy nekem mennyire tetszik az adott film. Annyira hülye azért nem vagyok hogy tőlem független adatok alapján döntsem el magamra nézve egy film tetszési indexét. Az IMDb-s cuccok csak az alátámasztás és az érvelés miatt kellettek.

 

Szerintem ez pont a siker megfogalmazása. Mi kell ennél több? :)
Korábban már elárultam hogy szerintem mi a bibi a bummbummtúltengéses filmekkel.

 

Amúgy, ki az a MekDzsí, mert ebből nem igazán vágom.
McG, aki a T4-et is rendezte. Szerkesztve: - Rog
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Akkor lehet ez lesz az a film ami meghozza az áttörést Dzsoni fiúnak :)
Ezt egy pillanatra se zártam ki a lehetőségek közül. Az előélete miatt viszont a bizalmatlanság szerintem nem megalapozatlan.

 

de még messze van ezt eldönteni
Erre is gondoltam. Nem vagyok én Nostradamus hogy előre tudjam hogy sikeres lesz-e. Majd kiderül ha eljön az ideje.
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Az IMDb-s cuccok csak az alátámasztás és az érvelés miatt kellettek.

Itt a különbség! Én nem fogadom el érvnek az IMDb pontjait. :) Egy ilyen könnyen manipulálható, a nagyhangú nethuszárok intelligencia hányadosát reprezentáló pontozás nem támaszt alá semmit.

 

McG, aki a T4-et is rendezte.

Ja, hogy ő! Bennem anno EmSziDzsiként maradt meg. :) Bár jó kérdés, miért, mert a neve McGinty, szóval a MekDzsi a helyes.

 

 

 

Ja, és már nem kell engem sem meglincselni. Megnéztem az Inceptiont. Jó kis film.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A diszkontban magyar szinkronnal elérhető a Harc Terra bolygóért!!!

 

A távoli jövőben az gonosz emberek meg akarnak szállni egy békés idegen bolygót.

Korábban volt róla szó, érdemes megnézni :) :)

 

battle-for-terra-poster.jpg

 

BattleTerra_Quad_06.jpg

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Tegnap megnéztem a Toy Story 3-at. Eszméletlen jó volt. :) Talán még jobbak mint az eddigiek. Valahogy felnőttesebbnek éreztem, de iszonyú szórakoztató, sokat nevettem. :D Egyszerűen tökéletes, akár csak a szinkron. Toy Story -t csak szinkronnal. :) Hola Amigo! :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.