Ugrás a kommentre

Filmek


Bomarr

Ajánlott hozzászólás

Nem, engem nem tudott meggyőzni az Alien. :D

Majd meggyőznek azok, ha kinyitod a csomagot, amit küldtem. Ne lepődj meg, ha a tartalma az arcodra ugrik :evil:

De most nekem is mondtál újat. Nem tudtam, hogy a bővített változatokat megcsinálták ilyen félig szinkronos, félig angolos verzióra (mondjuk nekem nyolc, a bővített változatokat csak angolul nézem). Mondjuk az Alien3 érdekes lehet ebben a formában :lol:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Na megvolt a Scott Pilgrim a Mammutban. Speier Dávid fordítása nagyon jó, csak két megjegyzésem van hozzá... amit én "sz*r"-nak fordítottam, azt ő következetesen "gáz"-nak, és csak engem zavar a "csá" köszönés? A filmben fiúk-lányok vegyesen használták, én pedig csak fiúktól hallottam, tőlük is ritkán.

 

A képminőség pedig valami botrányosan sz*r volt. Az élességgel voltak komoly gondok.

 

Ja, és egyedül voltam a teremben, leszámítva két tízévesforma angol kisgyereket. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ha nem lenne a főszereplő srác feje olyan tenyérbemászóan idegesítő lehet többen mentek volna el rá. :P

Az lehet, de nem tudnék alkalmasabb személyt mondani Scott szerepére. Cera tipikus lúzer figura :P

Bár Scott azért kúlabb a képregényben :P

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ez meg ki? :D

Tom Hardy, a pasas aki Eameset játszotta az Inceptionben, és szerepelni fog a TDKR-ban. Azt pletykálták hogy Hugo Strange-et fogja játszani, az egyik főellenséget. És ami pláne ebben a képben, hogy kb kiköpött Hugo Strange ezzel a szakállal meg kopaszon, mint ha már készülne a szerepre.
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Tom Hardy, a pasas aki Eameset játszotta az Inceptionben, és szerepelni fog a TDKR-ban. Azt pletykálták hogy Hugo Strange-et fogja játszani, az egyik főellenséget. És ami pláne ebben a képben, hogy kb kiköpött Hugo Strange ezzel a szakállal meg kopaszon, mint ha már készülne a szerepre.

Ja hogy az a csávó! Ő a kedvencem az Eredetből. :D Jöhet.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A Hobbit film februártól forog. Benne lesz Frodo Ganfalf, Gollam és Legolas alakította LOTR színészek is :rock:

Ezeknek a híreknek rettentően örülök :yeah: Na persze a színészek a szokásos szerepeikben fognak parádézni :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A hobbit-ot olvastam, érdekes lesz filmen látni. Bár nem egy Gyűrűk Ura kaliberű történet, de jó kis látványos film-alapanyag lesz. :) Csak nehogy túldimenzionálják.

Hozzáveszik még a LOTR-könyvek végéből a Függelékek hozzáfűzhető történeteit, így lehet számítani rá, hogy picit komolyabb lesz, főleg az egyik film :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.