Ugrás a kommentre

Filmek


Bomarr

Ajánlott hozzászólás

Ááá, de könyörgöm ez a film célja, hogy bemutassa hogy miként vették át az irányítást a majmok. Szerinted hogy a fenébe lehetett volna ezt egy már megszállt Földdel bemutatni? Ezt magyarázd meg már kérlek, mert ennek semmi értelme.

Lehetne 2598-ban is ez a megszállás, például, vagy 2937-ben, amikor az emberiség már haldoklófélben van az apokalipszis miatt és az evolúciónak köszönhetően már a majmok a domináns faj (ugye, erre erősen utaltak az első filmben), de még nem annyira, hogy könnyen leigázzanak minket. Mondjuk eleve nem tudom, minek ezt erőltetni, sz*r volt már az eredeti széria eredetmagyarázata is. Elég lett volna annyi, ami az eredeti filmben volt (vagyis meghagyni azt az egy filmet, nem csinálni még neki feldolgozásokat, előzményes utózmányokat, stb.). Az emberiség sikeresen majdnem teljesen kiirtotta magát, aztán jött természetanya, és a főemlősöket tette az uralkodó fajjá. Kész, pont. Most meg jönnek ezzel a pocsék ötlettel, hogy mi teremtjük a majmokat félresikerült génsebészettel (a B filmek dobálóznak a félresikerült génkísérlettel), itt most, a mi időnkben (nehogy véletlen díszletre költsenek)... Lol! Hát tényleg nem a történetért fogják ezt a filmet eladni - a látvány meg kevés lesz, hiába Weta, akik az Avatart is csinálták (hát ezen még mindig csak röhögni tudok -> régen rossz, ha már a készítők is csak ennyi értéket látnak, amit reklámozhatnak), de néhány ugráló Csita elég kevés lesz a sikerhez, pláne a klasszikus fényében.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Olykor pedig négy is. ;) Hát, legalább úgy dobálóztál vele, mintha ez legalább valami bizonyítás jellegű akármi lenne.

Dzséjt, ismerd be, hogy tévedtél: nem noname az ipse. Igaz, én nem ismerem, de hát én a Föld azon kisebbségébe tartozom, aki nem néz oscar átadókat. :P

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Lehetne 2598-ban is ez a megszállás, például, vagy 2937-ben, amikor az emberiség már haldoklófélben van az apokalipszis miatt és az evolúciónak köszönhetően már a majmok a domináns faj (ugye, erre erősen utaltak az első filmben), de még nem annyira, hogy könnyen leigázzanak minket. Mondjuk eleve nem tudom, minek ezt erőltetni, sz*r volt már az eredeti széria eredetmagyarázata is. Elég lett volna annyi, ami az eredeti filmben volt (vagyis meghagyni azt az egy filmet, nem csinálni még neki feldolgozásokat, előzményes utózmányokat, stb.). Az emberiség sikeresen majdnem teljesen kiirtotta magát, aztán jött természetanya, és a főemlősöket tette az uralkodó fajjá. Kész, pont. Most meg jönnek ezzel a pocsék ötlettel, hogy mi teremtjük a majmokat félresikerült génsebészettel (a B filmek dobálóznak a félresikerült génkísérlettel), itt most, a mi időnkben (nehogy véletlen díszletre költsenek)... Lol! Hát tényleg nem a történetért fogják ezt a filmet eladni - a látvány meg kevés lesz, hiába Weta, akik az Avatart is csinálták (hát ezen még mindig csak röhögni tudok -> régen rossz, ha már a készítők is csak ennyi értéket látnak, amit reklámozhatnak), de néhány ugráló Csita elég kevés lesz a sikerhez, pláne a klasszikus fényében.

Csak hogy erre nem lehet egy filmet építeni, mivel a majmok felemelkedése ebben az esetben egy sok száz éves folyamat része. Lenne akkor egy két órás film, tíz percenként ugorva 100 évet, és úgy másfél óra után hallanánk az első szavakat. Ez nem filmanyag.

Nem hiába volt szó génmanipulációról, mivel ennek az egésznek viszonylag gyorsan kellett lezajlania hogy filmre lehessen vinni. Más lehetőség meg nem nagyon van erre.

(bár nagyon sok mindent nem értek a történetből, amiket már írtam is)

 

Látványosabb meg nem is lehetne a film. Egy olyan filmtől ami azt mutatja be hogy miként lepték el majmok a Földet, nem lehet hatalmas égi csatákat várni. Ezzel szemben iszonyat jól néznek ki a cgi majmok.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Majd a folytatással együtt nézve lesz az igazi. Már alig várom. :)

Én is nagyon várom, szerencsére már nem kell túl sokat :) Addig úgyis elég elfoglalt leszek, jön egy POTC4 közben, szóval unatkozás nem lesz :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Dzséjt, ismerd be, hogy tévedtél: nem noname az ipse. Igaz, én nem ismerem, de hát én a Föld azon kisebbségébe tartozom, aki nem néz oscar átadókat. :P

Én néztem anno, a tavalyiról lemaradtam - mivel nem adták -, és tudtam, hogy Anne Hetaway mellett volt még egy ipse is, de a nagy ismeretsége ellenére valahogy nem ismertem így sem ezt a Franco gyereket. Se akkor - ha annyira bekerült volna a köztudatba, azóta már ismerném a nevét -, se most. Meg szerintem az emberek többsége sem. Pedig még filmet is láttam tőle. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csak hogy erre nem lehet egy filmet építeni, mivel a majmok felemelkedése ebben az esetben egy sok száz éves folyamat része. Lenne akkor egy két órás film, tíz percenként ugorva 100 évet, és úgy másfél óra után hallanánk az első szavakat. Ez nem filmanyag.

Ne beszélj már sületlenséget... :roll: A sztori indíthatna a háborútól, az előzményeket meg le lehetne tudni egy kezdő narrációval. De akár egy olyan zseniális húzást is használhatnának az írók, mint a 2001 elején. Lazán letudták az evolúciót tíz percben (persze a tíz perc nagyjából az örökkévalóság a megvalósítás miatt, de attól még a húzás elismerésre méltó). Nem kell ide ezer évet elmesélni. Tudod, lehet szóban is visszautalni, sőt, létezik a flashback is, és ezt még kombinálni is lehet. Tessék, már három lehetőséggel is előálltam, amivel az 1000 évet 10 percre tömörítheted, sőt, ha van tehetséged, akár egy mondatban is elintézheted, az meg a mondat hosszúságától függően akár két másodperc is lehet.. ;)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

De ácsi Dzséjt, vedd már észre hogy ez egy ELŐZMÉNYFLM, ha egy mondatban intéznék el az egészet azzal semmiben se különbözne a másik 6 részt résztől. Nem hiába az a film címe hogy Rise of the Planet of the Apes. Aki sületlenséget beszél az csak te vagy.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Az eredeti film 3978-ban játszódik, számításaim szerint, ez a mai naptól számítva 1967 évnyi lehetőséget kínál a jelenkoron túl. Így továbbra is áll, hogy ha teszem azt az apokalipszis számunkra 2146-ban jön el, a majmócák még mindig lázonghatnak 3000-ben (még mindig majdnem ezer év áll rendelkezésükre fejlődni), és még akkor is marad 978 évük kialakítani azt a helyet, amit az első filmben láttunk. Nem véletlen adtak majoméknak 2000 évet az eredeti film készítői. Mindezek mellett, még egy 3977-ben játszódó film is előzmény film, nem de bár? ;)

Meg ha előzményfilm, és már most, mikor még képtelenek vagyunk a Holdnál messzebb embereket küldeni, nemhogy fénysebességre gyorsítsuk fel őket, akkor hogyan is indul el Taylor, Landon, Dodge, és Stewart az Alfa Centaurira? Persze az eredeti film is túlzó ezen a téren, de 1968-ban még elhihette az ember, hogy '72-ben száguldozunk majd az űrben (még hódított a sci-fi, és dúlt a nagy Holdraszállási láz is, ráadásul ismereteink is alapjáraton forogtak ezen a téren), addig ma már abban sem hiszünk, hogy a 2010-es években eljutunk a Marsra. Innentől kezdve kicsit hiteltelenné válik a dolog. Ha viszont a négy űrhajós nem indul el sehová (meg miért indítanák őket az Alfa Centaurira, mikor a jelenlegi célunk a Mars?), akkor ez milyen előzményfilm? Ja, tényleg, ez egy prequel-reboot (= kedvünk nincs újon agyalni, a régi le van csokizva, de a címe jó lesz arra, hogy bármit eladjunk, de azért azzal se erőltessük meg magunkat)... Pffff... :roll:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

De nem érted hova akarok kilyukadni. Attól hogy azt a szót használom hogy előzményfilm, még nem kell gyerekesen belemenni hogy na de az n-1 nap is előzmény lenne. Elmondta a rendező hogy ő mit akar megvalósítani, mi az ami számára a legérdekesebb az egészből: Ceasar "ébredése", és lázadása. Nem csupán előzményfilmről van szó, hanem eredettörténetről is.

És hogy ez miért nem 3000-ben játszódik, arról annyit hogy a rendező realisztikusan akarja ábrázolni a történetet amennyire csak a történettől telik, úgy hogy a néző bele tudja magát élni a sztoriba. 1000 évvel későbbre rakni a lázadást felesleges, pénzigényes, és nem mellékesen nem ugyanazt a hatást érné el mint a jelenkorba helyezve.

 

De itt azon van a lényeg hogy én pozitívan állok hozzá ehhez a filmhez, te meg negatívan. Ami nem baj, de olyan makacs vagy hogy muszáj mindenbe belemagyarázni azt hogy jajj de sz*r lesz a film, olyanba is amit ettől függetlenül talán nem is gondolnál. Majd augusztusban meglátjuk, illetve én biztosan. :D De ezek után annyi szívességet tegyél már hogy megnézed. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

 

És? Szerepelt benne és baromi rosszul csinálta, hát nem csoda, hogy mivel én még nem láttam jó filmben jól játszani (csak rosszban rosszul), így nem mondok róla semmi jót. Majd ha több lesz ama címek száma, amiben értékelhetőt formál, mint amiben nem (és persze láttam is őket, mert olyanról nem tudok nyilatkozni, amit nem láttam), akkor visszatérhetünk rá.

 

Először is nem akarlak meggyőzni. De nézd meg a 127 órát, és ha azután is azt állítod hogy rossz színész Franco akkor no problem. De te csak a rossz szerepeiben láttad. Különben 3 éve én is ismerem a nevét, abszolút nem noname.

 

A Majmok bolygója meg szubjektív. Ami neked marhaságnak tűnik az Obi1-nak nem és fordítva. Felesleges ezen vitatkozni.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Először is nem akarlak meggyőzni. De nézd meg a 127 órát, és ha azután is azt állítod hogy rossz színész Franco akkor no problem. De te csak a rossz szerepeiben láttad. Különben 3 éve én is ismerem a nevét, abszolút nem noname.

 

A Majmok bolygója meg szubjektív. Ami neked marhaságnak tűnik az Obi1-nak nem és fordítva. Felesleges ezen vitatkozni.

+1. :)

 

A 127 órát meg nekem is meg kéne már néznem...

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

De ezek után annyi szívességet tegyél már hogy megnézed. :D

Meg fogom nézni, azt garantálhatom, de csak DVD-n (Csitáék golyóját moziba csak akkor nézek, ha eljő az a rész, ami után már érdemesnek találom arra, mint anno Batman). De az nem hiszem, hogy ez a Majmok bolygója lesz, mert számomra már az alapfelállás (megint egy sci-fi, amit a jelen Földjére - Amerikájára - tesznek, génmanipuláció, az előző filmekhez vajmi kevés köz) el van cseszve. De meggyőzhet, csak minimum a Batman Begins szintjét kell súrolnia. :D

 

De nézd meg a 127 órát, és ha azután is azt állítod hogy rossz színész Franco akkor no problem.

Sosem állítottam, hogy rossz színész. ;) Tehetségéről csak annyit írtam, hogy én még nem láttam olyanban, amitől hátast dobtam volna. A noname mivolta meg nincs kapcsolatban a tehetségével, mert például David Hewit is remek színész, egymaga elvitt egy egész sorozatot, de nem hiszem, hogy sokan tudják, kicsoda ő, pedig szerepel a Csita lázadásában. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ohh, erről majdnem el is felejtkeztem, pedig ezt is várom legalább annyira. :)

Én is nagyon várom hasonlóan, de tartok is tőle, hogy nem sikerül (ismét) azt az igazi vérbeli szórakoztató érzést hoznia, mint az első résznek. De meglátjuk, hátha mégis :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

(Donát koma, ne figyelj ide!! :D ... nem szereted, ha ilyenről írok.)

 

Mily meglepő... humannak nem tetszett az Ismeretlen férfi című film. (Kritikájának pontszáma: 5/10)

Szerkesztve: - Darth Riddick
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

(Donát koma, ne figyelj ide!! :D ... nem szereted, ha ilyenről írok.)

 

Mily meglepő... humannak nem tetszett az Ismeretlen férfi című film. (Kritikájának pontszáma: 5/10)

Épp ezzel keltetted fel a figyelmem. :P

 

Nem arról van szó, hogy nem szeretem, csak emberbaráti szeretetből rossz látni, ahogy néha felhúzod magad. :)

 

Nekem nagyon nagyon tetszett az Unknown, de ezt már írtam korábban. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Unknown: akkor vélemény tőlem is nagyon dióhéjban: kellemes szórakozás volt Liam Neesonnal, miatta megérte megnézni, egyébként viszont nem annyira emlékezetes, a fordulatokban nem sok meglepő van, 7/10 (Neeson nélkül 6/10 lenne).

 

Ami zavaró számomra, hogy a női majdnem főhős persze, hogy összekavar a főhőssel a végére, pedig alig van benne realitás, de a filmekbe ilyen mindig kell, még akkor is, ha kicsit erőszakolt. Erőltetettnek érzem a főhős hirtelen pálfordulását is. Gyors ütemben nőt meg ideált is vált (vagyis végül nem derül ki, hogy végleg szakít-e az addigi múltjával, de miután sztornózta a küldetést, elég valószínűtlen, hogy ne legyen a korábbi megbízói célpontjában. Erről pl. lehetne egy izgalmas filmet készíteni. Jah.. tényleg, az már megint egy folytatás volna eredeti sztori helyett :hehe:

 

Ennél már jobban tetszett a Source code (Forráskód), az kap egy 8/10-et a remek befejezés miatt (még másnap is kavargott a film a fejemben, szóval ha jól átgondolom, lehet, hogy picit feljebb is húzom ezt az alig másfél órás szösszenetet) :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Drak Knight Rises

 

 

Joesph Gordon-Levitt már hetek óta a The Dark Knight Rises fedélzetén tartózkodik, úgy hírlett, hogy Alberto Falconét fogja játszani, ezt azonban megcáfolták. Marion Cotillard nevét is emlegették, ám a színésznő felbukkanására sokan nem láttak esélyt, terhessége miatt nem sok valószínűsége volt, hogy mégis látható lesz az alkotásban.

 

A Warner véget vetett a találgatásoknak, hivatalosan is bejelentették, hogy Gordon-Levitt John Blake-et kelti életre. A karakter Gordon felügyelő irányítása alatt ténykedik és különleges feladatot fog ellátni. Cotillard mégis benne lesz a folytatásban, Miranda Tate bőrébe bújik bele, aki a Wayne Enterprises igazgatói tanácsában foglal helyet és főnökének segít abban, hogy az üzlet zökkenőmentesen haladjon. Arra szeretné rábeszélni Wayne-t, hogy édesapjához hasonlóan folytassa a jótékonykodást, törődjön az emberekkel. (Ha tudná...)

 

A hivatalos bejelentés után persze újabb pletykát szült. Felmerült, hogy Tate valójában Talie al Ghul, aki számára az csak egy jó álca, hogy az igazgatói tanácsban ténykedik. Így próbál közelebb kerülni Wayne-hez, hogy aztán kegyetlen bosszút álljon rajta.

 

 

Szerkesztve: - Darth Revan9
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

"Kevin Feige, a Marvel Studios vezére a D23 Magazine-nak adott interjújában arról beszélt, hogy tervezgetik az Amerika Kapitány és a Thor folytatását. Szerinte az X-Men filmekkel egy új korszak kezdődött a Marvel életében, a Vasemberrel pedig szintén elindult valami új, ezúttal viszont már a Marvel Studios berkein belül készülnek az új művek "A Bosszú Angyalai lesz a következő nagy lépés. Összegyűlnek a főbb karakterek, ez lesz a tetőpontja mindennek, amit előtte láthattunk. Ez megint egy teljesen új korszakot nyit a filmjeink történelmében." - mondta Feige, majd a jövőbeli tervekről is ejtett néhány szót. "Thor újabb kalandok elé néz, Amerika Kapitány pedig a modern világban fog tevékenykedni a következő filmjében. Reméljük, hogy a többi karaktert is be tudjuk mutatni - Fekete Özvegy, Sólyomszem, a kémszervezet S.H.I.E.L.D. - mindegyik méltó és érdemes arra, hogy egy saját produkciót kapjon. Rengeteg karakterünk van, éppen tervezgetjük a mozis debütálásukat: bemutatnák a harcművészetek világát, a kozmikus űrkalandokat, Dr. Strange-et és a Marvel Világegyetem mágikus oldalát. Sok-sok történeten gondolkoztunk. "

 

"Nemrég Justin Lin neve merült fel a következő Terminátor filmmel kapcsolatban, mint kiderült a rendező valóban érdekelt a produkcióban. Korábban már elmondta, hogy a Terminátor filmeken nőtt fel és tudja, hogy mi kell ebbe a franchise-ba, ezért elbeszélgetett Arnold Schwarzeneggerrel. Lin nagyon szeretné összehozni az ötödik kalandot, de csak a megfelelő emberekkel. Egyelőre van több más tervezet az asztalán, így a Skynet most még pihenhet.

 

A Moviehole-nak alkalma nyílt beszélni Linnel, aki elárulta, hogy Vin Diesel lehet az egyik szereplő. A rendező a Halálos iramban utóbbi két felvonásában dolgozott együtt a színésszel, bár Diesel még cameozott a Tókió hajszában. "Dumáltunk a Terminátor mitológiáról, szerintem ő igazán jó ember és remek színész. Nagyon szerettem vele dolgozni, szóval bármit is csinálok, azt általában megvitatom vele. "- Szóval ezek szerint elképzelhető, hogy a kopasz "nagyerős" játszani fog a T5-ben? Lin nem adott egyértelmű választ, elintézte egy "Egyáltalán nem kizárt." mondattal. "

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Első xmen trailer ami tetszik. Bár még ez is erős túlzás, de most már kezdek bizakodni.

 

A Batman Beyond egy jó ötlet lenne, de én még nézném tovább is ezt a mostani nolanos sorozatot. Van benne még lehetőség elég sok. Bár kíváncsi vagyok milyen lenne egy öreg Bruce és Terry a mozivásznon. Nagyon nagyon látványos lenne, de olyan CGI orgiához biztos nem Nolan lenne a "felelős" :(

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Skaccok, éljen az amatör DVD szerkesztés. Tron Örökség, kép DVD, hang Blu-ray kiadás szinkron majdnem dupla sebességű DD hanggal. :D Überbrutál. Kéne már egy örömlány lottó ötös a Full HD, DTS MA HD kombóhoz :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

X-men: Az Elsők új trailer

Még egy trailert sem láttam a filmről, ha jól emlékszem, de ez nem rossz. Csípem az X-meneket (eh.. eleve tsz.), szóval valamilyen formában majd megnézem :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Na, lebombázott már titeket a Skynet? :D

2011. április 21-én ébredt tudatára a Skynet és hajított ránk atomot. Rendes arcok voltak :lol:

http://kep.index.hu/1/0/206/2069/20697/2069776_2c0a8378f65863fd017f47ef532bf1de_wm.jpg

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.