Ugrás a kommentre

Filmek


Bomarr

Ajánlott hozzászólás

Exférj újratöltve:

 

Hát ekkora baromságot rég láttam már. Az első fele baromi idegesítő. Butler valami nagyon tenyérbemászó aljas fazont játszik, ott alázza volt asszonyát ahol tudja. Erre az alázott asszony a film második végében megbocsát neki. Na ezért nekem 10/2.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nekem semmi bajom nem volt velük, szerintem jó kis karakterek voltak, és pont olyanok, akik jól kiegészítették Jack-et a sok kavarásban, de annak örülök, hogy az ő történetük frappánsan lezárult a harmadik rész végén, mert ez így nagyon a filmhez illő befejezés lett. :)

Maga a karakter nem lenne rossz, de a színészeket nem bírom sajnos :(
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Azután

 

Áááá mekkora film volt bakker. A MESTER megint letette a névjegyét a filmkészítés palettájára. :) Hihetetlen jó volt az atmoszférája és hiába volt két órás meg lassú a film, még egy órát simán elnéztem volna.

 

 

Hihetetlen, hogy milyen jól meg tudja ragadni a karaktereket Eastwood. Nem sok szöveget ad nekik, de a jelenlétük nagyon természetes végig a film alatt. Ügyesen játszik velük végig és remekül festi le a karakterek egymáshoz fűződő kapcsolatait. Semmi Hollywoodi máz, eltúlzott színpadias momentum vagy szappanoperás nyáltenger. Finom, visszafogott, hangulatos, természetes kötődések jellemzik ezeket a perceket. Legjobban a főzőtanfolyam alatti jelenetek tetszettek így. A kimerevített pillanatok a szemfedős percek alatt pl, amikor egy ilyen pillanatnál mi is úgy érezhetnénk, hogy szinte megállt az idő, szerepféltől függően mi is kihasználnánk a lehetőséget, hogy elidőzünk a másik arcvonásain míg ő nem lát minket :) Szuper volt. De viszont nagyon sajnáltam, hogy annak a vonalnak így lett vége, ahogy.

A másik ami megfogott az A testvérek szála. Nagyon megható volt a kettőjük viszonya egymáshoz és ahogy a nevelőanyjukat menteni akarták.

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Oldie: Minden szavaddal egyetértek. nekem is hasonló benyomásaim voltak anno erről a filmről. Nameg én is imádom Eastwood rendező munkásságát.

Ezt láttad már? Nem semmi. :)

 

http://www.youtube.com/watch?v=EoAHO4_jPzQ

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A Karib-tenger kalózai 4

Kövezzetek meg de én hiányoltam Elisabeth Swan és Will Turner szálát a történetből. Tudom, ők boldogan élnek amíg.... izé, apuci halhatatlan, szóval neki tényleg nem kéne a víz, de a két eredeti főszereplő nélkül elég vérszegény lett a sztori. Angelica érdekes karakter, a sellős/szirénes szál aranyos. A spanyolok viszont idegesítőek nagyon.

Elhozzák a két kelyhet csak azért, hogy a helyszínen rátapossanak, aztán bedobják a vízbe? Aztán a katolikus hódítás nevében ledöntenek két rogyadozó oszlopot, az egyik rádől a forrásra, amitől az ugyan elapad de dehogyis törne össze (amikor Jack Sparrow kapitány felfogja az utolsó cseppeket, eléggé egyben van, biztos máshol volt a csőtörés).

 

Idegesített, hogy az akciójelenetek többsége sötétben zajlik, vagyis bánatot nem látunk belőle. Az elején Jack menekülése, és főleg az ebédlő-jelenet, na az jó volt nagyon. Így keletkezett a nagy londoni tűzvész?

Voltak jó ötletek még, kókuszpálmás jelenet és társai, az Anna királynő bosszúja, meg amikor Jack, Angelica és Feketeszakáll azon vitatkoznak hogy ki ugorjon (főleg, hogy elolvastam a spoilereket és tudtam hogy mi lesz a film vége), meg a szirénvadászat is látványos volt. Szóval, alapvetően hozza azt a szintet amit a másik három film túlszárnyalt, ha az a néhány élőhalott szereplő nem lett volna hús-vér ember a holdvilágnál, akkor azt mondanám, méltó (khm) folytatás. Így összességében sokkal inkább utóérzetnek tűnik.

A zene nekem tetszett, a fordítás kb rendben volt de a sellőnek igazán adhattak volna valami új nevet, ami kevésbé kínos magyarul. Jó, a hölgy nyilván nem tudja mi a sziréna és hogy főleg hisztis emberekre mondják, de azért... kéremszépen.

 

7/10 és kb ugyanott van mint a 3. rész.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Keleti pu.

 

Gyerekek, ez kötelező minden elvetemült nézőnek aki bírta már az Üvegtigrist is és az ott megvillogtatott magyar tragikomédiát :lol: Hatalmas szövegek vannak itt is és persze remek magyar színészek :) Rudolf Péter "sajnos" itt csak rendezett. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Keleti pu.

 

Gyerekek, ez kötelező minden elvetemült nézőnek aki bírta már az Üvegtigrist is és az ott megvillogtatott magyar tragikomédiát :lol: Hatalmas szövegek vannak itt is és persze remek magyar színészek :) Rudolf Péter "sajnos" itt csak rendezett. :)

Épp valami néznivalóra vadászom. Jöhetne egy link. ;)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

"A következő személyek közül fogják kiválasztani a Wolverine folytatásának a rendezőjét: Jose Padilha, Doug Liman, Antoine Fuqua, Mark Romanek, Justin Lin, Gavin O'Connor, James Mangold, Gary Shore."

"Már biztos, hogy Orlando Bloom is fel fog bukkanni a Hobbitban."

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

The Roommate

Fú, már 1000+1 ilyen filmet láttam, de mindig bekajálom őket, nem tudom megunni. Nem egy nagyon jó darab, de nem bántam meg a megnézését, az ilyen őrültes film bármikor jöhet és az ilyen csaj is, mint Rebecca :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Mivel itt annyi embernek bejött, gondoltam, megnézem a Battle: Los Angelest.

Ilyen gyenge filmet rég nem láttam. Az egyetlen értékelhető elem talán a japán csaj volt benne. :P

Persze utólag megtudtam, hogy én a Battle of Los Angelest néztem meg az Asylumtól. :lol:

Ugyanabban az évben kiadnak két szinte ugyanolyan című filmet. Ez az egyik hátránya. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Az Asylum filmek nagyon jóóók. Nem bántani őket :D

Náluk a tengeri élőlények tudnak repülni :D

 

Egyik kedvencem:

http://www.youtube.com/watch?v=pFhSogGnu4I

 

Viszont az a legdurvább, hogy a cápa és a polip kereszteződéséből létrejött Cápolip filmet nem is ők készítették, pedig megállná a helyét a filmtárukban :D

http://www.youtube.com/watch?v=U87zVkIXNI0

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.