Ugrás a kommentre

Filmek


Bomarr

Ajánlott hozzászólás

Oldie! Láttad Core-on a Transformers 3 BD rip-et? :D Felirat is van hozzá, már csordogál. :)

Nem, nem láttam, viszont szerintem te a második részt töltöd :D

Transformers.2.IMAX.Edition.Bluray.Remux.AVC.DTS-

HDMA.FLAWL3SS (THANKS!!)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Transformers 3

 

Nagyszerű film lett, ez a legjobb mindhárom közül. Sokkal sötétebb a hangulata, sokkal durvább, mint az előző 2, nem csoda, hogy 16-ost kapott. A látványvilág elképesztő. A végén lévő csata nagyon epikus.

 

Megahalt Acélfej, Kerék, Őrszem, Üstökös, Megatron, Sokkoló, Fülelő. Talán még páran. Volt több fordulat is a sztoriban. Pl. Őrzsem árulása. Tulajdonképpen ő volt inkább a főgonosz, nem is Sokkoló, utóbbi nem kapott olyan nagy szerepet, mint vártam. Voltak emberek is, akik az Álcáknak dolgoztak. Az Autobotok halála elég szomorúra és drámaira sikerült.

A végső csata nagy áldozatokat követelt. De végül boldog vége lett.

 

 

Összességében véve lezárt egységet képez a sztori. Azt hiszem Bay mindent kihozott a Földet védjük az Álcáktól koncepcióból. De a Transformers univerzumban maradt még bőven potenciál egy következő trilógiára is.

Jöhetnének a fejmesterek, a Nebulos, Galvatron, a Dinobotok, Unikron.

Ez a film az eddigi legjobb Transformers film.

5/5

Szerkesztve: - Darth Revan9
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Transformers 3

 

Nagyszerű film lett, ez a legjobb mindhárom közül. Sokkal sötétebb a hangulata, sokkal durvább, mint az előző 2, nem csoda, hogy 16-ost kapott. A látványvilág elképesztő. A végén lévő csata nagyon epikus.

 

Megahalt Acélfej, Kerék, Őrszem, Üstökös, Megatron, Sokkoló, Fülelő. Talán még páran. Volt több fordulat is a sztoriban. Pl. Őrzsem árulása. Tulajdonképpen ő volt inkább a főgonosz, nem is Sokkoló, utóbbi nem kapott olyan nagy szerepet, mint vártam. Voltak emberek is, akik az Álcáknak dolgoztak. Az Autobotok halála elég szomorúra és drámaira sikerült.

A végső csata nagy áldozatokat követelt. De végül boldog vége lett.

 

 

Összességében véve lezárt egységet képez a sztori. Azt hiszem Bay mindent kihozott a Földet védjük az Álcáktól koncepcióból. De a Transformers univerzumban maradt még bőven potenciál egy következő trilógiára is.

Jöhetnének a fejmesterek, a Nebulos, Galvatron, a Dinobotok, Unikron.

Ez a film az eddigi legjobb Transformers film.

5/5

 

Revan mester, örülök, hogy tetszett. Egyetértek veled.

Csak ne lenne az az elképesztő mennyiségű rohadt gusztustalan fikadömping, ami körbelengi az egészet. Egyre többen hangoztatják, hogy akinek ez tetszik, az egy utolsó kretén szemétláda. :):D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Fikázzon ha jóleik neki, ez nem lehet más az eddigi tapasztalataim alapján csak valami perverz virtuális kielégülés.

 

De ne haragudj, az már mindennek a teteje, hogy utolsó bunkónak és szemétládának titulálják azokat, akiknek tetszett, vagy akik nem szólják le hozzájuk hasonlóan. Ez engem megdöbbent és fel is háborít, mert ilyennel eddig nem igazán találkoztam még.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Fikázzon ha jóleik neki, ez nem lehet más az eddigi tapasztalataim alapján csak valami perverz virtuális kielégülés.

 

De ne haragudj, az már mindennek a teteje, hogy utolsó bunkónak és szemétládának titulálják azokat, akiknek tetszett, vagy akik nem szólják le hozzájuk hasonlóan. Ez engem megdöbbent és fel is háborít, mert ilyennel eddig nem igazán találkoztam még.

Korábban te is egy csomószor személyeskedő megjegyzéseket tettél a negativ ('fikázó') véleményezökre (nem az itteni fórumozókra hanem más fórumok-blogok iróira), szóval nem értem miért vagy meglepve.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Fikázzon ha jóleik neki, ez nem lehet más az eddigi tapasztalataim alapján csak valami perverz virtuális kielégülés.

 

De ne haragudj, az már mindennek a teteje, hogy utolsó bunkónak és szemétládának titulálják azokat, akiknek tetszett, vagy akik nem szólják le hozzájuk hasonlóan. Ez engem megdöbbent és fel is háborít, mert ilyennel eddig nem igazán találkoztam még.

Akinek nem inge, nem veszi magára. Ennyi. ;)

 

Mondjuk lehet, hogy én már túl öreg vagyok, hogy komolyan vegyem őket. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csak ne lenne az az elképesztő mennyiségű rohadt gusztustalan fikadömping, ami körbelengi az egészet. Egyre többen hangoztatják, hogy akinek ez tetszik, az egy utolsó kretén szemétláda. :):D

Riddick koma! Mikor lépsz már túl azon, hogy bármilyen egyszerű ember véleményét sértésnek veszed? :) Mintha ezek valamiféle kinyilatkoztatások lennének. Fityfenét. Bármilyen skálán a nullához konvergál ezen vélemények értéke. Max. beírod neki, hogy mennyire egy kretén p*cs, és kész. Lapozol. Nem kell ezen hergelni magad napokig, az csak az egészségedre ártalmas.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Riddick koma! Mikor lépsz már túl azon, hogy bármilyen egyszerű ember véleményét sértésnek veszed? :) Mintha ezek valamiféle kinyilatkoztatások lennének. Fityfenét. Bármilyen skálán a nullához konvergál ezen vélemények értéke. Max. beírod neki, hogy mennyire egy kretén p*cs, és kész. Lapozol. Nem kell ezen hergelni magad napokig, az csak az egészségedre ártalmas.

 

Így van. Régen én is ilyen voltam. Most már megelégszem azzal a tudattal, hogy nekem van igazam. :P:D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Transformers

Számomra kellemes meglepetés volt a 3. rész, nálam is 10/10.

A 2. rész nem nyerte el a tetszésem, így ez a rész duplán ütött.

Fantasztikus látványvilág, fordulatos történet, egész jó szereplők, és nem mellesleg nagyon bejöttek a poénok. :D

Megatront nagyon elp*csázta Optimus, Őrszem viszont a trilógia legjobb szereplője nálam.

Valahogy meg lehet érteni az elkeseredettségét, és mégis elítélendő a módszere, amivel meg akarja őrizni hazáját.

Rosie MELLesleg nem kicsit jó nő :D , bár voltak róla kritikák, hogy színésznek csapnivaló.Én nem értek hozzá, szerintem nem rontott a film élvezeti értékén.

Az nálam plusz 2 pont, hogy voltak sörhasú autobotok és rasztahajú(!) álcák. :D

Szerkesztve: - Embo
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Igen Carly karaktere nekem is jobban tetszett, mint Mikeláé.

Remélem nem rebootolják a Transformerst, mert a bemutató előtt több olyan hír is volt, mely szerint elölről kezdik. Pedig bőven van még potenciál egy következő trilógiára is.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Cimbik (Ody, Milan) igyekszem higgyétek el. Nem vagyunk egyformák. Én nem lovagolok mindig ezen élőben, max itt a fórumon ez így csapódik le, de voltaképpen nincs így. Azokra a blogokra sem írok be, ahol ezeket olvasom, mert ha elkedek anyázni rájuk nem lennék jobb mint ők. Csak nektek írtam erről a témáról ide, de mivel már elegetek van belőle megpróbálok visszavenni. :P:)

 

(De annyit zárójelesen még megemlítenék, hogy nekem nem magával a negatív véleménnyel van bajom, ha mindenen fennakadnék, ami nem egyezik az én megítélésem alapján, nos akkor érdekes életem lenne.... és ez természetesen nincs így... én elfogadom a más véleményt, a negatív véleményt is /még akkor is, ha Bomarr nem hiszi el :) /.... engem ami talán az átlagosnál jobban zavar, az a gusztustalan hangnem és hasonlók, erre reagálok úgy ahogy.)

 

Embo, örülök, hogy élvezted a filmet.

 

Szerintem sem jó ötlet a reboot.

Szerkesztve: - Darth Riddick
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Space Battleship Yamato

 

Nos, gyerekek, japán leiskolázta Hollywoodot. Olyan sci-fit összerakott, hogy bárki bármikor megnyalná a csaja mind a húsz ujját. :D

Japánoktól nem meglepő, hogy filmjeiket nem szirupos mázzal hanem érzelmekkel rakják tele tisztelegve a hagyományaik előtt. Nem mondom, hogy az előbbit nem lehet végignézni, sőt, zabálom azokat a filmeket is, de ez nagyon más volt, és így volt tökéletes. :) Szóval megcsináltak egy szamuráj Űrszekereket, nagyon-nagyon elfogadható technikával, egyszerű ám mégis élvezetes sztorival és teletömték a szamurájokra, de cakumpakk egész japán társadalomra jellemző tulajdonságokkal. Engem az se zavart volna, ha felcsatolják oldalukra a kardot amikor beszálltak az űrvadászokba, mert az is tökéletes lett volna. Kér, hogy moziból kimaradt a bő két órás film.

 

Az év sci-fije.

 

Ja és a végén Steve Tyler bedob egy Armegeddon féle slágert. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Hobo with shotgun

 

Emberek ez a film brutálisan jó. Szó szerint. :D Nagyon jó a felvezetés, mire az öreg előkapja a sörétest már te is írtanád az egész bandát(hasonló érzéseket kelt mint a Taken, meg a John Rambo). A beszólások hatalmasak, az erőszak elnagyolása meg a Machete-t idézi, de jobb annál. Egyszerűen zseniális. Humor és shoti egyben. Mi kell még? :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.