Ugrás a kommentre

Filmek


Bomarr

Ajánlott hozzászólás

A Mátrixnál nem jobb, de kiemelkedően jó film.

Nagyjából így lehet összefoglalni. Nekem mondjuk jobban tetszik, mint a Mátrix, de hogy jobb-e vagy sem, azt szerintem ennél sincs értelme összehasonlítani. Érdemes megnézni, Christian Bale itt is remekel, a sztori is érdekes, és baromi jó akciók vannak benne.

 

 

"Hogy lehet lefegyverezni egy papot? Kérd el tőle a fegyvereit."

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Na! Ez elég ütős kis előzetes. Feljegyeztem.clap.gif

 

öhöm, öhöm...elcsöppenős :D

Zúzós tesztanyagnak tűnik. Remélem azok a becsapódó lövedékek fognak produkálni még valamit a célba érkezésük után. :D

 

 

Nem sok minden volt az új Ghsot Rider-ről a Comic Conon. Annyit megerősítettek, hogy teljesen különbözni fog az előzőtől.

Szerintem valami jobbat is kitalálhattak volna mint az az emberi testet öltő gonoszos sztori.
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Mindenkihez szól a kérdésem, de a tudása miatt leginkább Dzséjthez. Az Alien filmekből jobbak a rendezői változatok? Mert csak a mozi verziót ismerem, és kíváncsi vagyok, h érdemes-e e próbát tenni velük. Az Aliens kivétel, mert abból csak a DC-t ismerem. És a bővítések között ugye nincs olyan ami ellentmondást szül a többi filmmel? Előre is köszi!

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Mindenkihez szól a kérdésem, de a tudása miatt leginkább Dzséjthez. Az Alien filmekből jobbak a rendezői változatok? Mert csak a mozi verziót ismerem, és kíváncsi vagyok, h érdemes-e e próbát tenni velük. Az Aliens kivétel, mert abból csak a DC-t ismerem. És a bővítések között ugye nincs olyan ami ellentmondást szül a többi filmmel? Előre is köszi!

 

Úgy emlékszem, a közízlés egyezik azzal, ahogy te láttad őket. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Preston is tudna a delikvensekkel mit kezdeni. :rock:

 

 

 

Erről a filmről életemben nem hallottam. Nagyon jó, nyomjátok csak. :D Természetesen már jön lefele.

Ilyenkor szoktam arra gondolni hogy színészenként végigmegyek az imdb-n és amiről nem is hallottam azt leszedem és akkor nem maradok le az ilyen filmekről.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Mindenkihez szól a kérdésem, de a tudása miatt leginkább Dzséjthez. Az Alien filmekből jobbak a rendezői változatok? Mert csak a mozi verziót ismerem, és kíváncsi vagyok, h érdemes-e e próbát tenni velük. Az Aliens kivétel, mert abból csak a DC-t ismerem. És a bővítések között ugye nincs olyan ami ellentmondást szül a többi filmmel? Előre is köszi!

Szó-szó. Az Aliens esetén jobb a rendezői változat, mert sokat tesz hozzá a szereplőkhöz és az eseményekhez.

Az Alien esetében érdekesek az új jelenetek (az idegen szignál hallható, plusz látható az alien fészke), de nem tesznek sokat hozzá a filmhez, ráadásul néhány jelnetet kivágtak a moziváltozathoz képest, így a rendezői még egy perccel rövidebb is.

Az AR-nél is jobb a bővített változat, ámbátor a plusz jelenetek ott is inkább érdekesség számba mennek.

Az Alien3 a legfogósabb kérdés, mert a plusz harminc perc olyan jeleneteket tartalmaz, ami a sztorit és a karaktereket is jelentősen befolyásolják. Viszont elszúrták az alien születésének jelenetét (egy döglött ökörből kell ki az alien), és Ripley halálát is (nem kell ki a királynő).

Minden esetre, érdemes mindegyiknél legalább egyszer megnézni a bővítéseket. Ellentmondást nem szülnek a filmekkel (bár az Alienben egy helyen rezeg a léc, ám ott sem törik el :)), és vagy jelentősen változtatnak a filmen, vagy érdekesebbé teszik.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Pedig nem egyszer szóba került már itt. :)

 

Akkor átsiklottam felette.

 

Az Alienekhez(bár nem vagyok Dzséjt). Szerintem érdekességnek elmennek, de a filmhez nem tesznek pluszt hozzá. Olyan mint az sw kimaradt jelenetek. A film storyjához nem tesznek sokat hozzá.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Az Alienekhez(bár nem vagyok Dzséjt). Szerintem érdekességnek elmennek, de a filmhez nem tesznek pluszt hozzá. Olyan mint az sw kimaradt jelenetek. A film storyjához nem tesznek sokat hozzá.

Azért az Aliens és Alien3 esetén elég sokat hozzátesz. Az utóbbiban ugye majdnem húsz perc olyan sztoriszál van, ami nem is szerepelt a mozisban (az őrült Golic vallási fanatizmusa az alien felé).

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Azért az Aliens és Alien3 esetén elég sokat hozzátesz. Az utóbbiban ugye majdnem húsz perc olyan sztoriszál van, ami nem is szerepelt a mozisban (az őrült Golic vallási fanatizmusa az alien felé).

 

Mondjuk én az Aliens-re gondoltam. :D Pl az hogy Hudson bedobja az automata gépágyú elé a sisakját próbaként, vagy pár jelenet az arctámadó bejutása után a kolónián ,szerintem nem sokat tesz hozzá. Persze az Alien 3-hoz a 30 perc ok lehet ,csak azt sosem láttam.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Mondjuk én az Aliens-re gondoltam. :D Pl az hogy Hudson bedobja az automata gépágyú elé a sisakját próbaként, vagy pár jelenet az arctámadó bejutása után a kolónián ,szerintem nem sokat tesz hozzá. Persze az Alien 3-hoz a 30 perc ok lehet ,csak azt sosem láttam.

Viszont az sokat tesz hozzá, hogy a Weyland-Yutani ítéletét hallhatjuk (amiben burkoltan megfenyegetik Ripley-t, hogy tartsa a száját), hogy Ripley-nek volt egy lánya (ez ugye újraértelmezi Rip és Nyuszi kapcsolatát), hogy voltak robotágyúk, amik megtizedelték az idegeneket, így értelmet nyer, hogy a végén miért van olyan kevés. Hogy Hudson baromira nagyszájú, hogy Ripley a Hadley's Hope-ra érve mozdulni is alig bírt, stb.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Viszont az sokat tesz hozzá, hogy a Weyland-Yutani ítéletét hallhatjuk (amiben burkoltan megfenyegetik Ripley-t, hogy tartsa a száját), hogy Ripley-nek volt egy lánya (ez ugye újraértelmezi Rip és Nyuszi kapcsolatát), hogy voltak robotágyúk, amik megtizedelték az idegeneket, így értelmet nyer, hogy a végén miért van olyan kevés. Hogy Hudson baromira nagyszájú, hogy Ripley a Hadley's Hope-ra érve mozdulni is alig bírt, stb.

 

Nem akarok szőrszálhasogató lenni de ezen infok a NEM bővített filmben is benne voltak ha jól tudom. Anno mikor láttam a nyolcvanas években már mondták Ripleynek hogy van egy lánya aki már meghalt. A robotágyúk a múltban is valahogy egyértelmű volt(ha a katonáknak volt csak vittek párat a kolóniákra) a létük. Hudson meg már a hibernációból való éledezés után egy nagypofájú katona. De ezeket a hosszított nélkül is tudtuk.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ilyenkor szoktam arra gondolni hogy színészenként végigmegyek az imdb-n és amiről nem is hallottam azt leszedem és akkor nem maradok le az ilyen filmekről.

Szerintem azokkal a színészekkel kéne kezdeni akiket kedvelsz. Úgy talán könnyebben találnál olyan filmeket amik jobban érdekelnének és nem is gyűlne össze annyira sok egyszerre. Szerkesztve: - Rog
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nem akarok szőrszálhasogató lenni de ezen infok a NEM bővített filmben is benne voltak ha jól tudom. Anno mikor láttam a nyolcvanas években már mondták Ripleynek hogy van egy lánya aki már meghalt. A robotágyúk a múltban is valahogy egyértelmű volt(ha a katonáknak volt csak vittek párat a kolóniákra) a létük. Hudson meg már a hibernációból való éledezés után egy nagypofájú katona. De ezeket a hosszított nélkül is tudtuk.

Az száz százalék, hogy ezeket az infókat te nem láthattad a filmben a '80-as években, mert a mozis verzióban nem volt szó Ripley lányáról se (egyik jelenet sincs benne), se a robotágyúkról. Legfeljebb a könyvből értesülhettél ezekről, mert abban benne vannak.

Hudson nagypofájúsága stimt, a mozisból is lejön, de azért az APC-s pofázása azt is bemutatja, mennyire el van telve magától az összes katona, nem csak Hudson és Vasquez. Nem akkora dolog, mint a fenti kettő, de szerintem bőven megemeli Hudson későbbi pánikjának erejét.

A működő Hadley's Hope meg egy tömény hangulatbomba (és elég sokat hozzáad Nyuszihoz).

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.