Ugrás a kommentre

Filmek


Bomarr

Ajánlott hozzászólás

Farkasok Völgye: Palesztina.

 

Hát ez valami iszonyú szánalmas és uszító film Izrael ellen. Maga a film elvileg arra hivatott hogy utáljuk az izraeli hadsereget, és sajnáljuk a palesztinokat. De el van baltázva. A történet egyszerű: A tavalyi török segélyhajó elleni izraeli támadást megtorlandó 4 török ügynök megy Palesztinába hogy a parancsot kiadó izraeli tisztet megöljék. Ennyi. A 4 török ügynök ugyanolyan tömeggyilkos(rengeteg izraeli katonát ölnek meg, akik ugye sorozottak és nem bizti hogy csúnyák), mint a filmben bemutatkozó izraeliek. Meg 4 török legyőzi a világ legjobban kiképzett hadseregének katonáit. Persze. Annyira nem érte el a célját, hogy én végig az izraelieknek drukkoltam. Mit vártak tényleg? Dobálják a tankot? Akkor tűz. Vannak szabályok melyet be kell tartani.

Mindegy én nagyon fellhúztam magam rajta, amúgy sem tartom jogosnak a palesztinok baromságait.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

 

Anyááám :D Minden trailer után egyre jobban várom ezt a filmet. Lenne már január. Jól látom egyébként hogy a D-Day is benne lesz a filmben? Ráadásul benne lesz még az első sugárhajtású gép is, az Me 262. Kíváncsi leszek velük mit kezdenek majd :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Elmehetnének a sunyiba. Kreálhattam miattuk a helyére egy olyat ami nem tűnik el. Plusz a Videa is elmehet a sunyiba mert jelenleg nem látszik a kép amit beállítottam.

Szerkesztve: - Rog
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nekem csak az nem tetszik a HP-ben ahogy növelik a sötét hangulatot: egyre sötétebb színek, egyre sz*rabb időjárás, egyre lassabb jelenetek, egyre borostásabb színészek néznek egyre csúnyábban. Ilyen olcsó filmes eszközökkel, amik ugye a regényből hiányoztak.

 

Szemben ott van mondjuk a SW harmadik része, ami színesebb mint valaha, poénkodó, gyors, és mégis árad az egészből a sötét hangulat. Zord időjárás nélkül. Vagy említhetnénk a Sötét Lovagot is, amire ugyanez elmondható.

 

Mondjuk még nem láttam a záró epizódot, de ahogy elnézem követték a szisztémát.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Megnézem a Majmok Bolygóját, hm nem rossz. Egy dolog rontott az élvezeten, hogy a trailer mindent elmondott a filmről, és nem sok puskapor maradt.

 

Viszont remek lett Ceasar karaktere, Serkins ismét zseniálisat alakított. Csak egy dolgot éreztem eltúlzottnak, mégpedig azt hogy a még nem okosított majmok miért ilyen fejlettek alapból. Az egyik majom pl. konkrétan jelbeszéddel beszélt, és olyanokat kérdezett hogy "Nagyon megsérültél?". Ez kicsit fura volt.

 

Amúgy remekül összetett film lett, és tökéletesen megmagyarázta azt hogy miként képes pár tucat majom legyűrni 7 milliárd embert. Megéri végignézni a stáblistát. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Szerintem is kiváló film volt. Bár nekem a 2001-es Burton feldolgozás is tetszett, persze ez az új azért jobb volt. A régiek közül meg kétségtelen, hogy az első rész (még talán a második is) a legjobb. A többi szerintem felejthető, illetve 1x nézős.

 

(Majmok bolygójáról szólottam :P)

Szerkesztve: - Darth Riddick
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Mondjuk még nem láttam a záró epizódot, de ahogy elnézem követték a szisztémát.

Pedig szerintem ugyanígy volt a könyvekben is. Jó nyílván nem írták hogy végig be van borulva, de egyértelműen sötétebb a hangulat minden könyv után, mert egyre reménytelenebb a helyzet és csak azt lehet hallani, hogy halál halál halál... :D szóval nyílván nem lehet napfényben úszkálva rohangálni, meg hát Harryék is egy éve bújkálnak már, stb stb. Szerintem teljesen jó volt így.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Halhatatlanok

 

Nem túl nagy elvárásokkal ültem be rá, mert az előzetes egyfajta garanciát adott, hogy ez aztán hűdeodavágós300koppincs-stílusu lesz. De valahogy az egész kifulladt az első órát követően. Sablondialógusok, egysíkú karakterek, sztorivezetés nem sok........ásítás.

 

 

Halhatatlanok

 

Nem túl nagy elvárásokkal ültem be rá, mert az előzetes egyfajta garanciát adott, hogy ez aztán hűdeodavágós300koppincs-stílusu lesz. És a harcokban úgy odatett neki, hogy egy halandó csak elismeréssel csattinthat. Csak egy baj volt az egésszel, össz-vissz negyed óra vérengzés volt benne, szinte ugyanazt csak kibővítve tálalva mint az előzetes.

Aki a karaktereket illeti, kb annyira felejtősek mint a sztorivezetés ( nuku epikus történetszál, pedig lett volna benne potenciál), talán Stephen Dorff Karakterében volt valami kedvelhető, Zeusz meg cool volt. A többi sajnos felejtős.

A 3D egy selejt volt. Egymás elé raktak két-három sablon kartonpapírt oszt jónapot. A hang hangos volt, de még a csontvelőmben érezve a Clarus szett átüttő erejét és mely után azóta is hullámzik a lábszáramon a szőr, messze elbújhat mögötte.

Lehet, hogy túl fáradt voltam már, de érzésem szerint ez moziban felejtős. :S

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csak egy dolgot éreztem eltúlzottnak, mégpedig azt hogy a még nem okosított majmok miért ilyen fejlettek alapból. Az egyik majom pl. konkrétan jelbeszéddel beszélt, és olyanokat kérdezett hogy "Nagyon megsérültél?". Ez kicsit fura volt.

http://en.wikipedia.org/wiki/Koko_%28gorilla%29

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Alakul, alakul.

 

http://www.youtube.com/watch?v=Tf02Pni8tL8

 

 

Halhatatlanok

 

Nem túl nagy elvárásokkal ültem be rá, mert az előzetes egyfajta garanciát adott, hogy ez aztán hűdeodavágós300koppincs-stílusu lesz. De valahogy az egész kifulladt az első órát követően. Sablondialógusok, egysíkú karakterek, sztorivezetés nem sok........ásítás.

Ezek szerint nem veszítek sokat azzal ha nem nézem meg.
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ó gyerekek!

A Midnight in Paris valami fantasztikus volt. :) Olyan hangulatot áraszt a film, hogy az hihetetlen. Fantasztikus volt a zene, a történet, Owen Wilson játéka... természetesen egy könnyed kikapcsolódás, nem pedig feltétlen mélyen szántás, de a tanulsága szerintem fontos. És Bomarr biztos egyetértene vele. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A Midnight in Paris valami fantasztikus volt. :) Olyan hangulatot áraszt a film, hogy az hihetetlen. Fantasztikus volt a zene, a történet, Owen Wilson játéka... természetesen egy könnyed kikapcsolódás, nem pedig feltétlen mélyen szántás, de a tanulsága szerintem fontos. És Bomarr biztos egyetértene vele. :D

Szerintem az év filmje. :)

 

Épp a megnézése előtt ecseteltem a haveromnak amiről a film is szól, iszonyat nagy igazság.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.