Ugrás a kommentre

Filmek


Bomarr

Ajánlott hozzászólás

Már bocs, de nem vagyunk egyformák.

Én csak arra reagáltam, hogy te konkrétumot vontál le egy szenzációhajhász, sejtető, de ennek elenére semmitmondó poszterről. Ha netán a trailerben lesz egy erősebb utalás, akkor teljesen megértelek (bár még az se biztos hogy a trailerrel nem-e akarnak majd direkt átverni minket), de így nem nagyon tudom hogy kezelni a reakciódat.

 

Amúgy meg az óriási filmélmény mögött a mozis vetítésre gondoltam, óriási képernyőn, tökéletes hangzással.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Azért Pókemberre se kell ráakasztani mindig a rózsaszín ruhás cukormázas happy enddel végző dolgot. A Sam Raimi féle trilógia tényleg ebbe az irányba ment el. De lehetett volna máshogy is csinálni.

Például az eredeti Amazing Spider-man képregénysorozatban Peter első szerelme Gwen Stacy volt, nagyon sokáig úgy nézett ki, hogy el is veszi feleségül, tökéletes pár voltak. Aztán a százvalahanyadik szám környékén a Zöld Manó elrabolta Gwent és a Brooklyn hídra vitte. Pókember utánament, hogy kiszabadítsa. Gyakorlatilag ezt láthattuk az első Pókember filmben, csak ott Mary Jane volt Gwen helyett és minden jól végződött. Na most eredetileg Osborn lehajította Gwent a hídról. Pókember utánaugrott, de késő volt, szerelme szörnyet halt a zuhanásban. Na most már ilyen addig még nem volt, a szuperhős nem tudta megmenteni a szerelmét. És ez a hetvenes évek elején történt. Elég szélsőséges reakciókat váltott ki az olvasókból, olyan eset is volt, aki emiatt öngyilkos akart lenni.

A cukormázas jelzőt természetesen a 3 Pókember-filmre értettem, bár a legutóbbi részre már talán kevésbé illik ez a jelző, de egy Batman filmhez képest még mindig harmat szerű. A képregényeket, rajzfilmeket szinte egyáltalán nem ismerem, így nem is gondolhattam rájuk. ;)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Mazochistáknak kamerás TDKR prológus, frisses-ropogósan, saját felelősségre:

http://www.youtube.com/watch?v=8dC84MsFd4w

 

Na két perc alatt le is szedték, itt egy letöltős link, kitudja meddig.

Szerkesztve: - Obi1
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én csak arra reagáltam, hogy te konkrétumot vontál le egy szenzációhajhász, sejtető, de ennek elenére semmitmondó poszterről. Ha netán a trailerben lesz egy erősebb utalás, akkor teljesen megértelek (bár még az se biztos hogy a trailerrel nem-e akarnak majd direkt átverni minket), de így nem nagyon tudom hogy kezelni a reakciódat.

 

Amúgy meg az óriási filmélmény mögött a mozis vetítésre gondoltam, óriási képernyőn, tökéletes hangzással.

A poszter számomra egy valamit sugall. Persze még mindig nem biztos, hogy az lesz a vége, de le kell ellenőriznem majd először.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Mazochistáknak kamerás TDKR prológus, frisses-ropogósan, saját felelősségre:

Valahogy nem igazán fekszik még ez nekem. Az se segített hogy egy jobb képminőségű verziót is megnéztem. Nálam meg se közelíti a TéDéKá kamerás elejét amit egy csomószor meglestem a bemutató előtt.

 

 

ez a poszter nagyon durva. :D

3D-t ennek is! :D
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Hans Zimmer megint alkotott.

Nem is tudom. Engem az a húzós-nyúzós-vonózásos-kántálós cucc nagyon fel tud idegesíteni.

 

 

Itt egy másik verzió, de a képnek a fele hiányzik:

Ugyanilyen a képűt emlegettem csak amannak csúszik a hangja. Szerkesztve: - Rog
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Klassz kis rajongói cucc. :cool:

 

2lizgcz.jpg

 

 

én is úgy vagyok Zimmer apánk zenéjével, mint Obi1! :)

Én meg úgy hogy sok bejön tőle és akad valamennyi ami pedig nem. :D Szerkesztve: - Rog
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Jó lenne HD-ban is látni. Amúgy iszonyatosan rövidnek tűnik, talán azért is mert a TDK trailere sokkal pörgősebb volt és több volt a vágás, ez meg viszonylag lassabb, amikor kezdene beindulni akkor ér véget (persze ennek hiányzik az eleje, de amúgy csak 2 másodperccel rövidebb kb mint az akkori).

Eléggé nehéz kihallani a szöveget, szóval akit érdekel:

 

 

 

"Szeretem annyira mint a saját szülei. Megesküdtem nekik hogy megvédem önt, de nem sikerült."

 

"A polgármester már tavaszra az utcára küldi."

"Valóban?"

"Ühüm."

"Ő egy hős."

"Egy háborús hős. Békeidőben.”

 

"Azt hiszi ez így is fog maradni. Vihar közeleg, Mr. Wayne. Ön és a barátai jobb ha felkészülnek, mert mikor az lecsap, azon fognak tűnődni hogy miként élhettek ilyen fenséges életet, oly keveset nekünk hagyva."

 

"Mit jelent?"

"Felemelkedés."

 

"Mikor Gotham már a tűz martaléka, akkor adok engedélyt arra hogy meghalj."

 

Szerkesztve: - Obi1
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Hát ebből tényleg nem sokat látni meg érteni, szóval még nem mondok róla véleményt, de még sosem csalódtam Nolanban és ezt a trailert már megérné moziban megnézni mert olyan fülsüketítő lehet hogy csak na. :D :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

"A tíz és fél ember missziója" jó is lenne alcímnek. :D

 

 

persze ennek hiányzik az eleje

Az a focistadionban himnuszt éneklő skac (azt olvastam hogy olyasmi van az elején) nem hiszem hogy nagyon hiányzik onnan.

 

 

Ismerős.

 

theabyss.jpg

 

:D

Szerkesztve: - Rog
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Van kamerás TDKR trailer is, erre, és meg kell hogy mondjam, epikus.

Sajnos nekem kiírja az oldal, hogy a fájl foglalt, és nem tudom letölteni. Na majd próbálkozom még, köszi a fordítást.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.