Ugrás a kommentre

Filmek


Bomarr

Ajánlott hozzászólás

Ez már rendes trailer vagy az első 6 perc?

Úgy-ahogy a rendes.

 

 

Akit ezzel eltalál annak annyi. :D

Ennél alább nem szabad adniuk. :D

 

http://videa.hu/gJ6jxJ6Qg7yYZ4jS

Szerkesztve: - Rog
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én is várom a jó minőségű Batman trailert. Mikor jön ki?

Olvastam olyat hogy jövő kedden és olyat is hogy jövő hétvége táján. Talán csak akkor lesz biztos amikor felkerül a netre.
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Köszi. Kivárom. :)

Szívesen! Persze mi azt se bánnánk ha már holnap felraknák a HD-t. :D

 

Nem lehetne ezt törvényre emelni? :D

Az emberjogi szervezetek tutira nem hagynák. :D
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nagyon gáz, hogy várom a Szellemlovast? :P

Szerintem az lenne gáz ha nem várnád miközben érdekel és az is csak a készítőkre nézve lenne olyan mert ha nem várnád akkor az abból adódna hogy valamit nagyon elszúrtak. :D

 

Szívesen a trélert!

Szerkesztve: - Rog
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Jobb minőségű kamerás TéDéKáeR-tréler. Nem is kéne már annyira ezt a fajtát erőltetni de ha már felrakták...:

 

http://indavideo.hu/video/cadv

Szerkesztve: - Rog
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ha Barney ekkora pusztítást végez egyedül akkor a többiekkel együtt tutira ránk hozza majd az armageddont. :D

 

theexpendables2poster.jpg

 

:cool:

 

----------------------------------------------------------------

 

Köszi Rog, nagyon komoly!!! :o

Szívesen!

 

Amúgy kezdek hozzászokni. Valami ilyesmi klipet rongyosra néznék majd. :D

 

http://videa.hu/ZSF18kJCbAiLT2No

Szerkesztve: - Rog
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A "Bullet to the Head"-ben a bérgyilkos Jimmy Bobo Stallone egy hekussal szövetkezve igyekszik kicsinálni a közös ellenségeiket.

Állítólag az egyik szemétládát Momoa (talán ő van még a képen) játsza ezért valószínű hogy Sly újra összetűzésbe kerül Conan-nel. :D

 

bullettothehead.jpg

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Olvastam olyat hogy jövő kedden és olyat is hogy jövő hétvége táján. Talán csak akkor lesz biztos amikor felkerül a netre.

Onnantól játsszák majd moziban is? Mert én ott szeretném látni. :) Pár filmet jó lenne megnézni a következő hetekben, a január másra sem jó.
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Onnantól játsszák majd moziban is? Mert én ott szeretném látni. :) Pár filmet jó lenne megnézni a következő hetekben, a január másra sem jó.

Mivel külföldön a második Sherlock-múvi előtt debütált gondolom hogy nálunk is úgy lesz és a magyar mozik január 5-től kezdik nyomatni. Persze ha ez a Sherlock-os párosítás minden országra érvényes.
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Mivel külföldön a második Sherlock-múvi előtt debütált gondolom hogy nálunk is úgy lesz és a magyar mozik január 5-től kezdik nyomatni. Persze ha ez a Sherlock-os párosítás minden országra érvényes.

Sajnos nem biztos, hogy mi is láthatjuk a Sherlock előtt, mert a Mission impossible: Phantom Protocol előtti TDKR nyitójelenetet is csak Amerikában vetítették. :para: Azért remélem, most nem így lesz.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Sajnos nem biztos, hogy mi is láthatjuk a Sherlock előtt, mert a Mission impossible: Phantom Protocol előtti TDKR nyitójelenetet is csak Amerikában vetítették. :para: Azért remélem, most nem így lesz.

Azért más a helyzet, a prológus az egy exkluzív dolog volt, máshol a világon is csak bizonyos termekben vetítették, ahol hagyományos IMAX vetítők vannak. Egy előzetes meg csak egy előzetes, mindenhol egységes. Vetíteni fogják nálunk.
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

http://www.youtube.com/watch?v=kmDK0tZ-Ctk

 

 

a Mission impossible: Phantom Protocol előtti TDKR nyitójelenetet is csak Amerikában vetítették. :para:

December 21-től néhány UK-s mozi is műsorra tűzi.
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Azért más a helyzet, a prológus az egy exkluzív dolog volt, máshol a világon is csak bizonyos termekben vetítették, ahol hagyományos IMAX vetítők vannak. Egy előzetes meg csak egy előzetes, mindenhol egységes. Vetíteni fogják nálunk.

Az remek, köszi az infót! :yes:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Köszi, én erről mindig elfeledkezem, pedig érdekel, mégha nem is ez feltételenül az etalon. :)

 

 

Mivel külföldön a második Sherlock-múvi előtt debütált gondolom hogy nálunk is úgy lesz és a magyar mozik január 5-től kezdik nyomatni. Persze ha ez a Sherlock-os párosítás minden országra érvényes.

Van remény, ez a lényeg. :)
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.