Ugrás a kommentre

Filmek


Bomarr

Ajánlott hozzászólás

Tessék, egy ajánlás:

http://www.imdb.com/title/tt1029234/

Én ezt a.... akármit maximum elrettentésnek ajánlanám. Unalmas, beteg, értelmetlen, és nem is tudom, hogy az első fele volt a xarabb vagy a második, mert ugyan az elején legalább történik valami, de a bekattant csak piszkosul unszimpatikus és idegesítő. A második fele meg dög unalom, és szinte ugyanott vagyunk ahonnan elindultunk, csak közben vesztettünk pár karaktert(bár a karakter megnevezés erős túlzás).

 

Szóval akinek ez bejön, annak egészségére, de ajánlani egy "gore-szűznek" biztos nem ajánlanám.

Szerkesztve: - Nabopolasszar
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Fifti-fifti

Annak ellenére, hogy vígjáték és dráma besorolást kapott, a rákos betegség tölti be a központi szerepet, így nem éppen vidám film. Igaz, hogy egyik férfi szereplőt sem kedvelem, a hangulat és a feszültség megvolt, kisebb poénok is a helyén. Én egyszer nézős, de jó filmnek tartom, a fiatal doktornéni pedig gyönyörű volt! 7/10

Szerkesztve: - FlóriBá
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Folytatása a Videjó játékok topicból:

És igen, egy filmben, ha béna a CGI, akkor hiába vezetik fel akármilyen jól és jók a párbeszédek, én elvárom, hogy 2012-ben legyenek annyira igényesek a készítők, hogy nem egy Elysium látványtervezőt bérelnek fel.

A második, miért támasztas 2012-es elvárásokat olyan filmekkel/sorozatokkal szemben, amik előtte készöktek? Mert nekem eddig ez jött le ellentmondásos szavaidból. Ha valami nem éri el a 2012-es szintet trükktechnikailag, az már a szemedben rossz, akármilyen a sztorija, a karakterek, stb... Ami nonszensz, mert a világ nem 2012-vel kezdődött (de azzal ér véget, MUHAHAHaaaaa :hehe: ).

Nem utolsó sorban, 2012 is még csak két és fél hónapja tart, szóval még szintet belőni is igencsak meredek mutatvány.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Mindenesetre ez a Prom trailer eszméletlenül durva. Végre egy jó kis olds hangulatú ssci fi. Azért látszik hogy próbálnak bele alient vinni, de szerintem rendes általunk ismert nem lesz, inkább csak valami kezdemény. Mert bár a falon van róla szoborszerűség, de a végén is, inkább ember alien hibridnek néz ki. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A mindenit... Prometheus teljes előzetes HD-ben!

 

Szuper előzetes! Fas*bander már ebbe is benne van? :D Nagyon felkapott lett a Brigantyk óta, de nem is csodálom. :) Egyébként a sztori nem az LV-426 -on játszódik? :o

 

Mindenesetre ez a Prom trailer eszméletlenül durva. Végre egy jó kis olds hangulatú ssci fi. Azért látszik hogy próbálnak bele alient vinni, de szerintem rendes általunk ismert nem lesz, inkább csak valami kezdemény. Mert bár a falon van róla szoborszerűség, de a végén is, inkább ember alien hibridnek néz ki. :D

 

 

És mi van ha a space jockey az emberekből csinált Alient? :D

 

Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ja és szinkron nem gagyi...de ebbe ne menjünk bele megint... :D

Nem is állítottam ilyet :P

 

Szuper előzetes! Fas*bander már ebbe is benne van? :D Nagyon felkapott lett a Brigantyk óta, de nem is csodálom. :)

Kb. bő egy év leforgása alatt "csupán" 6 filmje kerül/került mozikba :) Egy ideje minden rendező őt szeretné, nem is csodálom én sem. Egyébiránt valóban jó előzetes, jó sci-finek néz ki.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Lehettek volna bőkezűbbek akik összevágták mert ebből sok nem derül ki.

 

Lehet be kéne már fejezni a játékot, mert már vagy fél éve itt csücsül a kaptárnál félbehagyva

Szerkesztve: - Nabopolasszar
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   1 felhasználó

×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.