Ugrás a kommentre

Filmek


Bomarr

Ajánlott hozzászólás

No megnéztem a John Cartert. Isteni volt! Remekül szórakoztam rajta. :) Az egész nagyon jól fel volt építve és van egy olyan érzésem, hogy a könyv is remek lehet. Remélem lesz folytatás.

Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Kedves filmszerető fórumtársak!

 

Tessék regisztrálni és játszani, bár az első forduló kvízkérdései szerintem kimondotan nehezek...

 

http://www.mozikviz.cinemacity.hu/

 

 

Tegnaptól kinn van a második forduló... Ez nekem még nehezebb, mint az első volt.

 

Nem vagyok járatos a vígjátékok világában. Nagyon nem :(

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Tegnaptól kinn van a második forduló... Ez nekem még nehezebb, mint az első volt.

 

Nem vagyok járatos a vígjátékok világában. Nagyon nem :(

Én sem, pár helyen találgattam (igyekeztem logika alapján kizárni pár választ), és csak egyet rontottam :o

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

No megnéztem a John Cartert. Isteni volt! Remekül szórakoztam rajta. :) Az egész nagyon jól fel volt építve és van egy olyan érzésem, hogy a könyv is remek lehet. Remélem lesz folytatás.

 

Szerintem is jó volt a John Carter... csak egy apró kis baj van a dologgal.... a film a kasszáknál bődületes bukás volt... :( így nagyon kérdéses a folytatás. + a Disney pénzéhessége is ismert tényező.

 

 

 

A film 250 millió dodóba került... világszerte összeszedett 209.7 milliót, de Amerikában csak 73 milliót hozott be, ami rendkívül kevés.

Szerkesztve: - Darth Riddick
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A film 250 millió dodóba került... világszerte összeszedett 209.7 milliót, de Amerikában csak 73 milliót hozott be, amit rendkívül kevés.

HÁt legalább már pluszban vannak és az sem rossz. :D én szerény 30 milla plusszért is csinálnék filmet... :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A film 250 millió dodóba került... világszerte összeszedett 209.7 milliót, de Amerikában csak 73 milliót hozott be, amit rendkívül kevés.

Pedig elég jó film, pl. a Transformerhez képest. Ezek legalább okosan van megcsinálva, néhol még azt is mondanám, hogy intelligens.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Gyerünk R2 ne add fel. :)

 

 

Valahogy csak sikerült 9/10 -et csinálni. Immár 657-ik vagyok a rangsorban.

A Galaxis létszámához képest kimondottan jó eredmény... :)

 

Ugyanakkkor elképzelni sem tudom, hogy kevesebb mint két perc alatt hogy lehet valakinek maximális pontja a négy játékban.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Valahogy csak sikerült 9/10 -et csinálni. Immár 657-ik vagyok a rangsorban.

A Galaxis létszámához képest kimondottan jó eredmény... :)

 

Ugyanakkkor elképzelni sem tudom, hogy kevesebb mint két perc alatt hogy lehet valakinek maximális pontja a négy játékban.

Hátrébb állok, de majd csak javítok valamikor. Hát az valóban érdekes, hogy ennyi idő alatt meg tudta bárki csinálni a két kérdéssort.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Hátrébb állok, de majd csak javítok valamikor. Hát az valóban érdekes, hogy ennyi idő alatt meg tudta bárki csinálni a két kérdéssort.

 

A másik véglet meg a 66 perc... Egy óra alatt én is összekeresgetném a válaszokat a maximális pontszámhoz a neten...

 

Na mindegy, még két nemszeretem téma lesz, a romantika meg a magyar filmek, a többi menni fog. Tavaly legalábbis ment.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Na mindegy, még két nemszeretem téma lesz, a romantika meg a magyar filmek, a többi menni fog. Tavaly legalábbis ment.

Nem merek olyan kijelentést tenni, hogy mi fog menni, mert azt gondoltam volna, hogy a dráma jobban megy, és abból "csak" 8 pontom lett elsőre, a vígjátékból pedig 9. Majd a végén elválik :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Túl vagyok a Predator-trilógián is. Az Alien sorozatot erősebbnek tartom, de összességében ez sem volt rossz. A közvéleménnyel ellentétben én javuló tendenciát figyeltem meg a minőséget illetően, a 3. rész messze a legjobban tetszett.

 

Tudom, a címből kiindulva nem lehetett másként, de furcsa, hogy egy ilyen fejlett technológiával rendelkező faj ennyire minimális intelligenciát mutat és a másokra való vadászatban lelik örömüket.

 

 

Kíváncsi vagyok a 2 crossover filmre, bár ijesztően negatív visszhangokat olvastam róluk. :para:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Kíváncsi vagyok a 2 crossover filmre, bár ijesztően negatív visszhangokat olvastam róluk. :para:

 

 

Azért annyira nem rosszak. Az első semmiképp, kimondottan szeretem, van hangulata. A másodikra haragszom, mert annyira sötét a fényképezés, hogy nem is látod, jó-e vagy nem.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.