Ugrás a kommentre

Filmek


Bomarr

Ajánlott hozzászólás

És ki az a Harry Knowles? Az amerikai Puzsér Robika?

Biztos ismered az ipsét. :) Feltűnési viszketegségben szenvedett mindig is, amúgy jó pofa. :)

 

Engem egyedül Roger Ebert véleménye érdekel, ő pedig nem írt olyan rosszakat róla.

Engem meg senki véleménye nem érdekel, csak a sajátom. :) Egyébként Ebert még a TPM -nek is magasabb pontszámot adott mint a TDKR -nek. :D

Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Engem meg senki véleménye nem érdekel, csak a sajátom. :) Egyébként Ebert még a TPM -nek is magasabb pontszámot adott mint a TDKR -nek. :D

Az nem olyan nagy szó, mivel ő 4-es skálán értékeli a filmeket.

Szerkesztve: - Lok Durd
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Transformers 1-2-3

 

Haverom rám erőltette, mert vett egy új plazma TV-t, rátettük az 5.1-et és akkor már legyen valami igazán szagos és értelmetlen egyveleg.... Mert, én bevallom olvastam az összes magyarul megjelent Trans képregényt és jó pár amcsit is...ehhez képest a filmek 2éves, értelmi fogyatékos gyerekeknek szólnak. A szexizmus, a rasszizmus és a mega CGI mellett senki sem veszi észre, hogy a történetek baromi gyengék, sablonosak, a színészek, meg sz*rok. Ez pedig egy kedves jelző volt. Komolyan, aki már látta egyszer bármelyik filmet, az a 2. megtekintés alatt körmöt vág, mos, sörözik, vagy bármi hasonló, mivel annyira, de annyira kiszámítható, unalmas és Amerika forever szaga van a dolognak.... Jah és amikor a 2. részben Egyiptomban harcolnak és megérkezik a Jordán hadsereg, azért vicces, mert kb. olyan, mintha Budapestet támadnák és mindenki örülne, mert végre a románok megküldték a csapásmérő egységeket. MB még hülyének is nézi az átlag nézőt, köszönjük meg neki!

Ha a filmben van főszereplő nő, akkor végig a seggét, vagy a mellét veszi a kamera (mindkét nő előtte modell volt, tehát nem hivatalos SZÍNÉSZ), minden robban, ég, füstöl, de a színészek minimálisan kopnak, a 'humoros' részeket, meg Sas Józsi írta...Komolyan, Pókember megalázva, Transfomers szintén, Fantasztikus 4-es értelmetlen, Elektra nézhetetlen, miért kell ezen generáció fiatal kori emlékeit milliókért torkon f*sni?

Szerkesztve: - FlóriBá
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Tehát, szerinted, egy film aminek a címe alapján a robotokról kéne szólni, nem rossz, mert nem a robotokról szól...remek érvelés. De most komolyan, a 2. rész elején a kolis időszak, meg a 3. elején a munka keresés, annyira érdektelen, hiszen egyértelmű teljesen a végkifejlett. Közben pedig egy olyan remek színész, mint John Malkovich egy ilyen trágyába tenyerel. Nem tudom eldönteni, hogy a 3. vagy a 2. rész nagyobb csalódás. Legfőképp a történet miatt, mivel azt sosem találtam, vagy ha mégis volt a klisés és CGI-be torkolló áradat elmosta. Remélem az új Pókember film nem lesz ekkora csalódás, mert valljuk be, az a széria is küszködött jópár, főleg rajongók által észrevett, baromi nagy hibával!

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Tehát, szerinted, egy film aminek a címe alapján a robotokról kéne szólni, nem rossz, mert nem a robotokról szól...remek érvelés.

Te Revan, láthatatlan tintával írtad az érvelésedet? Mert én csak azt látom, hogy leírtad, neked tetszik a filmsorozat. Amúgy nekem is. Bár lehetett volna benne kicsit több a robot harc, katonai csihi-puhi és Megan Fox/megaszőkecsajakinekflancosnevevan, és kevesebb minden más, akkor még jobban tetszene. :D

Már tudom is, mit nézek meg holnap hullafáradtságra gyógyírül.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én inkább azért vagyok szomorú, mert régen ott voltak a Die Hard filmek, vagy a Rambo, aminek volt története, nem lehetett két sorban elmondani, hogy mi volt a film lényege és nem voltak tele csöcsös nőkkel, szuper autókkal és baromi béna szóviccekkel. Meg tök idegesít, hogy áthajtanak egy üres buszon és szénné robban, leugrik egy autóbot a betonra és robban, egymásnak meg két autó és 5métert repül a levegőbe, majd robban... Komolyan 3D-ben az embernek 20perc után agygörcse lesz ettől. De várom már a Feláldozhatók 2., meg az új Die Hard filmet... jó kis oldschool eksön!

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Lehet, hogy én tudom rosszul, de egy látványfilmben a látvány elsőbbséget élvez a történettel, és minden mással szemben. ;) Kár mélyen szántó mondanivalót keresni benne, nem az a szórakoztatás forrása.

Az, hogy neked nem tetszik, egy dolog. Felfogtuk. Ettől még másnak nyugodtan bejöhet, ahogy be is jön. Ha tetszik, ha nem. A magam részéről nem is bánom, hogy az efféle látványfilmeket többen szeretik/nagyobb igény van rájuk, mint a Gyilkos Kondom, vagy Ge*izilla kalandjaira... :pfff:

 

De már megint azt érzem, mint a DW-nél... valamiért nem bírod elviselni, ha másnak az jön be, amit te ki nem állhatsz, és fordítva. Légy erős, de ilyen mindig is lesz. ;)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nem azt nézem le ami másnak bejön, hanem azt, ami SZAR! Olvass el egyetlen kritikát, tényleg csak egyet, egy olyan embertől, aki ismeri a filmeket, észreveszi az olyan kliséket és gusztustalan utalásokat, meg amerika fényezést, amit te nem és máshogy fogod látni a filmet. Amúgy IMDB-n és Rottenen is alaposan leszerepeltek, gondolom ez sem ad elgondolkozásra okot. Amúgy meg baromi sok látványfilm van, aminek a története is remek és magával ragad. Szerintem a John Carter is ide sorolható, mégsem mondom rá, hogy rossz, mert annak ellenére, hogy összecsapott volt a story jók voltak a színészek és izgalmas volt úgy egészében az alkotás. Én csak arra szeretnék rávilágítani, hogy ha valami a látványra épül, attól még nem kell hülyének nézni a nézőket!

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Tudom, ez megdöbbentő lesz, de engem hidegen hagy, mint ír a legmenőbb kritikus a filmről. Csak az érdekel, rám milyen hatással van, tetszik-e vagy sem. ;)

 

Egyébként az, hogy valami szerinted, vagy az IMDB-s arcok többsége szerint "SZ*R" még nem lesz tényként kezelendő alapigazság.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Hát, ha valamire 12.000 ember ad összesen mondjuk 5.6 pontot, akkor az számomra kihagyható film. Sorozatoknál nem érdemes IMDB-t nézni, ott tényleg nagyon elfogultak a rajongók és minden sorozat a mennybe megy. Én nem az ilyen CGI orgiák ellen szólalok fel, hanem inkább az ellen, hogy ma már annyi a történet, tessék, itt egy kocka, juttassad el A-B pontba. Ez tart laza 1és fél órán át...Jah és közben az amerikai katonák, annak ellenére, hogy a fegyvereik hatástalanok ház méretű Álcákat szednek le, meg csúsznak át alattuk motorral... John Turturro karaktere pedig baromi felesleges és idegesítő, erre mindhárom részben szerepet kap... :clap:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

És mit szólsz ahhoz, hogy ELTÉRŐ ÍZLÉSVILÁG? Ha vannak, akik szórakoznak ilyeneken, had szórakozzanak már rajta BAKKER!

 

Mellesleg én is sz*rok de valami hihetetlen mértékben a kritikusokra és az imdb pontokra, stb... mert ha NEKEM bejön, akkor bejön ha nem akkor nem.. és ezt nem a kritikus, a másik ember vagy az imdb pont fogja eldönteni, hanem ÉN! És gondolom értelmes ember így van ezzel!

 

Mert aztán a trash filmek bitang nagy mondanivalóval és értékrenddel bírnak ám.... hujjujj!

Szerkesztve: - Darth Riddick
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Gondolom annyit láttál, így a véleményed szokás szerint mérvadó ... Attól, hogy láttál 4 2-3 perces bemutatót, nem a filmet láttad. Én azt mondtam, hogy megnézem és kedvelem őket, mert igenis vannak nagyok jók ebben a témában. De nem állítottam sohasem azt, hogy jobbak lennének, mint pl. egy Penge, vagy Silent Hill, vagy hogy hetente 2nél többet meg bírok nézni. Csak engem jobban leköt az, ha lecsapnak egy fejet és kiömlik 30 liter vér, aztán jönnek a zombik és leeszik a húst az ipsékről, meg ilyenek... szívesebben nézem ezt, mint azt, hogy robbanás-robbanás-csöcsök-robbanás-rossz szóvicc-robbanás-mindenki picit piszkos és sír, a jók feltámadnak, végeznek a gonosszal, vége, vagyis...még egy robbanás!

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én inkább azért vagyok szomorú, mert régen ott voltak a Die Hard filmek, vagy a Rambo, aminek volt története, nem lehetett két sorban elmondani, hogy mi volt a film lényege

1. Kísérlet

Alany: Rambo

Kísérleti szekvencia indítása.

John Rambo hazatér Vietnámból, ám az álmos kisváros seriffje beleköt. Ramboban beindul a háborúban felszedett ösztön és szembeszáll a seriffel és kompániájával.

 

2. Kísérlet

Alany: Die Hard

Kísérleti szekvencia indítása.

John McClane egymaga száll szembe a Nakatomi tornyot elfoglaló terroristákkal, hogy megmentse feleségét. A terroristákról kiderül, hogy valójában csak rablók.

 

2. Kísérlet

- Kiegészítés

Tárgy: csöcsös nő

 

ntbcw002cherylbaker-diehard.jpg?w=500&h=1093

 

 

:peace:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Szokás szerint mérvadó, mi? :D :D

 

Bocs, de én ugyan úgy meg tudok ítélni ez alapján: "Csak engem jobban leköt az, ha lecsapnak egy fejet és kiömlik 30 liter vér, aztán jönnek a zombik és leeszik a húst az ipsékről, meg ilyenek..." egy ízlésvilágot, mint Te a mi ízlésünket! Ollé!

 

Dzséjt... én meg azt hittem, hogy a pár nappal korábbi Avatar írásodba fog belekötni. Végül is igazam lett csak a filmben tévedtem.... mert a belekötés megtörtént ;)

Szerkesztve: - Darth Riddick
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csak engem jobban leköt az, ha lecsapnak egy fejet és kiömlik 30 liter vér, aztán jönnek a zombik és leeszik a húst az ipsékről, meg ilyenek... szívesebben nézem ezt, mint azt, hogy robbanás-robbanás-csöcsök-robbanás-rossz szóvicc-robbanás-mindenki picit piszkos és sír, a jók feltámadnak, végeznek a gonosszal, vége, vagyis...még egy robbanás!

Double-facepalm.jpg

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

De én azokat a filmeket láttam, amiket te leírsz és úgy van róla véleményem, de fordítva nem igaz, ezt fog már fel. Olyan, mintha írnád, hogy mész Tokio Hotel koncertre én is elmennék és azt mondom f*s volt, aztán én írnám, hogy megyek HyperSpace-re te nem jössz el és azt írod, f*s volt... Amúgy meg sok Trash film vált később híressé és elismertté, kettőt említek, a 22 évente sötétség és a Hullajó... Ezeket sem láttad?

 

Attól, hogy moderátor vagy még nem jelenti azt, hogy mindenkit érdekel a véleményed, főleg nem az ilyen...rasszista!

Szerkesztve: - FlóriBá
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Lehet, hogy én tudom rosszul, de egy látványfilmben a látvány elsőbbséget élvez a történettel, és minden mással szemben. ;) Kár mélyen szántó mondanivalót keresni benne, nem az a szórakoztatás forrása.

Ezzel azért csínján bánnék. Lásd. Star Wars 1-6, Mátrix, Gyűrűk Ura vagy a Batman trilógia. Hogy másokat ne mondjak. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

De én azokat a filmeket láttam, amiket te leírsz és úgy van róla véleményem, de fordítva nem igaz, ezt fog már fel. Olyan, mintha írnád, hogy mész Tokio Hotel koncertre én is elmennék és azt mondom f*s volt, aztán én írnám, hogy megyek HyperSpace-re te nem jössz el és azt írod, f*s volt...

 

Ez nyilván csak így történhetne meg... sehogy máshogy ....hehehehe

 

Ody, mindig vannak üdítő kivételek, ettől még nem mondott hülyeséget Sky! Jut eszembe, írtam neked privátot!

Szerkesztve: - Darth Riddick
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ezzel azért csínján bánnék. Lásd. Star Wars 1-6, Mátrix, Gyűrűk Ura vagy a Batman trilógia. Hogy másokat ne mondjak. :)

Mondjuk a Batman trilógiát nem mondanám látványfilmnek. Látványosnak látványos, de nem úgy, mint a többi említett. Azoknál tényleg erős dominanciát kapott a történet mellett a látvány, míg a Batmannél épp csak egy csipetet vettek, és azt is erősen visszavették a TDK-ra.

 

Attól, hogy moderátor vagy még nem jelenti azt, hogy mindenkit érdekel a véleményed, főleg nem az ilyen...rasszista!

Nem tudom, hogy az a gázabb, hogy szeretnék rájönni, ezt kinek címezte, vagy az, hogy szeretnék rájönni, milyen kacifántos módon szülte meg. :para:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ezzel azért csínján bánnék. Lásd. Star Wars 1-6, Mátrix, Gyűrűk Ura vagy a Batman trilógia. Hogy másokat ne mondjak. :)

Gondolom ő ezekből is azt fogta fel, hogy lőnek, meg csöcs és repülő autók, meg hajók, ezért nem zavarja, hogy az összes filmet egy kalap alá vette! Jah, meg a mélyen tisztelt Avatar...állj...a történet ott is baromi béna. Akkor ezt visszavonom!

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Dzséjt... én meg azt hittem, hogy a pár nappal korábbi Avatar írásodba fog belekötni. Végül is igazam lett csak a filmben tévedtem.... mert a belekötés megtörtént ;)

Türelmetlen vagy, ifjú padawan. Csak várni kellett kicsit. :D

 

A Batman tényleg kivétel, de csak a 2 miatt. Az elsőben azért volt látvány elem is. Mondjuk a TDK -ból épp azt hiányoltam.

Egen, nekem is, főleg az nem jött be, hogy Gotham már semmiben sem tér el New Yorktól. Azért a Wayne torony és a vasút látványa sokat adott a "más város" jelleghez. Remélem a TDKR-be ezt visszahozzák.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

1. Kísérlet

Alany: Rambo

Kísérleti szekvencia indítása.

John Rambo hazatér Vietnámból, ám az álmos kisváros seriffje beleköt. Ramboban beindul a háborúban felszedett ösztön és szembeszáll a seriffel és kompániájával.

 

2. Kísérlet

Alany: Die Hard

Kísérleti szekvencia indítása.

John McClane egymaga száll szembe a Nakatomi tornyot elfoglaló terroristákkal, hogy megmentse feleségét. A terroristákról kiderül, hogy valójában csak rablók.

 

2. Kísérlet

- Kiegészítés

Tárgy: csöcsös nő

 

ntbcw002cherylbaker-diehard.jpg?w=500&h=1093

 

 

:peace:

 

Ez nagyon ott van. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Szerintem ott a színészi játék vitte el a hátán a filmet, nem hiányoltam annyira a CGI-t.

Ellentétben a maga korában a Terminatorok és a Blade Runner is látványfilmek voltak, mégis bármikor szívesen megnézi az ember, mert a történetük megunhatatlan.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.