Ugrás a kommentre

Filmek


Bomarr

Ajánlott hozzászólás

Szomorú, hogy ott nem ismerik a spoiler kapcsolót egyesek. :(

Itt speciel azért regelt az ürge, hogy beírja caps lock-kal hogy mi a film vége.

 

Ezt már megszívtam akkor is amikor a Dexter 4. évadzáróját lőtték le ugyanígy, egy letöltőoldalon. Ilyenkor kedvem támadna beleütni a gyökér fejét a billentyűzetbe.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nemrég végeztem a Batman Beginsszel újra, és megint rá kellett döbbenem mennyire fantasztikus alkotás. Ahogy az egész fel van építve, ahogy szinte érezzük Wayne vergődését a harag és a megbocsájtás közt ahogy szorítunk Rachelért, ahogy ábrázolva van az egész korrupt város és mocskos a bűntől mind-mind kiemeli a hasonló filmek közül. Holnap jön a TDK.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én is az elmúlt hetekben rágyúrtam a TDKR-ra. A Begins egy kiváló kalandfilm, jól felépített háttérsztorival. A TDK pedig egy masszív pszicho-gyomros, ahogy megismerjük a denevér és a város erkölcsi határait.

Én a Rises-ban arra számítok, hogy Batmannél elszakad a gépszíj. Nem hiszem, hogy a felemelkedés csak a TDK-ban történtekből értendő.

Csütörtök kora délutánig bírom, addigra ott kell lennem a moziban.icon32.gif

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Még egy dolog, amit nem árt figyelembe venni. Avangers 3D-s volt így 3D-s árat fizetett érte mindenki. TDKR only 2D-s, így a jegyár is olcsóbb rá!

 

Ja és még egy dolog eszembe ötlött... az Avangers jó film volt, nagyon jól szórakoztam rajta, de nem hiszem, hogy a TDKR-el egy lapon lehetne említeni azon túl, hogy mindkettő képregény film.

Szerkesztve: - Darth Riddick
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én is lefoglaltam már az éjféli vetítésre. Már meg is van tervezve a menete a dolgoknak.

 

Kedd: Batman Begins Blu-Ray

Szerda délelőtt: The Dark Knight Blu-Ray, délután Donát írásai. Este 19:45-től Prometheus moziban, majd találkozás a haverokkal jegyátvétel és...

Csütörtök: 0:01 The Dark Knight Rises

 

:)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

:)

 

Én csak azt nem értem, hogy miért olyan balf/szok itt Debrecenben, hogy a szinkronos verzió mellett az eredetit is leadják? FELIRAT NÉLKÜL! Ennek mi értelme? Olyan nehéz lenne egy kis feliratot a vászon aljára biggyeszteni. Jó vagyok angolból, de így még én sem merem bevállalni.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ja.. és második napja a Begins és a TDK OST-je megy .... alaphangulatot előkészítendő :)

 

Valóban érdekes ez a felirat nélküli változat. Oké, hogy vannak perfekt angolosok, de azért egy felirat őket sem zavart volna... és kevésbé perfekteknek meg jól jött volna az a kis szöveg a kép alján.... érdekes.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Írtam nekik egy "baráti" levelet, kíváncsi vagyok, milyen racionális érv szól a döntés mellett. Mondjuk arra jó lesz a verzió, hogy ha láttam már mondjuk legalább kétszer, akkor be merjek majd rá ülni felirat nélkül is: amilyen ostobák, addigra már pont nem fogják vetíteni.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Mi bajuk vele? spoilermentesen... :)

 

Pl.

 

"A sötét lovag hatásosabban adta vissza a kétezres évek terrorizmus miatti paranoiáját."

 

"Külön filmként kezelve tehát a Felemelkedés csak a játékidőt tekintve tudott túltenni elődein, bár rendezőjének becsületére legyen mondva, a lécet ő maga rakta irtó magasra."

 

Szóval akkor szerintem semmi baj nem lesz vele.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Azok alapján amit olvastam, az a baj a filmmel hogy kissé túlzsúfolt/túl sok szálon fut/"túl epikus". Meg ugye sokan hiányolják belőle Ledger játékát, hogy Tom Hardy nem tudott felnőni a feladathoz (csak azt nem nézik hogy ha egy Joker-szerű főellenséget tolnak be - Rébuszt például - akkor az lenne a bajuk hogy szimplán egy Joker-klónt csináltak).

 

Persze ha nem lett volna egy TDK, és nem azt keresnék hogy miért nem tökéletes a film, akkor 99% állna RT-on, és nem 87%. Igazából ahogy nézem, jobbban nem is sikerülhetett volna a film, egyszerűen nem tudom elképzelni hogy mitől csettintenének a kritikusok, hogy na ez jobb mint az előző kettő.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.