Ugrás a kommentre

Filmek


Bomarr

Ajánlott hozzászólás

TDKR[

 

 

Valahogy sejtettem, hogy ez lesz a Sötét Lovag Felemelkedés vége.

Úgy néz ki nekem tetszeni fog.

 

http://www.youtube.com/watch?v=i01_JOZIzHI

 

 

Szerkesztve: - Darth Revan9
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én direkt nem olvastam el, mert tudtam, hogy leírja. :D Bár odaírta, hogy EZ LESZ a film vége. Tehát várható volt, hogy elárulja a spoiler gomb mögött. :P

Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én direkt nem olvastam el, mert tudtam, hogy leírja. :D

Én sem olvastam el a spoilert, de ami nincs spoilerben, már az is sokat mond, mivel még emlékszem arra, hogy Revan hónapokkal ezelőtt min agonizált.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én csak arra emlékszem, hogy azon izgult vajon meghal-e Batman. Na most ugye senki nem gondolta komolyan, hogy meg fog halni? :) Már ha erre gondoltatok.

 

Válasz a spoiler mögött:

 

De reális opció volt. Annyira hogy Revan ki volt kelve magából hogy mi lesz ha meg fog történni. Mások meg amellett érveltek, hogy akár ez egy is egy opció lehet márpedig. Ha neked meg se fordult a fejedben akkor te jó jártál. Csak nekünk lett csorbitva a szórakozásunk.

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én csak arra emlékszem, hogy azon izgult vajon meghal-e Batman. Na most ugye senki nem gondolta komolyan, hogy meg fog halni? :) Már ha erre gondoltatok.

 

 

 

Igen erre gondoltam. Reális esélye volt mert Nolan nem az átlag rendező ,meglepő fordulat is beállhat. Hát most már tuti hogy nem hal meg.

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Egy Hollywood -i blockbusterről beszélünk. :)

 

Hát tudnék pár blockbuster-t sorolni amiben meghal a főszereplő csak az a baj nem tudom melyiket láttad melyiket nem, igy akár kéretlenül ellőnék néhány poént. Mindenesetre van olyan közte, ami képregényadaptáció, blockbuster ÉS meghal a főhős.

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ody: TDKR

 

Én iszonyú könnyfakasztó lehetőségeket tudtam volna elképzelni arra az eshetőségre hogy meghal a végén Bruce, nagyon erős lett volna. És akár meg is léphette volna Nolan ezt, van annyira szabad keze. Tök mindegy a stúdiónak hogy meghal-e a főhős vagy sem ha nem készül több rész - és nem készül.

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ody: Állítólag mindenki elégedett a lezárással. :)

Szerdán nézem éjfélin az Arénában, csak a bibi az hogy nem voltam akkor otthon amikor lehetett rá jegyet rendelni, és a harmadik sor közepére kaptam csak. Onnan mennyire zavaró nézni?

 

Illetve még szereztem helyet a MOM-ban felirat nélkülire jó helyre, csak megyünk egy páran és nem mindenki vágja az angolt, így az ki van esve.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én a Jedi Visszatért a premieren a második sorból néztem, de a film így is elvarázsolt. :) Szóval a nem lesz baj vele. Nagyon kíváncsi vagyok majd a véleményedre. Remélem írsz majd spoilermentes véleményt is.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én a Jedi Visszatért a premieren a második sorból néztem, de a film így is elvarázsolt. :) Szóval a nem lesz baj vele. Nagyon kíváncsi vagyok majd a véleményedre. Remélem írsz majd spoilermentes véleményt is.

Akkor lemondom a többi foglalást, köszi.

 

Írok persze, csak haza kell valahogyan jutnom onnan. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A hetekben tartottam egy Batman retrospektivet (az 1943-as mozi-sorozattól egész napjainkig megnéztem az összes fontosabb filmet) és messze nem szórakoztam annyira jól mint számitottam rá. Ami tetszett a témában az utóbbi időben az az "Erő krónikája", de annak meg jellemzően semmi köze egyetlen futó szuperhős sorozathoz sem.

Azt hittem, csak én vagyok olyan hard-core fan, hogy a 40-es évek mozis sorozatait is végignézzem, de eszerint tévedtem :D .

(Én amúgy most tartom a Batman "retrospektívet" és jelenleg a Batman Visszatérnél járok, ami az egyik kedvencem)

A régi filmeket (43-as Batman, 49-es Batman and Robin és 66-os Adam West-es Batman) most láttam először, de többnyire jól szórakoztam rajtuk.

A 43-as Batman igazi kordokumentum, néztem nagyokat, mikor a "narrátor" vidáman jelentette az elején, hogy a japán származású polgárokat a derék amerikai kormány internáló táborba zárta. Érdekes még, hogy itt Batman az FBI-nak dolgozik. Nincsenek benne nagyon kiemelkedő alakítások, de minden szereplő azért rendben van (bár a gonosz Dr Dakát játszó színész ál-akcentusa kissé nevetséges). Amin még jót nevettem, hogy Robin sérója olyan, mint az Eraserhead címszereplőjének :D .

A 49-es Batman and Robin számomra sokkal kevésbé volt élvezhető. Robert Lowery nem a legjobb választás volt Batman szerepére és Robin is idősebbnek néz ki, mint kellene. A történet tele van logikai buktatókkal (a tolószékes gonosz az utolsó részben mindenki előtt két lábon jár és senki nem teszi ezt szóvá :pfff: )

A 63-as Batman üdítő móka volt. A film (és a sorozat) pontosan tükrözi Batman akkori képregényes kalandjainak színvonalát és kissé ki is figurázza azokat. Ha helyén kezeljük a filmet, "gyermeki szívvel" ülünk le elé, szerintem nagyon lehet élvezni.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én sohasem voltam oda Superman figurájáért, bár az a régi rajzfilmsorozat jó volt. A történet elég egyszerű és bugyuta, és a régi képregényeket is elsősorban a Batmanért vettem (Magyarországon egyben adták ki a Superman és Batman történeteket). Volt azért kedvenc részem, a Superman halála című, amikor a Végítélet nevű csóka lezúzta a hősünket. :)

 

A filmek szintén nem tetszettek, se a a Reeve-féle, se az új. Utóbbi elég nagy csalódás volt számomra. Maradok inkább a Batmannél. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Lok Durd: Korai Batman-ekben teljesen egyetértünk :) A II. világháború alatt egyébként szinte minden olyan széria/film, amiben nem volt egy erősakaratú és pénzügyileg is stabil alkotó az át van szőve ezzel a háborús propagandával. Már volt itt róla szó, de még a Disney rajzfilmek sem tudták ezt kikerülni.

 

A '63-as szerintem is jó értelemben véve mókás. Ahogy olvasom netszerte elég sokan félreértik és azt hiszik, hogy ezt teljesen komolyan gondolták az alkotók. Pedig mekkora már amikor a bat-copterrel mennek, majd leeresztik a bat-létrát, amire egy kis táblán rá is van írva a titulusa :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Néha annyira utálom az embereket. Valaki konkrétan csak azért beregel egy fórumra, hogy a Batman topikban felsorolhassa a film összes fontos momentumát, ki-kit öl meg és hogy. Ilyeneknek vajon van életük?

 

Anno megfogadtam hogy leszállok a netről az amcsi premier után, de hát nem tettem úgy.. és egy rakat mindent tudok emiatt a p*cs miatt.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Te jó ég Obi....én azt hittem ennél azért rutinosabb vagy már, hogy ilyen csapdákba beleess. :)

Ha egy magyar fórumról van szó, amit minden nap olvasok és szoktam is írni, akkor milyen csapdát kéne gyanítanom? Ha ránézel egy írásra amin az van hogy XY MEGÖLI YX-t akkor azt az agyad rögtön felfogja, nem kell végigolvasni az egészet.
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.