Ugrás a kommentre

Filmek


Bomarr

Ajánlott hozzászólás

22 évente sötétség és a Hullajó... Ezeket sem láttad?

Én láttam, az számít? :) A Pitch Blacket talán egy hete. Nekem a Riddick mondjuk jobban tetszik, és azért a Pitch Blacket nem vádolnám azzal, hogy thrash (jó, folyik a vér, de nagyon lightosan). Na de a Hullajó! Az hulla jó. :) Szingájá!!!

 

Ellentétben a maga korában a Terminatorok és a Blade Runner is látványfilmek voltak, mégis bármikor szívesen megnézi az ember, mert a történetük megunhatatlan.

Egyiket sem nézem meg szívesen. A Terminator még szódával elmegy, de az az antipatikus hangulat. A Blade Runnert meg kifejezetten nem szeretem. Remek film, első osztályú sci-fi, baromi jó hangulattal, ugyanakkor elég unalmas, száraz, ami miatt inkább kerülöm.

 

Chicago. :P

Upsz, igaz. Ezt mindig összekeverem. :oops:

 

Dzséjt: Szerintem a Wayne torony szerepelt a TDK-ban is. ;) A vasutat pedig lerombolták, szerintem az előző részben épp úgy épült, mint a kastély.

A tornyot kiszúrtam múltkor a Joker-féle "autós üldözésben", de az a villanásnyi idő kicsit kevés volt (kívülről, mert persze belülről többet szerepel).

 

A vasút is benne volt a TDK -ban.

A vasút viszont nincs meg. Hol látható, mely jelenetben?

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

DE miért nem lehet megérteni, hogy a TRASH az nem csak horror film, meg gore? Van akció trash, sexploration, szörny film Trash (régi, makettes Godzillák). A szó azt takarja, hogy alacsony költségvetésű film, amatőr színészekkel, megbotránkoztató jelenetekkel és sokszor drámai befejezéssel. Közben rengeteg humor és vicces történés, meztelenkedés és erőszak. Megállás nélküli rasszizmus és mindenfajta emberi hiba felnagyítása és kigúnyolása. Így magát az emberiséget és az értékrendünket teszi nevetségessé.

És a PB trash, az első rész futtatta be Diesel-t, így a folytatás már baromi sok pénzt kapott, azonban az első filmre jellemző a low budget és a névtelen színészek. Amúgy Peter Jackson első két filmje annyira Szemét, hogy ahhoz képest a Hullajó oscar díjas filmnek számít... Meet the Feebles ( kéz bábos paródia, drogos békákkal, meg depressziós vizilovakkal) Izlésficam pedig... áh.... elmebeteg.

Szerkesztve: - FlóriBá
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Igen, pár a King Kong nekem nem tetszett annyira. :) De tényleg nagyszerű rendező.

 

Sztem a PB-re azért túlzás azt mondani, hogy trash film lenne, még akkor is, ha tényleg nem a történeten van a hangsúly.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nem, szerintem Michael Bay van túlbecsülve, mert minden filmje szinte egyforma. Hozzá képest PJ egy igazán remek rendező, aki kezdte alacsony költségvetésű, belezős, véres, okádós filmekkel és utána pénzzel támogatva létrehozott nagyszerű dolgokat. A D9 pedig szerintem azért jó film, mert bemutatja, hogy az ember mennyire nem toleráns a fajokkal, milyen gonosz és kizsákmányoló, közben pedig önmagát pusztítja. Mindezek mellett a végjáték remek volt, az átváltozás és a papírt virág hajtogátás pedig egyáltalán nem hálivúdi gicces nyáltenger volt, hanem egy eredeti és elgondolkodtató motívum. Plusz ebben a filmben is láttunk egy igazán szép hányást! :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A District 9 alkotói munkájában Peter Jackson nem vett részt. Annyi hogy a nevét adta hozzá. Az hogy az olyan lett amilyen az egy nagyon lelkes és tehetséges dél-afrikai iró-rendezőnek Neill Blomkamp-nek köszönhető. Elysium néven már készül a következő filmje. Jövőre jön. Kiváncsi leszek rá.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A negyedik

Transformers 3.

Rémálom az Elm utcában

A túlvilág szülötte

Az apokalipszis lovasai

Péntek 13

Transformers: A bukottak bosszúja

Országúti ámokfutó

Transformers

A texasi láncfűrészes mészárlás: A kezdet

A rettegés háza

A sziget

Bad Boys 2. - Már megint a rosszfiúk

Pearl Harbor - Égi háború

Armageddon

A szikla

Bad Boys - Mire jók a rosszfiúk?

 

Ezek a filmjei, kihúzom azokat, amit akkor sem néznék meg, ha fizetnének érte!

Kiemelem azt, ami tetszett és nem volt rossz. Simán hagyom azt, amit láttam, de egyszer elég volt.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Bomarr így van.

 

Én az Armageddonon szórakoztam. Gáz? Lehet.. vállalom!

Szerintm a The Island is remek film.

 

Flóri, azért megnézném, hogy ebből a listából ténylegesen melyeket rendezte ő... és mennyinél volt csak producer.

Szerkesztve: - Darth Riddick
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Szerintem Michael Bay mint rendező, egy nagy rakás sz*r. Az Armageddon a legrosszabb filmje.

Szerintem a Transformers 2 a legrosszabb filmje. A Szikla meg kétség kívül a legjobb (egyetlen értékelhető?). Mondjuk én csípem Bay filmjeit. Tényleg az az esze semmi, nézd meg agyzsibbasztásnak filmek.

 

Armageddon, A Szikla, Bad Boys 1-2, A Sziget, Transformers trilógia, én ezeket csípem Bay bácsitól.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Amiket ténylegesen Ő rendezett:

 

2011 Transformers 3.

 

2009 Transformers: A bukottak bosszúja

 

2007 Transformers

 

2005 A sziget

 

2003 The Lionel Richie Collection (video documentary) (video "Do It to Me")

 

2003 Bad Boys 2. - Már megint a rosszfiúk

 

2001 Pearl Harbor - Égi háború

 

1998 Armageddon

 

1996 A szikla

 

1995 Bad boys - Mire jók a rosszfiúk?

 

1994 Meat Loaf: Bat Out of Hell II - Picture Show (video) (music videos)

 

1992 Shadows and Light: From a Different View (video documentary short)

 

1991 Great White: My... My... My... the Video Collection (video) (video "Call It Rock N' Roll")

 

1990 Playboy Video Centerfold: Kerri Kendall (video documentary)

 

1990 Play That Funky Music (video short) (segment "I Love You")

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Amiben 3nál több robbanás, vagy 2nél több topmodell volt, azt tuti ő rendezte...amúgy az Elm utca talán a legjobb, másabb lett, mint a régi sorozat, de nekem bejött. Mondjuk a Texasi is jó volt, láttam a többi filmet is, itt voltak remek kivégzések és szeletelések, meg tényleg néha annyira nyomasztó és rothadós volt a film, hogy az már tetszetős... Az igen, akkor úgy látszik mégis remek az ízlésem és kiválogattam azokat a filmeket, amihez baromi kevés köze volt. :D

Szerkesztve: - FlóriBá
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Szerintem a Freddy újratöltve olyan volt, mint a régi Joker és az új... A régi egy eszelős, bohóc volt, aki imádott kínozni és megfélemlíteni. Az új meg sokkal eszementebb volt és kiszámíthatatlan, ezért jelentett nagyobb fenyegetést. Plusz, baromi nyomasztóak voltak a szűk folyosók és helyszínek.

A Texasiban pedig a gusztustalan, rothadó, fertőzött, saját hányásukban fetrengő újgazdag tinik kifejezetten jól színészkedtek és a lepedök között futkosó, mindent összevérző jelenet is jól sikerül. Én kedvelem az olyan horrort, ahol nem azzal félemlítenek meg, hogy beleznek, meg csonkolnak, hanem a gusztustalan szereplők és az igénytelen, unhigénikus környezetbe helyezik az elkényeztetett embereket...

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én egyre inkább nem szeretem a horrot, de egyetértek a Freddy és a Texasi filmekről mondottakkal. Bár nekem Robert E. is hiteles Freddy volt, az új tag talán valóban még jobban hozta a karaktert. Egyébként még a Silent Hill jött be ebből a műfajból az utóbbi években. Várom a folytatást!

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.