Ugrás a kommentre

Filmek


Bomarr

Ajánlott hozzászólás

Demonok kozott!!!

Nezzetek meg!Bebaksiztunk...pedi mar rengeteg horrort lattam.(szeretem oket).De ez a fajta mindig maskepp hat ram.Kemeny!

 

Megvolt, nem rossz. Az utolsó negyedben kicsit eltűnt a feszültség. Én mindig addig borzongok, míg nem látom a kézzel foghatót.

Azt mondják, hogy az Insidious 1-2 sem semmi. Én még nem láttam azokat.

Szerkesztve: - csoli1138
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

X-MEN: Az eljövendő múlt napjai.

 

Nem tudom, hogy melyik évben ébred fel a végén Wolverine, mivel nem ismerem a hátteret... Szerintem az csak egy poén volt a részéről a bepótlandó történelmi eseményeket illetően.

Úgy emlékszem, hogy a színészek 3 részre írtak alá szerződést, szóval várhatjuk a következő X-ment, amiben a fiatalságot láthatjuk viszont, gondolom, onnan kiderül, mi lett Magneto további sorsa.

 

 

Edge of...:

Addig rágtátok ezt a miért kellett Cage-nek frontra menni dolgot, hogy bennem is felmerült egy kérdés.

Ha Ő a háború egyik reklámarca a médiában, hogyhogy sem Farrel főtörzs, sem a J-rajból valaki, sem Rita nem ismerte fel? :yeah:

Bennem ez a kérdés már a film nézése közben felmerült, de még nem tudtam rájönni a megoldásra :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Megvolt, nem rossz. Az utolsó negyedben kicsit eltűnt a feszültség. Én mindig addig borzongok, míg nem látom a kézzel foghatót.

Azt mondják, hogy az Insidious 1-2 sem semmi. Én még nem láttam azokat.

 

Most októberben jön az Annabelle film!A baba amiről volt benne pár szó!Az is ütős lesz biztos!

 

Insidious-t nem láttam Még! :)

 

Paranormal Activity-k? :P

Szerkesztve: - ZoliZoltán
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Azt mondják, hogy az Insidious 1-2 sem semmi. Én még nem láttam azokat.

 

 

:) Háát... az Insidious 1 szódával elmegy, a második része jobb.

 

Akkor már inkább Sinister vagy Oculus.

 

 

 

Paranormal Activity-k? :P

 

Nem rosszak, vannak benn egész jó ötletek, de meglehetősen hullámzó a színvonal.

Szerkesztve: - R2-D2
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Demonok kozott!!!

Nezzetek meg!Bebaksiztunk...pedi mar rengeteg horrort lattam.(szeretem oket).De ez a fajta mindig maskepp hat ram.Kemeny!

Jó film volt, én moziban láttam az exemmel, valóban voltak nagyon parás részek. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Bennem ez a kérdés már a film nézése közben felmerült, de még nem tudtam rájönni a megoldásra :)

Mert nincs. Töbször is végiggondolva ez egy bakiszerű dolog. Kár volt Őt reklámarcnak is betenni. Anélkül is lehetett volna piperkőc tisztecske akit kiszúrásból átvezényelnek.

 

Paranormal Activity-k? :P

Az első rész Óriási hatással volt rám. Kolegákkal néztük éjszaka csendben. Hááát..átjött. Meglett emberek utána még wc-re is kisérgették egymást.

Film közben ténylegesen futkosott a hátamon a hideg, amit nem is tudom hányszor éreztem életemben. Már ezért megérte.

Persze lehet, hogy a körülmények is segítettek így elcsípni a hangulatot.

A folytatások klónok..és nem támadnak.. ;)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Mert nincs. Töbször is végiggondolva ez egy bakiszerű dolog. Kár volt Őt reklámarcnak is betenni. Anélkül is lehetett volna piperkőc tisztecske akit kiszúrásból átvezényelnek.

A háborúról szóló promó filmeket legkevésbé a katonák szokták nézni szerintem... nekik van jobb dolguk is.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A frontvonalakon lévők érthető, ha nem nézik, de akik odahaza vannak, azok biztos felismernék. A katonaság is egy elég nagy pletykagépezet, hamar megismerne mindenki egy olyan figurát, aki bájgúnárkodik a tévében és reklámozza a háborút a front biztos távlatából. Már csak azért is néznék, hogy legyen kit másnap reggel a kantinban szidni.

Egyedül talán azt lehetne bedobni, hogy Cage amerikai katonatiszt volt, és talán eddig csak az Államokban reklámozott. Ez esetben egy angol osztag kevésbé ismerhette.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Egyedül talán azt lehetne bedobni, hogy Cage amerikai katonatiszt volt, és talán eddig csak az Államokban reklámozott. Ez esetben egy angol osztag kevésbé ismerhette.

 

Na talán ez! A többi gyengécske érv számomra, amik lentebb születtek.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ez valóban egy használható érvnek tűnik. Viszont nem vagyok biztos abban, hogy a nagy támadást indító hadsereg leginkább európaiakból áll. Inkább vegyes lehet a társaság, sok amerikaival együtt. Lehet, hogy a kérdéses osztag angol volt, de rajtuk kívül még jó páran látták a bázison katonánkat, de senkinek nem szúrt szemet.

Még annyit a lentiekhez, hogy a katonák valószínűleg nem néznek híradót, de a filmben elhangzik, hogy milyen sokan álltak be katonának a pasas hatására, szóval katona voltuk előtt láthatták a híradóban.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ez valóban egy használható érvnek tűnik. Viszont nem vagyok biztos abban, hogy a nagy támadást indító hadsereg leginkább európaiakból áll. Inkább vegyes lehet a társaság, sok amerikaival együtt. Lehet, hogy a kérdéses osztag angol volt, de rajtuk kívül még jó páran látták a bázison katonánkat, de senkinek nem szúrt szemet.

Még annyit a lentiekhez, hogy a katonák valószínűleg nem néznek híradót, de a filmben elhangzik, hogy milyen sokan álltak be katonának a pasas hatására, szóval katona voltuk előtt láthatták a híradóban.

Az őrmi amcsi volt, a többiek angolok. Most megnéztem, mindegyikük az angol egyenruhát viseli, és az angol zászló is van rajtuk.

Az meg egy dolog, hogy mások is látták, de egyrészt, másoknak lehet egyéb elfoglaltsága, amiért nem érnek rá ilyennel foglalkozni, másrészt, azért egy partraszállás előestéjén az embereknek már kisebb dolguk is nagyobb annál, minthogy leálljanak bratyizni valakivel, aki hasonlít egy TV-s alakra, de hiányzik róla a tiszti rangjelzés, emellett jó oka is lehet annak, hogy ott van, ráadásul még csak nem is az ő osztagukba, szakaszukba tartozik.

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Interstellar:

 

Nos felpaprikáztam magam annyira, hogy felhívjam a Cinema City-t.

Idézem: "...hát őőőő, tényleg nincs a "JÖN"-szekcióban, de nekem rémlik, hogy lesz, tartsa egy kicsit..........

..őő, azt mondják a kolegák, hogy lesz, csak még nem rakták ki, de biztos, hogy lesz Pécsen is...."

 

Ez egy gyenge igen, vagy erős talán, én innentől kezdve bizakodom..

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A kultikus Trónok Harca zeneszerzője , a nagyszerű Ramin Djawadi szerzi majd Duncan Jones WARCRAFT epikus fantasy filmjének grandiózus zenéjét

http://filmmusicreporter.com/2014/10/09/ramin-djawadi-to-score-duncan-jones-warcraft-movie/

Szerkesztve: - JakeSully
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Az őrmi amcsi volt, a többiek angolok. Most megnéztem, mindegyikük az angol egyenruhát viseli, és az angol zászló is van rajtuk.

Sorry, az ilyen részletekre sajnos eléggé vak vagyok :oops:

 

A kultikus Trónok Harca zeneszerzője , a nagyszerű Ramin Djawadi szerzi majd Duncan Jones WARCRAFT epikus fantasy filmjének grandiózus zenéjét

A Person of Interest zenéje is tetszik tőle.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A New York-i Comic Conon levetítettek egy klipet a Tomorrowlandből, melyben humanoid robotok rohanják meg George Clooney házát. A reakciók szerint a jelenet a PG-13 határán egyensúlyoz (végtagok, fejek repülnek szerteszét), steampunk/retrofuturisztikus hatású, és elképesztően izgalmas.

 

 

hr_Tomorrowland_2.jpg

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nana, ezt a nyitva hagyott ajtó kiszúrása után már nem veszem be. :P

:pill: Oké, akkor árnyalom :) Hirtelen jól hangzott, amit kitaláltam, de lusta voltam leellenőrizni, hogy valóban lehetséges-e; egyébként pedig a zászló még csak feltűnt volna, de nekem egyik egyenruha pont olyan, mint a másik. Jó, tudom, nem olyan, de akkor is! :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Októberi égbolt

 

A múlt héten akadtam rá erre a filmre a Paramount Channel-el. Amikor megláttam benne Jake Gyllenhaal-t, elkezdett érdekelni. Sokáig eljutottam benne, de sajnos nem sikerült megnéznem elejétől a végéig, viszont sikerült megszereznem a filmet az egyikk torrent oldalról.

Nagyon tetszett, kiváló életrajzi dráma. Szerintem a szereposztás volt az egyik legjobb, Jake Gyllenhaal tökéletes volt Homer Hickam szerepére. De aki még nála is jobb volt, az Chris Cooper. Kettejük színészi játékát emelném ki, de a többiekkel sem volt bajom. A szinkron pedig szerintem kifejezetten jó, akárcsak a film hangulata.

Aki teheti, mindenképp nézze meg, mert érdemes.

 

10/10

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Dzséjt, te mész a Corvin moziba januárban Aliens vetítésre? :yes:

 

Az Alien után az Aliens is újra a magyar mozikban!

 

Mivel a 35. születésnapja alkalmából újra bemutatott Alien - A nyolcadik utas: a Halál mindent felülmúló sikert aratott, az azt bemutató Pannonia Entertainment a folytatást is elhozza a hazai mozikba. A mindössze bő négy hétig vetített Alienre országszerte 10.025 néző váltott jegyet, ezzel bőven meghaladva a filmmel szembeni elvárásokat. A Corvin egy rakat teltházas vetítésen van túl, amely példátlan teljesítmény egy előzetesen szinte csak közösségi médiákban (pl. nálunk :) promózott bemutatótól.

A sikeren felbuzdulva a forgalmazó (a tervek szerint) jövő januárban elhozza A bolygó neve: Halált is, méghozzá annak rendezői változatát, melyet eddig még nem láthattunk mozivásznon. A bemutató részleteit majd alaposan kivesézzük, addig is örvendjünk: végre ismét a mozi rejtelmes sötétjében hallhatjuk azt a felejthetetlen parancsot, amitől még egy idegenkirálynő is maga alá petézik. Get away form her, you bitch!

Az első részhez hasonlóan az Aliens is eredeti nyelven, magyar felirattal kerül bemutatásra.

aliens620.jpg

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A holnap határa

 

Az imént néztem meg, és meg merem kockáztatni hogy Tom Cruise eddigi sci-fijei (Különvélemény Világok harca, Feledés, Holnap határa) közül ez a legrosszabb. Nagyon nem tetszett, a látványon kívül szinte semm pozitívat nem tudnék kiemelni. Egy idő után számomra már unalmassá vált, hogy ugyanazt a jelenetet játsszák be ötvenszer. Meg néha a Különvéleményre emlékeztetett a film, és nem Tom Cruise miatt.

Az viszont tetszett, hogy a Világok harcával ellentétben itt többet megtudunk az idegenekről.

Szóval nekem nagy csalódás volt, sokkal jobbra számítottam. 10/4

Szerkesztve: - DarthMaul31
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A holnap határa

 

Az imént néztem meg, és meg merem kockáztatni hogy Tom Cruise eddigi sci-fijei (Különvélemény Világok harca, Feledés, Holnap határa) közül ez a legrosszabb. Nagyon nem tetszett, a látványon kívül szinte semm pozitívat nem tudnék kiemelni. Egy idő után számomra már unalmassá vált, hogy ugyanazt a jelenetet játsszák be ötvenszer. Meg néha a Különvéleményre emlékeztetett a film, és nem Tom Cruise miatt.

Az viszont tetszett, hogy a Világok harcával ellentétben itt többet megtudunk az idegenekről.

Szóval nekem nagy csalódás volt, sokkal jobbra számítottam. 10/4

 

Hoppá! A családban talált még ilyen fogadtatásra a film az öcsémnél meg az apjánál. Ritka, mert a legtöbb sci-fi kedvelőnek bejön.

Csak azt tudom mondani, amit nekik is mondtam: éppen az ismétlések miatt zseniális, mert valójában nem ismétlések. Sosem történik kétszer ugyanaz.

És ez zseniálisan van filmre víve és érthetőre vágva.

De nem meggyőzni akarlak..szólásszabadság van! :peace:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A holnap határa

 

Az imént néztem meg, és meg merem kockáztatni hogy Tom Cruise eddigi sci-fijei (Különvélemény Világok harca, Feledés, Holnap határa) közül ez a legrosszabb. Nagyon nem tetszett, a látványon kívül szinte semm pozitívat nem tudnék kiemelni. Egy idő után számomra már unalmassá vált, hogy ugyanazt a jelenetet játsszák be ötvenszer. Meg néha a Különvéleményre emlékeztetett a film, és nem Tom Cruise miatt.

Az viszont tetszett, hogy a Világok harcával ellentétben itt többet megtudunk az idegenekről.

Szóval nekem nagy csalódás volt, sokkal jobbra számítottam. 10/4

 

Az ismétlődő idő már már egy saját műfaj a sci-fin belül, nekem alapvetően baromira bejön a koncepció, pláne ha a kivitelezés is ilyen jó, mint ennél a filmnél.... de hát na... ezek szerint nem mindenki szereti az ismétlődő idő felállást.

Szerkesztve: - Darth Riddick
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Demonok kozott!!!

Nezzetek meg!Bebaksiztunk...pedi mar rengeteg horrort lattam.(szeretem oket).De ez a fajta mindig maskepp hat ram.Kemeny!

 

Nehéz jó horrort találni a mai filmek között, de szerintem ez abszolút az :D Nekem bejött, főleg hogy itt nem kamu az Igaz történet

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nehéz jó horrort találni a mai filmek között, de szerintem ez abszolút az :D Nekem bejött, főleg hogy itt nem kamu az Igaz történet

Legalábbis azt mondják. Én a magam részéről nem hiszek ezekben a dolgokban.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.