Ugrás a kommentre

Filmek


Bomarr

Ajánlott hozzászólás

Hamarosan én is megnézem. Szerintem nem fogok csalódni, mert ahogy alább is írta Dzséjt, a Mad Max soha nem a történet komplexitásáról szólt. R2, milyen volt a főgonosz? Jobb, mint a Kék Osztriga bárt egy motorosbandára cserélő Humungus? :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nem mintha a másik két Mad Maxnek ennél csavarosabb vagy nagyobb lére eresztetten összefoglalható sztorija lenne. :)

Első rész: egy majdnem bekattant zsaru kerget egy halom sültbolondot.

Második rész: egy halom sült bolond be akar venni egy olajfinomítót, majd utóbbiak menekülni kezdenek a sültbolondok elől.

Számomra a Mad Maxnél egy a lényeg: a hangulat. Az legyen sötét és kifacsart, meg üvöltsenek a vad autósüldözések közben a motorok. Történet, színész és stb. szintjén sosem volt a Mad Max erős, sőt, kifejezetten gyenge filmek. Pláne a harmadik.

 

Jó meglátások, s igazad is van. :) De ez a film olyan, mintha mondjuk egy Mission Impossible vagy Fast & Furiuos epizód lenne, azokat meg kimondottan rühellem. Van itt minden: szelektív tornádó, ami csak a rosszakat emeli fel, kifogyhatatlan benzin és üldözősereg, egy nap alatt a semmiből újjáépülő sziklakapu, hűtés nélkül szállított anyatej... :facepalm: szóval nem csak az a baj, hogy nincs története, hanem még ami van, az is ordít az ostobaságoktól.

 

Nekem nem elég két órán át egy autós üldözés fehérre meszelt bolondokkal, akik Szergej Bubka stílusában rudakon himbálóznak két kocsi között, közben üvöltenek, mint az állat. Nekem nem ez a Mad Max feeling... de tudom, ezt nem sokan osztják.

 

Ez mondjuk a korból is fakad: nekem Mad Max az az első Mad Max, a MOTOROS film. De bővebben írtam róla a FilmFórumon.

 

Hamarosan én is megnézem. Szerintem nem fogok csalódni, mert ahogy alább is írta Dzséjt, a Mad Max soha nem a történet komplexitásáról szólt. R2, milyen volt a főgonosz? Jobb, mint a Kék Osztriga bárt egy motorosbandára cserélő Humungus? :D

 

 

Szerintem nem. Amúgy is, az egész negyedik fejezet olyan, mintha a második rész filmvégi üldözését kibővítették volna két órásra. A poén az, hogy itt Halhatlan Joe (ami amúgy számomra értelmezhetetlen név) ugyanaz a színész, mint Trancsír volt az egyesben.

 

 

.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Mad Max - A hihetetlenül egyszerű sztori mellett mégis nézette magát a film, és nagyon lebilincselő lett, főleg a vágások, és a látvány miatt. A zene is nagyon rendben volt.

Összességében tetszett a film. A 3. rész állatságai és a 2. rész hangulatának a keveréke ez a film sztem. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Kire gondolsz?

 

 

Whedon már a premier előtt közölte, hogy nem lesz - meg is vitattuk a fórumon a dolgot, és később is írtuk többen, hogy tényleg nem volt. Ezután azért kicsit vicc,

 

1:Fekete Özvegyre főleg.

 

2:Erről lemaradtam. És youtube-on fent volt valami, ami állítólag a stáblista utáni jelenet akarrt lenni..

pókemberes

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

1:Fekete Özvegyre főleg.

 

2:Erről lemaradtam. És youtube-on fent volt valami, ami állítólag a stáblista utáni jelenet akarrt lenni..

pókemberes

 

Kizárt, hogy lemaradtál volna róla, ha végig várta a teljes stáblistát, hiszen a jelenet a két fajta stáblista között van, ergo biztos, hogy levetítették, miközben vártad. :)

A jelenetben Thanos - szép nagy, kék ember - húz fel egy kesztyűt és azt mondja, hogy "Hát jó, akkor majd én elintézem!" Vagy valami ehhez nagyon hasonlót. :)

 

 

 

Hát itt semmi hasonlót nem vetítettek, sem a stáblista előtt, sem utána. A Galaxis őrzőis arc volt egyedül. (De őt meg azért nem értem mert a mosómedvés sztori mintha egy "pár" évvel később játszódna.)

Nem játszódik később. Nem tudjuk mikor játszódik pontosan, de Peter Quill 1980-ban született, szóval az öregedés alapján nagyjából akkor játszódik a sztori, amikor néztük (2013-14)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Kizárt, hogy lemaradtál volna róla, ha végig várta a teljes stáblistát, hiszen a jelenet a két fajta stáblista között van, ergo biztos, hogy levetítették, miközben vártad. :)

A jelenetben Thanos - szép nagy, kék ember - húz fel egy kesztyűt és azt mondja, hogy "Hát jó, akkor majd én elintézem!" Vagy valami ehhez nagyon hasonlót. :)

 

 

Amit írsz, az természetesen megvolt -ez a stáblista alatt beadott jelenet-, de az eddigi MCU filmekben volt mindig stáblista utáni jelenet is.

És ezesetben is beharangozták, így ezt is vártam, csak hiába. Íme:

http://www.youtube.com/watch?v=RZ1urzF56aY

Szerkesztve: - csoli1138
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

És ezesetben is beharangozták, így ezt is vártam, csak hiába.

Én nem szoktam követni az MCU fejleményeket de így is belefutottam a hírbe, hogy ezúttal nem lesz credit utáni jelenet. Nem harangozták be. Maximum valaki terjesztett egy pletykát róla dehát miről nem terjesztenek pletykát? A belinkelt videódban egyébként közvetlen link vezet arra a making of-ra ahol bemutatják hogy miként készült ez a kamu-jelenet.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én nem szoktam követni az MCU fejleményeket de így is belefutottam a hírbe, hogy ezúttal nem lesz credit utáni jelenet. Nem harangozták be. Maximum valaki terjesztett egy pletykát róla dehát miről nem terjesztenek pletykát? A belinkelt videódban egyébként közvetlen link vezet arra a making of-ra ahol bemutatják hogy miként készült ez a kamu-jelenet.

 

Kösz, akkor ezt benéztem, bocsi!

Egyébként akkor örülök neki, hogy kamu, mert nem tetszene Póki a Bosszúállók közt!

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ettől függetlenül Póki a következő Amcsi Kapitányban már biztosan benne lesz, méghozzá valószínű, hogy a Végjátékos Asa Butterfield fogja játszani

Remélem csak a stáblistába lévő extra jelenetbe fog szerepelni, mert a Civil War már így is tele van zsúfolva karakterekkel.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Mivel Póki szerves része az eredeti sztoriszálnak, ezért erősen kétlem, hogy ez lesz a helyzet. De így legalább a 2017-ben jövő MCU kompatibilis filmje legalább nem egy újabb eredetfilm lesz.

BEn bácsi lassan többet hal meg mint Sean Bean. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Azt meg bátran leírom, hogy sírtam a moziban. Teljes katarzis-élmény, amit a film előtt leadtak.

Sajnos, ahol én néztem, nem adták le :(

 

Ultron még: nyugtassatok meg, hogy nem én voltam az egyetlen akinek a film második felénél a Lusankya jutott eszébe! :rock:

Szerintem ez másnak nem igazán jutott eszébe, mert annyira nem egyértelmű a párhuzam :hmm:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Jó meglátások, s igazad is van. :) De ez a film olyan, mintha mondjuk egy Mission Impossible vagy Fast & Furiuos epizód lenne, azokat meg kimondottan rühellem. Van itt minden: szelektív tornádó, ami csak a rosszakat emeli fel, kifogyhatatlan benzin és üldözősereg, egy nap alatt a semmiből újjáépülő sziklakapu, hűtés nélkül szállított anyatej... :facepalm: szóval nem csak az a baj, hogy nincs története, hanem még ami van, az is ordít az ostobaságoktól.

 

Nekem nem elég két órán át egy autós üldözés fehérre meszelt bolondokkal, akik Szergej Bubka stílusában rudakon himbálóznak két kocsi között, közben üvöltenek, mint az állat. Nekem nem ez a Mad Max feeling... de tudom, ezt nem sokan osztják.

 

Ez mondjuk a korból is fakad: nekem Mad Max az az első Mad Max, a MOTOROS film. De bővebben írtam róla a FilmFórumon.

 

Szerintem nem. Amúgy is, az egész negyedik fejezet olyan, mintha a második rész filmvégi üldözését kibővítették volna két órásra. A poén az, hogy itt Halhatlan Joe (ami amúgy számomra értelmezhetetlen név) ugyanaz a színész, mint Trancsír volt az egyesben.

De ha jól értem, akkor neked már a Mad Max 2 sem jött be (a Mad Max 3-at nem mondom, az evidens, hogy nem jött be).

 

1:Fekete Özvegyre főleg.

Ebben igazad van, meg abban is, hogy a többi részben is volt ilyen.

 

Starknak már abba bele kellett volna halnia, hogy lezuhant az első filmben a Mark I-es páncéllal - hajlamosak vagyunk megfeledkezni arról, hogy Stark is csak egy ember, a páncélja meg csak egy páncél, még ha fikciós anyagból is van, a fizika törvényei rá is hatnak. De konkrétan ott van Romanoff azon jelenete az Avengersben, amikor a kapitány feldobta egy repülő akármire. De hát, ahogy szoktam mondani, John McClane-nek legkésőbb meg akkor meg kellett volna halnia, amikor ő az asztal alatt volt, a csávó meg az asztalon állva lőtt rá. Persze, az észrevétel ettől még jogos.

 

 

Nem játszódik később. Nem tudjuk mikor játszódik pontosan, de Peter Quill 1980-ban született, szóval az öregedés alapján nagyjából akkor játszódik a sztori, amikor néztük (2013-14)

A filmből egyértelműen kiderül, mikor játszódik a GotG. Az elején kiírják, hogy 1988, aztán meg azt, hogy 26 évvel később. Megjegyzem, hivatalosan a legtöbb MCU film abban az évben és hónapban játszódik, amikor bemutatták. Kivétel persze az olyan, amikor majdnem az egész film egy gigantikus flashback (Iron Man 3) vagy egyértelműen más időben játszódik (Captain America: The First Avenger).

 

Amit írsz, az természetesen megvolt -ez a stáblista alatt beadott jelenet-, de az eddigi MCU filmekben volt mindig stáblista utáni jelenet is.

Nem mindig. Tulajdonképpen a két extra jelenet csak a The Avengers után lett szokás, addig csak egy volt. A The Incredible Hulk esetében ráadásul még egy sem volt. :)

 

Mivel Póki szerves része az eredeti sztoriszálnak, ezért erősen kétlem, hogy ez lesz a helyzet. De így legalább a 2017-ben jövő MCU kompatibilis filmje legalább nem egy újabb eredetfilm lesz.

Elég sok mindent megváltoztattak már ahhoz, hogy az eredeti sztorihoz ne kelljen annyira ragaszkodniuk. Például elég biztos vagyok benne, hogy Rogers nem hal meg a polgárháborúban. Szerintem nem kap nagyobb szerepet, mint Hadigép vagy Vízió most.

 

BEn bácsi lassan többet hal meg mint Sean Bean. :D

A Jupiter Ascendinggel az egyik csalódásom,

 

hogy Sean Bean nem halt meg. Pedig haverral még fogadtunk is, mikor pusztul el. Mindketten vesztettünk. :D

 

 

Tehát a következő Ben bácsi lehetne Sean Bean :D

:lol:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A filmből egyértelműen kiderül, mikor játszódik a GotG. Az elején kiírják, hogy 1988, aztán meg azt, hogy 26 évvel később. Megjegyzem, hivatalosan a legtöbb MCU film abban az évben és hónapban játszódik, amikor bemutatták. Kivétel persze az olyan, amikor majdnem az egész film egy gigantikus flashback (Iron Man 3) vagy egyértelműen más időben játszódik (Captain America: The First Avenger).

Bocsánat, akkor rosszul emlékeztem, de a válaszom lényegén nem változtat. :)

 

Még egy kérdés: te Hadigép alatt kit értesz? Ez ugyanaz, mint a Vashazafit? Rhodes ezredes a páncélban? Csak mert korábban mintha azt írtad volna, hogy legutóbb az Ironman 2-ben szerepelt a Hadigép, ami ez alapján nem lehet egyenlő a Vashazafival, hiszen ő volt az Ironman 3-ban is (pl. mikor megpácolták a páncélban).

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Még egy kérdés: te Hadigép alatt kit értesz? Ez ugyanaz, mint a Vashazafit? Rhodes ezredes a páncélban? Csak mert korábban mintha azt írtad volna, hogy legutóbb az Ironman 2-ben szerepelt a Hadigép, ami ez alapján nem lehet egyenlő a Vashazafival, hiszen ő volt az Ironman 3-ban is (pl. mikor megpácolták a páncélban).

 

Vashazafi páncél az a Hadigép páncél átfestve ha jól tudom.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

De ha jól értem, akkor neked már a Mad Max 2 sem jött be (a Mad Max 3-at nem mondom, az evidens, hogy nem jött be).

 

Annyira nem, mint az egyes, de azzal még akkor, abban a korban elvoltam. Kb a harmadától viszont már nem Mad Max nekem.

 

Ott még legalább találtam valami kapaszkodót. Itt meg leesetem a száguldó kamionról. :peace:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nem mindig. Tulajdonképpen a két extra jelenet csak a The Avengers után lett szokás, addig csak egy volt. A The Incredible Hulk esetében ráadásul még egy sem volt. :)

 

Igaz, de az ember hamar hozzászokik a jóhoz..

Egyébként az tudható, hogy miért nem maradt Norton Banner?

És nem fura, hogy a karakter

belezúg Romanoff-ba?

Ilyen a képrekényben is volt? Vagy csak azzal volt ilyen viszonyban mint a korábbi Hulk filmekben?

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nem mindig. Tulajdonképpen a két extra jelenet csak a The Avengers után lett szokás, addig csak egy volt. A The Incredible Hulk esetében ráadásul még egy sem volt. :)

Szerintem a Hulk-ban a Stark-os jelenet számított annak, csak egy kicsit előre hozták :D

Elég sok mindent megváltoztattak már ahhoz, hogy az eredeti sztorihoz ne kelljen annyira ragaszkodniuk. Például elég biztos vagyok benne, hogy Rogers nem hal meg a polgárháborúban. Szerintem nem kap nagyobb szerepet, mint Hadigép vagy Vízió most.

Pedig úgy olvastam egy-két helyen, hogy Chris Evans szerződése a Polgárháborúval lejár, és nem is igazán akarja meghosszabbítani (a WS után voltak pletykák is, hogy ki veszi majd át a helyét). Mellesleg a Marvel szerintem nem potyára tárgyalgatott a Sony-val, hogy Póki bekerülhessen a filmbe. Szerintem ha nem is főszerepet, de minimum egy "Avengers 2-féle" War Machine szerepet azért kapni fog.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Még egy kérdés: te Hadigép alatt kit értesz? Ez ugyanaz, mint a Vashazafit? Rhodes ezredes a páncélban? Csak mert korábban mintha azt írtad volna, hogy legutóbb az Ironman 2-ben szerepelt a Hadigép, ami ez alapján nem lehet egyenlő a Vashazafival, hiszen ő volt az Ironman 3-ban is (pl. mikor megpácolták a páncélban).

Igen, Vashazafi van az Iron Man 3-ban, Hadigép pedig az Iron Man 2-ben és az Avengers: Age of Ultronban. De a kettő majdnem egy és ugyanaz.

 

Az eredeti Hadigép a Mark 2-es Vasember páncél átalakított, pontosabban szólva újrafestett, új szoftvert kapott és felfegyverzett változata - ezt az átalakítást végezte a Hummer Industries az Iron Man 2-ben. Ezt a páncélt Rhodes végül nem tartotta meg, helyette Stark készített neki először egy Hadigép prototípust - ez benne van a Vaslégióban az Iron Man 3-ban -, majd egy Mark 2-es Hadigép páncélt. Ezt pár pillanatig láthatjuk az Iron Man 3-ban a TV-felvételeken, és ezt festették át Vashazafivá (és vált ezzel vicc tárgyává). Na meg új szoftvert kapott az AIM-től. A Hadigép Mark 2 és a Vashazafi a szoftvert leszámítva talptól skalpig ugyanaz a páncél. Viszont az Avengers: Age of Ultronban Rhodes már újra a Hadigép festésű páncélt viseli - elvileg ez már egy Mark 3-as változat, de hogy miért épült egy új neki, és miért változtatták vissza a Vashazafit Hadigéppé, arról még nem igazán találtam infót. Feltehetően a rossz propaganda, az elnök elrablása és a tény, hogy a Hadigépet az AIM alakította át Vashazafivá együttesen eredményezte ezt.

Én személy szerint nem bánom, iszonyú bénán festett az a Vashazafi. :)

 

 

 

Annyira nem, mint az egyes, de azzal még akkor, abban a korban elvoltam. Kb a harmadától viszont már nem Mad Max nekem.

 

Ott még legalább találtam valami kapaszkodót. Itt meg leesetem a száguldó kamionról. :peace:

Aha, így már világos.

 

Igaz, de az ember hamar hozzászokik a jóhoz..

Egyébként az tudható, hogy miért nem maradt Norton Banner?

És nem fura, hogy a karakter

belezúg Romanoff-ba?

Ilyen a képrekényben is volt? Vagy csak azzal volt ilyen viszonyban mint a korábbi Hulk filmekben?

Norton nem vállalta el. Mást akart csinálni akkoriban.

 

Miért ne szerethetne bele Romanoffba? Banner ember, és korábban Betty Rossba volt szerelmes. Az egyetlen gond, hogy ha felizgul - bármilyen értelemben -, átváltozik. Ami ugye okozhat kellemetlenségeket. Ez az egyik tragédiája szegény Bannernek, és ez visszatérő motívum a képregényekben is. Ugyanakkor a füzetekben Romanoff-fal sosem jön össze. Banner először Betty Ross-t vette el, de végül elváltak, később pedig az MCU-ban eddig nem szereelt Caiera férje lett. Egyik nő sem volt ember - Betty akkor éppen a hárpia nevű lény volt, amivé az AIM alakította, Caiera meg idegen lény, egy sakaari. Romanoff pedig egy szintén az MCU-ban még nem szerepelt karakterrel, Roninnal volt ideig-óráig házas.

 

 

Pedig úgy olvastam egy-két helyen, hogy Chris Evans szerződése a Polgárháborúval lejár, és nem is igazán akarja meghosszabbítani (a WS után voltak pletykák is, hogy ki veszi majd át a helyét). Mellesleg a Marvel szerintem nem potyára tárgyalgatott a Sony-val, hogy Póki bekerülhessen a filmbe. Szerintem ha nem is főszerepet, de minimum egy "Avengers 2-féle" War Machine szerepet azért kapni fog.

Nem. Hat filmre van szerződése, három Captain Americára és három Avengersre (a Thor: Dark World camo nem számít bele). Evans már többször is beszélt arról, hogy ő is részt vesz benne.

 

Viszont az már jó kérdés, hogy az Infinity War egy vagy két filmnek minősül-e, illetve ha kettőnek, megegyeztek-e a folytatásban. Ha nem, akkor Rogers meghal az IW1-ben. Szerintem ez utóbbi lenne a legjobb húzás.

 

Szerintem sem lesz több szerepe Pókinak, mint Hadigépnek. Nem lenne értelme. Az MCU-ban eddig híre-hamva sem volt, majd hirtelen beállna olyanok mellé nagyként, mint Stark, Rogers, Romanoff és a többiek? Elbénázott húzás lenne. Meg nem is szabad erőltetni, így is valószínűleg elég zsúfolt film lesz.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Norton nem vállalta el. Mást akart csinálni akkoriban.

 

Miért ne szerethetne bele Romanoffba? Banner ember, és korábban Betty Rossba volt szerelmes. Az egyetlen gond, hogy ha felizgul - bármilyen értelemben -, átváltozik. Ami ugye okozhat kellemetlenségeket. Ez az egyik tragédiája szegény Bannernek, és ez visszatérő motívum a képregényekben is. Ugyanakkor a füzetekben Romanoff-fal sosem jön össze. Banner először Betty Ross-t vette el, de végül elváltak, később pedig az MCU-ban eddig nem szereelt Caiera férje lett. Egyik nő sem volt ember - Betty akkor éppen a hárpia nevű lény volt, amivé az AIM alakította, Caiera meg idegen lény, egy sakaari. Romanoff pedig egy szintén az MCU-ban még nem szerepelt karakterrel, Roninnal volt ideig-óráig házas.

 

 

Kösz az infókat..Mondjuk Scarlett mellett én folyton Hulk lennék. Iszonyú dögösnek tartom! ;)

 

Júj, de erről eszembe jutott, hogy milyen amatőrök ültek mögöttünk:

 

Mikor odaszólt Natasha Hulknak, hogy "nagyfiú, mindjárt lemegy a nap.." az egyik mögöttünk ülő megkérdezte a másikat, hogy "miért? -csak nappal ilyen?"

 

Szerkesztve: - csoli1138
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ennyi X-szárnyú rajongó közt egy sem volt????

Látod :P

 

Norton nem vállalta el. Mást akart csinálni akkoriban.

Ezt sajnáltam, mert mégiscsak kedvenc színészemről van szó, ellenben már annak idején sem igazán értettem, mit keres egy ilyen szerepben.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ezt sajnáltam, mert mégiscsak kedvenc színészemről van szó, ellenben már annak idején sem igazán értettem, mit keres egy ilyen szerepben.

Mert nagy rajongója a Hulk képregényeknek, ezért akarta mindenáron eljátszani Banner szerepét. Érdekesség amúgy, hogy már a The Incredible Hulk rendezője, Louis Leterrier eredetileg Mark Ruffalót akarta a szerepre. Én sajnálom, hogy végül Norton lett - nem is csípem, nem is illett a filmbe, ráadásul azt sem szeretem, ha egy színészt leváltanak később - még úgy sem, hogy Ruffalót ezerszer jobbnak találom, mint Nortont.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Mert nagy rajongója a Hulk képregényeknek, ezért akarta mindenáron eljátszani Banner szerepét. Érdekesség amúgy, hogy már a The Incredible Hulk rendezője, Louis Leterrier eredetileg Mark Ruffalót akarta a szerepre. Én sajnálom, hogy végül Norton lett - nem is csípem, nem is illett a filmbe, ráadásul azt sem szeretem, ha egy színészt leváltanak később - még úgy sem, hogy Ruffalót ezerszer jobbnak találom, mint Nortont.

Nem semmi infók. Finnyás ez a Norton akkor..Egyrészt szereti a figurát, de csak 1 film kellett belőle?

Amúgy én sem szeretem a karakterváltást és bár egyik előzményben sem Ruffalo volt, akkor Őneki áll legjobban Hulk. (tudom, hogy az első Hulk nem számolandó az MCU részének)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.