Ugrás a kommentre

Filmek


Bomarr

Ajánlott hozzászólás

Amiket én várok:

 

Star Wars: Rogue One

Captain America: Civil War

 

Biztos lesz még pár film, amire elmegyek moziba, ha éppen olyan kedvem lesz, de várni idén ezeken kívül semmit sem várok. Sajnos a Star Trek: Beyond trailere is inkább elriasztott, semmint fellelkesített.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ideírom, nem találok jobbat. Szóval egy barátnőm meg akarja nézni az sw-t. Mind a 6 részt még sosem látta. Nincsenek meg neki a filmek, és torrentezni sem tud. Azt kérdezte hogy a youtube-on fent van-e. Én beírtam elsőnek az EP1-et hogy full movie de csak trailerek meg marhaságok jöttek ki. De tudom hogy fent vannak mert egyszer már láttam én is.

 

Szóval valaki be tudná ide linkelni a 6 filmet vagy nekem priviben? Vagy egy olyan online mozis oldalt ahol csak el kell indítani vagy esetleg ahonnan le lehet tölteni de webről?

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

50 ember ébred egy teremben, ahol kétpercenként meghal valaki. A baj csak az, hogy az 50 embernek kell saját maguk közül kiválaszatni, ki legyen az.... :)

 

 

Circle

Érdekesen hangzik! Holnap rápróbálok. Amúgy nekem a tavalyi ajánlásaidból egyértelműen a Triangle tetszett a legjobban, még mindig a hideg kiráz, ha eszembe jut a film. De jó értelemben!

 

Meg is néztem:

 

Tetszett. De néhol egy kicsit rosszul lőtték be az érvelések és beszélgetések hosszát és helyenként ellaposodott. Nekem amúgy végig meggyőződésem volt, hogy az emberek nem halnak meg, csak azt hiszik. Zseniális volt a végén a csavar, ahogy egyszerre nyírta ki a kislányt, és a csajt. Ja és a film a magzat/élő ember témakörben lándzsát tört a véleménye mellett.

 

A végét hogy értelmezed? Tetszett neki, és felszállt egy újabb körre?

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Meg is néztem:

 

Tetszett. De néhol egy kicsit rosszul lőtték be az érvelések és beszélgetések hosszát és helyenként ellaposodott. Nekem amúgy végig meggyőződésem volt, hogy az emberek nem halnak meg, csak azt hiszik. Zseniális volt a végén a csavar, ahogy egyszerre nyírta ki a kislányt, és a csajt. Ja és a film a magzat/élő ember témakörben lándzsát tört a véleménye mellett.

 

A végét hogy értelmezed? Tetszett neki, és felszállt egy újabb körre?

 

 

Örülök, akkor végül is ez is egy jó ajánlás volt. Igen, vannak kisebb hibái, de ebből a költségvetésből, ebből a noname világból szép teljesítmény ez is. Vannak még jó ötletek Hollywoodban is... :)

 

 

A vége? Szerintem szimplán azok voltak a túlélők, az idegenek kísérletének, a civilizáció megtísztításának ők az "eredményei". Ha csak a szimpla kiválasztódást nézem, rájuk kéne alapozni a jövőt, ők voltak a legerősebbek, legtalpraesetebbek, stb.. elvileg Egy szép új világ letéteményesei. Hogy ez most jó-e így, azt meg mindenki döntse el maga. Jellemző volt azért a kisgyerek/terhes anya túlsúlya, viszont volt pár magyányos figura is, aki vélhetően így játszott, mint a főhősünk. S ha már itt tartunk: terhes anya akkor most hogy is lehet??? Elvileg akkor csak halott magzattal, ugye???

 

 

Ahogy írtam is: soha rosszabbat.

 

Majd úgyis jelzem, ha találok valami jót. ;)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Örülök, akkor végül is ez is egy jó ajánlás volt. Igen, vannak kisebb hibái, de ebből a költségvetésből, ebből a noname világból szép teljesítmény ez is. Vannak még jó ötletek Hollywoodban is... :)

 

 

A vége? Szerintem szimplán azok voltak a túlélők, az idegenek kísérletének, a civilizáció megtísztításának ők az "eredményei". Ha csak a szimpla kiválasztódást nézem, rájuk kéne alapozni a jövőt, ők voltak a legerősebbek, legtalpraesetebbek, stb.. elvileg Egy szép új világ letéteményesei. Hogy ez most jó-e így, azt meg mindenki döntse el maga. Jellemző volt azért a kisgyerek/terhes anya túlsúlya, viszont volt pár magyányos figura is, aki vélhetően így játszott, mint a főhősünk. S ha már itt tartunk: terhes anya akkor most hogy is lehet??? Elvileg akkor csak halott magzattal, ugye???

 

 

Ahogy írtam is: soha rosszabbat.

 

Majd úgyis jelzem, ha találok valami jót. ;)

Én tötálisan másként értelmeztem a végét.

 

 

Mivel éppen közelített feléjük az idegen hajó, szerintem épp elkezdődött egy új kör, amibe a fickó beállt, hogy újra játsszon. A Circle is hajazhat erre, pl. hogy nem először vett részt a játékban már a filmben sem. :)

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én tötálisan másként értelmeztem a végét.

 

 

Mivel éppen közelített feléjük az idegen hajó, szerintem épp elkezdődött egy új kör, amibe a fickó beállt, hogy újra játsszon. A Circle is hajazhat erre, pl. hogy nem először vett részt a játékban már a filmben sem. :)

 

 

 

Ebben is van logika,

no de ki az az őrült, aki ezt újra kezdi???

 

 

Amúgy - már az is jó, hogy van mit máshogy értelmezni. ;)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

R2, köszönöm a műsorajánlót!

Nagyon érdekes volt a Circle.

 

A végével van baj. A kockával az volt a bajom, hogy nem volt magyarázat, itt meg az hogy volt valamilyen, ami nem teljesen kedvemre való. A srác megetetett. Azthittem jó fej. Bár akkor a terhes és a kislány közt, csak egy átlag drámát lehetett volna kihozni, ami ma már nem divat. A magzat nem teljesen egyértelmű!

Szavaznia kellett vonlna? A srác őt is lenyomta persze..Persze a terhes nő csak utoljára tudott így meglepetés lenni. És persze én is azt hittem, hogy a kivonszoltak már rég papírpoharas buliban vannak, és lehet, hogy csak az utolsó lesz megölve a big brother által. Én megnyugodtam volna, hisz a szociológia terepmunka így is betalált volna, viszont így a legnagyobb tetű nyert ami bár lehet, hogy életszerű, nincs ínyemre.

 

Szerkesztve: - csoli1138
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

R2, köszönöm a műsorajánlót!

Nagyon érdekes volt a Circle.

 

A végével van baj. A kockával az volt a bajom, hogy nem volt magyarázat, itt meg az hogy volt valamilyen, ami nem teljesen kedvemre való. A srác megetetett. Azthittem jó fej. Bár akkor a terhes és a kislány közt, csak egy átlag drámát lehetett volna kihozni, ami ma már nem divat. A magzat nem teljesen egyértelmű!

Szavaznia kellett vonlna? A srác őt is lenyomta persze..Persze a terhes nő csak utoljára tudott így meglepetés lenni. És persze én is azt hittem, hogy a kivonszoltak már rég papírpoharas buliban vannak, és lehet, hogy csak az utolsó lesz megölve a big brother által. Én megnyugodtam volna, hisz a szociológia terepmunka így is betalált volna, viszont így a legnagyobb tetű nyert ami bár lehet, hogy életszerű, nincs ínyemre.

 

Hogy értelmezed a végét? (lásd spoilerek mögött R2 és az én véleményem)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Hogy értelmezed a végét? (lásd spoilerek mögött R2 és az én véleményem)

Úgy hogy

 

a győztesek lehetnek kint az ufók alatt, de szerintem nincs újabb kör, és a csávó is először játszott.

Emberiség az ötvenedére csökkentve hála ET nek. Most jön Jeff Goldblum a vírussal! ;)

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

 

Aki jó benne! :D Amúgy meg nem tudom, ha ilyen élet várna kint, engem az nem igazán villanyozna fel...

 

 

 

Azért ez nagyon rizikós..

 

 

Miután mind az 50 új embert az elején nem tudja manipulálni, simán benn van a pakliban, hogy valakinek az unszimpátiája miatt rögtön kiesik... ráadásul (ez nem biztos, de vélhetően) a többi játékos sem először játszana már, akkor meg csupa komoly ellenfél lenne.

 

Meg... igazából nem nagyon látok motivációt hozzá. Csak az adrenalin?Az szereinted elég lehetne?? :hmm:

 

Szerintem az idegenek csak így "tisztítják meg" civilizációnkat :D Ők gondolom abból indulnak ki, hogy a rosszat, gonoszat a társadalom kiveti magából és csak a jó, az ártatalan marad...

 

 

csoli: Szívesen! Máskor is! ;)

Szerkesztve: - R2-D2
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Azért ez nagyon rizikós..

 

 

Miután mind az 50 új embert az elején nem tudja manipulálni, simán benn van a pakliban, hogy valakinek az unszimpátiája miatt rögtön kiesik... ráadásul (ez nem biztos, de vélhetően) a többi játékos sem először játszana már, akkor meg csupa komoly ellenfél lenne.

 

Meg... igazából nem nagyon látok motivációt hozzá. Csak az adrenalin?Az szereinted elég lehetne?? :hmm:

 

Szerintem az idegenek csak így "tisztítják meg" civilizációnkat :D Ők gondolom abból indulnak ki, hogy a rosszat, gonoszat a társadalom kiveti magából és csak a jó, az ártatalan marad...

 

 

Szerintem inkább úgy gondolkodnak, hogy csak a legjobb marad. ;)

 

 

Nem tudom, de nekem gyanús, hogy hasonló típusú emberek vannak a végén is, mint akik voltak a körben. Meg nekem durva lenne a terhes anyuka halott magzattal. Nem, szerintem ők lesznek az új kör, azért közelít feléjük az űrhajó.

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Szerintem inkább úgy gondolkodnak, hogy csak a legjobb marad. ;)

 

 

Nem tudom, de nekem gyanús, hogy hasonló típusú emberek vannak a végén is, mint akik voltak a körben. Meg nekem durva lenne a terhes anyuka halott magzattal. Nem, szerintem ők lesznek az új kör, azért közelít feléjük az űrhajó.

 

Hisz az egész durva volt!

 

De miért nem megölt magzatnak nevezitek? Még friss az élmény mégis úgyérzem lemaradtam valmiről. A magzat és a tetű csávó volt az utolsó kör, nem? Bár erről jut eszembe, hogy milyen utolsó kör lett volna az anya és a magzat?

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Hisz az egész durva volt!

 

De miért nem megölt magzatnak nevezitek? Még friss az élmény mégis úgyérzem lemaradtam valmiről. A magzat és a tetű csávó volt az utolsó kör, nem? Bár erről jut eszembe, hogy milyen utolsó kör lett volna az anya és a magzat?

 

 

Igen de a film legvégén a győztest körülálló emberek között ott egy terhes anyuka.

 

Szóval vagy az van, amit én mondok, hogy mindjárt indul egy új kör, a hősünkkel, vagy az van, amit R2 mondd, hogy ezek az emberek mind-mind a saját körük győztesei. De az csak úgy lehetne a terhes anyuka esetében, ha a magzat halott. Ami nekem túl durva lenne egy anyától. Szerintem amúgy úgy kellett volna befejezni a filmet, az lett volna az igazi dráma. A fickó meghal, a kislány önként lelép, az anya azt hiszi, hogy nyert, és akkor egyszer csak megjelenne a fény a magzaton... és vágás, the end. Na az lett volna az igazán kemény befejezés!

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Szerintem inkább úgy gondolkodnak, hogy csak a legjobb marad. ;)

 

 

Nem tudom, de nekem gyanús, hogy hasonló típusú emberek vannak a végén is, mint akik voltak a körben. Meg nekem durva lenne a terhes anyuka halott magzattal. Nem, szerintem ők lesznek az új kör, azért közelít feléjük az űrhajó.

 

 

 

 

Akár igazad is lehet, de nekem 1:22:35-nél inkább úgy tűnik, ők már végeztek a körükkel. Azért vannak olyan összetételben, amiben vannak. Viszont... itt akkor hiba van, mert nem lehetne a terhes nő élő babával ott.

 

Szóval, lehet, hogy igazad van..

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

50 ember ébred egy teremben, ahol kétpercenként meghal valaki. A baj csak az, hogy az 50 embernek kell saját maguk közül kiválaszatni, ki legyen az.... :)

 

 

Circle

 

Megnéztem. Bár ne tettem volna. Nem mondom érdekes volt de magába az emberi legalja pokolba vitt le. MIlyen "emberek" ezek komolyan?

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

 

Igen de a film legvégén a győztest körülálló emberek között ott egy terhes anyuka.

 

Szóval vagy az van, amit én mondok, hogy mindjárt indul egy új kör, a hősünkkel, vagy az van, amit R2 mondd, hogy ezek az emberek mind-mind a saját körük győztesei. De az csak úgy lehetne a terhes anyuka esetében, ha a magzat halott. Ami nekem túl durva lenne egy anyától. Szerintem amúgy úgy kellett volna befejezni a filmet, az lett volna az igazi dráma. A fickó meghal, a kislány önként lelép, az anya azt hiszi, hogy nyert, és akkor egyszer csak megjelenne a fény a magzaton... és vágás, the end. Na az lett volna az igazán kemény befejezés!

 

 

 

MIért lenne a magzat halott? A mi filmükben a nyomorult aljadék aki elérte hogy a kislány és a terhes csaj is meghaljon, ott ha ez a patkány az egyetemes emberi erkölcs szerint dönt és nem a saját nyomorult életét helyezi előtérbe[ egy gyerek vagy egy terhes nő halála felett akkor a normális az lett volna hogy ő meghal. Ez evidens. És a kislány és a terhes nő majd dönt. Milyen borzalmas pokol lehet annak a lelkében aki képes úgy élni hogy megölt egy kislányt és egy terhes nőt hogy ő éljen. Mindvégig azt hittem ez csak kamu és a végén mindenki él, de így hogy komoly borzasztóan fel vagyok háborodva a túlélő sejthalmazon. Az ilyen nem ember. Többezer éve az a mindent felűlíró erkölcsi parancs hogy a gyerek és a terhes nő szent akár a saját halálom árán is. Itt nem lehet a saját életemre gondolni, ráadásul a terhes nőben ott egy élet ami nem dönthet a körben. Ez iszonyú igazságtalan. De azzá lehetett volna tenni ha a túlélő féreg lelép és a két evidens túlélő a gyermek és a terhes nő marad. Majd ők döntenek a végén. De ne közben döntsenek róluk mások. Én ebben a filmben megint a mai amerikai társadalom önző mivoltát látom. Én maradjak életben a többi dögöljön meg. Főleg az elején a fiatal köcsög irritál aki évszámra bontotta le ki élhet ki nem. Hálistennek megölték hamar.

Véleményem szerint azokat kellett volna azonnal megölni akik másokat minősítettek az életükről kérdeztek és itéletet hoztak felettük.

Szóval a jó vége az lett volna ha a kislány feláldozza magát és a terhes nő marad életben. Igazából nem értem ezt a halott magzatot. A terhes nő egy személynek számít hiába sarjad benne egy élet.

Szóval Donát te anno meg voltál botránkozva hogy én egyetértek a korrupcióval. Most én vagyok rajtad megbotránkozva. Te tényleg zseniálisnak tartod hogy valaki életben marad több ember meggyilkolása után amiben ő is vastagon részt vett és a végén megöl egy kislányt és egy terhes nőt? Téged nem így ismerlek. Ez minden képzeletet felülmúló aljasság és csak undort képes kiváltani.

Úgy beszéltek a szereplőkről mintha egy csomag keksz lenne a tét. Könyörgöm itt emberi életekről van szó. Gondoljatok bele egy percre hogy ti is ott álltok a körben vagy egy hozzátartozótok. Meg vagyok döbbenve a véleményeteken komolyan

 

Szerkesztve: - Frenkie
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Mit nem értesz? Csak azon tűnődöm, önmagában az adrenalin vagy a játékszenvedély elég motiváció-e egy kétes kimenetelű újabb körre.

Nem, én

a terhesre vonatkozó kérdéseidet nem értettem.

De most már képben vagyok. Egész egyszerűen nem vettem észre, hogy kint is volt egy..

Ti róla beszéltetek. Így viszont Donátnak van igaza. Ezek kint nem mind végzősök, mert így nem lehet kijönni.

Csak ez így nagyon gáz vég. Frenkie vel is egyetértek, hogy nagyon féreg dolgok voltak.

Persze lehet, hogy ilyen világ van.

Amúgy Donát 23:43-as hsz-ében van egy szintén mocsok, de logikusabb és jobb befejezés.

 

Szerkesztve: - csoli1138
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.