Ugrás a kommentre

Filmek


Bomarr

Ajánlott hozzászólás

Érdekes ez. Engem kb semennyire sem mozgatott meg. Még az sem biztos, hogy elmegyek rá moziba. Mondjuk ugyan ez igaz esetemben Deadpoolra is. Valahogy az sem érdekel különösebben. Persze mindkettőt meg fogom nézni, és lehet, hogy baromira be fognak jönni, de semmiféle késztetés nem kapott el most még velük kapcsolatban, pláne, hogy nekem ezeket moziban kell(ene) néznem. Ellenben pl az Amerika Kapitány Polgárháborút iszonyúan várom... már jó fél éve!

Szerkesztve: - Darth Riddick
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Moziban én is csak akkor fogom megnézni ha nagyon jó kritikákat kap. Alapból a képregényfilmek hidegen hagynak, de itt legalább úgy tűnik hogy nem az ezerszer látott közhelyekből dolgoznak és nem unalmas szupersrácok lesznek a központban. Ettől még elronthatják. Majd meglátjuk.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

R2!

Tudom, hogy te képben vagy az xpress-es dolgokkal..

Szóval mi a helyzet az Argo 2 vel?

Csak tologatják a megjelenést..És a film is így volt a mozikban..

Miféle átok ül a projekten, hogy mozis premier is nagyon sokat késett -nem is tudom 1-2 évet is?- és dvd-n sem bír megjelenni, pedig tavaly ment nyár elején nem?

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

R2!

Tudom, hogy te képben vagy az xpress-es dolgokkal..

Szóval mi a helyzet az Argo 2 vel?

Csak tologatják a megjelenést..És a film is így volt a mozikban..

Miféle átok ül a projekten, hogy mozis premier is nagyon sokat késett -nem is tudom 1-2 évet is?- és dvd-n sem bír megjelenni, pedig tavaly ment nyár elején nem?

 

Az Argo 2 már megjelent dvd-n, haverom azt kapott karácsonyra. 2015 dec. 8. a dvd megjelenés dátuma.

Szerkesztve: - Darth Cupsy
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Az Argo 2 már megjelent dvd-n, haverom azt kapott karácsonyra. 2015 dec. 8. a dvd megjelenés dátuma.

Érdekes infó..Az xpress mostanra jegyezte csak és áttette február 3-ra.

Továbbá "alternatív módon" sem elérhető, ami szintén érdekes manapság..

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Érdekes infó..Az xpress mostanra jegyezte csak és áttette február 3-ra.

Továbbá "alternatív módon" sem elérhető, ami szintén érdekes manapság..

 

Hát akkor az az xpress hibája.

 

Argo2.jpg

 

 

 

 

Alternatíva: online film nézős oldalakon fenn van dvd minőségben. nCore-on kifejezetten tiltó listán van.

 

 

szerk.:Kíváncsiságból megnéztem egy kevésbé népszerű oldalon és lám aki keres az talál.

Szerkesztve: - Darth Cupsy
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

R2!

Tudom, hogy te képben vagy az xpress-es dolgokkal..

Szóval mi a helyzet az Argo 2 vel?

Csak tologatják a megjelenést..És a film is így volt a mozikban..

Miféle átok ül a projekten, hogy mozis premier is nagyon sokat késett -nem is tudom 1-2 évet is?- és dvd-n sem bír megjelenni, pedig tavaly ment nyár elején nem?

 

Érdekes infó..Az xpress mostanra jegyezte csak és áttette február 3-ra.

Továbbá "alternatív módon" sem elérhető, ami szintén érdekes manapság..

 

Az Argo 2 Média Markt exluziv. Nem az első eset, a Minyonok is először egy hónapig csak a Tescoban volt kapható - szerintem Xpress is úgy tudta, hogy az Argo 2 is egy hónapos kizárólagosságot kapott, de ezek szerint többet.

 

A hazai piacon az sem lenne fura, ha nem is lenne xpressen, csak MM-ban.

 

R2, nekem is lenne egy kérdésem hozzád: A Grönholm módszer (The Method) című filmet láttad már? :)

 

http://www.imdb.com/title/tt0427582/

 

Természetesen. Néhány apróbb bosszantó dolga miatt nem tökéletes, de még így is nagyon jó.

 

A Grönholm módszer

 

 

:)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Köszi a válaszokat. Csak tudjátok nekem az "eredeti" forrásom az xpress, a kalóz meg az ncore.

Meglepődtem, hogy sehol semmi. De már képben vagyok.

Mondjuk, hogy tiltólistán van egy amúgy is kalóz oldalon valami az fura.

De nem is látok bele illetve, nem is foglalkozok azzal, hogy egyes kalóz oldalak, hogy tudnak megmaradni, míg mások lebuknak és eltűnnek..

Ha valaki tart nekem egy pár soros felvilágosítást azt előre is megköszönöm.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nálam a Victoria a top 10-be került volna, egyébként a Mad Max miért teljesített olyan rosszul nálad?

 

A Victoriához, mikor néztem, még nem volt felirat, de ha sokáig még nem lesz, megnézem németül. Vagy lefordítom én magam... de ismerem a koncepciót, lehet, nálam is felkerült volna. Mindegy, akkor jövőre megy az egyéb listára...

 

Mad Max? Mert nekem tulajdonképp csak egy Mad Max létezik, az első. Ez valami eszméletlenül buta MM2 koppintás, újraépülő sziklákkal, gitározó majmokkal egy teherautón, szelektív homokviharral - egy agyatlan két órás látványorgia. Köze nincs ahhoz a Mad Max feelinghez, amiért én anno beleszerettem '84 körül.

Még mindig felhúzom magma, ha rá gondolok. :angry:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Mad Max? Mert nekem tulajdonképp csak egy Mad Max létezik, az első. Ez valami eszméletlenül buta MM2 koppintás, újraépülő sziklákkal, gitározó majmokkal egy teherautón, szelektív homokviharral - egy agyatlan két órás látványorgia. Köze nincs ahhoz a Mad Max feelinghez, amiért én anno beleszerettem '84 körül.

Még mindig felhúzom magma, ha rá gondolok. :angry:

Ezzel maximálisan egyetértek! És az akadémia újfent bizonyítá számomra kifordult értékrendjét, hogy ezt kajálta.."a legjobb film"..El sem hiszem. :pfff:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ezt a hibát sajnos el kell vennem tőled.

Ott nem a kőkapu dől le, a kanyon legtetejét robbantották rá az útra. A kőkapu teljesen sértetlen, visszafelé pedig látható, hogy a sziklatörmelék ott van félre hordva (még csak nem is az egész kőkapu lett megtisztítva, csak egy keskeny sáv), ahogy arra utasítást adott Imortal Joe. A kőkapu csak azután dől le, hogy a két kamion átdózerolt rajta. ;)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.