Ugrás a kommentre

Filmek


Bomarr

Ajánlott hozzászólás

Én csak a WOW-val játszottam, de nem lett egyáltalán kedvenc. Összességében ez a franchise nagyon távol áll tőlem.

Én se játszottam a WoW-tal. A Warcraft-ot regényekből ismertem meg, aztán játszottam a Warcraft II-vel és a III-mal. Nagyon megkedveltem a világot. a regényeket többször is elolvastam.

Hasonló világ amit nagyon szeretek az a Forgotten Realms, a Dragonlance, a Warhammer és Warhammer 40.000. A Forgotten és a Dragonlance a Dungeons and Dragons-höz tartozik, ez utóbbiból valami nagy filmes fatnatsy univerzumot terveznek. Azokat is várom, remélem jók lesznek.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ezekben a Warcraft előzetesekben azt nem értem, hogy egy 150 milliós project hogy nézhet ki csomószor úgy mintha valami direct-to-videos B-film lenne. Az emberi katonák mintha müanyag vérteket hordanának. Nagyon gáz a kinézete. A rendezőben bízok. A Source Code és a Moon is tetszett. Remélem hogy minden rossz előjel ellenére sikerült összehoznia valami érdekeset.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A rendezőben én is bíznék, de állítólag a Blizzard nagyon szorosan fogta a gyeplőt és mindenbe belepofázott (eleve emiatt készült el ilyen lassan, tíz év alatt sikerült összekalapálni). Márpedig, ha egy videojáték fejlesztő és kiadó mondja meg a tutit egy mozifilm készítésekor, akkor ott érzésem szerint nincs miben reménykedni. De persze, ne legyenek igazak ezek a pletykák. Az biztos, hogy látványban ez a film nagyon mű lesz. Nem hiszem, hogy túlzás, ha azt állítom, ilyen béna trükköket Peter Jackson King Kongjában láttam utoljára.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én nyomon követtem a film készítését és szerintem ha valamivel probléma lesz akkor az inkább az hogy Duncan Jones túl nagy Warcraft fan és annyira játékhű filmet akar csinálni hogy közben másodlagossá válik hogy a film az átlag nézőnek is szórakoztató legyen. Az előzetesekből is ez tűnik ki: mintha egy méregdrága rajongói film lenne.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A Hold és a Forráskód nagy kedvenceim. De félek Ducan Jones üde-friss tehetségét most nem hagyják érvényesülni.

Dzséjt?

A weta-s King Kong trükkök bénák volnának? Nekem anno tetszettek! Akarsz róla beszélni? Ne kímélj! ;)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ha jól tudom a Warcraft film célja amúgy is ez valóságtól jobban elkülönülőbb látványvilág volt (nem úgy mint pl. egy Gyűrűk Urában), például lesznek benne olyan kardok amiket ember az életben nem emelne fel, ebben mégis hadonászni fognak vele :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

De ha elrugaszkodott látványvilágot akartak akkor miért vannak a filmben élőszereplős részek? Miért nem lett az egész számítógéppel megcsinálva? Az orkos jelenetekkel se lenne semmi baj ha nem lennének kontrasztként ott az emberek, akik sokszor még a hátterektől is elütnek.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A Hold és a Forráskód nekem is bejött. Igaz csak egyszer láttam őket és nem igazán érzem szükségét az ismétlésnek. Azonban ezt a WarCraftot tán egyáltalán nem fogom meglesni. Sose érdekelt a WarCraft frencsájz és asszem hogy ezután se fog.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Hát nem tudom... Lehet, hogy a tisztán animációs film sokakat eltántorítana, de inkább egy igényes és szép animációs film, mint egy botrányosan fosul kinéző "normál". Hiába lesz élőszereplős a film, ha annyira trén fest majd, hogy mindenki csak röhög, a fejét fogja vagy káromkodik rajta. Szóval, ha teljesen animációs lenne, akkor mondjuk fele annyian néznék meg, de nekik tetszhetne is, így meg megnézik többen, de kb. senkinek nem fog bejönni.

Szerkesztve: - pb69
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Amikor bemutatták a Beowulf-ot (kifejezetten felnőtteknek készült full CGI fantasy) a nézők elég jól megértették, hogy miről van szó. Nem értem itt miért lett volna másképp.

Jó a példa. De nekem egyeltalán nem tetszett.

Ahol tetszett, az egyedül a Polar Express.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én vagyok az egyetlen, aki nincs kiakadva a WarCraft látványán? Nem, nem vagyok elájulva sem tőle, de nem értem ezt az irdatlan kiakadást sem. És nem, a centit sem vágom, hogy láthassam a filmet, de simán beülök rá moziba. Ha nem lenne WarCraft film szvsz (most még ezt mondom) akkor sem vesztettem volna semmit, de mivel van (és hála égnek nem a WOW-ot veszi alapul, hanem a számomra kedvelt WC stratégiai játékokat) így azért valamennyire kíváncsi vagyok rá, pont annyira, hogy megnézzem moziban :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én vagyok az egyetlen, aki nincs kiakadva a WarCraft látványán? Nem, nem vagyok elájulva sem tőle, de nem értem ezt az irdatlan kiakadást sem. És nem, a centit sem vágom, hogy láthassam a filmet, de simán beülök rá moziba. Ha nem lenne WarCraft film szvsz (most még ezt mondom) akkor sem vesztettem volna semmit, de mivel van (és hála égnek nem a WOW-ot veszi alapul, hanem a számomra kedvelt WC stratégiai játékokat) így azért valamennyire kíváncsi vagyok rá, pont annyira, hogy megnézzem moziban :)

 

Nekem sincs vele semmi bajom.

 

Írtad, hogy a WoW nem jött be, akkor gondolom nem sokat játszottál vele. A WoW története sem olyan rossz ám, hogy ördögtől való legyen filmet készíteni belőle. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Írtad, hogy a WoW nem jött be, akkor gondolom nem sokat játszottál vele. A WoW története sem olyan rossz ám, hogy ördögtől való legyen filmet készíteni belőle. :)

 

Nem is állítottam, hogy a WoW története ördögtől való lenne, de mivel hozzám nem áll közel, hanem inkább a WC játékok sztorija, így ez a reakció részemről talán nem meglepő.

 

Egyébként valóban nem sokat toltam. Alapvetően ahhoz, hogy nem sokat toltam az is hozzátartozik, hogy nem szeretem (nagyon nem) az mmo rpg-ket!

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A Hold és a Forráskód nagy kedvenceim. De félek Ducan Jones üde-friss tehetségét most nem hagyják érvényesülni.

Dzséjt?

A weta-s King Kong trükkök bénák volnának? Nekem anno tetszettek! Akarsz róla beszélni? Ne kímélj! ;)

:D

Én személy szerint a legbénább filmtrükkökkel megáldott filmek egyikének tartom. Amikor hőseink a dinoszauruszok lába között szaladgálnak, hát az meg top 10-es gáz jelenet. Nagyon-nagyon sz*r a CGI abban a filmben. Semminek nem érezni a súlyát, rosszak a montírozás iszonyú béna (konkrétan több esetben átfutnak a szereplők a dínókon), a lények mozgása iszonyú természetellenes, stb. King Kongot nagyon szépen kidolgozták, de minden más nagyon béna. Nálam itt bizonyosodott be, hogy a WETA mennyivel gyengébb cég, mint az ILM, és hogy mi a fő gond velük: túlságosan részletesen dolgoznak és túlzsúfolják a képet.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.