Ugrás a kommentre

Filmek


Bomarr

Ajánlott hozzászólás

Trükk szempontból. BB-8 nagyon jó de (pont azért, mert ő valódi) nem tudom mennyire számít vizuális effektnek. A legjobb robot színész kategóriát simán megnyerné, ha lenne olyan :)

Száz százalékosan trükk (attól, hogy valami robot vagy maszk vagy akármicsoda, még trükk), ráadásul, nem mindig valódi robot. Sőt, ha megnéznéd a trükköket ecsetelő filmeket, megdöbbennél, hány helyen CGI BB-8 is. Vagy más lények. Trükktechnikailag jelenleg SW berkekben az ep7 kenterbe veri a másik hatot. Ami persze nem csoda, mivel a legfiatalabb, így a legkorszerűbb trükkökkel dolgozhattak a filmesek.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A Visszatérőt és a Spotlight-ot biztos megnézem. Előbbi január hetedike óta várat magára úgyhogy ideje lenne már megnézni.

 

 

On 2016. 02. 29. at 11:28 PM, Donát said:

Hihetetlen arc. :) Köszi Rog, hogy felhívtad rá a figyelmet.

On 2016. 03. 01. at 5:02 PM, MissKarrde said:

Szuper! Köszi :)

Szívesen! :)

 

 

On 2016. 03. 01. at 7:30 PM, JakeSully said:

Helyreállt az egyensúly :D:lol:

Leo, a kiválasztott. :D

 

 

On 2016. 03. 01. at 9:02 PM, Yoda József said:

Daisy díjátadó volt ugye? Melyik kategóriában?

Legjobb dokumentumfilm

Szerkesztve: - Rog
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Miért? Mert nagyon jó film és izgalmas a nyomozás ahogy egyre jobban beleássák magukat és a film a végén érdekes tényeket közöl ami után utólag még érdekessé teszi a filmet.

A téma miatt, a pedofíliát egyszerűen semmilyen mértékben nem veszi be a gyomrom, kerülöm az ezzel kapcsolatos cikkek olvasását is.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én biztos megnézem a Saul fiát annak ellenére, hogy nem tudnak érdekelni az ilyesfajta filmek. Annyi díjat kapott, hogy egyszerűen látnom kell miért kajálja mindenki.

 

Kéreszkedj be egy iskolamoziba.... :D most még jobban fogják nyomni a gyerekeknek is. Meg lehet nézni, de engem - többek között - pont az a nézőpontja zavart, ami miatt díjakat kapott.

 

Egyébként meg...ha mondjuk a környezetvédelemről szólna,soha nem jut ilyen messze. Nem jó film, de a miénk, végre újra van szobrunk. :yeah:

 

A téma miatt, a pedofíliát egyszerűen semmilyen mértékben nem veszi be a gyomrom, kerülöm az ezzel kapcsolatos cikkek olvasását is.

 

Igazából megnézheted, semmi explicit ábrázolás nincs benne: sajnos pont csak a felszínt kapargatja. Sokkal inkább újságírós film, mint pedofíliás.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nem szokásom egy filmet azelőtt gyalázni, hogy megnéztem volna, kivéve, ha a címe Prometheus és Ridley Scott rendezi (bocs, nem tudtam kihagyni :P:D), de ez SZ*R!!!!!! :fuckoff:

http://www.youtube.com/watch?v=w3ugHP-yZXw

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Igazából megnézheted, semmi explicit ábrázolás nincs benne: sajnos pont csak a felszínt kapargatja. Sokkal inkább újságírós film, mint pedofíliás.

Saját értelmezésemben ez egy újságírós film :) Nem az volt a lényeg, ami után oknyomoztak.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nagyon nagy a csönd az új Warcraft mozi körül... vajon miért? :(

Mert a Deadpool siker után úgy döntöttek hegy R-besorolású csinálnak belőle hogy mentség a menthetőt......természetesen csak tréfa.... nincs semmiféle csönd csak nyáron jön a film bőven ráérnek még a marketinggel. TFA is csak ősszel indította a rakétákat.

Szerkesztve: - Fulcrum
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nem szokásom egy filmet azelőtt gyalázni, hogy megnéztem volna, kivéve, ha a címe Prometheus és Ridley Scott rendezi (bocs, nem tudtam kihagyni :P:D), de ez SZ*R!!!!!! :fuckoff:

Tejószagú atyaég...

És az a durva, hogy a legtöbb amerikai vigjátéknál az előzetesekbe még a jobb poénokat szokták belepakolni. Ha itt is ez a helyzet, akkor ez nem kicsit lesz rettenetes.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ami a Batman v Superman-ból kimaradt :D

https://www.facebook.com/CineStarhu/videos/1141458595878867/

 

Mindig is csíptem Jimmy Kimmel-t! :)

 

----------------

 

Donát, mi erőltetett? A Jimmy Kimmel videó vagy a Ghostbusters trailer? Az utóbbival egyetértek! :)

Szerkesztve: - Darth Riddick
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Tejószagú atyaég...

És az a durva, hogy a legtöbb amerikai vigjátéknál az előzetesekbe még a jobb poénokat szokták belepakolni. Ha itt is ez a helyzet, akkor ez nem kicsit lesz rettenetes.

Márpedig attól félek, hogy ezek a legjobb poénok...

 

Tegnapelőtt néztem meg az eredetit Blu-rayen. A 30 éves évforduló kiadása, akkor is vettem meg, de a mai napig nem vettem rá magam, mert nem az eredeti magyar szinkron van rajta - viszont most újra elővettem a játékot, ami ugye eleve nem magyar, és már amúgy is párszor végigjátszottam, így úgy voltam vele, hogy mostanra hozzászoktam az angol hangokhoz. (Aki véletlen nem tudná: a Ghostbusters: The Video Game a hivatalos harmadik rész, és Sigourney Weaveren és Rick Moranison kívül az összes főbb szereplő a hangját és az arcát adta a játékhoz, sőt, a sztorit is Dan Aykroyd és Harold Ramis írta, akárcsak a filmekét).

Szóval, megnéztem angolul, és így baromi jó volt. Oké, a trükkök nem időtállóak, bár még nem is rosszak, nem öregedett olyan rosszul, mint sok más vele egykorú film. A hangulat is remek, a poénok is ülnek, pedig hát mindet ismerem. És a hangulat egyszerűen pazar. Van, amikor könnyed, van, amikor félelmetes. A protonfegyverek bekapcsolása számomra ugyanolyan ikonikus, mint a fénykard aktiválása, az Ecto-1 szirénáját ugyanúgy azonnal felismerem, mint egy TIE vadász hatóművének a hangját.

Szóval, az eredeti Ghostbusters és nyugodtan mondhatjuk, hogy a Ghostbusters II is örök klasszikus marad. Ez az új meg egy fos. Az eredetiek humorát, hangulatát és lelkét nyomokban sem tartalmazza.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ez az új eresztés tényleg elég trének ígérkezik. De sebaj. Az első még mindig ott van nekem. Igaz azt csak valamikor 1992 és 1995 között bírtam nagyon. Azóta valamelyest mérséklődött a dolog.

Szerkesztve: - Rog
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Igazából megnézheted, semmi explicit ábrázolás nincs benne: sajnos pont csak a felszínt kapargatja. Sokkal inkább újságírós film, mint pedofíliás.

Nute, ne hallgass R2-ra. Ha herótod van a témától, semmi esetre se nézd meg a filmet.

 

Én megnéztem, szerintem jó kis film, és jól bemutatja a katolikus egyház "fedhetetlenségét".

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nem szokásom egy filmet azelőtt gyalázni, hogy megnéztem volna, kivéve, ha a címe Prometheus és Ridley Scott rendezi (bocs, nem tudtam kihagyni :P:D), de ez SZ*R!!!!!! :fuckoff:

Megérdemelten lesz óriási bukta! Egyszer sem voltam képes mosolyra húzni a számat! :(

Azért kár érte. Nagyon szeretem az eredetit!

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nute, ne hallgass R2-ra. Ha herótod van a témától, semmi esetre se nézd meg a filmet.

 

Én megnéztem, szerintem jó kis film, és jól bemutatja a katolikus egyház "fedhetetlenségét".

 

 

Persze, ha annyira irtózik a témától, ne hallgasson rám, nem venném a szívemre, ha rosszul lenne...

 

De nekem ez a mozi megint csak a felszínt kapargatja a témában, teljesen elsumákol mindent az egyházi pedofíliával kapcsolatban. Kicsit olyan gumicsont jellegű az egész, amin most elrágódik a világ és semmi nem változik.

 

De nem volt rossz, tényleg nem: nekem egy jó újságírós mozi, de nem pedofilos. A Pokoli leckétől pl. fényévekre van.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Persze, ha annyira irtózik a témától, ne hallgasson rám, nem venném a szívemre, ha rosszul lenne...

 

De nekem ez a mozi megint csak a felszínt kapargatja a témában, teljesen elsumákol mindent az egyházi pedofíliával kapcsolatban. Kicsit olyan gumicsont jellegű az egész, amin most elrágódik a világ és semmi nem változik.

 

De nem volt rossz, tényleg nem: nekem egy jó újságírós mozi, de nem pedofilos. A Pokoli leckétől pl. fényévekre van.

Szerintem abszolút nemcsak a felszínt kapargatja, hiszen felmegy egészen a Vatikánig.

 

Egyébként mint filmblog tulajdonosnak, jobban kéne ügyelned, hogy kinek mit ajánlasz. Nute írta, hogy az egész témától kikészül, márpedig itt bőven vannak olyan ecsetelések és történések, ami alighanem kiverné nála azt a bizonyos biztosítékot.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.