Ugrás a kommentre

Filmek


Bomarr

Ajánlott hozzászólás

Olyan kis szépke! Nem is lehet belekötni!

Tökéletes star wars-lány! :love:

A kis százszorszépke. :D

Amúgy nemrég lett vége a "Prediknek". Tényleg jó volt a három filmet egymást követő napokon letudni. :cool:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A kis százszorszépke. :D

Amúgy nemrég lett vége a "Prediknek". Tényleg jó volt a három filmet egymást követő napokon letudni. :cool:

Zsír! :D

Lehet, hogy már nem tartasz velem, de én nekifutok a "vs"-filmeknek.

Évek óta nem láttam őket, és van bővített változatuk is szinkronnal!

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Valamikor belefutottam hogy bővített AvP-k is vannak de még nem ismerkedtem meg velük. Az első eresztést csak meglesem ma este aztán majd eldől hogy a másikra is sort kerítek-e.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Úgy tűnik, Vasember és Amerika kapitány csak egymást fogják csapkodni. Batman és Superman már egy városrészt gyúr le. De az X-men csapata játszik itt nagyban, ők a világ lezúzására hajtanak. Nem is értem, miért üldözik őket a jövőben. :D

http://www.youtube.com/watch?v=PfBVIHgQbYk

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Az eredeti az egyik legnagyobb kedvenc filmem, minden percét imádom. :) Ez egy felesleges remake, lehet, hogy látványos lesz, de a lélek kiveszett belőle (habár a jelenetek alapján az 1959-es kocsiverseny látványra lazán kenterbe veri az ittenit).

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A Nő(2013)

 

Ezt a filmet még MissKarrde ajánlotta amit ezúton is köszönök neki mert nagyon tetszett. A történet annyi hogy a nem túl távoli jövőben Theodore Twombly(Joaquin Phoenix) egy magányos válófélben lévő bérlevélíró(emberek helyett megírja a leveleiket, pl férjtől a feleségnek, mamától az unokának), aki egy éve külön él a feleségétől - csak a válási papírok aláírása van hátra - beszerez egy olyan operációs rendszert mely tulajdonképpen egy mesterséges intelligencia is. Elkezdenek beszélgetni és innen érdekes a történet.

Pl elég sokszor magamra ismertem, át tudtam érezni a férfi kinlódását vágyakozását a szeretetre és szerelemre. Nagyon okos gondolatok hangzanak el párkapcsolatokról, férfi-nő közötti együttlétről. Tulajdonképpen az MI tanítja a férfit hogy vállalja fel az érzelmeit. Maga a világ is olyan technokrata, a város is olyan szürkés,az élet benne meg monoton a sok kütyütől. Sok kérdés is felmerül. Beleszerethetünk-e egy programba? Miként tudunk emberi kapcsolatokat kezdeményezni és megtartani ebben a nagyon gyorsan fejlődő világban?

Joaquin Phoenix alakítása lenyűgöző, én nagyon örülök hogy visszatért a filmezéshez, mert remek színész.

 

Egyszóval aki egy remek filmet akar látni és nem tart egy kis önvizsgálattól ne hagyja ki. Utószóként annyit még hogy ebben a filmben láttam eddig a legszimpatikusabb MI-t.

 

10/10

 

 

De ha már Joaquin Phoenix szóba került ajánlanék tőle egy tavalyi filmet melyet Woody Allen rendezett. A cime: Abszurd alak(Irrational Man).

 

Phoenix egy piás, életunt filozófiaprofesszort alakít, aki egy kisvárosi főiskolára megy tanítani. Itt közelebbi kapcsolatba kerül egy lánydiákjával, főleg szellemileg mely hölgynek tetszik a professzor úr lazasága és őszintesége. Egy nap egy büfében kihallgatnak egy beszélgetést mely mindent megváltoztat és a professzort olyan döntést hoz mely életigenlővé teszi, de az ár hatalmas melyet fizet érte.

Ami ebben a filmben tetszett az a nagyon jól müködő kémia a professzor és tanítványa között és a kitünő intellektuális párbeszédek. Persze Phoenix itt is igazolja milyen jó színész, de maga a történet , a szereplők közötti kohézió is nagyon egyben van.

Én nagyon jól szórakoztam rajta.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Frenkie, örülök, hogy tetszett a film, amit ajánlottam :)

Az Irrational man a gépemen leledzik (JP még mindig a kedvenceim között van), csak még nem láttam, de hamarosan sort kerítek rá.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.