Ugrás a kommentre

Filmek


Bomarr

Ajánlott hozzászólás

A Galaxis őrzői nekem is tetszett, de gyanítom, csak a sci-fi jellege miatt. A többit maximum egyszer nézhető alkotásnak tartom.

 

Remélem, a DC tényleg megbukik ezzel a projekttel, mert éppen elég 4-5 szuperhős izé egy évben, nem kell 7-8.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Remélem, a DC tényleg megbukik ezzel a projekttel, mert éppen elég 4-5 szuperhős izé egy évben, nem kell 7-8.

Szinte kizárt hogy megbukjon. A jegy-elővásárlások alapján a hétvégén csak az USA-ban 150-160 millió dollárt fog hozni. Nemzetközi szinten vasárnap végére valószínűleg már meglesz a 300 milliós forgalom.

Bár a gyenge kritikák miatt valszeg sokat fog esni a következő hetekre, így is egy rakás pénzt fog termelni. És még az is lehet hogy a nézők tojnak majd a kritikákra. Elég csak megnézni a Transformers franchise-t. Az ítészek rendre szénné alázzák, ehhez képest már az 5, 6 és a 7-dik rész is tervbe van véve.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én szeretem a szuperhős múvikat szóval szerintem csak nyomassák dögivel! :P

 

Ha meg neked nem tetszik akkor nem kell megnézni.

Ott a pont. Sosem értettem, miért kell drukkolni, kívánni, imádkozni azért, hogy ha egy film vagy sorozat nem tetszik, akkor bukjon meg és soha többé ne legyen, mert ezzel tulajdonképpen a saját ízlését akarja érvényesíteni, és elvenni attól, akinek tetszik az a sorozat vagy film. Csak mert neki nem tetszik. Azért ez valahol az önzés csúcsa. Ha nem tetszik, nem kell nézni, de nem kéne ettől még azért imádkozni, hogy más se nézhesse. :roll:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Szerintem egyedül leszek a fórumon akinek összeségében tetszett a film. Holnap majd írok egy hosszabb véleményt is szerintem.

Nekem is tetszett

Batman nagyon király volt benne. Pedig féltem milyen lesz az új szinésszel.

Most rögtön akarok egy önálló Batman filmet :D

Nem egyszer sikerült meglepniük. Bár az álom jelenetek nem tetszettek.

A vége meg :o nem találok szavakat.

 

most akkor superman végleg halott?

Soha nem gondoltam volna hogy ezt meglépik :o kb mint ha amerika kapitányt megölték volna a bosszúállókban. Tökösek a dcnél annyi szent :D A film végén mintha megmozdult volna a homok a koporsón. Jól láttam? Az vajon mi lehetett?

 

Szerkesztve: - ati
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nekem is tetszett

Batman nagyon király volt benne. Pedig féltem milyen lesz az új szinésszel.

Most rögtön akarok egy önálló Batman filmet :D

Nem egyszer sikerült meglepniük. Bár az álom jelenetek nem tetszettek.

A vége meg :o nem találok szavakat.

 

most akkor superman végleg halott?

Soha nem gondoltam volna hogy ezt meglépik :o kb mint ha amerika kapitányt megölték volna a bosszúállókban. Tökösek a dcnél annyi szent :D A film végén mintha megmozdult volna a homok a koporsón. Jól láttam? Az vajon mi lehetett?

 

 

 

Nem halt meg végleg, képregényekben is visszatért. Volt is a végén apró utalás rá, hiszen a föld megmozdult a koporsón.

 

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nem értem mire fel van ez a nagy BvS utálat. Amikor ilyen 10/3 meg ilyen kritikákat láttok akkor azok még akkor nem láttak szar filmet. Mert ha egy nagy elvársokkal várt film nem üti meg 10/10 vagy 10/9 akkor az már egyből 10/3 lesz. Mintha nem létezne közép út. A film egy átlagosan jó képregény film. Nem a legjobb de nem is legszarabb. A Marvel filmek legnagyobb részét veri.

 

Pozitívumok:

A zene. Wonder Woman témája nagyon jó és nagyon eredeti.

Wonder Woman nagyon érdekes karakter tavaly én lettem volna a legnagyobb ellenzője a filmjének. De most kifejezetten várom.

Batman verekedései: Egyik Nolen filmbe se volt ilyen jó verekedése.

Az új Batman is nagyon jó sokkal félelmetesebb és kegyetlenebb mint bármelyik eddigi Batman.

Jeremy Irons Alfrédja.

Látvány.

A kezdő nyitány.

Tele volt sokk kis apróbb utalásokkal a jövőbeli filmekre. Az egyik nagyon érdekes volt.

 

Negatívumok:

A forgatókönyvén lehetett volna még dolgozni. Össze-vissza ugráltak a szálak között a film első felébe mintha nem tudták volna hogy mit akarjanak. Batman vs Superman se volt igazán jól felvezetve. Kicsit jobban kikellet volna bontani a karaktereket.

Luthor talán egy kicsit negatív nálam nem volt vele nagy bajom de nem volt annyira jó. De mentsége legyen ez egy Previously on Lex Luthor volt. Az igazi Luthor-t még nem láttuk.

Nem voltak benne igazán nagy meglepetések. Marketingeseknek sikerült megint jól elb***ni.

Ez nem feltétlenül a film hibája inkább a DC-é.

 

 

Végén a csata olyan méreteket öltött ami eddig egyik Marvel filmbe se volt és ott pedig már 3. fázisban vannak. Túl korainak érzek egy ilyen ellenfélt 2. filmben. Wonder Super és Doomsday-hez képest Batman se hol nincs (kispadra is tették a film végén) de a teljes Öngyilkos osztag Jokerrel az élen is nevetségesek annyira esélytelenek lenének ellenük valahogy túl nagy a különbség. És ez a Marvel-nél is így van de ott valahogy nem ennyire szembetűnő. El nem tudom képzelni ezek után mik fognak jönni hogy ezt übereljék. Tippre gondolom egy sereg vagy legalábbis több nagyon erős ellenfél jön majd a Igazság Ligája ellen.

 

 

 

Az már hivatalos hogy a Blue-ray kiadás fél órával hosszabb lesz valószínűleg az javítani fog az összképen. Érezni lehetett hogy szét volt vágva a film.

Szerkesztve: - Fulcrum
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Fulcrum jól összefoglalta, én is ugyanezeket gondolom a filmről, annyi, hogy nekem Luthor bejött különösen a monológjai, csak néha nem értettem, hogy mit miért csinál, de ezt felirom a rossz vágásoknak. Várom a 30 perccel hosszabb változatot.

 

szerk: Most olvasom, hogy lesz egy ultimate kiadás is, amiben másfél órányi extra anyag lesz! Ilyen menő szobrokkal.

 

10399661_1099928453403462_1626625573755305469_n.jpg?oh=de77e1a349022047d7bb7d228c429122&oe=577F0920&__gda__=1469164715_cb770767650e8b523eaa543e4dd94e49

Szerkesztve: - luke19
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A BvS egyelőre erősen kezdett. A csütörtök esti/éjféli vetítésekből 27.7 millió dollár jött össze (a második Avengers film az Ultron kora anno 26,6 milliót hozott össze ennyi idő alatt).

Mondjuk az egyik BO elemző fórumon az egyik kedvenc megszólalásom az alábbi volt: "Kár, hogy a Star Wars tönkrevágott mindent és most már a fantasztikus eredmények is átlagosnak tűnnek"

 

Az Ébredő Erő az esti vetítéseken 57 millióval kezdett :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Fulcrum: Igazából a 10/3 és a 10/5 között nem sok különbség van. Általában az ember egyiket sem akarja látni, mert kár belé az idő.

Igen de ez nem az szint hogy kár bele az idő. Legalábbis az olyan embernek aki valamilyen szintem érdekli a képregény filmek. Ha egy átlagos filmes szemmel kéne vizsgálni akkor sokk helyen belelehetne kötni a filmbe (mint ahogy a legtöbb képregény filmben). De mivel ez egy képregény film így az gondolom másképp kell értékelni.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Új vagyok a fórumon, így remélem nem követek el szentségtörést, ha néha majd a SW-tól teljesen független filmeket is felhozok itt,

melyek nem tartoznak még az érintőleges kategóriába sem (pl. a Marvel-filmeket nem szeretem egyáltalán, és

úgy összességében semmilyen "szuperhőst" nem díjazok). A TLOTR viszont jöhet, az extended verziók.

 

Ellenben szeretem a komolyabb drámákat, legtöbbször rendező szerint választok.

Szeretitek Frank Darabont munkásságát? Az általam leginkább nagyrabecsült rendező, sajnos nagyon ritkán

jelentkezik mozifilmmel és a '90-es évek sikereit egyelőre nem tudja felidézni, bár valószínűleg a nagyfokú

elfogultságom okán nekem a The Majestic és a Köd is tetszett, összességében. De voltak fenntartásaim is.

Ellenben a Remény rabjai és a Halálsoron a mozitörténet legszebb lapjaira

kívánkoznak, szerintem mindkét alapmű hibátlan. Ezek a filmek nálam a klasszikus SW epizódok után

rögtön következnek a sorban, bár a pontos sorrendiség tulajdonképpen nem lényeges (csak az, hogy

az Ep. V. van az első helyen legalábbis nálam és onnan már kb. biztos, hogy nem is fog elmozdulni). :)

 

A legjobb korszak számomra az összes filmtermést tekintve a '90-es évek - főleg az első fele - voltak. Viszont még

manapság is készülnek nagyon jó sőt zseniális filmek, csak már jóval csekélyebb számban. A feladat, hogy

mindezeket kiszűrjük a tömegből...

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Új vagyok a fórumon, így remélem nem követek el szentségtörést, ha néha majd a SW-tól teljesen független filmeket is felhozok itt,

melyek nem tartoznak még az érintőleges kategóriába sem

Ez a "Külvilág" szekció, szóval ebben a topikban bármilyen filmről lehet beszélgetni kezdve a Sátántangótól a Transformer n+1-ig (hogy két, egymástól univerzumnyi távolságban lévő filmeket említsek).

 

Frank Darabont munkásságát én kedvelem.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A legjobb korszak számomra az összes filmtermést tekintve a '90-es évek - főleg az első fele - voltak. Viszont még

manapság is készülnek nagyon jó sőt zseniális filmek, csak már jóval csekélyebb számban. A feladat, hogy

mindezeket kiszűrjük a tömegből...

 

Érdekes hogy mindenki a gyermekkora, éveit tekinti az aranykornak. Vélhetően te a 80-as évek végén 90-es években voltál gyerek, vagy tini. Én a 70-es évek végén, a 80-as években voltam gyerek, ami egybeesett Hollywood egyik aranykorával. A SW-t én még a fapados mozikban néztem 30 Ft-ért. Azok voltak a nagy idők. Azóta ég a tűz közel 30 akárhány éve.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Pécsi, kérlek, tanulj már meg idézni, mert kezdem unni, hogy mindig utána kell szerkesztenem a posztjaidat. Az első

tagot ne töröld, különben nem lesz idézet. Csak a két tag közötti részt kell törölni.
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

De kap, csak általában a hozzászólásba szerkesztem bele, de most kíváncsi voltam, hogy így hatásosabb lesz-e.

Másrészt, nem tévesztettél kicsit topicot? A cirkálóról itt egy szót sem váltottunk. ;):P

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Los últimos días

 

Ezt a spanyol remekművet(igen az) R2-D2 ajánlotta pár napja. Amit ő ajánl az nálam garancia a minőségre, a szokatlanra és újra. Ezúttal sem csalódtam. A kritikájával 100 százalékban egyetértek, magam is úgy láttam a filmet ahogy ő sőt még hasonló gondolatok fogalmazódtak meg bennem is a film nézése során. Ami azért meglepő mert pl a Fear The Walking Dead első évada gyökeresen ellentétes véleményt hozott ki belőlünk.

A kritikája itt található.

 

Pár észrevétel azért spoiler gomb mögött főleg R2-D2-nek.

 

 

Szerintem a végén az lehetett a megoldás, hogy abból az épületből ahol a nő volt mehetett alagút, csatorna másfelé ahol volt bolt. Ott tudtak kaját szerezni. Illetve van egy jelenet mikor a férfi fekszik, mellette a baba és az asszony. Mögöttük látni egyfajta kertet ahol szerintem termeltek zöldséget, gyümölcsöt. Ráadásul csak pár évig kellett kihúzni hisz a gyerek mivel immunis volt a vírusra így mikor nagyobb lett el lehetett küldeni olyan boltokba kajáért ahova nem vezetett földalatti járat. Az elvileg tele volt kajával hisz senki nem fért hozzá. Ok, persze itt felvetődik az is hogy meddig jó egy kaja. A vége érdekes, nekem az jött le hogy a fiatalok elmennek közösséget alapítanak és ők lesznek az emberiség megmentői mert ők immunisak. Én azon morfondíroztam hogy vajon a szülök mennyi tudásanyagot adtak át nekik a modern technológiából. Mert ok hogy nem halnak me ga szabadban de ha nem tudják újraindítani a modern gépeket, erőműveket, szolgáltatásokat akkor megint kezdődik előlről kb 200 év, újra fel kell találni mindent. Ami pedig egy nagy tanulság volt, hogy sosem rossz helyzet egy gyerekre. Mert ok hogy a civilizációnak vége lett, de pont a gyerek fogja újra elindítani.

 

 

 

Donát, te láttad már? Szerintem mi ketten vagyunk itt R2-D2 "rajongói".

Szerkesztve: - Frenkie
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Los últimos días

 

Pár észrevétel azért spoiler gomb mögött főleg R2-D2-nek.

 

 

Szerintem a végén az lehetett a megoldás, hogy abból az épületből ahol a nő volt mehetett alagút, csatorna másfelé ahol volt bolt. Ott tudtak kaját szerezni. Illetve van egy jelenet mikor a férfi fekszik, mellette a baba és az asszony. Mögöttük látni egyfajta kertet ahol szerintem termeltek zöldséget, gyümölcsöt. Ráadásul csak pár évig kellett kihúzni hisz a gyerek mivel immunis volt a vírusra így mikor nagyobb lett el lehetett küldeni olyan boltokba kajáért ahova nem vezetett földalatti járat. Az elvileg tele volt kajával hisz senki nem fért hozzá. Ok, persze itt felvetődik az is hogy meddig jó egy kaja. A vége érdekes, nekem az jött le hogy a fiatalok elmennek közösséget alapítanak és ők lesznek az emberiség megmentői mert ők immunisak. Én azon morfondíroztam hogy vajon a szülök mennyi tudásanyagot adtak át nekik a modern technológiából. Mert ok hogy nem halnak me ga szabadban de ha nem tudják újraindítani a modern gépeket, erőműveket, szolgáltatásokat akkor megint kezdődik előlről kb 200 év, újra fel kell találni mindent. Ami pedig egy nagy tanulság volt, hogy sosem rossz helyzet egy gyerekre. Mert ok hogy a civilizációnak vége lett, de pont a gyerek fogja újra elindítani.

 

 

 

 

De rendes vagy, köszi!

 

 

Abban feltétlenül igazad van, hogy a kaját meg lehet oldani, már másnap én is átgondoltam, és tényleg: az, hogy egyik irányból nem lehetett bejutni, az nem zárja ki azt, hogy másik irányba nincs kijárat. Meg hát ugye az elején is kidöntötték a falat... :hmm: Az is igaz, hogy a gyerek is kimehetett... Ugyanakkor a víz, villany, egézség hármassal továbbra is gondom van. Egy gyereket megszülni, felnevelni, nem hétköznapi dolog - legalábbis én nem tudnám elképelni, mit csináltam volna alapvető civilizációs vívmányok nélkül, mikor kicsik voltak a gyerekeim. Ugyanakkor ez magának a filmnek az értékéből nem von le, csak a finálét teszi kissé elnagyoltá.

 

 

No, ha ez tetszett, kíváncsi vagyok, mit szólsz a másikhoz. Szerintem az sokkal jobb. Más, de jobb. ;)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Tegnap voltam BvS-t nézni, és azt kell mondjam, hogy nem volt olyan rossz, mint amilyenre számítottam. Snyder úgy oldotta meg a sok karaktert, hogy főleg csak Batmanen és Lexen volt a főhangsúly (de "szerencsére" Lois-ra és a történet szempontjából teljesen felesleges nyomozására is jutott bőven idő). Superman ott van, de vele inkább csak történnek az események. Wonder Women fel-fel tűnik a film során, de csodálkoznék, ha lett volna 10 összetett mondata. Az utolsó fél óra meg tömény harc volt, amiben ugyan logikailag néha nagyon kilógott a lóláb, de látványos és egy kicsit meglepő is volt. A többit spoiler mögött

 

A film eleje ugye arról szól, hogy Lex rá akarja húzni Supermanre a vizes lepedőt, azzal, hogy rákeni a mészárlást, csak azt nem értem, hogy miként: azokat az embereket lelőtték. A kísérleti lövedék csaknem ütésnyomokat (vagy lézernyomokat) hagyott?

Aztán Clarke elkezd írni Batman tevékenységéről, de ez a szál is a semmibe vezet, nincs különösebb hatással Supermen érzelmeire Batmannel kapcsolatban (legalábbis nem látható).

Lois nyomozásáról már ne is beszéljek: kiderítette, hogy Lex áll az egész mögött, de mire is ment vele? Értesítette Superment? Nem. Értesítette a hatóságokat? Nem. Értesítette a médiát? Nem. Meg tudta ezzel előzni, hogy elkapják? Nem. Egyszerűen semmi értelme nem volt, azt leszámítva, hogy rávezesse a nézőt arra, amit már amúgy is tudott: Lex gonosz és be akarja sározni Supermant.

A vége meg egyszerűen nonsense: miért nem WW kapta fel a lándzsát és szúrta le Doomsdayt? Az ereje a látottak alapján neki is meglett volna ehhez (főleg a legyengített DD ellen). Talán kevésbé lett volna drámai és komor a vége, de ez így egyszerű írói hanyagság.

 

Számomra a legnagyobb pozitívum Bruce látomása volt az elszabadult Supermanről. Ott az akció is jó volt, működött a komorság és a reményvesztettség is. Remélem erre a későbbiekben jobban ráfekszenek

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Érdekes hogy mindenki a gyermekkora, éveit tekinti az aranykornak. Vélhetően te a 80-as évek végén 90-es években voltál gyerek, vagy tini. Én a 70-es évek végén, a 80-as években voltam gyerek, ami egybeesett Hollywood egyik aranykorával. A SW-t én még a fapados mozikban néztem 30 Ft-ért. Azok voltak a nagy idők. Azóta ég a tűz közel 30 akárhány éve.

 

Igazából nem, a '70-es évek végefelé születtem. Egyetértek különben, hogy a '70-es évek (főleg második fele) szintén szenzációs sőt progresszív volt

filmtermés tekintetében (számos filmet nagyon szeretek innen), összességében számomra mégis az 1993-95 volt a csúcs, rövid idő alatt szerintem

itt készült a legtöbb zseniális film. Mondom ezt úgy, hogy a kedvenc filmem 1980-as :)

Ez persze ízlés dolga is jócskán. Azzal szintén egyetértek, hogy eléggé korfüggő a dolog, '70-es évek előtti filmeket nem is nagyon nézek/néztem,

ha megkérdezel egy 80 éves embert, számára a legjobb korszak borítékolhatóan az '50-es évek előtt lesz. A SW tekintetében pedig különösen jellemző,

hogy akik a klasszikus trilógia idején voltak kölyökkorban ők alkotják a rajongói mag centrumát, de ez nyilvánvaló is, merem remélni, hogy beletartozom

ebbe az említett körbe :) Ebben az értelemben szerencsés időben születtünk mindenképpen.

 

A mai időszak viszont nem szerencsés számos okból: szinte csak a bevételi mutatók számítanak, ez is vastagon benne van, hogy kevés az új ötlet viszont

franchise az van rogyásig (ez a legtöbbször nem előnyös mivel elkényelmesíti az alkotói tevékenységet), aztán teljesen más a mozikultúra,

sokkal fiatalabb és életkor tekintetében szűk réteget céloznak (a szolgálnak ki talán jobb kifejezés), emiatt nem sok magvas gondolatot ültetnek

a filmekbe finoman fogalmazva, kisebb eséllyel van katarzis. Meg persze a média tömegkulturális hatása teljesen más sőt mára már torz viszonyokat teremt.

De szerencsére még ma is készülnek valamirevaló filmek, csak ki kell tudni halászni. Pár példa hirtelen: Nightcrawler, Still Alice, Dallas Buyers Club,

The Wolf of Wall Street...Érdemes figyelni az alkotógárdára, kiindulási pontnak mindig jó.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

 

A film eleje ugye arról szól, hogy Lex rá akarja húzni Supermanre a vizes lepedőt, azzal, hogy rákeni a mészárlást, csak azt nem értem, hogy miként: azokat az embereket lelőtték. A kísérleti lövedék csaknem ütésnyomokat (vagy lézernyomokat) hagyott?

Aztán Clarke elkezd írni Batman tevékenységéről, de ez a szál is a semmibe vezet, nincs különösebb hatással Supermen érzelmeire Batmannel kapcsolatban (legalábbis nem látható).

Lois nyomozásáról már ne is beszéljek: kiderítette, hogy Lex áll az egész mögött, de mire is ment vele? Értesítette Superment? Nem. Értesítette a hatóságokat? Nem. Értesítette a médiát? Nem. Meg tudta ezzel előzni, hogy elkapják? Nem. Egyszerűen semmi értelme nem volt, azt leszámítva, hogy rávezesse a nézőt arra, amit már amúgy is tudott: Lex gonosz és be akarja sározni Supermant.

A vége meg egyszerűen nonsense: miért nem WW kapta fel a lándzsát és szúrta le Doomsdayt? Az ereje a látottak alapján neki is meglett volna ehhez (főleg a legyengített DD ellen). Talán kevésbé lett volna drámai és komor a vége, de ez így egyszerű írói hanyagság.

 

Számomra a legnagyobb pozitívum Bruce látomása volt az elszabadult Supermanről. Ott az akció is jó volt, működött a komorság és a reményvesztettség is. Remélem erre a későbbiekben jobban ráfekszenek

 

 

 

 

WW azért nem kaphatta fel a lándzsát mert ő az ostorával lefogta Doomsdayt miközben Batman lőtte kripton lövedékkel és utána jött Superman aki megadta a kegyelemdöfést. Ez így volt jó megkomponálva 3 egyszerre támadtak.

A film eleje az olyan katyvaszt volt hogy azt újra kéne néznem még 1xer hogy összerakjam pláne úgy hogy már tudni hova fut ki a vége. De sztem innen valamint kivágtak. + 30 perc bővített változat javítani fog sztem ezen.

 

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

 

 

WW azért nem kaphatta fel a lándzsát mert ő az ostorával lefogta Doomsdayt miközben Batman lőtte kripton lövedékkel és utána jött Superman aki megadta a kegyelemdöfést.

 

 

 

Na pont ez az, a lasszót átvehette volna Superman is - így eleve távol maradhat a kriptonittól - , a lándzsa meg mehetett volna WW-nek. Tudom, "szentségtörés" lett volna Supermannek adni a lasszót, de akkor is logikusabb lett volna a harc

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

 

Na pont ez az, a lasszót átvehette volna Superman is - így eleve távol maradhat a kriptonittól - , a lándzsa meg mehetett volna WW-nek. Tudom, "szentségtörés" lett volna Supermannek adni a lasszót, de akkor is logikusabb lett volna a harc

 

 

 

 

Lehet hogy nem is tudná normálisan használni meg a lasszó az WW fegyvere de nem értem miért lett volna logikusabb? Superman hozta fel a víz alól addig WW meg Batman legyengítette Doomsdayt mire ő odaért és kész nála volt a fegyver ő a legerősebb a hármójuk között minek adta volna át WW-nek? pláne úgy hogy ő le is volt foglal azzal hogy lefogja Doomsday akkor azt át adja Supermannek ő meg a lándzsát csak túl lett volna bonyolítva plusz lehet h nem is lett volna rá idő mert Doomsday akkor pont le volt gyengülve és azt gyorsan kikellet használni. Ebbe még senki nem kötött még bele ahogy én olvasgattam a véleményeket nem is értem.

 

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Megnéztem a Batman vs Supermant. Azt kell hogy mondjam, hogy: súlyos. Kell ez a fajta hozzáállás ezekhez a karakterekhez. Ha valaki habkönnyűre vágyik az nézze a Suicide Squadot-ot meg a Bosszúállókat, de ez valami más. Ez olyan mint a Star Wars Színtisztán a morálról és az emberi kapcsolatokról szól. Még annak az ostoba főellenségnek is csak az a szerepe hogy egybekovácsolja a hősöket, holott a cím nem erről tanúskodik. Hosszú volt a film, minden perce megérte és néztem volna még. Sokan szidják Snydert, de nem tudom miért? Egyáltalán nem hétkoznapi filmeket csinál. Persze értem én, nem 8 éveseknek csinálja a filmjeit, de sajnos ilyen a világ, az sem 8 éveseknek való, akármennyire ezt sugalja showbussines.

Felnött film felnötteknek.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ha valaki habkönnyűre vágyik az nézze a Suicide Squadot-ot meg a Bosszúállókat, de ez valami más.

Felnött film felnötteknek.

Ezt úgy írtad, mintha te már láttad volna a Suicide Squadot. Amit kétlek. Megjegyzem, a trailerek alapján több van abban a filmben, mint a Batman v Supermanban.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.