Ugrás a kommentre

Filmek


Bomarr

Ajánlott hozzászólás

Tegnap megnéztem a BvS-t nem lett ez rossz szerintem, voltak zavaró tényezők, de szerintem nem olyan hatalmasak egyet leszámítva (szerintem)

 

 

Nem értem miért kellett Luthor karakterét elvinni Joker irányba, kísértetiesen hasonló nüanszai vannak, csak némiképp "lightosabb". Luthor nem szokott ilyen beteg lenni, inkább hideg és számító. Oké, hogy új feldolgozás más nézőpontok, de miért csinálnak belőle egy másik karakterhez hasonlót pláne úgyhogy már ugye közös univerzum van. Egy önálló Superman filmben még jó is lett volna, de itt nekem így már nem tetszik. Azt remélem, hogy a börtönben megváltozik.

 

Tartottam Batman látomásának körítésétől, de így Flash-sel jól meg lett oldva. Kezdetben zavart Batman lőfegyver használata, de aztán belegondolva a dolgokba érthetőek voltak a módszerek, leszámítva a "kriptogázgránát" vetőt, azt szerintem simán meg lehetett volna oldani egy robbanó bataranggal.

 

Riddick lejjebb írtad, hogy Batmant nem nagyon érdekli itt, hogy öl-e vagy sem, itt szerintem azért közrejátszik, hogy Affleck egy sokkal elkeseredettebb Batmant játszik, mint anno Bale. 20 éve küzd a bűn ellen egyedül (na jó meg Alfred aki egyébként szintén keserűbb, mint a karakter általában szokott) és nem változik semmi mi több még rosszabb is lett a helyzet, mert most már nem csak hétköznapi emberek ellen kell megvédenie a világát. Ebből az elkeseredésből a film végére kijön, mert megtudja, hogy nem kell egyedül vívnia a harcát ezentúl.

 

Amikor megtudtam, hogy Doomsday is benne lesz, nem örültem, hogy ilyen hamar ellőnek egy ekkora volumenű ellenfelet, de látván a lehúzó hadjáratot, sajnos nem hiszem, hogy a Warnernál "második fázissal" kell számolni, az első JLA-ra meg ott lesz Darkseid így legalább mozira vitték ezt az ellenfelet is, szerintem egyébként egész korrektül. Mondjuk nem számítottam Superman "halálára" annak ellenére, hogy a képregényeket ismerem, de nem gondoltam, hogy egy ilyen crossoverben is meglépik ezt.

 

Személyes érdekesség, hogy pont tegnapelőtt elalvás előtt gondolkodtam Supermanen, Batmanen és akkor tűnt fel, hogy mindkettő anyjának ugyanaz a keresztneve, erre meg ez lesz az egyik kulcspont a filmben. :)

 

 

 

Kritikákról kicsit: Az sem jó, hogy túlekéznek egy-egy filmet, de a nagyobb baj az amikor a sok birka megy utánuk és látatlanba is már utálják a filmet. Anno a kritikusok olyan filmeket húztak le, mint a Harcosok klubja, Félelem és reszketés Las Vegasban vagy a Ragyogás amióta én ezt tudom felőlem az összes elmehetne inkább kapálni az hasznosabb lenne.

 

A legtöbb dologgal egyetértek.

 

Batmannel kapcsolatban viszont...

 

... nálam az ő karakterétől ez a "nem érdekel, hogy halnak a ténykedésemtől az emberek" attitűd egyszerűen idegen. Még akkor is, ha már 20 éve küzd a bűn ellen és megcsömörlött, pláne, hogy Supermanben is a potenciális fenyegetést látta. Nem, nálam ez sok egy Batman karaktertől. Sokan el voltak ájulva a ruhájától is, nekem az sem nagyon adta. Nekem a Nolan-féle Batman ruha tetszik, de az piszkosul. Visszakanyarodva ahhoz, hogy Batman öl... nos nem egészen érzem így a valódi igazság bajnokának. Ami persze Supermanre is áll, hisz közvetetten a Zod-dal való gyakás eredményeként rengeteg ember halt meg vagy lett nyomorék. Valahogy így kicsit nehézkesen jön a képbe az IGAZSÁG HAJNALA :D Az Igazság Ligája meg pláne :D De ez nyilván csak az én kissé túl érzékeny igazság érzetemet böki, ami egyébként nem lényeges szempont, de említésre mindenképp érdemes... szvsz! :)

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A legtöbb dologgal egyetértek.

 

Batmannel kapcsolatban viszont...

 

... nálam az ő karakterétől ez a "nem érdekel, hogy halnak a ténykedésemtől az emberek" attitűd egyszerűen idegen. Még akkor is, ha már 20 éve küzd a bűn ellen és megcsömörlött, pláne, hogy Supermanben is a potenciális fenyegetést látta. Nem, nálam ez sok egy Batman karaktertől. Sokan el voltak ájulva a ruhájától is, nekem az sem nagyon adta. Nekem a Nolan-féle Batman ruha tetszik, de az piszkosul. Visszakanyarodva ahhoz, hogy Batman öl... nos nem egészen érzem így a valódi igazság bajnokának. Ami persze Supermanre is áll, hisz közvetetten a Zod-dal való gyakás eredményeként rengeteg ember halt meg vagy lett nyomorék. Valahogy így kicsit nehézkesen jön a képbe az IGAZSÁG HAJNALA :D Az Igazság Ligája meg pláne :D De ez nyilván csak az én kissé túl érzékeny igazság érzetemet böki, ami egyébként nem lényeges szempont, de említésre mindenképp érdemes... szvsz! :)

 

 

 

 

Nálam meg pont Batman karaktere tetszett a legjobban. Alfred emkiti is a filmben, hogy "Új szabályok?". Ez a Batman már 2 Robint is elveszitett, az egyik otthagyta a másikkal meg Joker jól elbánt. Ajánlom a Red Hood animációs filmet az pont erről szól, és talán az egyik legjobb Dc animációs film, valószinüleg az Affleck által irt Batman film is ezt fogja feldolgozni. A ruhája meg a legképregényhübb, ami nekem sokkal jobban bejön, mint a Nolan féle. A film végére meg Bruce-ban is azonosult Superman halálával, hogy nincs sok értelme a gyilkolászásnak, és a megbélyegzésnek, hiszen Luthor-al is megkegyelmez. Szóval szerintem egyszeri eset volt ez a gyilkolázósdi.

 

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Annyira nem érdekel a dolog, hogy a képregényekben is elmélyüljek, de amit mondasz, az alapvetően igaz lehet. Többek között ezért is említettem még korábban, hogy a film nagyon erősen megér egy újranézést.

 

A ruha kérdés szubjektív dolog. Lehet, hogy itt volt a leg képregényhűbb, de nekem a Nolan-féle ruha adja igazán ;)

Szerkesztve: - Darth Riddick
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A legtöbb dologgal egyetértek.

 

Batmannel kapcsolatban viszont...

 

... nálam az ő karakterétől ez a "nem érdekel, hogy halnak a ténykedésemtől az emberek" attitűd egyszerűen idegen. Még akkor is, ha már 20 éve küzd a bűn ellen és megcsömörlött, pláne, hogy Supermanben is a potenciális fenyegetést látta. Nem, nálam ez sok egy Batman karaktertől. Sokan el voltak ájulva a ruhájától is, nekem az sem nagyon adta. Nekem a Nolan-féle Batman ruha tetszik, de az piszkosul. Visszakanyarodva ahhoz, hogy Batman öl... nos nem egészen érzem így a valódi igazság bajnokának. Ami persze Supermanre is áll, hisz közvetetten a Zod-dal való gyakás eredményeként rengeteg ember halt meg vagy lett nyomorék. Valahogy így kicsit nehézkesen jön a képbe az IGAZSÁG HAJNALA :D Az Igazság Ligája meg pláne :D De ez nyilván csak az én kissé túl érzékeny igazság érzetemet böki, ami egyébként nem lényeges szempont, de említésre mindenképp érdemes... szvsz! :)

 

 

 

 

Az egésznek az oka véleményem szerint az kívánalom az emberektől (jó tudom tőled valószínűleg nem), hogy a DC legyen darkosabb, mert az mennyivel jobb. Sötétebbé varázsolni a filmet pedig egy jó eszköz az, hogy bemutatják emberek hullanak el a nagy hősködés közepette. Megjegyzem a Marvelnél (MCU) is tuti vannak áldozatok(azthiszem a Civil Warban lesz is erre utalás), csak mivel nem mutatják(mutatták) így nem feltűnő és ezáltal azok megmaradnak egy világosabb tónusban. Vannak akik meg pont ezt nehezményezik. Egyébként Batman sosem volt éppen a tipikus igazság bajnoka, az Superman, de ebben még őt is "feketítik", ami szerintem nagyon nem áll jól a karakternek.

A végére nagyot fejlődik azért Batman karaktere, hisz ő az aki bizakodik, hogy a többi metahumán csatlakozik hozzájuk és hogy az emberek jobbá válnak a sok rossz után amit elkövetnek. Ő is egy mélyponton van túl(ha az önálló Batman múvi tényleg Robin 2 elvesztését tárgyalja akkor meg pláne), de túl lépett rajta így véleményem szerint ezentúl humánusabban fog szétcsapni a rosszarcok közt.

 

 

Szerkesztve: - Darth Cupsy
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ja, hát ha valaki annyira felszínes, hogy az árában méri az értéket, akkor kib*szott jó film... :roll:

Nem vagyok felszínes. Csak megjegyeztem hogy a készítők beleadtak apait-anyait. Egyébként bájos, és szerethető. Mi a francért kell ezt a szerencsétlen Supermant a földbe döngölni? Hülyeségeken meg a vita. Hol a francba van leírva hogy csak a Marvel olyan ki-beba....ott jó? És aki mást mer képzelni az már hülye? Hajrá Warner-DC. Lehet moderálni.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Egy, senki sem állította, hogy aki mást állít, az hülye, de te meglepően sokszor dobálózol a költségvetéssel és a látvánnyal. És még mindig nem látom, hol az összefüggés aközött, hogy sok pénzt toltak belé és aközött, hogy a készítők apait-anyait beleadtak. Az ep4 fele annyiba sem került, aztán vagy tízszer jobb film. Lehet velem van a gond, de szerintem ez épp azt bizonyítja: nem számít mennyi pénz van benne, a tehetséges filmkészítők apróból is csodát alkotnak (és erre nem csak a Star Wars a példa, de azért mégis csak az lett 11 millióból filmtörténelmi legenda).

Kettő, senki sem állította, hogy csak a Marvel lehet a jó, sőt, kifejezetten nem voltam túl jó véleménnyel az utolsó MCU-filmről, és az az előttitől sem dobtam hátast. Az X-meneket abszolúte nem szeretem, a Fantastic 4 rémes, és így tovább.

Három, nem Superman van földbe döngölve, hanem a film. Már elnézést, de ha valamit nem tartok jónak, nem fogok jót írni róla. Ez természetesen a Man of Steelre vonatkozik, de ha elolvasod a kritikám, láthatod, hogy még abban is találtam jót.

Négy, szeretem a jó DC filmeket is - lásd: Nolan-féle Batman-trilógia (bár a harmadik részével már nem vagyok maradéktalanul elégedett), és az Arrow, Flash, Gotham és Supergirl sorozatok is bejönnek. Meg anno tetszett a Louis & Clark (a Smallville viszont nekem sem jött be). A DC most sorozatokban nagyon erős.

Öt, már miért moderálnánk? :facepalm:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Az a baj számomra hogy csak úgy bedobáltad az állításokat, de annyira nem indokoltad meg...és persze nem is kell, miért kéne, de engem pl érdekel.

Általában mindig a filmek után fél-egy órával bennem kavargó gondolatok szoktam először képernyőre vetni... nem szoktam indokokat írni, egyszerűen csak leírom ami kikívánkozik belőlem. Aztán lehet pár nap vagy a második megtekintés után teljesen máshogy látom a filmet.

 

 

Miért volt rossz a forgató?

Ezt második megtekintés után tudnám kifejteni részletesen, ezeket a gondolatokat hirtelen felindulásból a film után egy órával hánytam képernyőre egy másik fórumon.

Leginkább a hossza az, amivel kezdhettek volna valamit. A flashbackek helyett inkább egy új Batman előzmény sztori kellett volna. Oké persze már mindenki kívülről fújja Batman sztoriját csak, hogy ez egy teljesen új Batman pl. köze sincs a Nolan trilógiában megismert Batmannel.

Tudom, hogy lesz valamikor egy újabb önálló Batman film, de szerintem ezt a filmet is meg kellett volna egynek előznie, amiben már pl. elkezd kibontakozni Batman Superman iránt érzett ellenszenve és ebben a filmben teljesedhetett volna ki.

 

Miért rossz az ellentét?

Nem is inkább rossz, hanem rövid és megint az játékidő rossz kihasználása az, ami nem tetszett. A csata meg amivel lezárták... hát szerintem szánalmas volt. Főleg ahogy annak vége lett. Persze, értem annak mondanivalóját, de így lezárni a várva várt harcot... hát. Húzzanak a büdös fenébe :)

 

Miért lett Doomsday túlzás!?

Szerintem itt még az amúgy is eltúlzott Doomsday-t is tovább fejlesztették.

 

Második megtekintés után lehet objektívebben látom majd a filmet, főleg eredeti hanggal. Elsőre mikorra kijöttem a teremből úgy éreztem magam, mintha egy vödörnyi ürüléket öntöttek volna a nyakamba.

 

Lehet másodikra már tetszeni fog vagy legalábbis nem fogom ennyire utálni :D Vannak még csodák :D

 

Szerkesztve: - Infy
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

 

 

Leginkább a hossza az, amivel kezdhettek volna valamit. A flashbackek helyett inkább egy új Batman előzmény sztori kellett volna. Oké persze már mindenki kívülről fújja Batman sztoriját csak, hogy ez egy teljesen új Batman pl. köze sincs a Nolan trilógiában megismert Batmannel.

Tudom, hogy lesz valamikor egy újabb önálló Batman film, de szerintem ezt a filmet is meg kellett volna egynek előznie, amiben már pl. elkezd kibontakozni Batman Superman iránt érzett ellenszenve és ebben a filmben teljesedhetett volna ki.

 

 

 

 

 

Igen nyilván ez némiképp a DC/Warner kapkodásának tekinthető be, hogy előbb crossoverbe rakta a hősöket és csak utána kapnak külön filmet nem pedig fordítva, bár akkor meg azzal vágná őket mindenki, hogy koppintja az MCU-t.

Az oké és természetes is, hogy más mint a Nolan féle Batman meg az előzőek, de attól még az eredete ugyanaz. Szerintem az a pár képkocka ami arról szól bőven elég. Hulkból kevesebb verziót ismert a nép és mégis letudták egy főcím alatt az eredetét és senkinek nem fájt. Mi több a Pókember esetében azért ágál a nép, hogy még véletlenül se legyen eredet story megint, pedig az is egy más Póki mint az eddigiek.

 

 

Szerkesztve: - Darth Cupsy
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Egy, senki sem állította, hogy aki mást állít, az hülye, de te meglepően sokszor dobálózol a költségvetéssel és a látvánnyal. És még mindig nem látom, hol az összefüggés aközött, hogy sok pénzt toltak belé és aközött, hogy a készítők apait-anyait beleadtak. Az ep4 fele annyiba sem került, aztán vagy tízszer jobb film. Lehet velem van a gond, de szerintem ez épp azt bizonyítja: nem számít mennyi pénz van benne, a tehetséges filmkészítők apróból is csodát alkotnak (és erre nem csak a Star Wars a példa, de azért mégis csak az lett 11 millióból filmtörténelmi legenda).

Kettő, senki sem állította, hogy csak a Marvel lehet a jó, sőt, kifejezetten nem voltam túl jó véleménnyel az utolsó MCU-filmről, és az az előttitől sem dobtam hátast. Az X-meneket abszolúte nem szeretem, a Fantastic 4 rémes, és így tovább.

Három, nem Superman van földbe döngölve, hanem a film. Már elnézést, de ha valamit nem tartok jónak, nem fogok jót írni róla. Ez természetesen a Man of Steelre vonatkozik, de ha elolvasod a kritikám, láthatod, hogy még abban is találtam jót.

Négy, szeretem a jó DC filmeket is - lásd: Nolan-féle Batman-trilógia (bár a harmadik részével már nem vagyok maradéktalanul elégedett), és az Arrow, Flash, Gotham és Supergirl sorozatok is bejönnek. Meg anno tetszett a Louis & Clark (a Smallville viszont nekem sem jött be). A DC most sorozatokban nagyon erős.

Öt, már miért moderálnánk? :facepalm:

 

Elnézést a kirohanásért. Nem fordul elő többet. :peace:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A tenger szívében:

Részemről jól szórakoztam. Előzetes infóim nem voltak csak az előzetesek. :)

Tetszett a történetmesélés módja, a kivitelezés is. Nem tudom a 3D mit adhatott hozzá, én simán néztem.

Ja és nem olvastam a Moby Dick-et sem, úgyhogy nem volt viszonyítási alapom, persze pár alapvető dolgot mindenki tud róla, ami nincs benne a filmben, de mivel a film próbál realista lenni, ez logikus is.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Pont egy hete neztuk meg a BvS-t.

Nem mondom ,hogy orommamorban jottem ki a mozibol,mert nem egeszen erre szamitottam.

De ahogy telnek a napok ullepszik.

Alig varom,hogy ujra lassam.

 

Nekem bejott a story...kicsit Lex volt csalodas...

 

Ja es bo 30 perccel hosszabb lesz a lemezeken...

 

 

Kivagott jelenetet lattatok?Braniac tanitja Lexet!Eleg durva lesz a JL elso resze,szerintem.

 

8 pont

Szerkesztve: - ZoliZoltán
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Na, kezdhetünk aggódni a Suicide Squad miatt. Állítólag a Warner visszarendelte, hogy néhány jelenetet könnyedebbé alakítva újraforgassanak és kiegészítsék új, poénosabb momentumokkal is - mindezt azért, mert a Batman v Supermant sokan támadták komorsága miatt (és gondolom az sem utolsó szempont a Warner szemében, hogy a konkurens, könnyed MCU-filmek és a Deadpool meg sikeres lett). Úgyhogy a Suicide Squad, amiben a főszerep egy halom bűnözőé, vidámabb film lesz (elméletben az eredeti változat összes humoros pillanatát belepakolták a trailerbe, ami megint csak ügyes húzás...). És nem, nem áprilisi tréfáról van szó, utána jártam, a hír már tegnap óta kinn van. :facepalm:

Szóval, a Warner-DC úgy akarja megverni ebben a versenyben a Disney-Marvel párost, hogy kapkod, nincs tehetsége az univerzumépítéshez, középszerű rendezőket bíz meg, és beijed a nézőktől. (Ahogy hallottam, a BvS-ben nagyon sokszor röhejes kihangsúlyozzák, hogy az épületek, amit éppen lerombolnak hőseink, lakatlanok, és ezt csak azért tették bele, mert a Man of Steelben sokat kritizálták, hogy fél Metropolist lezúzták, ezreket megölve. :roll: ) És van egy olyan sanda gyanúm, hogy pont ezzel teszik tönkre az egyetlen ígéretes filmjüket. Azért ez már valahol tehetség, megérdemli a tapsot: :clap:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A Suicide Squad eleve nem az a batmani búskomor alakulat. Ráadásul elég sokszinü a csapat, hogy poénos helyzetek, beszólások alakuljanak ki. De hozzáteszem nekem se tetszik ez a nagy kapkodás, pedig nagy Dc fan vagyok. Simán lenne idejük mindenre, hiszen nem úgy néz ki, hogy az elkövetkező években nem lesz igénye az embereknek a képregényfilmekre, feleslegesen kapkodnak.

Szerkesztve: - luke19
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A Suicide Squad eleve nem az a batmani búskomor alakulat. Ráadásul elég sokszinü a csapat, hogy poénos helyzetek, beszólások alakuljanak ki. De hozzáteszem nekem se tetszik ez a nagy kapkodás, pedig nagy Dc fan vagyok. Simán lenne idejük mindenre, hiszen nem úgy néz ki, hogy az elkövetkező években nem lesz igénye az embereknek a képregényfilmekre, feleslegesen kapkodnak.

Nem is az a baj, hogy poénosabbra veszik a figurát. Azzal van a gond, hogy a poénokat most hirtelen beijedés miatt fogják beleerőszakolni, utólag. Parancsszóra senki sem tud vicces lenni és utólag megbontani egy összeállt történet kohézióját nagyjából olyan, mintha égő gyufát dobnának a könyvre.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én is remélem hogy ő brainiac volt. Azt már rebesgették, hogy ő lesz az első főgonosz a JLben és nem DarkSeid.

Igen,olvastam.Remélem így lesz.A 2-ban pedig majd jöhet Darkseid.

Amúgy állítólag az Ő apja van a kivágott jelenetben.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A tenger szívében:

Részemről jól szórakoztam. Előzetes infóim nem voltak csak az előzetesek. :)

Tetszett a történetmesélés módja, a kivitelezés is. Nem tudom a 3D mit adhatott hozzá, én simán néztem.

Ja és nem olvastam a Moby Dick-et sem, úgyhogy nem volt viszonyítási alapom, persze pár alapvető dolgot mindenki tud róla, ami nincs benne a filmben, de mivel a film próbál realista lenni, ez logikus is.

 

Egyetértek, szerintem is jól sikerült darab. Ahhoz képest mindenképp az, amilyen fogadtatásban részesült.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ha a becslések megállják a helyüket Snydert nem igen fogjuk többet DC film közelében látni.

Már az is egy csoda volt (vagy inkább a WB inkompetenciája), hogy a Man of Steel után még kapott egy lehetőséget. Bár a BvS jobban sikerült, azért hozzáértő kezekben lehetett volna ennél sokkal nagyobb durranás.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Az elözetes számok szerint lehet hogy a Batman v Superman annyira összeesik a héten, hogy végül a Deadpool-t sem tudja majd behozni. Ha a becslések megállják a helyüket Snydert nem igen fogjuk többet DC film közelében látni.

Pedig a héten jól tartotta magát. 3 millió $ híján a Vasember 3 szinten van hét nap után. És Vasember jól hozott. Deadpool meg lesz neki simán mivel most 536-nál tart a Deadpool pedig 746. Ezt a -200 milliót hétvégén ledolgozza.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Pedig a héten jól tartotta magát. 3 millió $ híján a Vasember 3 szinten van hét nap után. És Vasember jól hozott. Deadpool meg lesz neki simán mivel most 536-nál tart a Deadpool pedig 746. Ezt a -200 milliót hétvégén ledolgozza.

Két forrás is megerősítette, hogy pénteken 15-16 millió körül hozott, ami brutális esés. Így könnyen lehet hogy az egész hétvégi bevétele 50 millió körül lesz. És az amerikai helyzet még nem is a legrosszabb: Kínában, az Egyesült Királyságban még nagyobb zakokról szól a fáma. Persze majd akkor leszünk okosabbak ha megjönnek a végleges számok, de egyelőre úgy tűnik hogy még arra is van esély, hogy a Zootopia című mesefilm többen hozzon nemzetközi szinten mint a Batman v Superman.

 

Utóbbi nyilván így se lesz bukás, viszont ezek a számok azt mutatják, hogy a közönség nagyon nem szerette a filmet és a nézők inkább lebeszélték az ismerőseiket semmint hogy ajánlották volna (önmagában a rossz kritikák nem okoznak nagy visszaesést). A probléma pedig az hogy a Warner nem csak egy sikeres Batman v Superman filmet akar. Ők elvileg egy új filmes univerzumot akartak beindítani. De úgy tűnik hogy ahelyett hogy kedvet hoztak volna hozzá inkább elvették azt.

Holnap érdemes lesz erre visszatérni. Akkor már konkrétan látszik mi a helyzet.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Majd meglátjuk mi lesz de bármi is lesz az eredmény Synder helyzetét nem befolyásolja. Mert a hónapban kezdik JL filmet forgatni. Ha leváltják akkor elkel halasztani a bemutatót és az óriási plusz költségeket jelentene egy ilyen kaliberű filmnél a legvégén elhalasztani a forgatást.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Egy rosszul produkáló JL film miatt is óriási pénzektől eshetnek el.

Ráadásul, ha igaz, amit írtál alább, akkor pont a legrémálomszerűbb forgatókönyv valósult meg a BvS-nél: az embereket nagyon is érdekelte volna (lásd: nyitási adatok), csak gyenge lett (amennyiben valóban nagy lesz a visszaesés, úgy ez pénzügyileg is alátámasztást nyer). Ez már önmagában is hatással lesz a JL-re (kevesebben fognak érdeklődni), aminek tetejében ha az is gyenge lesz, akkor az totális égés lenne a stúdiónak.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Majd meglátjuk mi lesz de bármi is lesz az eredmény Synder helyzetét nem befolyásolja.

Pont az a WB nem változtatná meg a terveit, amelyik direkt egy kihalt városrészben rendezte meg a BvS nagy összecsapását, mert a közönség panaszkodott, hogy mennyi ember halt meg a Man of Steel bunyójának közben, arról nem is beszélve, hogy jelenleg utólagosan poénos jeleneteket forgat a Suicide Squad-ba, mert kritika érte a BvS-t, hogy mennyire komor :lol:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Kettő nem ugyan az. Egy rendező váltás a forgatás előtt szinte = azzal hogy kezdhetik az egész addigi munkát előröl lásd Hobbit. Amit írsz az csak forgatókönyvi apróbb változtatások. Amúgy sztem WB leváltaná ha nem lenne ennyire szorult helyzetbe. Bár ha tökösek akkor az kell csinálni hogy leváltják és a filmet átrakni 2018. tavaszárra. De am sztem Synder rendezésével nem volt nagy baj nekem sokk helyen kifejezetten tetszett a rendezés a forgatókönyv volt a sz*r.

Szerkesztve: - Donát
Káromkodásra figyeljünk.
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.