Ugrás a kommentre

Filmek


Bomarr

Ajánlott hozzászólás

Ez a Revenant valami csudajó kis múvi lett. Le a kalappal Inarritu előtt, a rémunalmas Birdman után nem ilyet vártam :) de ez szép munka! :rock: Leónak meg már érik az Oscar nagyon :cool:

Nekem is tetszett, de ha DiCaprio meg is kapja, szerintem nem ezért érdemli meg.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Mindenki nagy örömére bejelentette a Paramount a Transformers folytatások időpontjait. :D

 

Transformers 5 2017/06/23

Transformers 6 2018/06/08

Transformers 7 2019/06/28

 

Ti is annyira várjátok mint én? :D

Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én láttam, és azt kell mondanom, hogy ilyen egy igazi képregény adaptáció. Tökéletesen visszaadta a Deadpool karakterét. Talán csak a két hang hiányzott a fejéből, de talán majd a folytatásban látjuk halljuk őket. Mondjuk a sztori sem túl erős, de hát tudjuk, hogy itt nem ezen volt a hangsúly.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A moziban se tetszett a traliere és amúgy se vagyok egy nagy szuperhős fan. Engem hidegen hagy. Főleg ahogy olvasom a stílusát, pont olyan amit igazán rühellek.

 

 

Most komolyan...a nézőknek is beszél a főszereplő? :facepalm:

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Igen ez a karakter egyik lényege, hogy tudja magáról, hogy ő egy képregényfigura. A trailerben sajnos semmi vicceset nem találtam, de a film ettől függetlenül érdekel.

Egyébként a tény, hogy a Deadpool-nak ván rá sansza, hogy több pénzt hozzon az USA-ban mint az összes idei hype-olt szuperhős film a Batman v Supermantől, a Captain America: Civil War-ig... na ez viszont nagyon jópofa :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Sigourney Weaver megmondta, hogy a sci-fiben senki sem hal meg örökké. Ripley-ként ebben amúgy is lehet már valami rutinja, hiszen szegényt nyolcszor mészárolták le, ráadásul mindahányszor önkezűleg végzett magval. :D

Quaritch is lehet klón, vagy Eywa-szellem, még gonoszabb ikertestvér, kiborg, amit Quaritch mintájára készítettek el, holografikus kivetülése egy MI-nek, de az is lehet, hogy gyorsan újraélesztették, vagy soha nem is halt meg, mert ő olyan f*sza baka, akinek a szervezet a na'vi mérget már simán legyűrte, a dárda méretű nyilakat meg kihúzta a mellkasából és elrágcsálta, mert még neki is kell a rostos anyag. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Továbbra sem csigáz fel az Avatar 2 lehetősége. Újabb ikertestvér sztori? Hajrá!

Amúgy már rég készen kéne legyenek a folytatások a régi ígéretek szerint, nem?

Én nem is hiszem el még.

Egyébként mi lesz a címe? Mert nyilván nem lehet Avatar 2. (Lásd: "Prometheus 2")

Az avatar programnak feltehetőleg vége.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.