Ugrás a kommentre

Filmek


Bomarr

Ajánlott hozzászólás

de abban nem vagyok biztos, hogy Bondnak jó lesz-e.

Pontosan erre akartak kilyukadni. Szerintem is jó szinkronszínész. Talán azegyik legjobb és legismertebb. De Craignak nem ilyen típusú hangja van. De meglátjuk...

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ha Bond rajongó nem is vagyok, de szivesen megnézem őket egy esős őszi este... és igen: Craig formabontó, de kétségkivül remek választás volt a szerepre. Ennek az új elözetesnek a megnézésével még szenvedek (valami miatt nem tudom megnézni), de nekem már a teaser is nagyon tetszett :rock:

Szerkesztve: - Bomarr
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ennek az új elözetesnek a megnézésével még szenvedek (valami miatt nem tudom megnézni), de nekem már a teaser is nagyon tetszett :)

Ha kell másik link akkor csak szóljál! Bár az 150mega ha leszeded. :D

Érdemes megnézni! :rock:

Szerkesztve: - kudarmubat
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

HÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚ.Ez nagyon állat.Nálam már most az év filmje.Iszonyú jó.Kemény csávónak tűnik, de mégis emberi.Nagyon eltalálták Craiget.Azt hittem Brosnan után nehéz lesz megszokni más Bond-ot, de ez minden várakozásomat felülmúlta.Nagyon várom már.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Máskor tessék hangoztatni, ha valami tetszik, mert csak úgy derül ki, hogy van-a más is, aki szereti, amit te :)

Stohl András szerintem egy remek szinkronszínész (annak ismertem meg először még nem tudom, hány éve, de már elég régen volt, nem mellékesen senki nem tudja olyan jól szinkronizálni Ed Nortont, mint ő, és szerintem Deppnek is ő a legjobb szinkronja; a hangját szeretem a fickónak), de abban nem vagyok biztos, hogy Bondnak jó lesz-e.

Oké legközelebb szólok, bár nem sok film van amit annyira szeretek mint a Star Wars és a James Bond széria :D

Ja én is bírom Stohl-t mint szinkronszínészt, (amikor kicsi voltam tökre szerettem amikor a régi MTV1-en mindig a János vitézből idézett :rock: ) nem is tudok más magyar Luke-ot elképzelni, de ahogy láttam vele annó a szinkronos teaser-t, azt kell, hogy mondjam, szvsz egyáltalán nem passzol Daniel Craig-hez.

DE ne fessünk az ördögöt a falra, lehet, hogy nem is ő lesz, ha mégis, akkor is tudom, hogy gyönyörűen fog itthon szólni az ANGOL 5.1 :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

F4 rajongóknak! http://aintitcool.com/display.cgi?id=24434 a Spectral Motion felturbózta egy kicsit Ben Grimmet! Dögös :)

JAja olvastam már hogy a Lényt felturbózzák. Nagyobb lesz és jobban lesz maszkírozva. Bár ezeken a képeken annyira szerintem nem látszik a különbség, mégis jó lesz. Rise of the Silver Surfer!!! Jejejeje. Addig is be kell érni a Cartoonon futó sorozattal. :rock:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nálam Pierce Brosnan az etalon, én nem vagyok elájulva az új trailertől.

Egyetértek!:)

Pierce a király:)de hát ez van, jó a daniel craig is, de Brosnan az igazi....Igaz az a hír, hogy Brosnan-nel szeretnének egy régebbi Bond filmet leforgatni?

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Egyetértek!:P

Pierce a király:)de hát ez van, jó a daniel craig is, de Brosnan az igazi....Igaz az a hír, hogy Brosnan-nel szeretnének egy régebbi Bond filmet leforgatni?

Hát, hogy Pierce jó vagy rossz Bond, e az ahogy egy közhellyel éljek "Ízlések és pofonok". De ami tény, h Pierce külseje már teljesen távol áll a Flemingi Bond-tól, ami végülis az eredeti, és Craig-gel talán jobban vissza térnek a gyökerekhez. Pierce lehet, jó vagy rossz, ettől függetlenül tény, h a Brosnan-es Bond-ok a GoldenEye kivételével NAGYON gyengék, mint egy sima akciófilmek...

Ja a kérdésedre a válasz:

Annak idején amikor, Ian Fleming megírta a Thunderball nevű sztorit, először forgatókönyvnek készült, de Ő ehhez a műfajhoz nem értett, ezért volt egy segítője Kevin McClory. A film akkor nem valósult meg, és Fleming a forgatókönyvet átírta regénnyé. Később amikor Albert R. Broccoli-ék megvették az összes Bond megfilmesítésének a jogát, és amikor a Thunderball-hoz értek, McClory perelt...és a filmnek ő lett a producere...sőt azt is megkapta, hogy elkészítheti a saját verzióját, KÖNYV formájában, de Ő ennek ellenére filmet készített, ami valószínűleg sosem valósult volna meg, ha nem szerzi meg a projektre Sean Connery-t, az első Bondot (ekkoriban Roger Moore-ral folytatódott a hivatalos széria). De Connery igent mondott, egy tekintélyes összegért, és egy BORZALMASAN GYENGE film született, a Birodalom visszavág rendezőjétől, Soha ne mond, hogy soha címmel.

A hírt már én is olvastam, h McClory ezt újra megszeretné csinálni Pierce-el, amit én megkérdőjelezek, de ha igaz is lenne, Brosnan szerintem nem olyan típusú ember aki elvállalná.

Egyébként mintha azt olvastam volna, h, anno mikor Brosnan kezdte állítólag Timothy Dalton-nal (a Brosnan előtti Bond, 2 film erejéig) is el szerette volna készíteni.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

JAja olvastam már hogy a Lényt felturbózzák. Nagyobb lesz és jobban lesz maszkírozva. Bár ezeken a képeken annyira szerintem nem látszik a különbség, mégis jó lesz. Rise of the Silver Surfer!!! Jejejeje. Addig is be kell érni a Cartoonon futó sorozattal. :P

Nekem volt szerencsém látni mind két verziót személyesen; az elsőben is teljes make-up volt animatronikus kezekkel, csak akkor az eredeti designt vették alapul és nem a mindenki állttal, szeret, későbbi megjelenést. Ez nem a Spectral Motion hibája volt. A rendező döntött így. BTW Dr.Doom újra benne lesz, és ha minden jól megy, lehet látni a megégett arcát!!! :P:D:P

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Dr.Doom újra benne lesz, és ha minden jól megy, lehet látni a megégett arcát!!! :P:D:P

Ezeket szerencsére már tudtam. Most jelen vagyok a SHH fórumjain így én is naprakész vagyok ezekből az infólból. :D

És azt is sejtettem hogy Téged érdekelni fog Doom égett arca. Nem azt mondom h engem nem, de az Silver Surfer jobban. :D:P

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Egy jó Múmia film érdekelne, az elsőt nagyon szeretem :) A másodikkal szemben már vannak fenntartásaim. De semmit nem érne az egész Imhotep és természetesen az alakítója, Arnold Vosloo nélkül.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Imoteph nagy király! :) Nekem mind a két Múmia tetszett. Jó kis mese.

Szerintem is. Csak a törpe pigmeusokat hagyták volna ki a másodikból meg a léghajót. És persze a kedvenc karakterem Imhotep :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csak a törpe pigmeusokat hagyták volna ki a másodikból meg a léghajót.

Hát a pigmik tényleg nem kellettek volna. Olyan JP3-as raptorok a fűben utóérzésem van utánuk.

De a szenthelyes poénjuk nagy volt. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.