Ugrás a kommentre

Filmek


Bomarr

Ajánlott hozzászólás

Ezt már tavaly óta a levegőben keringett, viszont csak most lett hivatalos. Az biztos, hogy a színészekre rengetek pénz megy majd el (főleg RD Jr.-ra), és szerintem a SW mellett ezek lesznek az évtized leglátványosabb filmjei is, ami szintén nem olcsó vállalkozás.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Egészen pontosan: $1,045,713,802

 

Itt a lista amúgy a legdrágább filmekről.

https://en.wikipedia.org/wiki/List_of_most_expensive_films

Elképesztő meglepetések vannak számomra a listán! Aranyhaj és a nagy gubanc a világ 5. legdrágább filmje? :o:lol:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Elképesztő meglepetések vannak számomra a listán! Aranyhaj és a nagy gubanc a világ 5. legdrágább filmje? :o:lol:

Ne nevess, Aranyhaj haja mocskosul drága volt. Először ki kellett fejleszteni a technológiát, ami egyáltalán képes kezelni ezt a hatalmas hajmennyiséget realisztikusan, aztán meg szálanként kellett megalkotni. És az animálásnál így is volt vele még millió és egy gond.

http://www.youtube.com/watch?v=9K-Gv4XVb10

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ne nevess, Aranyhaj haja mocskosul drága volt. Először ki kellett fejleszteni a technológiát, ami egyáltalán képes kezelni ezt a hatalmas hajmennyiséget realisztikusan, aztán meg szálanként kellett megalkotni. És az animálásnál így is volt vele még millió és egy gond.

 

Kösz az infót! Drága egy fizura annyi szent! Más szemmel nézem ezentúl, ha megy itthon!

Szerkesztve: - csoli1138
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Az alábbi spanyol nyelvű poszterről tudtam meg hogy bezony nemcsak nálunk fut majd Salazar bosszúja alcímmel az ötödik kalózos muvi. Utánanéztem az IMDbn és láttam hogy elég elterjedt a "Salazarbosszús" cím. Angliában például Salazar's Revenge alcímmel adják majd a muvit.

 

29g27a8.jpg

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Az alábbi spanyol nyelvű poszterről tudtam meg hogy bezony nemcsak nálunk fut majd Salazar bosszúja alcímmel az ötödik kalózos muvi. Utánanéztem az IMDbn és láttam hogy elég elterjedt a "Salazarbosszús" cím. Angliában például Salazar's Revenge alcímmel adják majd a muvit.

Érdekes infók a címről. Akkor 1 bolond százat csinált. De ki volt az első bolond. Nekem nagyon tetszik a Halott ember nem mesél cím, mert van rá utalás a korábbi részekben.

A poszter annak ellenére, jobb, mint a korábbiak, kicsit olyan, mintha a Némo nyomában új részéé volna.

nemo.jpg

 

Az új Thorban ilyen kemény lesz Jeff Goldblum

Kicsit ratyi.. ;)

 

Kijött az első Jurassic World 2 fotó. :cool:

A kiscsaj állítólag főszereplő lesz.

Ez meg az Éjszaka a múzeumban új része kell hogy legyen! :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Azért kíváncsi vagyok, mit szív az, aki kitalálta, hogy Typhon osztályú tengeralattjáró lőjön torpedót jégen futó kocsikra, de még inkább kíváncsi vagyok arra, mit szívott az, aki kitalálta, hogy a jégen csúszó torpedóg Rock egy mozgó autóba kapaszkodva, kézzel fordítsa meg. Mert abból a cuccból én is rendelnék. :lol:

Ezt a filmet már csak azért is látnom kell, hogy tudjam, mennyi f*szságot lehet 90 percbe összesűríteni. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Mi is ez a széria? Mire is ez a széria? Lóerőszex, egyéb szex..Sőt nem szex, csak valamiféle maszturbáció!

Miért zabálja ezt a nép? Ja, amit az előbb leírtam. Imád maszturbálni.

Ezek nem autók, nem valódi akciók. Így a gyerek játszik a matchboxokkal.

És Charlize Theron! Ne! Drága királynőm, csak Te ne lennél benne ebben az orgiában!

Részemről láttam a trailert és immár láttam a filmet is! (magánvéleményemmel remélem nem bántottam meg senkit)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Így a gyerek játszik a matchboxokkal.

Rejtély megoldva. Én ezért szeretem. :)

Ha valódi autókat akarok nézni, rally-t nézek, itt Veszprémben még élőben is láthatok, nem kell messzire mennem. Ha reális akciót akarok látni... Nos, akkor valószínűleg nem akciófilmhez kéne fordulnom, mert abban nagyjából John McClane debütálása óta nincs realitás.

Egy fárasztó nap után ezek a filmek tökéletesek arra, hogy felpattintsak egy doboz sört, aztán lekapcsolt aggyal bambuljam a marhaságokat. Nem gondolkodásra, csak lazításra jók. Vagy arra, hogy haverokkal besörözzünk, beüljünk a moziba, aztán végeztével folytassuk a sörözést.

 

Háááááát... Az viszont szerintem gáz. Ez tipikusan olyan film, aminek a 100 perc környékén kéne maradnia. Bár az 5-7 is 130 perces, de csak az ötödiknél mondom, hogy ott még jó, az utolsó két résznél már sok volt. A 160 meg már két filmre is elég lenne. Azért ennyi nincs a témában, meg a fentiek tükrében pont nem arra vágyom, hogy ilyen hosszú filmeket bambuljak.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Az Avatar 2 megint csúszik. :lol:

http://hu.ign.com/avatar-2-1/21392/news/rossz-hirunk-van-az-avatar-rajongoinak

 

Lassan közmondás lesz belőle.

Majd ha piros hó esik!

Majd ha kijön az Avatar 2! :D

Köszi az infót. Nem lepődtem meg. egyszerűen nincs realitása a projectnek. Régóta nem hiszek benne.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Kong:Skull Island;

Jobb ötlet híjján ezt választottuk ma, és egy sima egyszernézős popcornmozi.

A karakterek nem szerethetőek, egy névre sem emlékszem, komolyan. Azonosulni sem lehet senkivel.

Lelketlen lett. Látványos monster-fightok és poros-rock zene jellemzi, de semmi extra.

3-as alá. Tipikusan olyan film, ha a 90-es évek elején született volna, klasszikus lenne, de ma ez már kevés.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.