Ugrás a kommentre

Filmek


Bomarr

Ajánlott hozzászólás

Egy technikai díj-nál nem feltétlenül számít a film minősége. Attól hogy egy film összességében rossz bizonyos dolgokban lehet még kiemelkedő. Ezért kár köpködni az Akadémiát. Meg aztán a legjobb smink "hatalmas" presztízsű díj.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Erről kering a neten egy eléggé lesarkított, de sokatmondó kép

 

 

C5pdx8SUYAEVfsd.jpg

 

Mellesleg voltak olyan akadémikusok, akik azért adták ezt a "látvány díjat" a SS-nak, mert Margot Robbie dögös benne. Innentől no comment :roll:

Szerkesztve: - Nabopolasszar
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

De akkor kapja meg látvány kategóriában, és ne vegye el a smink díjat olyanoktól, amik jobban megérdemelnék :P

Ezzel egyetértek, de ahogy magad is írtad a lenti példa sarkos kissé.

Nem akarom védeni, de ha mondjuk a Killer Croc is smink volt, akkor az már kevésbé kontrasztos és elismerendő teljesítmény.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ezért írtam, hogy a kép kissé le van sarkítva. Mellesleg szerintem Killer Croc sminkje elbújhat a ST sminkjei mellett, csakhát a ST-ben nem volt egy Margo Robbie, aki indokolatlanul kapja a szavazatokat. (Azt meg amúgy sem értem miért van mindenki elájulva tőle. Csinosnak csinos, de Hollywoodban ilyenből 12 egy tucat. Vagy ennyit számítana egy kis meztelenkedés ez komolyabb filmben? :? )

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Engem is... arról, hogy a Wonder Womanre ne pazaroljam se a pénzem, se az időm :D

 

A Flasht meg inkább hagyjuk is. A projekt már túl van 4 rendezőn (5, ha a Han Solo rendező párosát 2-nek vesszük), és az őszi tervek szerint már 2,5 hónapja forognia kellene, erre január végén elrendelték a forgatókönyv teljes átírását. Valami nagyon nincs rendben a DC háza táján, főleg ha azt is fegyelembe vesszük, hogy Géza is inkább lemondott a Batman önálló film rendezéséről :hehe:

Szerkesztve: - Nabopolasszar
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ezért írtam, hogy a kép kissé le van sarkítva. Mellesleg szerintem Killer Croc sminkje elbújhat a ST sminkjei mellett, csakhát a ST-ben nem volt egy Margo Robbie, aki indokolatlanul kapja a szavazatokat. (Azt meg amúgy sem értem miért van mindenki elájulva tőle. Csinosnak csinos, de Hollywoodban ilyenből 12 egy tucat. Vagy ennyit számítana egy kis meztelenkedés ez komolyabb filmben? :? )

Nekem sem a zsánerem Margo Robbie. Miben meztelenkedett?

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A csúszások engem nem érdekelnek. A végeredmény, ami számít.

Nem is a csúszáson van a hangsúly, hanem azon, hogy a stúdiónak annyira nincs elképzelése a filmről (vagy van, és az nagyon nem működik), hogy már 5 rendező mondta, hogy "Kösz, de nem". A projekt most is rendező nélkül áll, és az ilyen page-one rewrite-ok meg sose sülnek el jól, főleg, ha ezt akkor rendelik el, amikor már 1 hónapja el kellett volna kezdeni a forgatást. Most annyira bíznak a projektben, hogy a 2018 májusi premier dátumot határozatlan időre elnapolták.

 

Ha a WW is bukta lesz, akkor a Warnernél megjósolok egy szép nagy zivatart, amit a fejesek feje fog alkotni. Kezdhetnék azzal, aki Snyder kezébe adta a gyeplőt.

Szerkesztve: - Nabopolasszar
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nekem sem a zsánerem Margo Robbie. Miben meztelenkedett?

Hát a Wall Streetben atom brutál jól nézett ki, de kb. ennyi. :)

 

Lássuk, lássuk! :D

 

 

21nidz6.jpg

 

161kz0m.jpg

 

 

Szerkesztve: - Rog
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Valami nagyon nincs rendben a DC háza táján

- Nincs a stúdió élén egy képregényb*zi, mint a Marvel Studios élén Kevin Feige.

- Nem terveznek előre.

- Nem tervezik meg a világot.

- A Warner nem ad szabad kezet a kivitelezőknek.

- A Warner nem vevő az ötletekre.

- A Warnernek gőze sincs, mitől döglik a légy.

- A Warnernek gőze sincs, mitől DC a DC, és görcsösen próbálja utánozni a Marvelt.

- A Warnernek gőze sincs, hogyan kéne ezt jól csinálni, csak mihamarább szeretné ugyanazokat a dollármilliárdokat látni, amit a Disney-Marvel bezsebel.

- A Warner még a színészeit sem tudja az ügy mögé állítani. Még egy poszter arcuk sincs, mint Robert Downey Jr. a Marvelnél.

- A Disney-Marvel nem erőlteti azt, ami nem megy.

Most kapásból ezek ugrottak be.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Castingban sztem eddig jól tejesít a DC. Csak hogy valami pozitívum is legyen. :D

Remek alapanyagból főznek pocsék szakácsok. :D "Kissé" pazarlásnak tűnik.

 

Más: Ha valaki esetleg látta a Kincsem-et, leírhatná, hogy milyen volt. Egész jók voltak az előzetesek.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Majd csak túlteszi magát rajta valahogy. :D

 

 

Te Rog!

Délután is ez a kép volt? Egy mozdulattal, mintha eltérne.. Mi folyik itt?

Csak annyi volt hogy túl nagy feneket kerítettem a dolognak és amaz képet lecseréltem egy másikra. De az első kép most már újra ott van a másik alatt.

Szerkesztve: - Rog
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nem tudom Leia mit szól ehhez a nyálcsorgatáshoz. ;)

Ugyan! Ennyire nem rövid a póráz!

 

 

Csak annyi volt hogy túl nagy feneket kerítettem a dolognak és amaz képet lecseréltem egy másikra. De az első kép most már újra ott van a másik alatt.

Na azért! Azthittem már beképzeltem valamit. ;)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Castingban sztem eddig jól tejesít a DC. Csak hogy valami pozitívum is legyen. :D

Hát nem tudom, azért ott is vannak kisebb problémák. James McAvoyt tulajdonképp elpocsékolták. A Jessie Eisenberg féle Luthorral a mai napig nem barátkoztam meg. A SS-ból pedig össz-vissz 4 színészt tudok nevesíteni, ami egy ilyen nagy szereplőgárdánál szerintem elég gáz, és a főszereplő 7-esből 3 színész akik ismerősök másik filmekből (kontrasztnak a GotG-ban olyan nevek-voltak, mint Vin Diesel, Bradley Cooper, Zoe Saldana, Benicio Del Toro és Dave Bautista (aki elég nagy pankrátor a tengerentúlon), ergo a főszereplők közül csak Chris Pratt volt "ismeretlen")

Szerkesztve: - Nabopolasszar
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Na azért! Azthittem már beképzeltem valamit. ;)

 

Nagyon megfoghatott (persze joggal) ha délután után este is csak rápillantottál bár így hogy a különbség is feltűnt lehet nem is csak egy pillantás volt. :D :D :D

 

Hát nem tudom, azért ott is vannak kisebb problémák. James McAvoyt tulajdonképp elpocsékolták.

 

A Wanted DC? Vagy mire gondolsz?

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.