Ugrás a kommentre

Filmek


Bomarr

Ajánlott hozzászólás

Az előzetesét megtekintve biztos vagyok benne hogy érdekes film készülődik.Samuel papában még nem nagyon csalódtunk(a kígyós filmet leszámítva).

"Na ki a faszagyerek?!" meg elég sablonos (szintén SLJ játszik benne)...

 

Bár párszor nézhető, ha az ember nem vár tőle túl sokat.

 

Donát

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Köszönöm szépen! Na ezt én is láttam.

Szerintem ez csak FAN trailer, mert mikor még anno megnyílt a film honlapja, volt ilyen letölthető hangok és egy trailer készítési verseny, hogy azokból meg képekből csináljanak a résztvevők trailereket. És ez szerintem az egyik. :) Mert furcsa amugy hogy paramount dvd-vel indul a cucc. :D

 

ui: látom azóta újat raktál. Ez jobb munkának néz ki mint az előző! :D Ez lehetett talán a verseny nyertese?

Szerkesztve: - Coce_Plant
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Na hazaértem.Tulojdonképpen fél hat óta folymatosan iszok, tehját mondhatni részeg vagyok.Folyik minden össze a monitoron.A Fűrész 3 rettenetesen brutális, viszont a színvonal maradt.Meglepi ebben is van, bár ki lehet következtetni.Én tartom ahhoz továbbra is magam, hogy a rendezőt, és a forgatókönyvírót be kell csukni fél évre.Ezek nem normálisak, szerintem.Ami viszont meglepő számomra, hogy megértettem Jigsaw-t.Legalábbis, hogy miért teszi amit tesz.Bár kegyetlen ,de megadja a módját a másként való történtekhez.Így a harmadik részt is látva, tulajdonképpen egy emberi kritika az egész.Hisz Jigsaw pontosan tudja, hogy mit fog tenni az áldozata, ha egy bizonyos szituba teszi.Ezért kegyetlen.Mert igaz, hogy megadja a döntés leehtőségét(a végén, aki látta tudja miről beszélek), de ugyanakkor tudja, hogy ugyse fog máshogy viselkedni az illető.Mondok egy példát.A 2. részben a rendőr.Ha nyugton maradt volna a fia kijön a szekrényből.De mivel Jigsaw tudta, hogy a reakciója az lesz, hogy szétveri a pofáját, erre alapozott mindent.Na ilyenekkel van tele a 3.rész.Visszautalnak az első részre is.Az a probléma, hogy konkrétumot nem nagyon tudok írni, anélkül, hogy lelőnék pár poént.A vége is elég meglepő, főleg annak tudatában, hogy lesz 4. rész.

Lehet, hogy én mimózalélek vagyok ,de nekem nagyon brutál.Persze, egy film, de mindíg beleélem magam az áldozat helyzetébe.Végülis ajánlom mindenkinek, aki látta az eddigieket, de aki nem látott egy Fűrész filmet sem az hagyja ki az életéből, mert ezt nem kell feltétlenül látnia.Volt most olyan, hogy nem tudtam nézni a jelenetet.Lehet, hogy sosem fogom megérteni az emberi aljasság okait.Éljünk békében egymással.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én tartom ahhoz továbbra is magam, hogy a rendezőt, és a forgatókönyvírót be kell csukni fél évre.Ezek nem normálisak, szerintem.

Akkor kiváncsi lennék mit szólnál a 'Guinea Pig: Flowers of Flesh and Blood'-hoz, frenkie :clap:. Az egész össz-vissz negyven perc és arról szól, hogy szépen komótosan kinyirnak egy nőt... feldarabolják, kibelezik, kanállal kivájják a szemét és igy tovább, majd a végén kiirják, hogy ez egy valódi sorozat-gyilkos ölési procedurájának rekonstrukciója volt.

Van is egy városi legenda róla, hogy Charlie Sheen azt hitte róla, hogy igazi felvétel. Ezt tényleg nem lehet egyedül nézni, mert az ember elkezdi hülyén érezni magát... nagyon elborult, bár bizonyos szemszögből nézve inkább maszk-mesteri referencia-munka :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Karrde: megnézted az illúzionistát? :D

Még le sem tudtam szedni a filmet :clap: Sajna windowsom, meg ki tudja még mi a gépemen pénteken bemondta az unalmast, azóta anyagok másolása (naná, hogy SW minden eltűnt, de ezt ne részletezzük inkább :D), reinstall meg progik telepítése folyik egy kis dvd-írással egybekötve, meg némi rendrakás a gépben. Amint le tudtam szedni és megnézni, rögtön írok.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Beszarás, hogy mekkora genyláda ez a Retek klub :D :D A Starship Troopers-t úgy agyonvágták, hogy öt perc nézés után ki is kapcsoltam :D

Én is ezen akadtam ki! Én azonban végig néztem, mert jó volt újra látni. :clap: Nem mellesleg tök jó csaj az a Flores. :P

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Hát elég sz*rháziak. Nem elég a 18-as karika meg hogy jó későn adják de még bele is vagdosnak. Mindegy mert megvan DVD-n de akkor sem értem mit fosnak az ORTT-től.

A "Hatodik napon"-t és a "Tökéletes célpont"-ot is megnyirbálták, utóbbit elég brutálisan meg még egy csomó mindent. A marhák. :clap:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

The Prestige

 

prestige.jpg

 

Még nem tudom, hogy tényleg Tökéletes-e a Trükk, de az biztos, hogy nagyon közel van a tökéleteshez. Nolan mesterien kezeli a szálakat, a narratíva végig azt a célt szolgálja, hogy mi is részesei legyünk egy nagy bűvészmutatványnak - már persze ha hajlandóak vagyunk elrugaszkodni kicsit a valóságtól, hiszen enélkül egyetlen bűvésztrükk sem lenne élvezhető :clap: A lényeg az, hogy a forgatókönyv nagyon ütős és a hangulat is hibátlan - most már nyugodtan kijelenthetjük, hogy ezek mindig rendre klappolnak, ha Nolan keze van a dologban... A sztoriról nem mondok semmit, mert vétek lenne bármiféle poént előre lelőni - legyen elég annyi, hogy a film sava-borsát az adja, ami mesterművé emelte a Mementót - az, hogy a történetmeséléssel történő játszadozás itt is teljes összehangban van a film témájával. Míg a Mementóban a nem-lineáris elbeszélés azt az érzést hozta elő, hogy a néző a főszereplő állapotához hasonlóképpen tapasztalja meg a történéseket, addig itt azt segíti elő, hogy Nolan a bűvész szerepébe bújva mesteri trükkök százaival csaphassa be a nézőt. Ezt nagyon érzi ez a fickó. Hogy a Mementóhoz hasonló mestermunka-e a Prestige, azt még nem tudom eldönteni, de mindenképpen az év legerősebb filmjei közé tartozik. Ezt biztosan újra kell még néznem. 9/10

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

The Prestige

 

prestige.jpg

 

Még nem tudom, hogy tényleg Tökéletes-e a Trükk, de az biztos, hogy nagyon közel van a tökéleteshez. Nolan mesterien kezeli a szálakat, a narratíva végig azt a célt szolgálja, hogy mi is részesei legyünk egy nagy bűvészmutatványnak - már persze ha hajlandóak vagyunk elrugaszkodni kicsit a valóságtól, hiszen enélkül egyetlen bűvésztrükk sem lenne élvezhető :D A lényeg az, hogy a forgatókönyv nagyon ütős és a hangulat is hibátlan - most már nyugodtan kijelenthetjük, hogy ezek mindig rendre klappolnak, ha Nolan keze van a dologban... A sztoriról nem mondok semmit, mert vétek lenne bármiféle poént előre lelőni - legyen elég annyi, hogy a film sava-borsát az adja, ami mesterművé emelte a Mementót - az, hogy a történetmeséléssel történő játszadozás itt is teljes összehangban van a film témájával. Míg a Mementóban a nem-lineáris elbeszélés azt az érzést hozta elő, hogy a néző a főszereplő állapotához hasonlóképpen tapasztalja meg a történéseket, addig itt azt segíti elő, hogy Nolan a bűvész szerepébe bújva mesteri trükkök százaival csaphassa be a nézőt. Ezt nagyon érzi ez a fickó. Hogy a Mementóhoz hasonló mestermunka-e a Prestige, azt még nem tudom eldönteni, de mindenképpen az év legerősebb filmjei közé tartozik. Ezt biztosan újra kell még néznem. 9/10

Én is láttam yodával.Osztom, mindenben.Este nézem újra-, most az asszonnyal.

Nagyon bejött. :clap:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nolan napjaink egyik legjobb, és legeredetibb rendezője, ezt a Mementoval, és főleg a Batmannal bizonyította. Hogy a prestige jó film, az nem véletlen, talán ezt még én is megnézem valamikor. :D

Helyes :clap:

Nolannal kapcsolatban a legelképesztőbb az, hogy még csak most lesz 37 éves, és máris ilyen filmek vannak a háta mögött... Csak nehogy idő előtt kiégjen :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.