Ugrás a kommentre

Filmek


Bomarr

Ajánlott hozzászólás

A vírfarkas viszont elég gagyi, mintha Gollamot keresztezték volna az Alien Resurrectionben lévő újszülött förmedvénnyel :)

Hát egy CGI-szépségversenyen bizonmyára ők hárman lennének a dobogósok eredetileg nem rondának szánt kategóriában :clap:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Hát egy CGI-szépségversenyen bizonmyára ők hárman lennének a dobogósok eredetileg nem rondának szánt kategóriában :clap:

Kár, hogy az AR újszülötte egy pillanatra sem CGI... (igen, még akkor sem, mikor kirepül az űrbe)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Stallone-nak már nagyon nem megy a szakma. Tiltott testépítőszereket találtak nála Ausztráliában, börtünbüntetés helyett csak 10000dollárt kell perkálnia.

 

Tesztoszteront is nehezebben csempészi be a filmjeibe mint régen, mert abból is találtak nála nem is keveset.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nah megvan az első kritika a Kalózokról. Kapott 60%-ot a Mozinettől.

Lehet befizetek rá, mert ezt végre szinkronosan adják a mozik :clap: Az ilyen film pedig ritka, és persze ott van Keith Richards is :D

Na én majd letesztelem csütörtökön :D Az első rész ment feliratosan, a másodikat már csak a Momban lehetett megnézni feliratosan, és úgy néz ki, hogy most nem jutok el oda :D Szóval marad a szinkronos :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Valszeg én is csütörtökön tesztelem a kalózok harmadik eljövetelét.

 

Transformers filmképek, hátterek, játékok:

http://www.transformersonline.ru/movie/toys/deluxe

http://www.transformersonline.ru/movie/production

http://www.transformersonline.ru/node/3500

 

Elkapott a nosztalgiahangulat, ha tudnám, hol vannak a régi mecsboxjaim, előkotornám a tranformers figuráim, hogy kiállíthassam őket :clap:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Na én majd letesztelem csütörtökön :clap: Az első rész ment feliratosan, a másodikat már csak a Momban lehetett megnézni feliratosan, és úgy néz ki, hogy most nem jutok el oda :D Szóval marad a szinkronos :)

Na akkor majd várom a kritikákat :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Na én majd letesztelem csütörtökön :D Az első rész ment feliratosan, a másodikat már csak a Momban lehetett megnézni feliratosan, és úgy néz ki, hogy most nem jutok el oda :D Szóval marad a szinkronos :clap:

Én csütörtökön nézem, MoM-ban, feliratokkal (de azért a képre koncentrálva :)).

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ezek mindig suliba járnak? Mikor végzik már el?

Hét éves a suli, hét könyv és film, minden suliévre egy :D Szóval a legvégére :clap:

Na de az utolsó év, khmm... a jelenlegi állások szerint igen-igen érdekes lesz :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Hét éves a suli, hét könyv és film, minden suliévre egy :D Szóval a legvégére :clap:

Na de az utolsó év, khmm... a jelenlegi állások szerint igen-igen érdekes lesz :)

Mintha legutóbb azt olvastam volna, hogy lesz 8. rész mégis (persze, ha egy üzlet beindul...).

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Voltam ma a Pirates 3-on.

Én is nagyon vártam már ezt a filmet, de bevallom hogy most valamit nagyon elrontottak.Hullámvölgyekből áll az egész film, a történet pedig egy nagy össze-visszaság.Mondjuk volt 1-2 jó poén a filmben, de összeségében kevesebb volt benne mint az előző részben.A látványvilág fantasztikusra sikeredett, de ebből nem lehet megélni..Sparrow kapitány is kevesebbet szerepel benne(bár némely szempontból nagyon sokat - ha láttátok a filmet értitek).A film zenéje nem sok újjat tudott nyújtani, bár jól felhasználta az előző részekét.

És mellesleg a csavarok teljesen kiszámíthatóak voltak, egyik se okozott meglepetést.

10/5

Keira lába megérdemel egy plusz pontot. :P

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Voltam ma a Pirates 3-on.

Én is nagyon vártam már ezt a filmet, de bevallom hogy most valamit nagyon elrontottak.Hullámvölgyekből áll az egész film, a történet pedig egy nagy össze-visszaság.Mondjuk volt 1-2 jó poén a filmben, de összeségében kevesebb volt benne mint az előző részben.A látványvilág fantasztikusra sikeredett, de ebből nem lehet megélni..Sparrow kapitány is kevesebbet szerepel benne(bár némely szempontból nagyon sokat - ha láttátok a filmet értitek).A film zenéje nem sok újjat tudott nyújtani, bár jól felhasználta az előző részekét.

És mellesleg a csavarok teljesen kiszámíthatóak voltak, egyik se okozott meglepetést.

10/5

Keira lába megérdemel egy plusz pontot. :D

Én mondtam, hogy ez az egész kalóz-cucc egy nagy lufi. Kesze-kusza és erőtlen. És nekem - sokakkal ellentétben - marhára erőltetett ez a Jack Sparrow karakter.

Eddig nagyon úgy tűnik, hogy a várt "nagyágyúk" hasalnak (Pókember, Shrek, POTC). :D

Most már egyértelmű, hogy a Transformers, FF2 nagyot nyerhetnek ezen.

Ja és egy titkos favoritom, az új Pixar-film: Ratatouille, Brad Bird rendezésében (Hihetetlen család). :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Eltekintve az eddigi, továbbra is fennálló aggályaimtól, ami a POTC folytatásokat illeti, egész jó volt a film. A sztori az előző részhez mérten hagy kívánnivalót, viszont egész jól lehet rajta szórakozni. Marha látványos, és vannak nagyszerű jelenetei, amik nálam kompenzálnak egy rakat apró fölösleges cuccot. Kivéve, hogy néhol, ahogy Obi1 is írta, sok volt Jackből :D

 

Objektíve tuti alacsonyabbat kapna, de személy szerint egy 7/10-et nálam megért. Na de hát ez erősen szubjektív vélemény, amiben benne van az is, hogy imádom a hajós-kalandos filmeket és Jack Sparrow-t, na meg Will is nagyon dögös volt, főleg a végén (Keira lábai engem érthető okokból messze nem érdekelnek) :P:D

Spoilereket és apróbb, nem tetsző hülyeségeket nem írok, mert van belőlük egy rakat :D Mondjuk azt azért csodálom, hogy a készítők kiigazodtak a saját sztorijuk kavarásain, aki látta a filmet, tudja miről beszélek :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.