Ugrás a kommentre

Filmek


Bomarr

Ajánlott hozzászólás

Szép ez a tabló, csak marhára rontja az összképet, hogy a bal oldalon egy Movie Maniacs játékfigura van, míg a jobbon az AVP CGI alienjének a modellje (megjegyzem, egy magyar ember munkája).

Szerkesztve: - Dzséjt
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nekem is sokat mondó az új Dark Knight-kép. Nem tudom miért, de nekem már ez a maszk is jelzi, hogy Nolan bácsi tudja 'hogyan tovább' az új bőregérrel. :lol:

A The Prestige és a Batman Begins egyenesen napjaink legjobb rendezőjévé röpítette előre nálam.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nekem is sokat mondó az új Dark Knight-kép. Nem tudom miért, de nekem már ez a maszk is jelzi, hogy Nolan bácsi tudja 'hogyan tovább' az új bőregérrel. :lol:

A The Prestige és a Batman Begins egyenesen napjaink legjobb rendezőjévé röpítette előre nálam.

Mementóról mi a véleményed?

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nekem is sokat mondó az új Dark Knight-kép. Nem tudom miért, de nekem már ez a maszk is jelzi, hogy Nolan bácsi tudja 'hogyan tovább' az új bőregérrel. :clap:

A The Prestige és a Batman Begins egyenesen napjaink legjobb rendezőjévé röpítette előre nálam.

Ha esetleg nem láttad még, itt a másik új kép:

 

joker2.jpg

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Megnéztem a Karib 3-t. Annyira nem volt rossz, egyszerűen a 2 túl magasra tette a lécet. Jack Sparrow-ból tényleg sok volt, az agyatlan, az meg egyenesen fárasztott. Tia Dalma szálát nem kellett volna annyira nyomatni. A nyitó jelenet sikeresen elvette azt a játékos hangulatot, ami a 2ben dominált, szerintem ez hiányzott belőle nagyon. A könnyedsége.

Viszont zuseniális volt például, amikor egymásra fogják a

vízipisztolyaikat.

 

A feliratok után az 1-ben a majom volt, a 2-ben a kutya (akiből nem lett grillezett törzsfőnök :clap: ) a 3-ra én a papagájt vártam. Hát koppantam egy nagyot.

 

Amúgy nem volt rossz.

Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Karib-tenger kalózai 3

 

Jaj.... szoval sejtettem, hogy nem lesz nagy szám, de nálam ez mindent alulmúlt. Az első 10-20 perc még csak-csak, de utána hihetetlen mélyrepülés. Most hirtelen nem is tudnám kiválasztani a legcikibb jelenetet, de talán az, amikor harc közben adják össze Turnert és Swann kisasszonyt...

Szerkesztve: - Bomarr
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Hát az a jelenet tényleg elég gagyesz volt. Nekem mondjuk még ezt is tetézte Beckett grandiózusnak szánt haláljelenete...


Karib-tenger kalózai 3

Jaj.... szoval sejtettem, hogy nem lesz nagy szám, de nálam ez mindent alulmúlt. Az első 10-20 perc még csak-csak, de utána hihetetlen mélyrepülés. Most hirtelen nem is tudnám kiválasztani a legcikibb jelenetet
Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Melyik teszik nektek a 3 közül legjobban?

Én úgy jártam vele hogy az első része első nézésre tetszett aztán át is írtam. Második nézéskor a felénél tovább már nem bírtam nézni.

A másodikat leszedtem a netről és csak kínlódtam alatta.

Két hete fogtam az első DVDjét és jól behajlítva kidobtam.

A harmadikat meg már látni se akarom.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Jah... hát ezt sem akartam megtudni, míg nem néztem meg :)  :clap:

A jelenet eleje benne van a trailerben... egyébként sem túl szignifikáns, tehát magát a sztorit nem befolyásolja azon kivül, hogy nagyon gáz, de egyébként igaz... a kis spoiler is spoiler. Legközelebb jobban vigyázok.

 

yodamester: Valóban... annak a jelenetnek is ott a helye a legrosszabbak között :)

Szerkesztve: - Bomarr
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Most hirtelen nem is tudnám kiválasztani a legcikibb jelenetet, de talán az, amikor harc közben adják össze Turnert és Swann kisasszonyt...

Ugyan már, tiszta paródia volt, jót szórakoztam rajta :clap:

Na de az is igaz, hogy nem ilyesmit várnánk egy ilyen sztoritól.

Legcikibb? Beckett dobogós meg az agyatlan Jack is.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Hát én ezeket egyáltalán nem gondolnám cikinek, a PotC-t mindig is a könnyed hangvétel jellemezte, ez pedig tökéletesen beleillik a képbe. Nekem tetszett.

 

Az viszont érdekes volt, hogy ellentétben az első részben, itt végig Barbossát mondanak Barbarossa helyett a szinkronban. Tehát észrevették a hibájukat, de így meg nem voltak következetesek. :clap:

 

Donát

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

De a második részben még tudtak bánni az arányokkal (kieg: najó, ugy ahogy :clap:)... megvolt a helye a poénoknak is meg az akciónak is. A Kraken támadása ott zseniális. Itt viszont minden egybefolyik... készül a nagy akció ám a folyamatos elhuzott poénkodással -ami szerintem ráadásul cseppet sem volt vicces- rögtön el is szurják az egészet.

 

Arról nem is beszélve, hogy mennyire látszott, hogy menetközben találták ki a történetet. Egy csomó új dolgot dobtak be, hogy aztán semmit se kezdjenek velük. A Kalóz Tanácsnak annyi az értelme, hogy verekszenek egyet asztalon és a végén üdvrivalganak egyet mikor Jackék megnyerték nekik a harcot. Ezért aztán igazán kár volt... Calypso dettó... a szeszélyes istennő csinál egy nagy örvényt és csokolom. Megintcsak a második részt tudnám ellenpéldának felhozni, ami nem votl hibátlan, de legalább volt a történetnek fő irányvonala és jutott idő némi hangulat csepegtetésre is, s az ötletek kiaknázására.
Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.