Ugrás a kommentre

Filmek


Bomarr

Ajánlott hozzászólás

Csak az a baj hogy nem számíthatunk feliratos kópiákra, maximum a Mom Parkban lesz egy teljesen angol, felirat nélkül. A szinkron márpedig tönkretette a trailert, és azok a kiejtések.. Főleg amikor Anakin üvölti hogy "Ásóka".. WTF? Már azon gondolkoztam hogy mit akar ez kiásni.

No ennyire nem kell leírni a szinkront mert szerintem marha jó lett. Csak nehogy megint azzal gyere, hogy a béka se**e alatt van azoknak is az igénye aki szinkronosan szeretné megnézni.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

No ennyire nem kell leírni a szinkront mert szerintem marha jó lett. Csak nehogy megint azzal gyere, hogy a béka se**e alatt van azoknak is az igénye aki szinkronosan szeretné megnézni.

Felőlem úgy nézel egy filmet ahogy akarsz, marhára hidegen hagy. :oops:

Amúgy öregszel Oldie, én ilyet soha se írtam.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én feliratosan láttam a TDK előtt.

Szintén.

 

Felőlem úgy nézel egy filmet ahogy akarsz, marhára hidegen hagy. :oops:

Amúgy öregszel Oldie, én ilyet soha se írtam.

Csak céloztál rá (magad írtad, hogy nem fogalmaztál jól, de hát na... tanulj meg fogalmazni, mert sokszor visszakapsz még ilyeneket különben) :)

 

Mina, szerintem a Burton Batmant már a Begins lekörözte, a TDK meg jobb a Beginsnél :) De ha neked nem jött be a Begins, ez aztán végképp nem fog szerintem sem tetszeni. De honnét gondoltad, hogy más lesz?

Szerkesztve: - Dzséjt
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nem is azt írtam, hogy írtál, csak ne kezd ezt a dolgot is a korábbi témához hasonlítgatni.

Miért kell folyton feszültséget szítani? Nagyon vicces dolgot írtál most, mert te kezdtem ahhoz hasonlítani, nem én. Egyszerűen leírtam hogy számomra tönkretette a trailer hangulatát a szinkron, ennyi. Nem általánosan írtam ezt a szinkronokról, például tegnap láttam másodszorra a Prestige-et szinkronnal, és az baromira jó volt.

 

Dzséjt: Igazából csak az volt a hiba volt a fogalmazásomban, hogy félreérthető volt. De az már nem az én hibám hogy ha valaki rosszul értelmezi, és ezen lovagol 200 oldalon át.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Miért kell folyton feszültséget szítani? Nagyon vicces dolgot írtál most, mert te kezdtem ahhoz hasonlítani, nem én. Egyszerűen leírtam hogy számomra tönkretette a trailer hangulatát a szinkron, ennyi. Nem általánosan írtam ezt a szinkronokról, például tegnap láttam másodszorra a Prestige-et szinkronnal, és az baromira jó volt.

 

Dzséjt: Igazából csak az volt a hiba volt a fogalmazásomban, hogy félreérthető volt. De az már nem az én hibám hogy ha valaki rosszul értelmezi, és ezen lovagol 200 oldalon át.

 

Nem szítom, csak túlzásnak tartom azt a fajta kijelentést, hogy a szinkron tönkretette a hangulatát. A filmnek se tette tönkre ( szerintem), a TCW re meg megmaradt a régi szinkron. Üdítő volt visszahallani pl Szilágyi Tibor hangját.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nem szítom, csak túlzásnak tartom azt a fajta kijelentést, hogy a szinkron tönkretette a hangulatát. A filmnek se tette tönkre ( szerintem), a TCW re meg megmaradt a régi szinkron. Üdítő volt visszahallani pl Szilágyi Tibor hangját.

Nekem tönkretette, ez van. A filmek közül csak a harmadik résznek volt nagyon rossz a szinkronja szerintem, a többi jó. De ez már nagyon lerágott csont, és itt nagyon OFF.

Egyébként ahogy az emberek viselkedtek amikor ment a trailer.. Mindenki bekiabált hogy "Hurrá..", "Már megint ez a xar!".. Szomorú volt nézni ezeket a hülyéket.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

De az már nem az én hibám hogy ha valaki rosszul értelmezi, és ezen lovagol 200 oldalon át.

A fogalmazónak nem hibája, hogy félreérthetően fogalmaz. Ez jó :oops:

Nálunk egész kultúráltak voltak, a reakció a trailer alatt és után zéró volt. De úgy alapvetően ez jellemezte az egész közönséget, még a TDK-ra sem reagált senki, csak a haver meg én. Nagyon rendes közönség volt, tisztára, mintha ott sem lettek volna :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Az nem az én hibám, hogy hatvanszor hoztok fel olyasmit amit már tisztáztunk egyszer.

Az már valóban nem, de nem is azzal dobálózunk, hogy te hoztad fel hatvanszor, csak azzal, hogy sértő volt a kijelentésed, akár rosszúl fogalmaztál, akár nem. S mint láthatod, van itt két rosszarcú alak, akik hepciásak az ilyesmire. Amúgy részemről téma lezárva, amíg nem lesz még egy ilyen kijelentés (szóval ne fogalmazz félreérthetően, és akkor senki sem érti félre, amit írsz). :oops:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

a Burton Batmant már a Begins lekörözte, a TDK meg jobb a Beginsnél :oops:
Ezaz. A TéDéKá-nak nem kell felnőnie az 1989-es bőrkomához. A BB-vel együtt túlnőtt rajta ugyanúgy mint az azt követő három filmen.
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

a TDK-ra sem reagált senki, csak a haver meg én. Nagyon rendes közönség volt, tisztára, mintha ott sem lettek volna :oops:
Amikor tegnap másodjára megnéztem csak egyetlenegy reakció volt. A kamion orra bukós hátasánál az egyik mögöttem ülő gyerek imigyen szólt: "Azt a qrva!" :)
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Remélem látjuk szombaton mi is.Remélem a délelöttre való tekintettel tömeg sem lesz(nem rágnak, nem nyelnek, nem beszélnek mobilon, és nem szürcsölik a kólát).

Biztos, hogy látjuk. :oops: Eddig rajtunk kívül csak 8 hely van lefoglalva. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Akkor több, mint fél évet. Úgy emlékszem december elejére volt beharangozva.

Szem*tláda sztrájk :oops: (nem elég, hogy a Supernatural, Heroes, CSI, House megszenvedte még Potter is elszenvedi) (még jó, hogy Lucas már nem tagja a WGA-nak, a Star Wars-t soha nem fogja ez sújtani.)

Szerkesztve: - Mina
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Megnéztema Hellboy2őt és simán 9es nálam.

Eszméletlenül látványos. A zene is passzol, a harcok meg istenien meg vannak koreografálva.

A történetre sem lehet panasz igazából, nem volt semmilyen felesleges szál, amit túllihegtek volna, szerencsére.

Mindenképp érdemes megnézni!

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ennél a filmnél állítólag a készítők nyilatkozatával ellentétben, nem zavart be a sztrájk. A forgatókönyv már jóval korábban megvolt mint ahogy a sztrájk elkezdődött volna. Most ugye arra fogják a késlekedést, hogy összecsapott lett a forgatókönyv, és újra kell forgatniuk pár jelenetet. Hogy aztán mi az igazság azt tuti nem fogjuk megtudni.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Death Race korhatáros trailer, nosztalgiát ébresztő G'n R zenével, pörgős látványos képsorokkal. A sztorit szerintem hagyhatjuk......nem fog világot váltani a trancsírozós autóverseny.

Halálosabb Iramban vérrel felturbózva. Nem nagyon szerettem azt a szériát, vagy legalább is a világát mindenképp nem. Feka rapperek+jó autók+dögös(nek mondott) csajok=kész a film. Brrr.. Mielőtt még megszólna valaki, nem a történetükkel van a baj.

Ettől a Jason-től pedig nem láttam egy épkézláb szerepet se, de legalább jó morcosan tud nézni.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Hazaértem a moziról...

Nem volt TCW trailer a film előtt. Viszont a film tetszett. A legnagyobb gyengeségét, a Bat-Tank-ot hála istennek már az elején tönkretette, így végre elegánsabb járműje lett. Nagyon jót alakított, mint Joker, mint Kétarc. Ez a mozi is megőrízte a régi hagyományt, hogy 2 ellenséggel száll szembe Batman.

A felirat tetszett, nem is tudtam, hogy feliratos lesz, de legalább nem kellett hallgatnom Stohl hangját Jokerként.

 

Off: A képes enciklopédia nagyon jó. Egész buszozás alatt azt olvasgattam :hehe:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Úristen.

Ez az év filmje.

EP3 szint.Nálam.

Nemrég értem haza egy nagyon jó hangulatú fórumtaliról és egy olyan film megnézése emelte a délelött fénypontját ami sokáig nem lesz.

Igen a Dark Night-ról van szó.Nincs hype.Minden világos.Mármint miért nézi meg ennyi ember.Mert a FILM.Így nagybetűsen.Ma olyat láttam amit sokáig nem fogok.A rendet.A filmben.Még nem tudom mit láttam mert ahhoz még sokszor kell látni.De azt tudom, hogy mérföldkövet.Valami olyat ami a FILM lényege.Ami odaszögez a székhez, ami megborzongat, ami elgondolkodtat.A szinészi alakítások döbbenetesek.Mindenki.De ha vannak karakterek akiket meg lehetne említeni akkor az JIm Gordon és Joker.Heath Ledger és Gary Oldman olyat alakított ami léc.Ezalatt minden alakítás hiteltelen.A történetvezetés hibátlan.A környezet hibátlan.Nem tudok róla rosszat mondani.Amit érzek.Látnom kell újra és újra.Köszönöm Nolan.Az EP3 óta a legjobb filmet láttam.Nem túlzok.Ja igen és nálam az SW nem film hanem legende.

Aki nem látta nézze meg.

 

10/10

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.