Ugrás a kommentre

Filmek


Bomarr

Ajánlott hozzászólás

Kizárt, nem vagyok Terminator szakértő. Még csak nem is rajongok értük. Sőt, a T1-et különösebben még nem is szeretem, a három közül azt tartom a legrosszabbnak. A T2 viszont a trilógia legjobbja.

 

 

Alcímnek meg mehetne a Warner vs Fox :(

 

A T4-nek két okból adok - eddig - jó pontot: 1) Christian Bale, azért még a legrosszabb filmjei is benne vannak nálam a szórakoztató kategóriába. 2) Jonathan Nolan fogta az egész eredeti script tetemes részét (amit még a T3 írói, John D. Brancato és Michael Ferris készítettek) és az egészet kivágta a szemétbe, majd újat írt, ő meg azért mégis csak a TDK egyik írója :D

 

Viszont lehet, hogy előbb lesz Transformers vs Terminator. Legalábbis az új előzetes alapján még ezt is el lehet képzelni. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Viszont lehet, hogy előbb lesz Transformers vs Terminator. Legalábbis az új előzetes alapján még ezt is el lehet képzelni. :(

Most nem azért, de neked, meg másoknak akik a Transformershez hasonlítják a Harvestert, mi benne a hasonlóság???? Nekem ez marha magas. Köze nincs hozzá, teljesen más a funkciója, megjelenése......

Könyörgöm, legalább egy okot azon kívűl, hogy keze, lába van és elég nagy. Kösz.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Most nem azért, de neked, meg másoknak akik a Transformershez hasonlítják a Harvestert, mi benne a hasonlóság???? Nekem ez marha magas. Köze nincs hozzá, teljesen más a funkciója, megjelenése......

Könyörgöm, legalább egy okot azon kívűl, hogy keze, lába van és elég nagy. Kösz.

 

Bocsi, nem ismerem annyira a Harvester típusú Terminatort. Én csak egyszerű mezei néző szemszögéből indultam ki. Abból a szemszögből a testi alakját elnézve tényleg hasonlít.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Bocsi, nem ismerem annyira a Harvester típusú Terminatort. Én csak egyszerű mezei néző szemszögéből indultam ki. Abból a szemszögből a testi alakját elnézve tényleg hasonlít.

Hát sajna sok "mezei néző" elégé be van szűkülve. Azt már elfelejtik, hogy a T1-ben, meg a 2-ben több hasonló robot volt, méretben legalábbis. HK-tankok ugyebár.

De ők csak a Transformersig látnak. :S

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Könyörgöm, legalább egy okot azon kívűl, hogy keze, lába van és elég nagy. Kösz.

Azon kívül még nagy, robot is, és nagy, meg még robot is. Emiatt máris csak Transformers lehet sokak szerint. Arról persze már feletkezzünk el, hogy ad1) amit te is írtál, a T1-2 is rendelkezett nagy robottal. Ad2) Nem a Transformers az egyetlen nagy robotkat felvonultató mű széles e világon...

 

Amúgy Revan, ez nem a trailer, az csak 9. lesz, egy csupán egy felvétel egy TV műsorról, amiben mutattak néhány jelenetet a filmből (azaz, valószínűleg a trailerből).

Szerkesztve: - Dzséjt
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Hát sajna sok "mezei néző" elégé be van szűkülve. Azt már elfelejtik, hogy a T1-ben, meg a 2-ben több hasonló robot volt, méretben legalábbis. HK-tankok ugyebár.

De ők csak a Transformersig látnak. :S

 

Majd még többször megnézem a T1, T2-t a TS-ig. De most, hogy mondod tényleg rémlenek valamik a filmekből.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Azon kívül még nagy, robot is, és nagy, meg még robot is. Emiatt máris csak Transformers lehet sokak szerint. Arról persze már feletkezzünk el, hogy ad1) amit te is írtál, a T1-2 is rendelkezett nagy robottal. Ad2) Nem a Transformers az egyetlen nagy robotkat felvonultató mű széles e világon...

 

Amúgy Revan, ez nem a trailer, az csak 9. lesz, egy csupán egy felvétel egy TV műsorról, amiben mutattak néhány jelenetet a filmből (azaz, valószínűleg a trailerből).

 

Szóval 9-én lesz új trailer? Kíváncsian várom.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Váó! :( Ez jól néz ki. Ez volt az a gép amit Reese-ék el akartak pusztítani abban az emlékképben, nem?

Nem csak el akarták, sikerült is, csak a csaj, aki Reese-sel volt, belehalt. Aztán majdnem Reese is.

 

Itt is van pár dolog róla:

http://www.goingfaster.com/term2029/tracke...cal%20data.html

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Megnéztem ma az Identity-t, mivel mostanában vadászok a jó csattanójú filmekre. De ennél sablonosabb és kiszámíthatóbb filmet már rég nem láttam, nem értem hogy miért emlegetik az egyik legnagyobb csattanóval rendelkező filmnek ezt.

A Szigorúan Bizalmast néztem meg még ma, na az ennél vagy milliószor jobb volt és fordulatosabb - a színészek pedig bravúroztak benne.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Pildinek hála két régi filmes lemaradásomat tudtam pótolni a hétvégén.

 

Az egyik a Pirates of Carribien 3volt, amire a második rész vége óta kíváncsi voltam. Nagyjából azt kaptam amit vártam, habkönnyű, látványos mesefilmet, néhol kicsit túljátszott jelenetekkel, és marha jó poénokkal. Sajnos arra is rá kellett jöjjek, hogy Jack Sparow -t nem szeressem. Szerintem abszolút nem vicces, és emellett annyira komolytalan, hogy egyszerűen már idegesített amikor feltűnt a színen. A vége viszont annál jobb volt, talán úgy is mondhatnám, hogy nem az a sablonos boruljunk össze és minden rózsaszín fíling.

10/7

 

A másik filmre jobban fájt a fogam ami nem volt más, mint a Harry Potter széria legutóbbi kalandja. Na ez már sokkal jobban tetszett, és elmondhatom, hogy végig lekötött. A sorozat nagy előnye a kohézió, és a szereplők folytonos visszatérése. Ez már önmagában is egyedülálló, ám az még több örömmel töltött el, hogy Harry érettebbé válásával a történet is egyre komorabbá válik. Ha vissza gondolok, amikor kijött az első rész csak hangosan röhögtünk, hogy ez milyen béna. Nos azóta nagyot változott a világ, és a HP az egyik legjobb sorozattá nőtte ki magát. Várom az újabb fejezetet, ami biztos hozza majd a megszokott magas színvonalat.

 

Egyébként én Rowling kisasszony helyében törném a fejem egy Harry Potter felnőtt életét bemutató sorozaton is. Óriási lehetőségek volnának benne, és az még ennél is sokkal komolyabb és sötétebb lehetne.

10/8.5

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Örülök, hogy azért nagyjából tetszett minkét film. :oops:

A Karib 3-nak valóban a vége a legjobb a tengeri csatával és a csattanóval. Állítólag folytatni fogják, pedig itt kéne abbahagyni.

A Harry Potter filmek közül viszont az Azkabani fogoly után nekem a Főnix Rendje a második legjobb film. És én is nagyon várom a Félvér Herceget!

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ez a Terminator iszonyú jó lesz.Kiváncsi vagyok a maradék hadsereget be fogják-e vetni a gépek ellen, meg ahogy láttam a kocsik is járnak tehát üzemanyag van.

A kocsik a T1-2 flashbackjeiben is jártak. Én a helikoptereken lepődtem meg. Végre az ellenállás keményen lecsap (egyes concepteken még A10-es Varacskosdisznók is vannak). Egyetlen szépséghibát látok csupán, még mai fegyvereket használnak, nem plazmát. De hát, ha tényleg trilógia lesz, valahová kell majd fejlődni.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A kocsik a T1-2 flashbackjeiben is jártak. Én a helikoptereken lepődtem meg. Végre az ellenállás keményen lecsap (egyes concepteken még A10-es Varacskosdisznók is vannak). Egyetlen szépséghibát látok csupán, még mai fegyvereket használnak, nem plazmát. De hát, ha tényleg trilógia lesz, valahová kell majd fejlődni.

 

 

Igen a helikopterekről jutott nekem is eszembe hogy itt komoly hadsereg lesz.

Szerkesztve: - frenkie
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Bazz, totál lúdbőrös lettem. :oops: Főleg, hogy végre sikerült életet lehelni ebba a ***** gépbe.

Naszóval...

Pöpec trailer, tiszta Vietnam feeling jutott eszembe amikor bejöttek a képbe a helikopterek. :D Ezeket a túlzó(?) heroikus pillanatképeket viszont nem tudom egyenlőre hová tenni, némikép giccs érzés fogott el, de majd a teljes film alatt kiderül, mennyire is műkődik ez így. :) Remélem hamarosan lesz valami jobb változat is a trailerből.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.