Ugrás a kommentre

Filmek


Bomarr

Ajánlott hozzászólás

Remélem nem valósul meg addig és Cameronra száll vissza.

Ha meg is történik, szerintem nem leszünk előbbre. Bár nekem eleve tetszett a T3-4, szóval a T5-öt sem látom olyan hűde nagy sorscsapásnak (van aki már egyenesen most "hatalmas tragédiának" minősítette... hát örülök neki, hogy az ő életében ez már annak számít, nekem egy vállvonogatásra sem futotta). Viszont tény, ami tény: Cameron lesz*rja ezt az egész Terminatorosdit. A jogok minden film után gazdát cseréltek, és ő minden alkalommal megvehette volna. Nem tette, hagyta, hadd menjen a maga útján.

 

Az enyém sem negatív, csak megírtam, hogy valószínűleg nem tudok jönni közös nézésre, és azt is, miért (a fórumon kívül is van életem, bármilyen meglepő). Szerintem ebben semmi negatív nincs, egyszerű tényközlés.

Szerintem sem.

 

Transformers 3: Dark of the Moon Trailer 3 [HD 1080p]

Aztakibeb*szott! Nagyon durva zúzás lesz. Irány a moziba be! :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ha meg is történik, szerintem nem leszünk előbbre. Bár nekem eleve tetszett a T3-4, szóval a T5-öt sem látom olyan hűde nagy sorscsapásnak (van aki már egyenesen most "hatalmas tragédiának" minősítette... hát örülök neki, hogy az ő életében ez már annak számít, nekem egy vállvonogatásra sem futotta). Viszont tény, ami tény: Cameron lesz*rja ezt az egész Terminatorosdit. A jogok minden film után gazdát cseréltek, és ő minden alkalommal megvehette volna. Nem tette, hagyta, hadd menjen a maga útján.

 

Pedig előrébb kéne jutnunk. Az meg elég szomorú hogy Cameront nem érdekli. Ő találta ki. Nem szabadna kiadni a jogokat senkinek. Bármikor kiadtak valamit abbaól baj lett. A létrehozó ért ahhoz az univerzumhoz amit létrehozott. Lsd SW. Ha Lucas benne van akkor ok ,de ha más akkor már kezdődnek a bajok.

Jó a T4 de azért van benne pár nem odaillő. Pl szívműtét. Ezután meg ha egy nevesincs figura nekiáll a T5-nek jó nem fog belőle kisülni.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Az enyém sem negatív, csak megírtam, hogy valószínűleg nem tudok jönni közös nézésre, és azt is, miért (a fórumon kívül is van életem, bármilyen meglepő). Szerintem ebben semmi negatív nincs, egyszerű tényközlés.

Szerintem sem negatív. Rosszul fogalmaztam, nem egészen ezt akartam kihozni, ne haragudj. :oops: Enyhe kritikám nem ellened irányult, hanem inkább arra a dologra, ami lett a válaszod apropóján Ody-val folytatott párbeszédetekből. Ezért is írtam neki, és nem Neked. Utána gondoltam is, hogy nem lett a legjobb a megfogalmazás, de mivel gyorsan jött rá válasz, nem láttam értelmét módosítani. Bár kellett volna....

 

Mindenkinek van élete a főrumon kívül, ezt sosem jutna eszembe kétségbevonni. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Justin Lin nem egy nevesincs figura, per pillanat a Halálos Iram szériával igen szép sikereket ér el. Mondjuk tény és való ez még nem garancia egy Terminator film sikeréhez.

 

 

A terminator-hoz noname. A Terminator mindig akkor volt sikeres mikor Cameron benne volt.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Pedig ideje lett volna már valami nívósabb rendezőt találni, ilyen McG után. A Halálos Iramban széria pedig édeskevés, ha azt a színvonalt hozza én be se megyek a filmre. De félelmetes belegondolni hogy egy Nolan-típusú rendező mit ki tudna hozni a sztoriból.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Pedig előrébb kéne jutnunk. Az meg elég szomorú hogy Cameront nem érdekli. Ő találta ki. Nem szabadna kiadni a jogokat senkinek. Bármikor kiadtak valamit abbaól baj lett. A létrehozó ért ahhoz az univerzumhoz amit létrehozott. Lsd SW. Ha Lucas benne van akkor ok ,de ha más akkor már kezdődnek a bajok.

Jó a T4 de azért van benne pár nem odaillő. Pl szívműtét. Ezután meg ha egy nevesincs figura nekiáll a T5-nek jó nem fog belőle kisülni.

Mondjuk én a Terminator franchise-t egy alaposan túlértékelt szériának tartom, aminek egyetlen igazán kiemelkedő darabja a második rész, de még az is csak az első "újrafeldolgozása". Ha anno nem lett volna a T2 olyan, amilyen, ma nem sírna a nép Mr. Tökömtudjaki miatt. :) Ha nem is felejtik el, nem kapcsolódnának hozzá könyvek, képregények, figurák, játékok, stb. vagyis nem lett volna franchise.

Amúgy meg, már Cameron maga is belekeveredett a saját univerzumába a T1-2-vel, hisz elvben az időmezőn csak az élő anyag juthat át, de akkor hogyan került oda a T-1000-es? Tudomásom szerint a folyékony fém nem éppen organikus. :) És ez csak egy példa a logikai buktatókból.

 

Mégis megszünt 2 évad után :D

:lol:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Pedig ideje lett volna már valami nívósabb rendezőt találni, ilyen McG után. A Halálos Iramban széria pedig édeskevés, ha azt a színvonalt hozza én be se megyek a filmre. De félelmetes belegondolni hogy egy Nolan-típusú rendező mit ki tudna hozni a sztoriból.

Én inkább egy akciófilmeken nevelkedett rendezőt tudnék elviselni. ;) Nolan nem kimondottan ilyen jelenetekre specializálódott.
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Attól még ha ő készítené az új T. filmet (Nolan) szerintem igencsak erősen benne lenne a pakliban az, hogy olyat tesz le az asztalra Terminator film néven, hogy a hajunk az égnek áll (jó értelemben).

Szerkesztve: - Darth Riddick
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ha Nolan T. filmet rendezne, akkor teljesen másfajta Terminátort látnánk tőle viszont, az tuti. Egyébként nekem nem volt nagy gondom a hármassal és a négyessel sem, de meg sem közelítették az Ítélet Napját.

 

Dzséjt! Én azt azért túlzásnak érzem, hogy a T2 a T1 újrafeldolgozása lenne. Vannak benne közös elemek, az tény, és a főszál is hasonló (menekülés), de a jövő megváltoztatásának lehetősége, Linda Hamilton felfejlődött karaktere és a gépek-emberek kapcsolatának kibontása jóval nagyobb mélységet ad az egésznek.

 

Az, hogy csak élő szövet mehet át az időgépen azt az 1-ben, vagy a 2-ben (is) mondják?

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én inkább egy akciófilmeken nevelkedett rendezőt tudnék elviselni. ;) Nolan nem kimondottan ilyen jelenetekre specializálódott.

Azért a Batman filmekben és az Inceptionben a legcsúcsabb akciók voltak, ha meg tényleg ő csinálná a következő Terminátor filmet akkor a sci-fi vonal is erősödne. Meg mellette minden más.

Engem érdekelne hogy egy hasonló kaliberű rendező mint Nolan, mit tudna kihozni a dologból. Ehelyett találtak egy Mekdzsí kettőt.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A frissen kijött Bayformers3 trailer kapcsán egy komment:

"Optimusz dühös lett, amiért Szentinelt az emberek eddig egy jégszekrényben tárolták. Ráadásul Lennox nem engedte hogy legalább az idegesítő szőke hivatalnokcsaj arcát letépje... ezért mérgében elutazik.

Közben Megatron, aki a Chicago-i Star Wars találkozón nagy sikereket ért el a Grievous-jelmezével, véletlenül belefut a szellemirtókba, és Gozer megjelenésének az energiájával feléleszti a Holdon alvó Sokkolót, aki olyan régóta csatázott a Világok Harca idegeneivel odafent, hogy elaludtak unalmukba. Nagy káosz, Sokkoló még pár homokférget is magával hozott az Arrakiszról.

"

 

:D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én meg meg akartam venni a The Expendablest. Erre megvettem a District 9-et. :)

Szerintem nem jártál rosszul a "cserével", még ha kényszerű is volt :)

A Thor már megy? Talántán egy itthoni nézést megérne agykikapcsolásnak :hmm:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

"Adj egy lovat!" :lol:

 

Nekem a Stark-os poén tetszett a legjobban és kicsit meglepődtem, mert úgy hallottam, hogy másoknak nem jött át. Persze lehet nem látták a Vasembert, nem tudják ki az a Stark.

Vagy a trailerből már ismerték ezt a poént, bár én azt az előzetest nem láttam, csak ma olvastam róla.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Dzséjt! Én azt azért túlzásnak érzem, hogy a T2 a T1 újrafeldolgozása lenne. Vannak benne közös elemek, az tény, és a főszál is hasonló (menekülés), de a jövő megváltoztatásának lehetősége, Linda Hamilton felfejlődött karaktere és a gépek-emberek kapcsolatának kibontása jóval nagyobb mélységet ad az egésznek.

Ami azt illeti, a jövő megváltoztatása már a T1-nek is témája, csak a lényegi részt kivágták. Eredendően van egy jelenet, amiben Sarah a fejébe veszi, hogy elmehetnének felrobbantani a Cyberdyne-t, csak Kyle először le akarja beszélni, de végül belemegy. Ezért elindulnak a gyárba, amiben végül le is számolnak a T-800-assal. Az a Cyberdyne gyára, eredendően nem véletlen estek be oda, hanem eleve az volt az úti céljuk.

Ebben a jelenetben keresi meg Sarah a Cyberdyne címét:

http://www.youtube.com/watch?v=z5XWE6Y10sw

Ebben a jelenetben pedig kiderül, hogy a gyár a Cyberdine-né és egy munkás megtalálja a 101-es chipjét:

http://www.youtube.com/watch?v=YuyZ6sQ4AoY&feature=related

Ugyan a filmből ezt kivágták, de erre építkezik a T2, plusz, ami a filmben benne maradt, hogy Kyle utal rá, hogy a jövő megváltoztatható (a T1-ben is megváltoztatták a jövőt, szóval...). Ezt egyrészt maga is mondja, másrészt részben John üzenete is erről szól. Szóval a T2-ben a jövő megváltoztatása is a T1-ből származik. Ahogy az ember-gép kapcsolat is, csak egy másik aspektusból vizsgálja. Az elsőben a veszélyes gép témáját boncolgatja, a T2-ben pedig e mellé betársul az ellentétes pólus, amikor a gyilkológép barátságossá válik, sőt, fejlődik (de viszont az mindkét gépre igaz, mert a T-1000-es is tanul).

 

Az, hogy csak élő szövet mehet át az időgépen azt az 1-ben, vagy a 2-ben (is) mondják?

A másodikban nem mondják, de mindkét gép pucéran érkezik (ami megint csak vicc a T-1000-es szempontjából, mivel neki a ruhája ugyanabból az anyagból van, mint a bőre, és nem hiszem, hogyha emberi alakot már tudott ölteni, nem talált egy ruhát is, amit lemásolhatott volna :)), szóval a T2-ben is él a szabály. Csak kicsit áthágta Cameron bácsi. Sőt, ugye a T3-ban is pucéran érkezik a T-850 és a TX (aminél megint fennáll az a vicc, ami a T-1000-esnél, és neki is folyékony fém a külső borítása).

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Dzséjt! Köszi a T írást. Számomra mindig öröm T-ről olvasni. (Nálam nagy kedvenc)... és ezeket a kivágott jeleneteket nem ismertem a T1-ből. Köszi!!

 

---------------

 

human lehúzta kritikájában a Thor-t is.

Tud ő egyáltalán méltatni valamit? Nem értem, hogy akkor miért vezet filmes blogot, ha mindig mindent lehúz.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Sok magyarországi Terminator fan szerint az lenne a legjobb, ha a magyar Halálosztó 2029 könyvek írói írnák meg a T5 és T6 sztoriját.

Nézd, ismerek olyan T fant is, aki szerint az lenne a legjobb, ha én írnám meg. :lol: Jók a Halálosztó 2029 könyvek, de filmként valahogy egyik sem állná meg a helyét, és igen alternatív idősíkon mozognak. Szerintem a legjobb az lenne, ha nem noname vagy a szakmában nem igazán jeleskedő emberkékre bíznák a T5 forgatókönyvét és rendezését. De ez csak egy elmélet. :)

 

Dzséjt! Köszi a T írást. Számomra mindig öröm T-ről olvasni. (Nálam nagy kedvenc)... és ezeket a kivágott jeleneteket nem ismertem a T1-ből. Köszi!!

Szívesen!

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nézd, ismerek olyan T fant is, aki szerint az lenne a legjobb, ha én írnám meg. :lol: Jók a Halálosztó 2029 könyvek, de filmként valahogy egyik sem állná meg a helyét, és igen alternatív idősíkon mozognak. Szerintem a legjobb az lenne, ha nem noname vagy a szakmában nem igazán jeleskedő emberkékre bíznák a T5 forgatókönyvét és rendezését. De ez csak egy elmélet. :)

 

 

Szívesen!

És mik az ötleteid a T5-re? :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.