Ugrás a kommentre

Filmek


Bomarr

Ajánlott hozzászólás

Sokkal tökösebbnek tűnik mint az új "Titánok harca".

Annál már minden csak jobb lehet. :) Mondjuk én annyira nem húztam rajta a számat mint sokan, de egyáltalán nem fogott meg. Az Immortalst meg meglátjuk milyen lesz. A képi megvalósítás tetszik, sztori is bejön, már csak a történetvezetés lesz kérdéses. A 300-at nehéz lesz túlszárnyalnia az hétszentség. :)
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Eljött a várva várt hét. Bemutatják a Transformers 3-at. Végig 3D-s lesz mint az Avatar? Mert ha nem akkor 2d-ben nézem meg.

És én csak 15-e után tudom megnézni. :cry:

 

Elérhető a Space Battleship Yamato. Japán nyelvtanulók előnyben :D Belepörgettem; egész jónak tűnik :)

Kár, hogy irritál a japán nyelv. :para:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Mondjuk én annyira nem húztam rajta a számat mint sokan

Én se. Mondjuk én max. a trélerén húzhattam a számat mert a filmet még nem is láttam. Nem is akarom megnézni. Szerkesztve: - Rog
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Mert? Vegyük már el a lehetőséget attól, aki 3D-be akarja látni, csak mert neked nem tetszik? :roll:

Mert olcsóbban akarom megnézni. Tőlem meg azt a lehetőséget vették el, hogy 2D-ben nézzem meg. :roll:

Szerkesztve: - Darth Revan9
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Mert olcsóbban akarom megnézni. Tőlem meg azt a lehetőséget vették el, hogy 2D-ben nézzem meg. :roll:

Adják 2D-ben is pedig. Másrészről állítólag van olyan jó a plusz dimenzió mint az Avatarban. Holnap nézzem a filmet. :D
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Mert olcsóbban akarom megnézni. Tőlem meg azt a lehetőséget vették el, hogy 2D-ben nézzem meg. :roll:

Marhára el van véve, akár ingyen is megnézheted, igaz, kicsit várnod kell, ha nem akarsz kamerás felvételt sasolni. Na meg aztán az a 350 Ft plusz (150, ha első vetítésre mész), az aztán hűha, abba már országok is tönkre mehetnek. És jöhet a slusszpoén: nálatok a 3D jegy csak 150 Ft-tal kerül többe, mint nálunk a sima jegy! Ha 3D-re első előadásra mész, akkor meg 50 Ft-tal fizetsz kevesebbet, mint én egy sima 2D vetítésért!!! Annyiért, amennyiért nálatok a jegyeket osztogatják, engem még a mozi közelébe se engednek. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Mert olcsóbban akarom megnézni. Tőlem meg azt a lehetőséget vették el, hogy 2D-ben nézzem meg. :roll:

Minden szegedi moziban 3D-ben adják?

Egyébként a Transformers tipikus látványmozi, szerintem bőven megéri a 3D-s látvány azt a plusz pár 100 forintot.

 

Azt hiszem meg kellene néznem végre egy filmet 3D-ben. Annyira nagy a tetszési mutatója.

Az Avatar után nekem is csak a második 3D-s élményem lesz a T3. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Marhára el van véve, akár ingyen is megnézheted, igaz, kicsit várnod kell, ha nem akarsz kamerás felvételt sasolni. Na meg aztán az a 350 Ft plusz (150, ha első vetítésre mész), az aztán hűha, abba már országok is tönkre mehetnek. És jöhet a slusszpoén: nálatok a 3D jegy csak 150 Ft-tal kerül többe, mint nálunk a sima jegy! Ha 3D-re első előadásra mész, akkor meg 50 Ft-tal fizetsz kevesebbet, mint én egy sima 2D vetítésért!!! Annyiért, amennyiért nálatok a jegyeket osztogatják, engem még a mozi közelébe se engednek. :)

Nem érdekel, hogy máshol hogy mennyiért, és milyen áron adják Én itt a városomban 2D-ben szerettem volna megnézni az öcsémmel és 900 Ft-nál többet nem is kellett volna kiadni, ha úgy döntenek, hogy 2D-ben is vetítik. Már így is túl sok mindenről mondtam le az elmúlt időkben, hogy megvegyem mondjuk a kedvenc könyvemet, vagy moziban nézzem a filmemet. És igen, nagy dolog, már az is, hogy némely esetben, 150Ft-nál többet kellett kiadni, mint, amennyit előre kiszámoltam.

Amikor megtudtam, hogy csak 3D-ben lesz, és az előre betervezett összegnél többet kell kiadni, akkor eredetileg úgy döntöttem, hogy lemondok a mozis minőségről, csakhogy öcsém nagyon szeretné megnézni moziban, és az ő kedvéért úgy döntöttem mégis megnézzük együtt. Ő moziban szeretné megnézni és velem együtt, mert így szoktuk, úgyhogy rávett, hogy mégis így nézzük.

De ettől még nem múlik el az ellenérzésem a 3D-vel kapcsolatban.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Minden szegedi moziban 3D-ben adják?

Egyébként a Transformers tipikus látványmozi, szerintem bőven megéri a 3D-s látvány azt a plusz pár 100 forintot.

Igen, sajnos minden szegedi moziban 3D-ben adják a forgalmazó szerint.

Tudom, hogy a Transformers tipikus látványmozi, csakhogy én meg tipikus 3D-ellenes 2D-s hívő vagyok. A Transformers filmek meg a kedvenceim.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

X-men az elsők:

Előzményfilmnek tényleg rossz, de rebootként kiváló lett.

 

Rozsomák cameója nagyszerű lett. A látványvilág fenomenális. A történet is jól kivitelezett, ezek után tényleg nincs szükség önálló Magneto filmre. Előzményként is

megállta volna a helyét csak akkor jó pár változtatáson kellett volna átesnie.

 

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Oldie, te Imaxban nézed meg holnap? Mert megint az van ,mint az Avatarnál, hogy nyomkodni kell percenként a gombot ha helyet akarsz foglalni.

Nem. Real 3D-s vetítésre megyek. Elég rossz tapasztalatokról írnak az IMAX új digitális vetítőjéről sajnos. Pixeles mint az állat. Oda minimum egy 4k-s vetítő dukálna, ehelyet 2k-s használnak. :S
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.