Ugrás a kommentre

Filmek


Bomarr

Ajánlott hozzászólás

Menj oda öt perccel kezdés után, tuti fogsz jegyet kapni! De azért... lehet, hogy jobb, ha hétköznap délelőtti időszakban próbálkozol.

 

Csak akkor a foglalókkal ellentétben dolgozom. Legalább írná ki az Imax, hogy szerdán 11-kor frissít. Azért azt nem gondolod komolyan hogy egész nap a net elött fogok ülni, és 3 ms-ként az f5-öt nyomkodni, hogy mikor vált? Érdekes hogy 2D-re bármikor sikerül jegyet vennem.

Annyira, de annyira tele van már a hócipőm ezzel az országgal hogy nem igaz. Itt semmi nem megy rendesen. Nem hiszem hogy Münchenben vagy Genfben így megy.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ebben ne az országot szid, hanem a mozitulajdonost.

 

"...a Cinema City International nevű holland cég, amely az IT International Theatres nevű cégen keresztül az Israel Theatres tulajdona. Ez utóbbi cég gazdája Moshe J. (Mooky) Greidinger és családja. "

 

 

Szerintem meg Real3D teremben is meg lehet nézni ;)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Transformers 3

Az én véleményem, spoilereket igyekeztem elkerülni:

-Sentinel Prime nagyon jól megírt karakter. Nem épp szimpatikus, de mint szereplő nagyon tetszik. Van benne valami tragikus. Neki megadatik, hogy ha akarná összefoghatná az Autobotokat és Álcákat egy közös cél érdekében (ahelyett, hogy egymást, pontosabban az Álcák az embereket, az Autobotok meg az Álcákat ölnék). De sajnos nem a kisebbség érdeke vs többség érdeke a kérdés, hanem a szereplők érdeke vs robbanások, innen nézve Sentinel Prime eleve kudarcra van ítélve.

-A hírekkel ellentétben nem csak az első filmet retkonolták, de a másodikat is.

-Megatronnak jutott a legaranyosabb jelenet. Ez azért durva.

-A film végére szégyelltem hogy Autobot-mintás póló van rajtam (aztán kibékültem magammal, mert a póló piros ami a valódi Autobotok színe, és nem szürke/fekete ami a Bayformereké).

-Minden robban és esik darabokra, de semmi nem olvad meg.

-Rosie/Carly szerintem élethű volt, a valóságban is vannak ilyen idegesítő, mimikátlanná sminkelt/plasztikázott gumibabák. Az meg, valljuk be, nem csoda hogy Mikaela ejtette Samet. De Bee-t és Wheelie-t hogy' tudta otthagyni?

-

Látszik Optimus trailere, amikor robot módban van

. Na ezt spoiler mögé kellett raknom :)

-Laserbeak üdítően emlékeztet G1 énjére.

-A nyitójelenet nagyon szép. Igaz, több köze van a WfC-hoz mint a Bayformers-ben látott Cybertronhoz. De azért szép.

-Sentinel és Megatron alt módjai nagyon jól mutatnak, de átalakulni kb egyszer láttuk őket.

 

Nem egy vidám film. Van benne humor, de az alaptónus attól még szomorú. Főleg, hogy egy bizonyos szereplőcsoport kihal.

Asszem legközelebb magyarul nézem.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ebben ne az országot szid, hanem a mozitulajdonost.

 

"...a Cinema City International nevű holland cég, amely az IT International Theatres nevű cégen keresztül az Israel Theatres tulajdona. Ez utóbbi cég gazdája Moshe J. (Mooky) Greidinger és családja. "

Persze ezért is a zsidók a hibásak. :lol:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Transformers 3

Az én véleményem, spoilereket igyekeztem elkerülni:

-Sentinel Prime nagyon jól megírt karakter. Nem épp szimpatikus, de mint szereplő nagyon tetszik. Van benne valami tragikus. Neki megadatik, hogy ha akarná összefoghatná az Autobotokat és Álcákat egy közös cél érdekében (ahelyett, hogy egymást, pontosabban az Álcák az embereket, az Autobotok meg az Álcákat ölnék). De sajnos nem a kisebbség érdeke vs többség érdeke a kérdés, hanem a szereplők érdeke vs robbanások, innen nézve Sentinel Prime eleve kudarcra van ítélve.

-A hírekkel ellentétben nem csak az első filmet retkonolták, de a másodikat is.

-Megatronnak jutott a legaranyosabb jelenet. Ez azért durva.

-A film végére szégyelltem hogy Autobot-mintás póló van rajtam (aztán kibékültem magammal, mert a póló piros ami a valódi Autobotok színe, és nem szürke/fekete ami a Bayformereké).

-Minden robban és esik darabokra, de semmi nem olvad meg.

-Rosie/Carly szerintem élethű volt, a valóságban is vannak ilyen idegesítő, mimikátlanná sminkelt/plasztikázott gumibabák. Az meg, valljuk be, nem csoda hogy Mikaela ejtette Samet. De Bee-t és Wheelie-t hogy' tudta otthagyni?

-

Látszik Optimus trailere, amikor robot módban van

. Na ezt spoiler mögé kellett raknom :)

-Laserbeak üdítően emlékeztet G1 énjére.

-A nyitójelenet nagyon szép. Igaz, több köze van a WfC-hoz mint a Bayformers-ben látott Cybertronhoz. De azért szép.

-Sentinel és Megatron alt módjai nagyon jól mutatnak, de átalakulni kb egyszer láttuk őket.

 

Nem egy vidám film. Van benne humor, de az alaptónus attól még szomorú. Főleg, hogy egy bizonyos szereplőcsoport kihal.

Asszem legközelebb magyarul nézem.

 

Tehát akkor ha jól veszem ki tetszett a film? :)

 

-----------

 

A korábban linkelt csodához hasonló "kritikát" találtam véletlenül a filmről (Trafó 3)... amiben nem "utolsó tahó bunkónak" tartja a kritika írója azokat, akiknek tetszett a film, hanem csupán üresfejűnek. (Ez azért előrelépés!) :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Persze ezért is a zsidók a hibásak. :lol:

 

 

Hát ki más? Mindig van találva egy zsidó akit lehet rühelleni. Ez nagyon szomorú, főleg hogy az én problémámnak semmi köze ahhoz ki a tulajdonos ahhoz meg főleg, hogy mi a származása. Na de anno Szálasi legényeit sem érdekelte. Lehessen valakit utálni az ő elrontott életéért. Hogy azért ő a felelős? Isten őrizz beismerni, mindig valaki más. A török a ,szovjet a zsidó. Én már csak röhögnék ezen ha nem ezek miatt tartanánk itt.

Persze az csak hab a tortán ,hogy a magyar a legaljasabb vállalkozó itthon. Inkább százszor egy zsidó tulajdonos mint magyar.

Szerkesztve: - Frenkie
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ismerhetnéd már az örök igazságot. A szélsőségest és a butát a legkönnyebb félrevezetve motiválni. Csak be kell dobni egy félmondatot a köztudatba, és a barmok már is ugranak.

 

Hát igen. Pedig csak egy kicsit nyitottnak kéne lenni.

 

Na ,de úgy döntöttem hogy nem várok az Imax-ra. Hétfőn este megnézem a Westendben. Tegnap látta egy kollégám és mondta hogy szigorúan 3d-ben csak.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Hát... ennek sem volt gyerekszobája, vagy a nyolcadikosok nagyon megverték anno egy nap udvari szünetben, vagy molesztálták, vagy nem tudom... de valami nagyon nem stimmel vele. SZÁNALOM!

Ha jól veszem ki, neki azokkal is baja van, akik szívesen néznek az anyanyelvükön filmeket (ergo nem elhivatott és egyletbe tömörült szinkron gyűlölők)... illetve azokkal is, akik nem írnak petíciókat a 3D ellen. Vagy akik nem alkotnak pártot a 'Le az amerikai filmekkel' jelmondattal. Hát ... szegény szerencsétlen ember.... tényleg sajnálom.

 

(Egyébként az SG.HU szánalomfaktora is igen magas!)

Pedig klag jó arc. Saját blogján szeret keményen fogalmazni. A helyén kell kezelni, ennyi.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nem szivárgott ki, a FOX már aznap cáfolta.

 

Elolvastam a cikket, amiben egy bizonyos Istenekről írnak. Ezek az Istenek nem a Predator-ok?

Nem, a goa'uldok. Az AVP-ket ne keverd bele az Alien univerzumba. Három különböző szériaként érdemes kezelni őket: Predator, AVP, Alien.

 

Szerintem az AvP-ket nem kéne egy kalap alá venni a többi Alien filmel (már ha ez egyáltalán tényleg "igazi" Alien film lesz)

Lehetni lehet, csak nem ajánlott. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nem szivárgott ki, a FOX már aznap cáfolta.

Engem eddig a legkevésbé se érdekel az új Alien-es múvi szóval felőlem akkora kamu is lehet az egész ki/ki nem szivárgott cumó mint a Mount Everest.
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Engem eddig a legkevésbé se érdekel az új Alien-es múvi szóval felőlem akkora kamu is lehet az egész ki/ki nem szivárgott cumó mint a Mount Everest.

És hogy jön ide, hogy téged érdekel-e avagy sem? Közöltél egy hírt, én meg közöltem azt a hírt, hogy már cáfolták. Ennyi, a történetnek itt vége. Hogy téged nem érdekel, meg hogy engem sem érdekel, azt a radai vacogós banyát sem érdekli. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

És hogy jön ide, hogy téged érdekel-e avagy sem?

Könnyen. Az én HSz-emre reagáltál én meg arra reagáltam függetlenül attól hogy érdekel-e bárkit vagy sem. Gondoltam nekem is lehet reagálni ha már neked is lehet.
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

És hogy jön ide, hogy téged érdekel-e avagy sem? Közöltél egy hírt, én meg közöltem azt a hírt, hogy már cáfolták. Ennyi, a történetnek itt vége. Hogy téged nem érdekel, meg hogy engem sem érdekel, azt a radai vacogós banyát sem érdekli. :)

 

Pedig kár hogy cáfolták mert nekem tetszik a story.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.