Ugrás a kommentre

Filmek


Bomarr

Ajánlott hozzászólás

Emberek, most gondolkodom (de azért máskor is szoktam :P ) azért ezek nem lesznek gyenge címek jövőre:

 

The Dark Knight Rises

The Hobbit Part I

Prometheus

Avangers

The Amazing Spider-Man

Sherlock Holmes II

 

... és ez csak néhány név.

 

Még:

 

Star Wars Episode I 3D (2012 február 9-től a magyar mozikban)

Silent Hill: Revelation

Men in Black 3

Total Recall

Szerkesztve: - Darth Riddick
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Bocs, de ebben nem indítok vitát. Korrekt nem korrekt, fogadd el, hogy számomra az. Ennél durvábbat is tudnék róla mondani, de az már ide tényleg sok lenne.

Elfogadom, csak akkor ha te is, hogy számomra(és sokak számára) nem az, ezért kérlek légy oly korrekt és ne közölj tényként olyanokat, hogy ő egy "mocsok". Mert szerintem nem az, hanem egy igen tehetséges rendező, akinek a munkáiba már csak azért is beleköt a sok (szélső)jobboldali, mert homoszexuális. Ráadásul úgy, hogy nagy részük egy rendezését sem látta. De ez tényleg OFF már.

Szerkesztve: - Lok Durd
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ez az én tényem róla, pont. A szélsőségezős duma meg nem kell, mert semmi köze hozzá.

De van köze hozzá, mert a szélsőjobboldal támadja őt fröcsögve, a nemi identitása és a politikai hovatartozása miatt. A legszánalmasabb, hogy olyanok kötnek bele a munkájába, akiknek fingja nincs a művészetről, sőt egyetlen rendezését sem látták. Csak hallják hogy van ez a "ballib k**csög" az értelmes elvtársaiktól és elkezdik őt is utálni, mint oly sok mást.

De tudom, neked biztos nagyon alapos okod van mocsoknak hívni egy embert, akiről a kurucinfo-s híreken kívül valószínűleg semmit nem tudsz.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Elfogadom, csak akkor ha te is, hogy számomra(és sokak számára) nem az, ezért kérlek légy oly korrekt és ne közölj tényként olyanokat, hogy ő egy "mocsok".

Korrektséget vársz Olditól? Milyen bájosan naiv. :evil: Ha lehet a filmekbe ne nézzünk már bele politikát, avagy ne offoljatok! :nana:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Sucker Punch: Hát eléggé vegyesek az érzéseim. Igazából annyira nem jött be a film. Nem éppen ezt vártam tőle. Persze lehet, hogy csak nekem nem esett le valami eget rengető okosság, amit sugallni akart, de annyira nem volt semmi története a filmnek, és azt is fölöslegesen agyonkavarták, hogy az akciók már nem is érdekeltek annyira, annak ellenére, hogy rohadt látványosak voltak. Akkor már Zack készített volna inkább egy kalandfilmet. Bár a lánykák szépek voltak.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Emberek, most gondolkodom (de azért máskor is szoktam :P ) azért ezek nem lesznek gyenge címek jövőre:

Kár hogy a Superman premierjét eltolták egy évvel. :para:

 

(OFF: Alföldi meg jó színész, megvan a véleményem azokról akik orrba-szájba szidják ok nélkül)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Bocs, de ebben nem indítok vitát. Korrekt nem korrekt, fogadd el, hogy számomra az. Ennél durvábbat is tudnék róla mondani, de az már ide tényleg sok lenne.

 

 

Ez csak téged minősít nem Alföldit. Mi a bajod vele? Hogy vitte valamire? Vagy az a sok mocskolódás miatt van amit a kurucon olvasol róla? Nem is ismered.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ezek a majmosok is belejöttek a lelődözgetésbe:

 

majmos részlet 1

 

majmos részlet 2

 

majmos részlet 3

Továbbra is tetszetős ezek a majmocskák. :D

 

 

Tök jó amikor Cézár rá szól a gorillára, hogy ne ölje meg a rendőrt.

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.