Ugrás a kommentre

Filmek


Bomarr

Ajánlott hozzászólás

Abban már az első részben is orbitális ökörségek voltak. :D De aki egy percig is azt a filmsorozatot komolyan veszi ugye..... ;)

 

 

Hát kb annyira mint ti a 24-et. :P Nálam különben a páncélszekrény húzása verte ki a biztosítékot két autóval úgy hogy a fizikai törvények nem érvényesültek. Azért amikor még az utcai versenyzésről szólt a sorozat nem voltak benne ilyenek. Az egészben a Johnson vs Diesel volt az értékelhető a többi nem volt jó.

 

Ha már itt tartunk akkor a Rango. Velem soha nem fordult elő még hogy lekapcsolok egy filmet a vége előtt. Ezzel megtettem. Iszonyú rossz volt, a főszereplő gyík annyira antipatikus volt, hogy szét tudtam volna lőni. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Jaj de nagyon várom a MESTERT újra látni. :D Ilyen aranyos és vicces figurát szerintem már sosem fognak kitalálni.

Lassan megérik egy önálló kisfilmre is. :D Na ez talán túlzás, de tény, hogy a Jégkorszak-rajzfilmek nélküle szegényebbek lennének, olyan aranyos. :) Jól kitalálták, hogy a nagydumás Sid és társai mellett van egy ilyen szerethető néma szereplő is. :) Szerkesztve: - Pildi
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Még mindig nehéz elhinni Andy Withfield halálát.

Hajaj. Kedden megnéztem a Gabrielt és itt-ott valamicskét nehezemre is esett követnem a filmet miatta. Amúgy nem mondhatnám hogy különösebben bejött ama film. Egyedül Andy-t és a prostit játszó Samantha Noble-t tudom kiemelni belőle. A film után kicsit jobban utánanéztem a csajszinak mert megtetszett és mert ismerős volt a vezetékneve és kiderült hogy Noble Jani bá' lánya. Benne volt a pakliban hogy rokonok így nem mondhatnám hogy meglepett.

Lehet hogy valamikor hétvégén Andy miatt a Klinikát is megnézem.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Tudom, hogy most "mindenki" az SW Bluy-Rayt nézi, de ha lesz egy kis időtök mindenképpen ajánlom a "Testvérbosszú" című filmet.

Nekem már nem is kell ajánlani mivel már jó ideje felfedeztem magamnak. Nálam az a "többször nézős" kategóriába tartozik de csakis angolul. Miután először megnéztem úgy döntöttem szerzek majd egy olyan kabétot mint amilyen a tesóknak van de sajna nem jött még össze. Ami késik nem múlik. A főcímzenéjét meg szinte rongyosra hallgattam. :D

A másodikat is láttam de az nem lett annyira bejövős mint az első eresztés.

Szerkesztve: - Rog
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Látta valaki innen a Drive -ot?

 

Én(ezt persze már mondtam neked, de a többieknek még nem). Nagyon jó film, megvan benne az, ami a mostani filmek nagy részében nincs: a HANGULAT. Aki pörgős akciófilmet vár, csalódni fog. Érdemes megnézni moziban. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A Drive-ot én is meg akarom majd nézni. Közeli mozi még nem tűzte műsorra de lehet hogy nem is teszi. Bár ha lenne valami nézhető kamerás vacak akkor lehet hogy nem is próbálkoznék a mozival mert nem az a fajta film amit szívesen néznék ott.

 

 

No nem a Sulacot és a Gyarmatügyi Tengerészgyalogságot kellett volna küldeni az LV-426-ra, hanem Riddicket, egyedül. :D

Ő még egy bögrével is képes lenne megindulni alienék ellen. :D
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A Drive-ot már egy ideje kipécéztem magamnak, de eddig még nem néztem meg. Moziba elég necces eljutnom, felirat után pedig még nem túrtam fel az egész netet. Majd meglátom, szombaton milyen időpontokban játsszák ahhoz képest, ahogy a mozihoz érek, és megpróbálom este megnézni. Máskor esélyem sincs :( Max. pénteken késő este, meglátom még.

A Horrible bosses is kimaradt még.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Sajnos csak feliratosan adják moziban, olyanra meg még egyszer soha életbe nem ülök be.

 

Miért nem? Szép, olvasható volt, a Westendben meg pár egyéb helyen pedig digitálisan megy, ott aztán pláne. Meg aztán egyáltalán nem beszélnek benne sokat.

 

Rog: ez moziban nézős film. A kamerás egyáltalán nem adja vissza. :)

Szerkesztve: - kolmilan
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Miért nem? Szép, olvasható volt, a Westendben meg pár egyéb helyen pedig digitálisan megy, ott aztán pláne. Meg aztán egyáltalán nem beszélnek benne sokat.

 

Rog: ez moziban nézős film. A kamerás egyáltalán nem adja vissza. :)

Sajnos elég rossz tapasztalatom van e téren. Pedig nagyon vártam ezt a filmet, de marad majd DVD-re, esetleg Blu-rayre.
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Megnéztem a moziműsort (sajnos rég néztem moziban filmet, mostanában nem néztem rá), és azt látom, hogy rengeteg a szinkronos film. Ez most tendencia vagy pont olyan filmek mennek, amiket inkább szinkronizálva adnak?

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Megnéztem a moziműsort (sajnos rég néztem moziban filmet, mostanában nem néztem rá), és azt látom, hogy rengeteg a szinkronos film. Ez most tendencia vagy pont olyan filmek mennek, amiket inkább szinkronizálva adnak?

 

Tendencia, az utóbbi évben nagyon megugrott a számuk.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Megnéztem a Johny English 2-őt. Rowan Atkinson még mindig meg tud röhögtetni, szerintem ez nagyon jól film lett, (bár amelyikben ő szerepel az hogyne lenne az). Nálam jó másfél óra nevetést váltott ki a film. Ajánlom mindenkinek :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Megnéztem a Johny English 2-őt. Rowan Atkinson még mindig meg tud röhögtetni, szerintem ez nagyon jól film lett, (bár amelyikben ő szerepel az hogyne lenne az). Nálam jó másfél óra nevetést váltott ki a film. Ajánlom mindenkinek :)

Én már az első részt se tudtam végignézni, így szerintem kihagyom. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ez a dolog nemigen fog az előzőnél jobban bejönni de azért valahogy mégiscsak meglesem.

 

http://www.youtube.com/watch?v=1qhqQ6F0l1o

 

 

ez moziban nézős film. A kamerás egyáltalán nem adja vissza. :)

Nálam úgy tűnik nem lesz moziban nézős mert az EST.hu szerint nem adják Szolnokon. Amúgy nekem egy ideje már csak azok a filmek igazán moziban nézősek amiket főleg a látvány miatt legalább egyszer nagyban is látni akarok. A hangulat miatt nem mennék el moziba semmire se mert nekem az nem szokott igazán átjönni csakúgy mint a filmekben fel-felbukkanó mondanivalók amiket fel se fogok. Úgy tudom a Drive egy művészies és akcióban nem bővelkedő itt-ott nagyon erőszakos múvi így nem tartozik abba a kategóriába amit különösebben nagyban akarnék látni. Ettől függetlenül lehet hogy megnéztem volna moziban. Régebben elmentem néhány ilyesmi filmre (Lopakodók, Hetedik, Hannibal) és szerintem emezzel se lett volna gond.

 

Pár hónapja nagyjából sorba rendezgettem hogy mely években miket néztem meg. 2001 óta szinte csak a látványosabb filmek érdekelnek mozis nézésre míg előtte néhány egyéb fajta is becsúszott.

 

1990

Drágám, a kölykök összementek!

Batman

 

1993

Beethoven 2

Nicsak, ki beszél most!

Lopakodók

Robotzsaru 3

 

1994

A három testőr

A Maszk

Lassie

Csupasz pisztoly 33 1/3

Féktelenül

A Flintston család

Két tűz között

 

1995

Bunyó karácsonyig

Die Hard 3

Mindörökké Batman

Hetedik

 

1997

A sakál

Batman és Robin

MIB

Féktelenül 2

Az ötödik elem

 

1998

Életre-halálra

A kód neve: Merkúr

Halálos fegyver 4

Godzilla

Armageddon

Zorro álarca

 

1999

Kedvenc marslakóm

Baljós árnyak

 

2000

Mi kell a nőnek?

 

2001

A múmia visszatér

Hannibal

 

2002

A klónok támadása

Pókember

 

2003

Mátrix - Újratöltve

Terminator 3

 

2004

A király visszatér

Passió

 

2005

A Sith-ek bosszúja

 

2006

X-Men: Az ellenállás vége

 

2007

Die Hard 4

Transformers

 

2008

The Dark Knight

 

2009

X-Men kezdetek: Farkas

Terminator: Megváltás

2012

Avatar

 

2010

Eredet

 

+

(kb 1992)

Egri csillagok

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Tudom, hogy most "mindenki" az SW Bluy-Rayt nézi, de ha lesz egy kis időtök mindenképpen ajánlom a "Testvérbosszú" című filmet.

Mivel már egy ideje lent volt a gépen én is megnéztem, nekem nem igazán tetszett. Kicsit olyan mint egy paródia, főleg amikor 10 percen keresztül lövik egymást az überkirályistencsászárprofibérgyilkosok(5 méterről!), és 1-1 kis sebbel megússzák. Iszonyúan el van túlozva minden, de nem olyan jó szinten mint egy Shot 'Em Up.

 

Az elmúlt napokban napi 2-3 filmet nézek, a legjobb kétség kívül a Magnólia volt. Nincsenek benne akciójelenetek, de baromi gyorsan lepereg az a három óra. Tom Cruise zseniális benne. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Tendencia, az utóbbi évben nagyon megugrott a számuk.

Kicsit sajnálom, de mint írtam, alig jutok el moziba.

 

Az elmúlt napokban napi 2-3 filmet nézek, a legjobb kétség kívül a Magnólia volt. Nincsenek benne akciójelenetek, de baromi gyorsan lepereg az a három óra. Tom Cruise zseniális benne. :)

De régen kinéztem már magamnak, de ez is azok közé a filmek közé tartozik, amelyek valahogy mégis kimaradnak. Na majd egyszer csak.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

De régen kinéztem már magamnak, de ez is azok közé a filmek közé tartozik, amelyek valahogy mégis kimaradnak. Na majd egyszer csak.

Biztosan tetszeni fog.

Én úgy ültem neki hogy nem fog tetszeni, mivel sokszor hasonlítják az Ütközésekhez, amit nem igazán kedvelek. De hozzám sokkal közelebb áll a Magnólia sarkított világa, mint a másik realizmusa.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Megnéztem a Johny English 2-őt. Rowan Atkinson még mindig meg tud röhögtetni, szerintem ez nagyon jól film lett, (bár amelyikben ő szerepel az hogyne lenne az). Nálam jó másfél óra nevetést váltott ki a film. Ajánlom mindenkinek :)

Ez érdekes. Nekem az első nagyon tetszett, de a másodiknak az előzetes nem sok jóval kecsegtet. Az elsőhöz viszonyítva mit mondanál a filmről?

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ez érdekes. Nekem az első nagyon tetszett, de a másodiknak az előzetes nem sok jóval kecsegtet. Az elsőhöz viszonyítva mit mondanál a filmről?

 

Őszintén szólva az első részét én már régen láttam, nem sokra emlékszem belőle így nem nagyon tudom hasonlítgatni. De Rowan Atkinson neve szerintem mindent elmond :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.