Ugrás a kommentre

Filmek


Bomarr

Ajánlott hozzászólás

Biztosan tetszeni fog.

Így sejtem én is, szóval hamarosan szert teszek rá, majd megírom, hogy tetszett :)

 

Moziban láttam Johnny English első kalandját, és még én is jókat szórakoztam rajta annak idején, pedig az angol humor nem áll túl közel hozzám, Mr. Beant sem kedvelem.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Bizony :) várjuk szeretettel! :rock:

Nekem mindig az jut eszembe amikor Capriot látom, hogy a Titanic idején mennyire szidtuk, nyálgépnek tituláltuk aztán mi lett belőle. Egy k*rva jó színész. Hasonló mint Brad Pitt. Ő is nyálgépként indult aztán még sz*ros cigányt is eljátszott. :D Jó színészek.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nekem mindig az jut eszembe amikor Capriot látom, hogy a Titanic idején mennyire szidtuk, nyálgépnek tituláltuk aztán mi lett belőle. Egy k*rva jó színész. Hasonló mint Brad Pitt. Ő is nyálgépként indult aztán még sz*ros cigányt is eljátszott. :D Jó színészek.

 

Hihetetlen hogy mennyire r*hadtul egyetértek veled Ody! :D:P:D;) Ez az egyetértés napja! :)

Szerkesztve: - Darth Riddick
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Bizony, így van ez. Jó néhány éve poénból tinimagazin-címlapon levő DiCaprio-arcképet színezgettem olyanra mintha nőnek lett volna sminkelve. Most meg már ő az egyik nagyágyú. :D

Szerkesztve: - Rog
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nekem mindig az jut eszembe amikor Capriot látom, hogy a Titanic idején mennyire szidtuk, nyálgépnek tituláltuk aztán mi lett belőle. Egy k*rva jó színész. Hasonló mint Brad Pitt. Ő is nyálgépként indult aztán még sz*ros cigányt is eljátszott. :D Jó színészek.

 

 

Ugyanez volt nálam is, ma meg a kedvenc színészem.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nekem mindig az jut eszembe amikor Capriot látom, hogy a Titanic idején mennyire szidtuk, nyálgépnek tituláltuk aztán mi lett belőle. Egy k*rva jó színész. Hasonló mint Brad Pitt. Ő is nyálgépként indult aztán még sz*ros cigányt is eljátszott. :D Jó színészek.

 

Pontosan!! 1999-ben még jöttek olyan hírek, h ő lesz Anakin és hatalmas tiltakozások voltak, pedig egyáltalán nem lett volna rossz! Nekem hatalmas kedvencem, korunk egyik legtehetségesebb színésze. És nálam olyan húzónév, h miatta már megnézek egy filmet. Eddig nem is bántam meg, mert csak jó filmekben szerepelt. Scorsese múzsája, de dolgozott vele Cameron, Spielberg, Nolan és most már Eastwood is. Remélem ezért végre meg is kapja az Oscart.

 

Arról nem is beszélve, h J. Edgar Hoover élete nagyon érdekes, csak kérdés, h mennyit lehet belőle megmutatni. Megfigyelések, maffia pénzelése.... a homoszexuális vonalat, meg bőven elég, ha csak érzékeltetik :D

Szerkesztve: - Brodie
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

a homoszexuális vonalat, meg bőven elég, ha csak érzékeltetik :D

 

Ez remélem én is, hogy csak érzékeltetés lesz, nem akarok még egy "Túl a barátságon"-t (bár a trailer alapján ettől nem kell félnem... meglátjuk) A film nagyon várós!

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ez remélem én is, hogy csak érzékeltetés lesz, nem akarok még egy "Túl a barátságon"-t (bár a trailer alapján ettől nem kell félnem... meglátjuk) A film nagyon várós!

 

Nem sok Eastwood filmet láttam, de nem hiszem, h ilyesmiket forgatna. :) Végül is Hoover soha nem mondta ki, h az, és soha nem bizonyították. (állítólag lesifotók készültek róla, és ezzel zsarolhatták) De mindenki tudja, h az. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nekem mindig az jut eszembe amikor Capriot látom, hogy a Titanic idején mennyire szidtuk, nyálgépnek tituláltuk aztán mi lett belőle. Egy k*rva jó színész.

Pedig akkor is lehetett tudni, hogy jó színész, elvégre volt a Titanic előtt is filmes élete (már Oscar-jelölése is korábban) :) Na de ahhoz nem fiúnak kellett lenni akkoriban, hogy ezt lássa/tudja valaki :evil: Bocsi, ezt nem lehetett kihagyni még nekem sem :P

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Pedig akkor is lehetett tudni, hogy jó színész, elvégre volt a Titanic előtt is filmes élete (már Oscar-jelölése is korábban) :) Na de ahhoz nem fiúnak kellett lenni akkoriban, hogy ezt lássa/tudja valaki :evil: Bocsi, ezt nem lehetett kihagyni még nekem sem :P

 

 

Teljesen igazad van. A kinézete után itéltem meg én is és nem a munkája miatt.

 

Oldie: Te meg megmondtad a frankót. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Kevés olyan rendező van kinek filmjének atmoszférája szinte lemászik a képernyőről. A MESTERÉ az.

 

DiCaprio gyerek meg az én szememben a Véres Gyémánt óta lépett ki abból a tenyérbemászó korszakából. Prittet annyira nem kedvelem, viszont a MESTER által gyakran használt Damon kb egy szinten van Caprioval nálam. Jó színészeké váltak.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

DiCaprio gyerek meg az én szememben a Véres Gyémánt óta lépett ki abból a tenyérbemászó korszakából. Prittet annyira nem kedvelem, viszont a MESTER által gyakran használt Damon kb egy szinten van Caprioval nálam. Jó színészeké váltak.

Váltak? Mint ahogy Karrde is írta, Caprio a Titanic előtt is brillírozott, lásd Egy kosaras naplója. A közönség ízlése változott, nem ő. :)
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Váltak? Mint ahogy Karrde is írta, Caprio a Titanic előtt is brillírozott, lásd Egy kosaras naplója. A közönség ízlése változott, nem ő. :)

Számomra tök mindegy mitt írt Karrde, meg mi a véleménye róla, a saját véleményemnek adtam hangot.....ízé, karaktereket. ;)
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

"A Legendary Pictures valószínűleg elunhatta a twitteren tömegével érkező kérdések áradatát, és kiszemezgették a leggyakoribbakat, melyeket meg is válaszoltak. Ezek alapján kiderül, hogy a Mass Effect mozi nem a játékok sztoriját fogja feldolgozni, hanem teljesen új történet alapján hömpölyög majd a történet folyása a maga medrében. A történetmesélés a hagyományos filmes megoldásokat követi, hiszen technikailag nehezen lenne kivitelezhető a választás lehetősége. Arra a kérdésre, hogy a Mass Effect-hez hasonlóan a filmből is számíthatunk-e trilógiára, az a válasz érkezett, hogy jelenleg a mostani projektre koncentrálnak, hogy ez legyen egy jól sikerült darab, és majd csak a bemutatása után gondolkodnak az esetleges folytatásokon. Kiderült az is, hogy Seth Green (a Joker nevű karakter hangját kölcsönző színész) nem fog szerepelni, és a történet Shepard-re fog koncentrálni, aki férfi lesz. A közelmúltban felkapott FemShep tehát nem fog élő szereplőként is megjelenni. A Legendary Pictures nem kívánt nyilatkozni a szereposztásról, és arról sem, hogy Daft Punk zenéi lesznek-e a filmben, bár azt elmondták, hogy igen kedvelik ezeket a dallamokat. Az egyik kérdésre válaszolva elmondták, hogy természetesen speciális effekteket is alkalmaznak, bár tegyük hozzá, hogy a Mass Effect, és úgy egyáltalán, a téma ismerői ezen nem lepődnek meg. A szörnyeket és a robotokat Guillermo fogja tervezni és kivitelezni, és a mozi besorolása nem lesz "R". "

 

 

Szóval mégse az Első Kapcsolat Háború lesz a téma.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Tegnap megnéztem a Hupikék Törpöket, és nem igazán tudok rá rosszat mondani. Aminek készült, annak tökéletesen működik. Egy nagyon aranyos családi film lett belőle.

OFF

Te nem láttad a TCW-t? :D

ON

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Szóval mégse az Első Kapcsolat Háború lesz a téma.

Hát nem. :( Az megmaradhat egy játékra. Viszont ha Shepard benne lesz, akkor rámozdulhatnának a három előtörténetének egyikére. Mert ugye, Shepard már azelőtt híres volt, hogy FANTOM lett. Az Akuze-i tragédia (a született túlélő előtörténet) ugyan nem éppen a legjobb filmalap, de a Torfani mészárlás (könyörtelen) és az elysiumi csata (háborús hős) már annál jobb lenne. Sőt, ez utóbbi lenne talán a legjobb filmen.

Ezen kívül csak egy Mass Effect 3 után játszódó történetet tudnék elképzelni Sheparddal. Abba viszont már kellene a Normandy, így Joker is, meg a többiek.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

DiCaprio gyerek meg az én szememben a Véres Gyémánt óta lépett ki abból a tenyérbemászó korszakából.

Nálam hasonló a helyzet. A "Véres gyémánt" és az azutáni filmjei azok amikben szívesen látom. A gyémántos előttről csak három filmet láttam vele de egyik se adott okot arra hogy megkedveljem.
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Számomra tök mindegy mitt írt Karrde, meg mi a véleménye róla, a saját véleményemnek adtam hangot.....ízé, karaktereket. ;)

A tényen mit sem változtat, hogy zseniális színészek voltak mindig is, mindenféle "MESTER" nélkül is. :P

Leotól ott van a '93-as Gilbert Grape, vagy Matt-től a '96-os Good Will Hunting, mindkettőért jelölték is őket Oscarra. És tényleg jól alakítottak. :)

 

Igazából az az igazi teljesítmény hogy sikerült kitörniük a skatulyából. Milyen érdekes lenne ha mondjuk Hayden Christensen járna így 10-15 év múlva. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Jó színészeké váltak.

 

Váltak? Mint ahogy Karrde is írta, Caprio a Titanic előtt is brillírozott, lásd Egy kosaras naplója. A közönség ízlése változott, nem ő. :)

 

Számomra tök mindegy mitt írt Karrde, meg mi a véleménye róla, a saját véleményemnek adtam hangot.....ízé, karaktereket. ;)

Oké a saját vélemény, de itt az első hozzászólásban szereplő váltak szóval van a probléma, ugyanis nem kellett jó színésszé válniuk, mert azok voltak már jóval korábban is (tényszerűségek is elhangzottak ennek bizonyítására) :P Max. neked egy évtized kellett, hogy változzon a véleményed. Nagy különbség.

 

Milyen érdekes lenne ha mondjuk Hayden Christensen járna így 10-15 év múlva. :)

A kosaras naplója se volt semmi DiCapriotól, de számomra inkább a Gilbert Grape mozi volt az, ami jobban tetszett. Lehet, hogy közrejátszott a J. Depp-faktor is :D

Nem lenne rossz, ha Christensennel is megtörténne, ha egyszer egy lapon emlegetnénk a többiekkel :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.